Końcowa klasyfikacja generalna 95 Tour de France – 05-27.07.2008:

1 Carlos Sastre Candil (Spa) Team CSC - Saxo Bank             87.52.52
2 Cadel Evans (Aus) Silence - Lotto                               0.58
3 Bernhard Kohl (Aut) Gerolsteiner                                1.13
4 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                    2.10
5 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30        3.05
6 Frank Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank                        4.28
7 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel - Euskadi               6.25
8 Kim Kirchen (Lux) Team Columbia                                 6.55
9 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Caisse d'Epargne              7.12
10 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale                          9.05
11 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                        9.55
12 Andy Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank                       11.32
13 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                                12.59
14 Sandy Casar (Fra) Française des Jeux                          19.23
15 Amaël Moinard (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone         23.31
16 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel - Euskadi           23.40
17 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Columbia                       24.55
18 Alexandre Botcharov (Rus) Crédit Agricole                     27.11
19 Dmitriy Fofonov (Kaz) Crédit Agricole                         28.31
20 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                28.33
21 Stéphane Goubert (Fra) AG2R La Mondiale                       31.50
22 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank                                32.59
23 Maxime Monfort (Bel) Cofidis - Le Crédit par Téléphone        35.41
24 Yaroslav Popovych (Ukr) Silence - Lotto                       36.24
25 Stefan Schumacher (Ger) Gerolsteiner                          37.20
26 Sylwester Szmyd (Pol) Lampre                                  44.43
27 Marzio Bruseghin (Ita) Lampre                                 45.19
28 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale                           46.31
29 Christian Knees (Ger) Team Milram                             47.43
30 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d'Epargne                     48.23
31 Mario Aerts (Bel) Silence - Lotto                             48.58
32 Pierrick Fédrigo (Fra) Bouygues Telecom                       50.19
33 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner                            1.01.04
34 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                              1.05.38
35 George Hincapie (USA) Team Columbia                         1.08.15
36 Matteo Carrara (Ita) Quick Step                             1.09.25
37 Jens Voigt (Ger) Team CSC - Saxo Bank                       1.11.55
38 Jérôme Pineau (Fra) Bouygues Telecom                        1.12.58
39 Eduardo Gonzalo Ramirez (Spa) Agritubel                     1.20.06
40 Christophe Le Mével (Fra) Crédit Agricole                   1.20.24
41 Thomas Lövkvist (Swe) Team Columbia                         1.25.27
42 David Moncoutié (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone     1.26.22
43 Erik Zabel (Ger) Team Milram                                1.26.40
44 Marco Velo (Ita) Team Milram                                1.26.42
45 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Euskaltel - Euskadi            1.27.00
46 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC - Saxo Bank                 1.29.59
47 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Chipotle p/b H30           1.33.22
48 John-Lee Augustyn (RSA) Barloworld                          1.36.21
49 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre                                1.36.57
50 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel - Euskadi          1.37.00
51 David López García (Spa) Caisse d'Epargne                   1.39.37
52 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi                    1.41.59
53 Leonardo Duque (Col) Cofidis - Le Crédit par Téléphone      1.44.24
54 Johann Tschopp (Swi) Bouygues Telecom                       1.47.22
55 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                        1.47.24
56 José Iván Gutierrez (Spa) Caisse d'Epargne                  1.48.27
57 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC - Saxo Bank                1.49.40
58 Peter Velits (Svk) Team Milram                              1.49.49
59 Rémy Di Grégorio (Fra) Française des Jeux                   1.49.54
60 Bram Tankink (Ned) Rabobank                                 1.50.24
61 Sylvain Chavanel (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone    1.54.25
62 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne                1.55.39
63 Pieter Weening (Ned) Rabobank                               1.55.52
64 Nicolas Vogondy (Fra) Agritubel                             1.56.04
65 Fabian Cancellara (Swi) Team CSC - Saxo Bank                1.57.09
66 Nicolas Portal (Fra) Caisse d'Epargne                       1.58.16
67 Filippo Pozzato (Ita) Liquigas                              1.59.13
68 David Millar (GBr) Team Garmin-Chipotle p/b H30             1.59.39
69 Joost Posthuma (Ned) Rabobank                               2.05.10
70 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank                           2.05.46
71 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale                       2.06.21
72 José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale           2.07.33
73 Gorka Verdugo Markotegi (Spa) Euskaltel - Euskadi           2.08.23
74 Yoann Le Boulanger (Fra) Française des Jeux                 2.08.50
75 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner                           2.09.23
76 Murilo Fischer (Bra) Liquigas                               2.13.03
77 Trent Lowe (Aus) Team Garmin-Chipotle p/b H30               2.13.41
78 Jurgen Van De Walle (Bel) Quick Step                        2.13.50
79 Simon Gerrans (Aus) Crédit Agricole                         2.14.25
80 Rémi Pauriol (Fra) Crédit Agricole                          2.16.33
81 David Le Lay (Fra) Agritubel                                2.16.43
82 Benoît Vaugrenard (Fra) Française des Jeux                  2.19.33
83 Dario David Cioni (Ita) Silence - Lotto                     2.20.49
84 Christopher Froome (Ken) Barloworld                         2.22.33
85 Geoffroy Lequatre (Fra) Agritubel                           2.23.04
86 Laurent Lefèvre (Fra) Bouygues Telecom                      2.23.16
87 Johan Van Summeren (Bel) Silence - Lotto                    2.27.04
88 Gianpaolo Cheula (Ita) Barloworld                           2.30.12
89 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Quick Step                  2.30.36
90 Stef Clement (Ned) Bouygues Telecom                         2.32.19
91 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel - Euskadi                2.33.55
92 Marco Marzano (Ita) Lampre                                  2.34.08
93 Ronny Scholz (Ger) Gerolsteiner                             2.34.12
94 Alessandro Ballan (Ita) Lampre                              2.35.08
95 Danny Pate (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30               2.36.29
96 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step                             2.38.07
97 Thomas Voeckler (Fra) Bouygues Telecom                      2.38.13
98 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step                         2.39.58
99 Thor Hushovd (Nor) Crédit Agricole                          2.45.20
100 Björn Schröder (Ger) Team Milram                           2.48.33
101 Xavier Florencio Cabre (Spa) Bouygues Telecom              2.53.51
102 William Bonnet (Fra) Crédit Agricole                       2.55.29
103 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi            2.56.12
104 Iñaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel - Euskadi               2.57.44
105 Martin Müller (Ger) Team Milram                            2.58.31
106 Gerald Ciolek (Ger) Team Columbia                          2.58.34
107 Robert Hunter (RSA) Barloworld                             3.04.02
108 Adam Hansen (Aus) Team Columbia                            3.04.52
109 Stuart O'Grady (Aus) Team CSC - Saxo Bank                  3.07.46
110 Julian Dean (NZl) Team Garmin-Chipotle p/b H30             3.07.57
111 Gert Steegmans (Bel) Quick Step                            3.08.23
112 Philippe Gilbert (Bel) Française des Jeux                  3.09.56
113 Frederik Willems (Bel) Liquigas                            3.13.38
114 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone    3.14.37
115 Arnaud Coyot (Fra) Caisse d'Epargne                        3.15.53
116 Robert Förster (Ger) Gerolsteiner                          3.16.11
117 Matteo Bono (Ita) Lampre                                   3.16.36
118 Nicki Sørensen (Den) Team CSC - Saxo Bank                  3.17.01
119 Florent Brard (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone      3.17.45
120 Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia                       3.20.28
121 Jérémy Roy (Fra) Française des Jeux                        3.21.32
122 Robbie McEwen (Aus) Silence - Lotto                        3.22.36
123 Ralf Grabsch (Ger) Team Milram                             3.23.17
124 Leif Hoste (Bel) Silence - Lotto                           3.23.53
125 Steven De Jongh (Ned) Quick Step                           3.24.08
126 Heinrich Haussler (Ger) Gerolsteiner                       3.25.34
127 Daniele Righi (Ita) Lampre                                 3.26.16
128 Aleksandr Kuchynski (Blr) Liquigas                         3.26.47
129 Brett Lancaster (Aus) Team Milram                          3.27.29
130 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas                            3.28.03
131 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank                         3.28.07
132 Arnaud Gérard (Fra) Française des Jeux                     3.30.00
133 William Frischkorn (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30      3.30.47
134 Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Chipotle p/b H30        3.31.30
135 Freddy Bichot (Fra) Agritubel                              3.32.25
136 Niki Terpstra (Ned) Team Milram                            3.33.40
137 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                   3.35.24
138 Jimmy Engoulvent (Fra) Crédit Agricole                     3.35.30
139 Stéphane Augé (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone      3.35.52
140 Massimiliano Mori (Ita) Lampre                             3.37.22
141 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Caisse d'Epargne          3.39.48
142 Matthieu Sprick (Fra) Bouygues Telecom                     3.48.18
143 Sven Krauss (Ger) Gerolsteiner                             3.51.55
144 Bernhard Eisel (Aut) Team Columbia                         3.54.52
145 Wim Vansevenant (Bel) Silence - Lotto                      3.55.45

Klasyfikacja punktowa

1 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank                                270 pts
2 Thor Hushovd (Nor) Crédit Agricole                               220
3 Erik Zabel (Ger) Team Milram                                     217
4 Leonardo Duque (Col) Cofidis - Le Crédit par Téléphone           181
5 Kim Kirchen (Lux) Team Columbia                                  155
6 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Caisse d'Epargne               136
7 Robert Hunter (RSA) Barloworld                                   131
8 Robbie McEwen (Aus) Silence - Lotto                              129
9 Julian Dean (NZl) Team Garmin-Chipotle p/b H30                   119
10 Gerald Ciolek (Ger) Team Columbia                               116
11 Gert Steegmans (Bel) Quick Step                                 113
12 Filippo Pozzato (Ita) Liquigas                                  110
13 Stefan Schumacher (Ger) Gerolsteiner                            108
14 Cadel Evans (Aus) Silence - Lotto                               103
15 Robert Förster (Ger) Gerolsteiner                               103
16 Alessandro Ballan (Ita) Lampre                                   87
17 Frank Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank                         80
18 Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale                            80
19 Sylvain Chavanel (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone         79
20 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone          74
21 Jérôme Pineau (Fra) Bouygues Telecom                             72
22 Carlos Sastre Candil (Spa) Team CSC - Saxo Bank                  68
23 Heinrich Haussler (Ger) Gerolsteiner                             67
24 Andy Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank                          62
25 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel - Euskadi                61
26 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel - Euskadi                     60
27 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30         59
28 Iñaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel - Euskadi                     59
29 Geoffroy Lequatre (Fra) Agritubel                                55
30 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                          55
31 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                     51
32 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale                              49
33 Xavier Florencio Cabre (Spa) Bouygues Telecom                    48
34 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                                   46
35 Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Chipotle p/b H30              46
36 Fabian Cancellara (Swi) Team CSC - Saxo Bank                     43
37 Jérémy Roy (Fra) Française des Jeux                              42
38 William Frischkorn (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30            42
39 David Millar (GBr) Team Garmin-Chipotle p/b H30                  42
40 Bernhard Kohl (Aut) Gerolsteiner                                 40
41 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner                                37
42 Steven De Jongh (Ned) Quick Step                                 37
43 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel - Euskadi              36
44 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Quick Step                       35
45 Dmitriy Fofonov (Kaz) Crédit Agricole                            33
46 Philippe Gilbert (Bel) Française des Jeux                        32
47 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC - Saxo Bank                     27
48 Benoît Vaugrenard (Fra) Française des Jeux                       27
49 Yaroslav Popovych (Ukr) Silence - Lotto                          27
50 Matteo Carrara (Ita) Quick Step                                  27
51 Simon Gerrans (Aus) Crédit Agricole                              26
52 Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia                             26
53 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step                                  26
54 Nicolas Vogondy (Fra) Agritubel                                  24
55 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale                            24
56 George Hincapie (USA) Team Columbia                              24
57 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                         23
58 Marco Velo (Ita) Team Milram                                     23
59 Florent Brard (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone            20
60 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank                                   20
61 Christophe Le Mével (Fra) Crédit Agricole                        20
62 Arnaud Coyot (Fra) Caisse d'Epargne                              20
63 Freddy Bichot (Fra) Agritubel                                    19
64 José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale                19
65 Sandy Casar (Fra) Française des Jeux                             17
66 Pierrick Fédrigo (Fra) Bouygues Telecom                          17
67 Laurent Lefèvre (Fra) Bouygues Telecom                           16
68 Alexandre Botcharov (Rus) Crédit Agricole                        16
69 Danny Pate (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30                    16
70 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne                     15
71 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d'Epargne                        15
72 Christian Knees (Ger) Team Milram                                14
73 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel - Euskadi               13
74 John-Lee Augustyn (RSA) Barloworld                               13
75 José Iván Gutierrez (Spa) Caisse d'Epargne                       12
76 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                   12
77 Maxime Monfort (Bel) Cofidis - Le Crédit par Téléphone           12
78 Thomas Voeckler (Fra) Bouygues Telecom                           12
79 Leif Hoste (Bel) Silence - Lotto                                 12
80 Aleksandr Kuchynski (Blr) Liquigas                               10
81 Arnaud Gérard (Fra) Française des Jeux                           10
82 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi                         10
83 Nicolas Portal (Fra) Caisse d'Epargne                            10

84 Amaël Moinard (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone             9
85 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Columbia                           9
86 Peter Velits (Svk) Team Milram                                    8
87 Christopher Froome (Ken) Barloworld                               8
88 Niki Terpstra (Ned) Team Milram                                   7
89 Stéphane Goubert (Fra) AG2R La Mondiale                           7
90 Murilo Fischer (Bra) Liquigas                                     7
91 Sven Krauss (Ger) Gerolsteiner                                    7
92 Rémy Di Grégorio (Fra) Française des Jeux                         6
93 Thomas Lövkvist (Swe) Team Columbia                               6
94 Brett Lancaster (Aus) Team Milram                                 6
95 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank                                6
96 Eduardo Gonzalo Ramirez (Spa) Agritubel                           5
97 Jens Voigt (Ger) Team CSC - Saxo Bank                             4
98 Volodymir Gustov (Ukr) Team CSC - Saxo Bank                       4
99 Bram Tankink (Ned) Rabobank                                       4
100 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step                              4
101 Björn Schröder (Ger) Team Milram                                 4
102 William Bonnet (Fra) Crédit Agricole                             4
103 Stéphane Augé (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone            3
104 David Moncoutié (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone          2
105 David Le Lay (Fra) Agritubel                                     2
106 Gianpaolo Cheula (Ita) Barloworld                                2
107 Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel - Euskadi                  2
108 Bernhard Eisel (Aut) Team Columbia                               2
109 Joost Posthuma (Ned) Rabobank                                   -3
110 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank                                  -5
111 Paolo Tiralongo (Ita) Lampre                                    -5
112 Dario David Cioni (Ita) Silence - Lotto                         -5
113 Manuel Quinziato (Ita) Liquigas                                 -5

Klasyfikacja górska

1 Bernhard Kohl (Aut) Gerolsteiner                                 128 pts
2 Carlos Sastre Candil (Spa) Team CSC - Saxo Bank                   80
3 Frank Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank                          80
4 Thomas Voeckler (Fra) Bouygues Telecom                            65
5 Sebastian Lang (Ger) Gerolsteiner                                 62
6 Stefan Schumacher (Ger) Gerolsteiner                              61
7 John-Lee Augustyn (RSA) Barloworld                                61
8 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Caisse d'Epargne                58
9 Rémy Di Grégorio (Fra) Française des Jeux                         52
10 Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel - Euskadi               51
11 Simon Gerrans (Aus) Crédit Agricole                              50
12 Yaroslav Popovych (Ukr) Silence - Lotto                          49
13 Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale                              49
14 Denis Menchov (Rus) Rabobank                                     48
15 Andy Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank                          47
16 Cadel Evans (Aus) Silence - Lotto                                46
17 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel - Euskadi                46
18 Vladimir Efimkin (Rus) AG2R La Mondiale                          44
19 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Columbia                          42
20 José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale                40
21 Peter Velits (Svk) Team Milram                                   37
22 Danny Pate (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30                    37
23 Sandy Casar (Fra) Française des Jeux                             36
24 Christian Vande Velde (USA) Team Garmin-Chipotle p/b H30         34
25 David Arroyo Duran (Spa) Caisse d'Epargne                        33
26 Christophe Le Mével (Fra) Crédit Agricole                        33
27 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne                     31
28 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                   30
29 Sylvain Chavanel (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone         27
30 Kurt-Asle Arvesen (Nor) Team CSC - Saxo Bank                     24
31 Carlos Barredo Llamazales (Spa) Quick Step                       22
32 Aleksandr Kuchynski (Blr) Liquigas                               22
33 Amaël Moinard (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone            20
34 Leonardo Duque (Col) Cofidis - Le Crédit par Téléphone           20
35 Mikel Astarloza Chaurreau (Spa) Euskaltel - Euskadi              20
36 Pierrick Fédrigo (Fra) Bouygues Telecom                          20
37 George Hincapie (USA) Team Columbia                              20
38 Jérémy Roy (Fra) Française des Jeux                              19
39 Jens Voigt (Ger) Team CSC - Saxo Bank                            18
40 Kim Kirchen (Lux) Team Columbia                                  18
41 Alessandro Ballan (Ita) Lampre                                   17
42 Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale                            16
43 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                             16
44 Ruben Perez Moreno (Spa) Euskaltel - Euskadi                     16
45 Freddy Bichot (Fra) Agritubel                                    15
46 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner                                 14
47 Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia                             14
48 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                                   13
49 Dmitriy Fofonov (Kaz) Crédit Agricole                            13
50 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel - Euskadi                         12
51 Nicolas Portal (Fra) Caisse d'Epargne                            12
52 Laurent Lefèvre (Fra) Bouygues Telecom                           11
53 Fabian Cancellara (Swi) Team CSC - Saxo Bank                     10
54 Benoît Vaugrenard (Fra) Française des Jeux                       10
55 Florent Brard (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone             9
56 Björn Schröder (Ger) Team Milram                                  9
57 David Moncoutié (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone           9
58 José Iván Gutierrez (Spa) Caisse d'Epargne                        8
59 Maxime Monfort (Bel) Cofidis - Le Crédit par Téléphone            8
60 Filippo Pozzato (Ita) Liquigas                                    8
61 Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank                                 8
62 Christopher Froome (Ken) Barloworld                               8
63 Gorka Verdugo Markotegi (Spa) Euskaltel - Euskadi                 6
64 Sébastien Rosseler (Bel) Quick Step                               6
65 Niki Terpstra (Ned) Team Milram                                   6
66 David Millar (GBr) Team Garmin-Chipotle p/b H30                   5
67 Matteo Carrara (Ita) Quick Step                                   5
68 Alexandre Botcharov (Rus) Crédit Agricole                         4
69 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis - Le Crédit par Téléphone           4
70 Bram Tankink (Ned) Rabobank                                       3
71 Jérôme Pineau (Fra) Bouygues Telecom                              2
72 Yoann Le Boulanger (Fra) Française des Jeux                       2
73 Ronny Scholz (Ger) Gerolsteiner                                   2
74 Gert Steegmans (Bel) Quick Step                                   2
75 Arnaud Gérard (Fra) Française des Jeux                            2
76 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                          2
77 Marco Velo (Ita) Team Milram                                      1
78 David Le Lay (Fra) Agritubel                                      1
79 Geoffroy Lequatre (Fra) Agritubel                                 1
80 Marco Marzano (Ita) Lampre                                        1
81 Bernhard Eisel (Aut) Team Columbia                                1

Klasyfikacja młodzieżowa

1 Andy Schleck (Lux) Team CSC - Saxo Bank                     88.04.24
2 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas                                  1.27
3 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas                                 17.01
4 Maxime Monfort (Bel) Cofidis - Le Crédit par Téléphone         24.09
5 Eduardo Gonzalo Ramirez (Spa) Agritubel                      1.08.34
6 Thomas Lövkvist (Swe) Team Columbia                          1.13.55
7 John-Lee Augustyn (RSA) Barloworld                           1.24.49
8 Peter Velits (Svk) Team Milram                               1.38.17
9 Rémy Di Grégorio (Fra) Française des Jeux                    1.38.22
10 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caisse d'Epargne                1.44.07
11 Trent Lowe (Aus) Team Garmin-Chipotle p/b H30               2.02.09
12 Christopher Froome (Ken) Barloworld                         2.11.01
13 Gerald Ciolek (Ger) Team Columbia                           2.47.02
14 Matteo Bono (Ita) Lampre                                    3.05.04
15 Marcus Burghardt (Ger) Team Columbia                        3.08.56
16 Jérémy Roy (Fra) Française des Jeux                         3.10.00
17 Heinrich Haussler (Ger) Gerolsteiner                        3.14.02
18 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank                          3.16.35
19 Arnaud Gérard (Fra) Française des Jeux                      3.18.28
20 Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Chipotle p/b H30         3.19.58
21 Niki Terpstra (Ned) Team Milram                             3.22.08
22 Sven Krauss (Ger) Gerolsteiner                              3.40.23

Klasyfikacja drużynowa

1 Team CSC Saxo Bank                                         263.29.57
2 AG2R-La Mondiale                                               15.35
3 Rabobank                                                     1.05.26
4 Euskaltel - Euskadi                                          1.16.26
5 Silence - Lotto                                              1.17.15
6 Caisse d'Epargne                                             1.20.28
7 Team Columbia                                                1.23.00
8 Lampre                                                       1.26.24
9 Gerolsteiner                                                 1.27.40
10 Credit Agricole                                             1.37.16
11 Cofidis Credit Par Telephone                                1.51.35
12 Liquigas                                                    2.13.21
13 Bouygues Telecom                                            2.19.07
14 Garmin Chipotle                                             2.31.05
15 Francaise des Jeux                                          2.41.37
16 Team Milram                                                 3.13.24
17 Barloworld                                                  3.33.45
18 Quick Step                                                  3.44.10
19 Agritubel                                                   4.15.57