Agnieszka Skalniak wywalczyła w estońskim Tartu tytuł mistrzyni Europy w jeździe indywidualnej na czas juniorek!
Juniorki miały do pokonania nieco ponad 14 kilometrową trasę. Najszybciej uporała się z nią nasza Agnieszka Skalniak (Nestle Fitness Cycling Team)! Brązowa medalistka ubiegłorocznych mistrzostw świata i mistrzyni Polski w wyścigu ze startu wspólnego, potrzebowała na przejechanie trasy 19 minut i 33 sekund.
Srebro ze stratą 13 sekund wywalczyła Rosjanka Ksenia Tcymbaliuk, a 59 sekund straciła Holenderka Yara Kastelijn.
Wyniki:
1. | 7 | POL19970422 | SKALNIAK Agnieszka | POLAND (POL) | 0h19’33”619 |
2. | 4 | RUS19970108 | TCYMBALIUK Kseniia | RUSSIAN FEDERATION (RUS) | 0h19’46”728 |
3. | 19 | NED19970809 | KASTELIJN Yara | NETHERLANDS (NED) | 0h20’02”653 |
4. | 1 | NED19971123 | SOET Aafke | NETHERLANDS (NED) | 0h20’07”898 |
5. | 3 | FRA19981104 | LABOUS Juliette | FRANCE (FRA) | 0h20’27”165 |
6. | 15 | NOR19980723 | ANDERSEN Susanne | NORWAY (NOR) | 0h20’28”331 |
7. | 34 | ITA19980123 | MORZENTI Lisa | ITALY (ITA) | 0h20’29”721 |
8. | 46 | CZE19970701 | NOSKOVA Nikola | CZECH REPUBLIC (CZE) | 0h20’32”952 |
9. | 20 | ITA19970821 | BERTIZZOLO Sofia | ITALY (ITA) | 0h20’34”077 |
10. | 42 | NED19980128 | NAGENGAST Fleur | NETHERLANDS (NED) | 0h20’44”767 |
11. | 38 | BEL19971107 | PALM Eva Maria | BELGIUM (BEL) | 0h20’45”578 |
12. | 22 | RUS19970705 | STUDENIKINA Natalia | RUSSIAN FEDERATION (RUS) | 0h20’48”549 |
13. | 21 | FRA19980410 | GROSSETETE Maelle | FRANCE (FRA) | 0h20’49”738 |
14. | 33 | NED19981028 | SWINKELS Karlijn | NETHERLANDS (NED) | 0h20’52”839 |
15. | 24 | BEL19980412 | BEX Nathalie | BELGIUM (BEL) | 0h20’57”937 |
16. | 5 | SUI19970217 | SEITZ Aline | SWITZERLAND (SUI) | 0h20’58”087 |
17. | 8 | EST19970828 | MÕTTUS Mari-Liis | ESTONIA (EST) | 0h20’59”267 |
18. | 26 | LAT19970802 | RUTULE Endija | LATVIA (LAT) | 0h21’02”264 |
19. | 27 | LTU19970522 | MANIKAITĖ Ema | LITHUANIA (LTU) | 0h21’03”282 |
20. | 2 | ITA19970519 | RAGUSA Katia | ITALY (ITA) | 0h21’05”219 |
21. | 11 | LTU19970724 | AUZBIKAVICIUTĖ Milda | LITHUANIA (LTU) | 0h21’05”465 |
22. | 45 | GER19980730 | RIFFEL Christa | GERMANY (GER) | 0h21’07”066 |
23. | 28 | ESP19980203 | BLANCO CALBET Iurani | SPAIN (ESP) | 0h21’10”821 |
24. | 37 | SUI19970526 | ANDRES Michelle | SWITZERLAND (SUI) | 0h21’15”951 |
25. | 12 | SWE19970514 | KNUTSSON Frida | SWEDEN (SWE) | 0h21’16”661 |
26. | 35 | FRA19970526 | FORTIN Chloé | FRANCE (FRA) | 0h21’18”238 |
27. | 30 | NOR19980701 | GåSKJENN Ingvild | NORWAY (NOR) | 0h21’23”292 |
28. | 6 | BEL19970518 | DRUYTS Lenny | BELGIUM (BEL) | 0h21’26”641 |
29. | 44 | IRL19980701 | DOOGAN Ciara | IRELAND (IRL) | 0h21’27”081 |
30. | 13 | ESP19970323 | CALDERON FERNANDEZ Maria | SPAIN (ESP) | 0h21’33”226 |
31. | 41 | NOR19970803 | HOLTE Helene | NORWAY (NOR) | 0h21’36”567 |
32. | 31 | BLR19970102 | DZEDZIKAVA Anastasiya | BELARUS (BLR) | 0h21’40”197 |
33. | 25 | EST19970426 | KALM Kelly | ESTONIA (EST) | 0h21’40”418 |
34. | 16 | SVK19971231 | VALACHOVA Lucia | SLOVAKIA (SVK) | 0h21’53”422 |
35. | 23 | SUI19980831 | SCHNEEBERGER Elea | SWITZERLAND (SUI) | 0h22’00”416 |
36. | 36 | RUS19970416 | STEPANOVA Daria | RUSSIAN FEDERATION (RUS) | 0h22’04”972 |
37. | 10 | LAT19981218 | SIPOVICA Viktorija | LATVIA (LAT) | 0h22’07”673 |
38. | 47 | AUT19970224 | AMANN Melanie | AUSTRIA (AUT) | 0h22’12”908 |
39. | 43 | LUX19980621 | FABER Claire | LUXEMBOURG (LUX) | 0h22’29”242 |
40. | 9 | SLO19970523 | JERETINA Katja | SLOVENIA (SLO) | 0h22’30”989 |
41. | 17 | BLR19971216 | SAFONAVA Anastasiya | BELARUS (BLR) | 0h22’31”850 |
42. | 29 | UKR19980217 | ZUBKO Anastasiya | UKRAINE (UKR) | 0h22’33”809 |
43. | 39 | EST19970814 | ÕISPUU Mairis | ESTONIA (EST) | 0h22’54”484 |
44. | 40 | LTU19970629 | STRAINYTĖ Ernesta | LITHUANIA (LTU) | 0h22’57”746 |
45. | 14 | UKR19970117 | TETERYCH Anzhelica | UKRAINE (UKR) | 0h23’02”230 |
46. | 18 | TUR19970309 | YILMAZ Hatice | TURKEY (TUR) | 0h23’48”430 |
47. | 32 | TUR19980208 | BAYRAKTAR Damla Nur | TURKEY (TUR) | 0h24’06”182 |
0. | 48 | HUN19970729 | KANTI Dotottya | HUNGARY (HUN) |