Poz |
Pop. |
Zawodnik |
Nar. + data ur. |
Druzna (Kod) |
Pkt. |
1 |
4 |
FROOME Christopher |
GBR19850520 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
587 |
2 |
2 |
SAGAN Peter |
SVK19900126 |
CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) |
409 |
3 |
8 |
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin |
ESP19790512 |
KATUSHA (KAT) |
390 |
4 |
13 |
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander |
COL19900204 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
366 |
5 |
1 |
CANCELLARA Fabian |
SUI19810318 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
351 |
6 |
5 |
PORTE Richie |
AUS19850130 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
327 |
7 |
3 |
NIBALI Vincenzo |
ITA19841114 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
322 |
8 |
6 |
MARTIN Daniel |
IRL19860820 |
GARMIN SHARP (GRS) |
287 |
9 |
12 |
VALVERDE BELMONTE Alejandro |
ESP19800425 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
274 |
10 |
16 |
KREUZIGER Roman |
CZE19860506 |
TEAM SAXO-TINKOFF (TST) |
258 |
11 |
7 |
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto |
COL19891013 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
255 |
12 |
20 |
CONTADOR VELASCO Alberto |
ESP19821206 |
TEAM SAXO-TINKOFF (TST) |
252 |
13 |
10 |
FARIA DA COSTA Rui Alberto |
POR19861005 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
239 |
14 |
9 |
SCARPONI Michele |
ITA19790925 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
213 |
15 |
27 |
MOLLEMA Bauke |
NED19861126 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
205 |
16 |
11 |
SPILAK Simon |
SLO19860623 |
KATUSHA (KAT) |
199 |
17 |
21 |
KWIATKOWSKI Michal |
POL19900602 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
194 |
18 |
14 |
HENAO MONTOYA Sergio Luis |
COL19871210 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
176 |
19 |
17 |
MORENO FERNANDEZ Daniel |
ESP19810905 |
KATUSHA (KAT) |
165 |
20 |
31 |
CAVENDISH Mark |
GBR19850521 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
161 |
21 |
44 |
FUGLSANG Jakob |
DEN19850322 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
160 |
22 |
29 |
TALANSKY Andrew |
USA19881123 |
GARMIN SHARP (GRS) |
154 |
23 |
15 |
URAN URAN Rigoberto |
COL19870126 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
153 |
24 |
18 |
CHAVANEL Sylvain |
FRA19790630 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
142 |
25 |
19 |
VAN AVERMAET Greg |
BEL19850517 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
140 |
26 |
22 |
NIEMIEC Przemyslaw |
POL19800411 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
118 |
27 |
23 |
THOMAS Geraint |
GBR19860525 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
117 |
28 |
24 |
SLAGTER Tom Jelte |
NED19890701 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
113 |
29 |
25 |
PERAUD Jean-Christophe |
FRA19770522 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
112 |
30 |
26 |
EVANS Cadel |
AUS19770214 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
111 |
31 |
30 |
KRISTOFF Alexander |
NOR19870705 |
KATUSHA (KAT) |
111 |
32 |
32 |
VAN GARDEREN Tejay |
USA19880812 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
104 |
33 |
28 |
KELDERMAN Wilco |
NED19910325 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
100 |
34 |
40 |
GERRANS Simon |
AUS19800516 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
92 |
35 |
116 |
KITTEL Marcel |
GER19880511 |
TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) |
92 |
36 |
33 |
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat |
ESP19860320 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
90 |
37 |
34 |
MORENO BAZAN Javier |
ESP19840718 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
86 |
38 |
35 |
PINOT Thibaut |
FRA19900529 |
FDJ.FR (FDJ) |
84 |
39 |
36 |
VANMARCKE Sep |
BEL19880728 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
80 |
40 |
38 |
TERPSTRA Niki |
NED19840518 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
76 |
41 |
37 |
PAOLINI Luca |
ITA19770117 |
KATUSHA (KAT) |
76 |
42 |
39 |
KANGERT Tanel |
EST19870311 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
74 |
43 |
41 |
LADAGNOUS Matthieu |
FRA19841212 |
FDJ.FR (FDJ) |
72 |
44 |
42 |
ROELANDTS Jurgen |
BEL19850702 |
LOTTO BELISOL (LTB) |
70 |
45 |
43 |
GILBERT Philippe |
BEL19820705 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
70 |
46 |
45 |
DANIELSON Thomas |
USA19780313 |
GARMIN SHARP (GRS) |
64 |
47 |
46 |
LANGEVELD Sebastian |
NED19850117 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
64 |
48 |
82 |
GREIPEL André |
GER19820716 |
LOTTO BELISOL (LTB) |
64 |
49 |
47 |
MAJKA Rafal |
POL19890912 |
TEAM SAXO-TINKOFF (TST) |
63 |
50 |
48 |
BOZIC Borut |
SLO19800808 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
61 |
51 |
49 |
IZAGUIRRE INSAUSTI Jon |
ESP19890204 |
EUSKALTEL EUSKADI (EUS) |
61 |
52 |
50 |
WIGGINS Bradley |
GBR19800428 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
59 |
53 |
51 |
OSS Daniel |
ITA19870113 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
58 |
54 |
52 |
SANCHEZ GONZALEZ Samuel |
ESP19780205 |
EUSKALTEL EUSKADI (EUS) |
58 |
55 |
53 |
FRANK Mathias |
SUI19861209 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
55 |
56 |
59 |
ROGERS Michael |
AUS19791220 |
TEAM SAXO-TINKOFF (TST) |
53 |
57 |
54 |
HERMANS Ben |
BEL19860608 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
52 |
58 |
55 |
WEENING Pieter |
NED19810405 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
51 |
59 |
56 |
GASPAROTTO Enrico |
ITA19820322 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
51 |
60 |
57 |
FLECHA GIANNONI Juan Antonio |
ESP19770917 |
VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) |
50 |
61 |
76 |
MARTIN Tony |
GER19850423 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
44 |
62 |
58 |
HORNER Christopher |
USA19711023 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
42 |
63 |
60 |
GESINK Robert |
NED19860531 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
41 |
64 |
61 |
VAN DEN BROECK Jurgen |
BEL19830201 |
LOTTO BELISOL (LTB) |
41 |
65 |
62 |
STANNARD Ian |
GBR19870525 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
40 |
66 |
63 |
STYBAR Zdenek |
CZE19851211 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
40 |
67 |
64 |
MEERSMAN Gianni |
BEL19851205 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
40 |
68 |
65 |
POZZOVIVO Domenico |
ITA19821130 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
38 |
69 |
72 |
DEGENKOLB John |
GER19890107 |
TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) |
37 |
70 |
66 |
VISCONTI Giovanni |
ITA19830113 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
37 |
71 |
– |
NIEVE ITURALDE Mikel |
ESP19840526 |
EUSKALTEL EUSKADI (EUS) |
36 |
72 |
– |
BAKELANTS Jan |
BEL19860214 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
34 |
73 |
67 |
VIVIANI Elia |
ITA19890207 |
CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) |
34 |
74 |
68 |
ULISSI Diego |
ITA19890715 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
33 |
75 |
69 |
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka |
ESP19871007 |
EUSKALTEL EUSKADI (EUS) |
32 |
76 |
70 |
NAVARDAUSKAS Ramunas |
LTU19880130 |
GARMIN SHARP (GRS) |
32 |
77 |
153 |
RIBLON Christophe |
FRA19810117 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
31 |
78 |
71 |
PHINNEY Taylor |
USA19900627 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
30 |
79 |
90 |
BOASSON HAGEN Edvald |
NOR19870517 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
29 |
80 |
– |
TEN DAM Laurens |
NED19801113 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
26 |
81 |
73 |
AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey |
CRC19860829 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
25 |
82 |
74 |
HESJEDAL Ryder |
CAN19801209 |
GARMIN SHARP (GRS) |
25 |
83 |
75 |
DENNIS Rohan |
AUS19900528 |
GARMIN SHARP (GRS) |
24 |
84 |
77 |
WESTRA Lieuwe |
NED19820911 |
VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) |
23 |
85 |
166 |
TRENTIN Matteo |
ITA19890802 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
23 |
86 |
100 |
KLÖDEN Andreas |
GER19750622 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
22 |
87 |
78 |
TROFIMOV Yury |
RUS19840126 |
KATUSHA (KAT) |
22 |
88 |
79 |
GOSS Matthew Harley |
AUS19861105 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
21 |
89 |
80 |
PIETROPOLLI Daniele |
ITA19800711 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
20 |
90 |
– |
MONFORT Maxime |
BEL19830114 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
20 |
91 |
81 |
BOUHANNI Nacer |
FRA19900725 |
FDJ.FR (FDJ) |
20 |
92 |
104 |
ALBASINI Michael |
SUI19801220 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
19 |
93 |
83 |
EISEL Bernhard |
AUT19810217 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
18 |
94 |
84 |
KISERLOVSKI Robert |
CRO19860809 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
18 |
95 |
85 |
NIZZOLO Giacomo |
ITA19890130 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
18 |
96 |
– |
BARDET Romain |
FRA19901109 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
16 |
97 |
86 |
HANSEN Adam |
AUS19810511 |
LOTTO BELISOL (LTB) |
16 |
98 |
87 |
MEZGEC Luka |
SLO19880627 |
TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) |
16 |
99 |
88 |
DOWSETT Alex |
GBR19881003 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
16 |
100 |
89 |
BELKOV Maxim |
RUS19850109 |
KATUSHA (KAT) |
16 |
101 |
91 |
BOONEN Tom |
BEL19801015 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
14 |
102 |
92 |
LEUKEMANS Björn |
BEL19770701 |
VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) |
14 |
103 |
93 |
POELS Wouter |
NED19871001 |
VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) |
14 |
104 |
107 |
FERRARI Roberto |
ITA19830309 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
13 |
105 |
136 |
ROJAS GIL Jose Joaquin |
ESP19850608 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
12 |
106 |
114 |
DE GENDT Thomas |
BEL19861106 |
VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) |
12 |
107 |
94 |
DEMARE Arnaud |
FRA19910826 |
FDJ.FR (FDJ) |
12 |
108 |
95 |
VICIOSO ARCOS Angel |
ESP19770413 |
KATUSHA (KAT) |
12 |
109 |
96 |
MACHADO Tiago |
POR19851018 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
11 |
110 |
97 |
MEYER Cameron |
AUS19880111 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
11 |
111 |
98 |
ANTON HERNANDEZ Igor |
ESP19830302 |
EUSKALTEL EUSKADI (EUS) |
10 |
112 |
99 |
VANDENBERGH Stijn |
BEL19840425 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
10 |
113 |
101 |
VELITS Peter |
SVK19850221 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
10 |
114 |
122 |
BENNATI Daniele |
ITA19800924 |
TEAM SAXO-TINKOFF (TST) |
10 |
115 |
102 |
DUMOULIN Samuel |
FRA19800820 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
10 |
116 |
103 |
CARUSO Damiano |
ITA19871012 |
CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) |
9 |
117 |
105 |
GAVAZZI Francesco |
ITA19840801 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
9 |
118 |
106 |
MALORI Adriano |
ITA19880128 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
8 |
119 |
148 |
JEANNESSON Arnold |
FRA19860116 |
FDJ.FR (FDJ) |
7 |
120 |
108 |
RATTO Daniele |
ITA19891005 |
CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) |
7 |
121 |
109 |
POPOVYCH Yaroslav |
UKR19800104 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
6 |
122 |
113 |
DE MARCHI Alessandro |
ITA19860519 |
CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) |
6 |
123 |
111 |
IMPEY Daryl |
RSA19841206 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
6 |
124 |
– |
MOSER Moreno |
ITA19901225 |
CANNONDALE PRO CYCLING (CAN) |
6 |
125 |
– |
VAN POPPEL Danny |
NED19930726 |
VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) |
6 |
126 |
110 |
RAST Grégory |
SUI19800117 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
6 |
127 |
112 |
RENSHAW Mark |
AUS19821022 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
6 |
128 |
115 |
PARISIEN Francois |
CAN19820427 |
TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) |
6 |
129 |
117 |
LOPEZ GARCIA David |
ESP19810513 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
5 |
130 |
119 |
LANCASTER Brett |
AUS19791115 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
5 |
131 |
118 |
MARTENS Paul |
GER19831026 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
5 |
132 |
120 |
GADRET John |
FRA19790422 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
4 |
133 |
121 |
VEIKKANEN Jussi |
FIN19810329 |
FDJ.FR (FDJ) |
4 |
134 |
– |
SCHLECK Andy |
LUX19850610 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
4 |
135 |
– |
GENIEZ Alexandre |
FRA19880416 |
FDJ.FR (FDJ) |
4 |
136 |
– |
MILLAR David |
GBR19770104 |
GARMIN SHARP (GRS) |
4 |
137 |
– |
CIMOLAI Davide |
ITA19890813 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
4 |
138 |
123 |
HAYMAN Mathew |
AUS19780420 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
4 |
139 |
124 |
MATTHEWS Michael |
AUS19900926 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
4 |
140 |
125 |
HERRADA LOPEZ José |
ESP19851001 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
4 |
141 |
126 |
AGNOLI Valerio |
ITA19850106 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
4 |
142 |
127 |
BELLETTI Manuel |
ITA19851014 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
4 |
143 |
128 |
IGLINSKY Maxim |
KAZ19810418 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
4 |
144 |
129 |
MENCHOV Denis |
RUS19780125 |
KATUSHA (KAT) |
4 |
145 |
131 |
GALLOPIN Tony |
FRA19880524 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
3 |
146 |
167 |
LOBATO DEL VALLE Juan Jose |
ESP19881229 |
EUSKALTEL EUSKADI (EUS) |
3 |
147 |
130 |
FARRAR Tyler |
USA19840602 |
GARMIN SHARP (GRS) |
3 |
148 |
132 |
WYSS Danilo |
SUI19850826 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
3 |
149 |
133 |
NOCENTINI Rinaldo |
ITA19770925 |
AG2R LA MONDIALE (ALM) |
2 |
150 |
134 |
MOUREY Francis |
FRA19801208 |
FDJ.FR (FDJ) |
2 |
151 |
140 |
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan |
ESP19870427 |
MOVISTAR TEAM (MOV) |
2 |
152 |
– |
BONNET William |
FRA19820625 |
FDJ.FR (FDJ) |
2 |
153 |
135 |
KOLOBNEV Alexandr |
RUS19810504 |
KATUSHA (KAT) |
2 |
154 |
137 |
CLEMENT Stef |
NED19820924 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
2 |
155 |
138 |
BUSCHE Matthew |
USA19850509 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
2 |
156 |
139 |
SEELDRAEYERS Kevin |
BEL19860912 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
2 |
157 |
141 |
CARUSO Giampaolo |
ITA19800815 |
KATUSHA (KAT) |
2 |
158 |
142 |
PUCCIO Salvatore |
ITA19890831 |
SKY PROCYCLING (SKY) |
2 |
159 |
143 |
LUDVIGSSON Tobias |
SWE19910222 |
TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) |
2 |
160 |
144 |
POZZATO Filippo |
ITA19810910 |
LAMPRE-MERIDA (LAM) |
2 |
161 |
145 |
HOWARD Leigh |
AUS19891018 |
ORICA GREENEDGE (OGE) |
2 |
162 |
146 |
CANTWELL Jonathan |
AUS19820108 |
TEAM SAXO-TINKOFF (TST) |
2 |
163 |
147 |
VERDUGO MARCOTEGUI Gorka |
ESP19781104 |
EUSKALTEL EUSKADI (EUS) |
1 |
164 |
149 |
BRESCHEL Matti |
DEN19840831 |
TEAM SAXO-TINKOFF (TST) |
1 |
165 |
151 |
PONZI Simone |
ITA19870117 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
1 |
166 |
150 |
GRABSCH Bert |
GER19750619 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
1 |
167 |
154 |
RASMUSSEN Alex |
DEN19840609 |
GARMIN SHARP (GRS) |
1 |
168 |
152 |
DEBUSSCHERE Jens |
BEL19890828 |
LOTTO BELISOL (LTB) |
1 |
169 |
155 |
NERZ Dominik |
GER19890825 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
1 |
170 |
156 |
SILIN Egor |
RUS19880625 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
1 |
171 |
157 |
WELLENS Tim |
BEL19910510 |
LOTTO BELISOL (LTB) |
1 |
172 |
158 |
GESLIN Anthony |
FRA19800609 |
FDJ.FR (FDJ) |
1 |
173 |
159 |
VANENDERT Dennis |
BEL19880627 |
LOTTO BELISOL (LTB) |
1 |
174 |
160 |
JANSE VAN RENSBURG Reinardt |
RSA19890203 |
TEAM ARGOS – SHIMANO (ARG) |
1 |
175 |
161 |
SOUPE Geoffrey |
FRA19880322 |
FDJ.FR (FDJ) |
1 |
176 |
162 |
WAGNER Robert |
GER19830417 |
BELKIN PRO CYCLING TEAM (BEL) |
1 |
177 |
163 |
HUSHOVD Thor |
NOR19780118 |
BMC RACING TEAM (BMC) |
1 |
178 |
164 |
ARU Fabio |
ITA19900703 |
ASTANA PRO TEAM (AST) |
1 |
179 |
165 |
HONDO Danilo |
GER19740104 |
RADIOSHACK LEOPARD (RLT) |
1 |
180 |
168 |
FENN Andrew |
GBR19900701 |
OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING TEAM (OPQ) |
1 |
181 |
169 |
VON HOFF Steele |
AUS19871231 |
GARMIN SHARP (GRS) |
1 |
182 |
170 |
MARKUS Barry |
NED19910717 |
VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM (VCD) |
1 |
A i tak 3 raz z rzędu wygra ten ranking Rodriguez. Pojedzie na pewno Vuelte (jeździ co roku więc czemu nie miałby jechać?) I rozgromi towarzystwo, Nibali mu nie da rady, mało będzie długich pojazdów, będzie dużo krótkich i bardzo stromych, a potem dołoży jeszcze Giro di Lombardia :).
Coś mi się wydaje że Froome na Vueltę też może pojechać a nawet jeśli nie to Nibali i Rodriguez nie będą jedynymi góralami na Vuelcie
Chyba sobie żartujesz?
Nibali na pewno wygra Tour de Pologne, bo trasa idealna pod niego. Do tego wygra Vuelte, bo na czasówce zyska nad Purito z 2 minuty. Tam też są podjazdy strome, czyli pod Nibaliego. Do tego będzie świeższy niż Purito.
Nibali powalczy też pewnie o MŚ, choć pewnie max. TOP 10.
Dla mnie to Nibali w tej chwili jedyny kolarz na świecie mogący pokonać Froome’a w Wielkim Tourze.
Zgadzam się Nibali na Vuelcie wygra