Źródło:www.mistyhobbs.com

Trener Lanca Armstronga Chris Carmichael jest pod wrażeniem formy mistrza przed zbliżającym się wyścigiem Tour Down Under.

Charmichael jest zadowolony z  postępu jaki uczynił Lance Armstrong po trzyletniej przerwie od ścigania. Siedmiokrotny zwycięzca Tour de France w dniach 20-25.01.2009 wystartuje w australijskim wyścigu Pro Tour – Tour Down Under.

Postęp jaki zauważyłem jest identyczny jak przed przerwą” – powiedział Chris Carmichel dla włoskiego dziennika La Gazetta dello Sport.

„Na początku myślał, że forma Lanca będzie nie do zaakceptowania w pierwszych wyścigach, że będzie trenował w Australii, po to aby szczyt formy osiągnąć podczas Tour de France” – dodał.

Chris Carmichael w tym tygodniu przybył na Hawaje, aby spotkać się z Armstrongiem, który trenuje przed pierwszym swoim startem w tym roku.

Poprzedni artykułMichael Rogers mistrzem Australii na czas
Następny artykułZgrupowanie CCC Polsat Polkowice w hotelu LAS
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments