Wyniki 55 Klasika Primavera z dnia 12.04.2009, dystans 172 km

1 Alejandro Valverde (Spa) Caisse d'Epargne                         4.04.58 (42.03 km/h)
2 Egoi Martínez De Esteban  (Spa) Euskaltel - Euskadi
3 José Herrada López (Spa) Contentpolis-Ampo
4 Mikel Astarloza (Spa) Euskaltel - Euskadi
5 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas
6 Damiano Cunego (Ita) Lampre - N.G.C.
7 David Blanco Rodríguez (Spa) Palmeiras Resort / Tavira
8 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel - Euskadi
9 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
10 Angel Vicioso (Spa) Andalucia Cajasur
11 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
12 Joaquín Rodríguez Oliver (Spa) Caisse d'Epargne                     0.11
13 Aitor Hernandez (Spa) Euskaltel - Euskadi                           0.32
14 Nicolas Jonathan Castroviejo (Spa) Orbea                            0.39
15 Karsten Kroon (Ned) Team Saxo Bank
16 Julián Sánchez Pimienta (Spa) Contentpolis-Ampo
17 Antonio Piedra (Spa) Andalucia Cajasur
18 Iván Velasco (Spa) Euskaltel - Euskadi
19 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel - Euskadi
20 Marcos García Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia                       0.41
21 Ricardo Serrano (Spa) Fuji-Servetto
22 David Arroyo (Spa) Caisse d'Epargne
23 Ángel Vallejo Dominguez (Spa) Andorra-Grandvalira
24 Dionisio Galparsoro Martínez (Spa) Contentpolis-Ampo
25 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank                                 0.47
26 Igor Astarloa (Spa) Amica Chips - Knauf
27 David De La Fuente (Spa) Fuji-Servetto
28 Jorge Azanza (Spa) Euskaltel - Euskadi
29 Branislau Samoilau (Blr) Amica Chips - Knauf
30 José Antonio Redondo (Spa) Andalucia Cajasur
31 Iñigo Landaluce Intxaurraga (Spa) Euskaltel - Euskadi
32 Javier Echarri Marín (Spa) Contentpolis-Ampo                        1.04
33 Chris Sörensen (Den) Team Saxo Bank
34 Miguel Minguez Ayala (Spa) Orbea
35 Nicki Sörensen (Den) Team Saxo Bank
36 Juan F Mouron Doldan (Spa) Xacobeo Galicia
37 Eduard Prades (Spa) Andorra-Grandvalira                             1.21
38 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi
39 Eddy Ratti (Ita) Amica Chips - Knauf                                1.23
40 Alejandro Marque Porto (Spa) Palmeiras Resort / Tavira              2.15
41 Samuel J Caldeira Rodrigues (Por) Palmeiras Resort / Tavira
42 Alexander Riabkin (Rus) Russian National Team                       2.18
43 Jurgen Van Goolen (Bel) Team Saxo Bank                              2.23
44 Edoardo Girardi (Ita) Amica Chips - Knauf
45 Iban Mayoz Echeverría (Spa) Xacobeo Galicia
46 Antonio Olmo Menacho (Spa) Boyaca es Para Vivirla
47 Rafael Infantino (Col) Amica Chips - Knauf
48 Gorka Izagirre (Spa) Contentpolis-Ampo
49 Aitor Pérez Arrieta (Spa) Contentpolis-Ampo
50 Diego Gallego (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
51 Raul Santamarta Valvuena (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
52 Andrés Avelino Antuña Coro (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
53 Manuel Vázquez Hueso (Spa) Contentpolis-Ampo
54 David Belda García (Spa) Boyaca es Para Vivirla
55 Jaume Rovira Pons (Spa) Andorra-Grandvalira                         2.40
56 Serafín Martínez Acebedo (Spa) Xacobeo Galicia                      2.51
57 Dmitriy Ignatiev (Rus) Russian National Team                        4.18
58 Alejandro Paleo Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
59 Andrea Noe (Ita) Liquigas
60 Rodrigues Arguelyes (Rus) Russian National Team
61 Luis Silva (Por) Palmeiras Resort / Tavira
62 Henrique Casimiro (Por) Palmeiras Resort / Tavira
63 David Livramento (Por) Palmeiras Resort / Tavira
64 Erentxun Eriz Ruiz De (Spa) Orbea
65 Beñat Urain Epelde (Spa) Orbea
66 Eduard Vorganov (Rus) Xacobeo Galicia                               5.53
67 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas                                   6.22
68 Ricardo Garcia Ambroa (Spa) Orbea
69 Eneko Echeverz (Spa) Orbea
70 Artem Ovechkin (Rus) Russian National Team
71 Josep Jufre (Spa) Fuji-Servetto
72 Raúl García De Mateo  (Spa) Andorra-Grandvalira
73 Manuel Ortega Ocaña (Spa) Andalucia Cajasur
74 Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia Cajasur
75 David López García (Spa) Caisse d'Epargne
76 Brian Vandborg (Den) Liquigas
77 Enrico Gasparotto (Ita) Lampre - N.G.C.
78 Igor Anton (Spa) Euskaltel - Euskadi                               10.32
79 Carlos Torrent (Spa) Andorra-Grandvalira
80 Esteban Plaza (Spa) Andalucia Cajasur
81 Xabier Zandio (Spa) Caisse d'Epargne
82 Javier Megías Leal (Spa) Fuji-Servetto
83 Vicente Garcia De Mateo  (Spa) Andorra-Grandvalira                 11.09
84 Valery Kaykov (Rus) Russian National Team
85 Claudio Casas Gallego (Spa) Contentpolis-Ampo
86 Aitor Olano (Spa) Orbea
87 Tiago Fiorilli (Bra) Boyaca es Para Vivirla
88 Alexander Rybakov (Rus) Russian National Team
89 Ramiro Rincon Diaz (Col) Boyaca es Para Vivirla
90 Willian Aranzazo Escobar (Col) Boyaca es Para Vivirla
91 Artur Ershov (Rus) Russian National Team
92 Vincenzo Garofolo (Ita) Amica Chips - Knauf                        11.11
DNF Paolo Tiralongo (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Martín Garrido Mayorga (Arg) Palmeiras Resort / Tavira
DNF Marco Marzano (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Marzio Bruseghin (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Iker Camaño Ortuzar (Spa) Fuji-Servetto
DNF David Herrero (Spa) Xacobeo Galicia
DNF Alexandr Kolobnev (Rus) Team Saxo Bank
DNF José Antonio Lopez (Spa) Andalucia Cajasur
DNF José Iván Gutiérrez (Spa) Caisse d'Epargne
DNF Daniel Moreno (Spa) Caisse d'Epargne
DNF Francisco José Martínez Pérez (Spa) Andalucia Cajasur
DNF Juan José Cobo Acebo (Spa) Fuji-Servetto
DNF Manuele Mori (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Oliver Zaugg (Swi) Liquigas
DNF Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank
DNF Iván Melero Coco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
DNF Francisco Pérez Sánchez (Spa) Caisse d'Epargne
DNF Alberto Losada (Spa) Caisse d'Epargne
DNF Francesco Gavazzi (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Valerio Agnoli (Ita) Liquigas
DNF Roman Kreuziger (Cze) Liquigas
DNF Alberto Fernández Sainz (Spa) Xacobeo Galicia
DNF Daniel Sesma (Spa) Orbea
DNF David Francisco (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
DNF Enrique Mata Cabello (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
DNF Ivan Santaromita (Ita) Liquigas
DNF Jakob Fuglsang (Den) Team Saxo Bank
DNF Ivan Raña Fuentes (Spa) Xacobeo Galicia
DNF Pedro J Vera Alcaraz (Spa) Contentpolis-Ampo
DNF Jeferson Vargas (Col) Boyaca es Para Vivirla
DNF Jeffry Romero Corredor (Col) Boyaca es Para Vivirla
DNF Dmytro Chuzhda (Ukr) Andorra-Grandvalira
DNF Aitor Aznar (Spa) Andorra-Grandvalira
DNF Mauro Santambrogio (Ita) Lampre - N.G.C.
DNF Vasili Kiryienka (Blr) Caisse d'Epargne
DNF Alejandro Serna (Col) Boyaca es Para Vivirla
DNF Andoni Blazquez (Spa) Orbea
DNF Joseba Larralde (Spa) Orbea
DNF Jose C Valdez Calva (Mex) Burgos Monumental - Castilla y Leon
DNF Luis Mas Bonet (Spa) Burgos Monumental - Castilla y Leon
DNF Fausto Fognini (Ita) Amica Chips - Knauf
DNF Paolo Tomaselli (Ita) Amica Chips - Knauf
DNF Daniel Mestre (Por) Palmeiras Resort / Tavira
DNF Stanislav Volkov (Rus) Russian National Team
DNF Fredrik Kessiakov (Swe) Fuji-Servetto