Wyniki GP Llodio z dnia 29.03.2009, Llodio, dystans 175,5 km

1 Samuel Sanchez (Spa) Euskaltel Euskadi        4.03.58   (43.16km/h)
2 David De La Fuente (Spa) Fuji Servetto               
3 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo-Galicia              
4 Jose J. Rojas (Spa) Caisse D´Epargne                 
5 Aitor Galdos (Spa) Euskaltel Euskadi                 
6 Victor H. Peña (Col) Rock Racing                     
7 David Herrero (Spa) Xacobeo-Galicia                  
8 J. Alberto Benitez (Spa) Fuji Servetto               
9 Andre Cardoso (Por) Palmeiras Tavira                 
10 Ricardo Serrano (Spa) Fuji Servetto                 
11 Javier Moreno (Spa) Andalucia Caja Sur              
12 Ruben Perez (Spa) Euskaltel Euskadi                 
13 Dioni Galpasoro (Spa) Contempolis-Ampo              
14 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel Euskadi                 
15 Jaume Rovira (Spa) Andorra-Grandvalira              
16 Javier Etxarri (Spa) Contempolis-Ampo               
17 Gork Verdugo (Spa) Euskaltel Euskadi                
18 Andres Avelino (Spa) Burgos Monumental              
19 Angel Vicioso (Spa) Andalucia Caja Sur              
20 David Lopez (Spa) Caisse D´Epargne                  
21 Xabier Tondo (Spa) Andalucia Caja Sur               
22 Jesus Rosendo (Spa) Andalucia Caja Sur              
23 Glenn Chadwick (NZl) Rock Racing                1.01
24 Oscar Sevilla (Spa) Rock Racing                     
25 Imanol Erviti (Spa) Caisse D´Epargne                
26 Pedro M. Miranda (Por) Loule-Louletano          1.18
27 Adrian Palomares (Spa) Contempolis-Ampo         1.20
28 David Belda (Spa) Boyaca                            
29 Aitor Perez (Spa) Contempolis-Ampo                  
30 Aitor Aznar (Spa) Andorra-Grandvalira               
31 David Blanco (Spa) Palmeiras Tavira                 
32 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel Euskadi               
33 Krasimir Vasilev (Bul) Palmeiras Tavira             
34 Miguel Minguez (Spa) Orbea                          
35 Romain Sicard (Fra) Orbea                           
36 Raul Santamarta (Spa) Burgos Monumental             
37 Angel Madrazo (Spa) Caisse D´Epargne                
38 Diego Gallego (Spa) Burgos Monumental               
39 Jorge Anza (Spa) Euskaltel Euskadi                  
40 Julian Sanchez (Spa) Contempolis-Ampo               
41 Jose E. Gutierrez (Spa) Rock Racing                 
42 Jose A. Redondo (Spa) Andalucia Caja Sur            
43 Alberto Losada (Spa) Caisse D´Epargne               
44 Carlos Castaño (Spa) Xacobeo-Galicia                
45 Jeffry J. Romero (Col) Boyaca                   2.03
46 Eduard Prades (Spa) Andorra-Grandvalira             
47 Jonathan Castroviejo (Spa) Orbea                    
48 Raul Garcia (Spa) Andorra-Grandvalira           2.43
49 Alexandre Oliveira (Por) Loule-Louletano            
50 Jose Herrada (Spa) Contempolis-Ampo             3.04
51 Miyatak Shimizu (Jpn) Meitan-Hompo              3.54
52 Fred Rodriguez (USA) Rock Racing                4.05
53 Gregor Gazvoda (Slo) Meitan-Hompo               4.55
54 Juan F. Mouron (Spa) Xacobeo-Galicia            5.11
55 Andoni Blazquez (Spa) Orbea                         
56 Vasil Kiryienka (Blr) Caisse D´Epargne              
57 Ricardo Garcia (Spa) Orbea                      6.39
58 Urain Beñat (Spa) Orbea                             
59 Luis Mas Bonet (Spa) Burgos Monumental              
60 Ricardo Maestre (Por) Palmeiras Tavira              
61 Jose Carlos Valdez (Mex) Burgos Monumental          
62 Iñaki Isasi (Spa) Euskaltel Euskadi                 
63 Hugo M. Vitor (Por) Loule-Louletano                 
64 Willian Aranzazu (Col) Boyaca                       
65 Alejandro Porto (Spa) Palmeiras Tavira              
66 Egoi Martinez (Spa) Euskaltel Euskadi               
67 Bruno Saraiva (Por) Loule-Louletano                 
68 Aitor Hernandez (Spa) Euskaltel Euskadi             
69 Gorg Izaguirre (Spa) Contempolis-Ampo               
70 Luis Silva (Por) Palmeiras Tavira                   
71 Nelson Vitorino (Por) Palmeiras Tavira              
72 Alejandro Paleo (Spa) Xacobeo-Galicia           6.59
73 Pedro Fernandez (Spa) Xacobeo-Galicia               
74 Eladio Jimenez (Spa) Loule-Louletano            7.23
75 Pablo De Pedro (Spa) Loule-Louletano                
76 Daniel Silva (Por) Loule-Louletano                  
77 Jose Vicente Garcia (Spa) Caisse D´Epargne     10.50
78 Xabier Zandio (Spa) Caisse D´Epargne                
79 Mickael Damien (Fra) Meitan-Hompo                   
80 Iban Mayoz (Spa) Xacobeo-Galicia               11.05
DNF Manuel Alvente (Spa) Andalucia Caja Sur            
DNF Jose Antonio Arrasco (Spa) Andalucia Caja Sur      
DNF Francisco J. Artinez (Spa) Andalucia Caja Sur      
DNF Jose A. Opez Gil (Spa) Andalucia Caja Sur          
DNF Antonio Iedra (Spa) Andalucia Caja Sur             
DNF Ivan Elero (Spa) Burgos Monumental                 
DNF Rafael Alls (Spa) Burgos Monumental                
DNF Byron Uama (Ecu) Burgos Monumental                 
DNF David Rancisco (Spa) Burgos Monumental             
DNF Enrique Ata (Spa) Burgos Monumental                
DNF David Ivramento (Por) Palmeiras Tavira             
DNF Tomas Etcalfe (GBr) Palmeiras Tavira               
DNF Daniel Aestre (Por) Palmeiras Tavira               
DNF J. Jose Obo (Spa) Fuji Servetto                    
DNF Alberto Ernandez (Spa) Fuji Servetto               
DNF Arkaitz Uran (Spa) Fuji Servetto                   
DNF Javier Ejias (Spa) Fuji Servetto                   
DNF Jose I. Utierrez (Spa) Caisse D´Epargne            
DNF Marlon Erez (Col) Caisse D´Epargne                 
DNF Eneko Cheverz (Spa) Orbea                          
DNF Ilundain Ikel (Spa) Orbea                          
DNF Daniel Esma (Spa) Orbea                            
DNF Carlos Orrent (Spa) Andorra-Grandvalira            
DNF Dmytro Huzhda (Ukr) Andorra-Grandvalira            
DNF Vicente Arcia (Spa) Andorra-Grandvalira            
DNF Angel Allejo (Spa) Andorra-Grandvalira             
DNF Virgilio Eves (Por) Loule-Louletano                
DNF Pedro Opes (Por) Loule-Louletano                   
DNF Kazuy Kazaki (Jpn) Meitan-Hompo                    
DNF Yasuharu Akajima (Jpn) Meitan-Hompo                
DNF Guillaume Ont (Fra) Meitan-Hompo                   
DNF Sung Baek Ark (Kor) Meitan-Hompo                   
DNF Joon Yong Eo (Kor) Meitan-Hompo                    
DNF Yasuharu Asuda (Jpn) Meitan-Hompo                  
DNF Fukushim Shinichi (Jpn) Meitan-Hompo               
DNF Hector Espasandin (Spa) Xacobeo-Galicia            
DNF Ivan Raña (Spa) Xacobeo-Galicia                    
DNF Wladimir Isaychev (Rus) Xacobeo-Galicia            
DNF Oscar G. Casarrubios (Spa) Contempolis-Ampo        
DNF Antonio Olmo (Spa) Boyaca                          
DNF Jeferson Vargas (Col) Boyaca                       
DNF Tiago Fiorilli (Bra) Boyaca                        
DNF Ramiro Rinco (Col) Boyaca                          
DNF Alejandro Serna (Col) Boyaca                       
DNF Francisco Mancebo (Spa) Rock Racing                
DNF David Vittoria (Swi) Rock Racing                   
DNF David Martin (Spa) Rock Racing