Primoz Roglic zwyciężył na 10. etapie Vuelta a Espana. Było to jego trzecie zwycięstwo w tegorocznej edycji hiszpańskiego Wielkiego Touru. Podium uzupełnili Felix Grossschartner (BORA-hansgrohe) i Andrea Bagioli (Deceuninck – Quick Step).
Trasa 10. etapu Vuelta a Espana była pofałdowana. Obfitowała w liczne pagórki, lecz tylko jeden z nich został przez organizatorów oznaczony jako górska premia. Był to podjazd pod Alto de San Cipriano (4,5km; 4,1%) zlokalizowany na 60 kilometrów do mety. Chwilę po zjeździe z tego wzniesienia umiejscowiony został lotny finisz. Dalsza część trasy była pagórkowata, a etap kończył się po półtorakilometrowej ściance o średnim nachyleniu 5,9%.
Na dzisiejszym etapie do ucieczki zabrali się Brent Van Moer (Lotto Soudal), Pim Ligthart (Team Total Direct Energie), Michał Paluta (CCC Team) i Alexander Molenaar (Burgos – BH). Za czwórką w pogoń pognali Jonathan Lastra (Caja Rural – Seguros RGA) i Quentin Jauregui (AG2R La Mondiale). Do ucieczki udało się dojechać jedynie kolarzowi Caja Rural – Seguros RGA). Z peletonu atakowało jeszcze kilku zawodników, ale żaden z nich nie dał rady przeskoczyć do czołowej grupy.
Po kilkunastu kilometrach z powodu defektu z ucieczki odpadł Michał Paluta. Polak próbował wrócić do pozostałych uciekinierów, ale niestety ta sztuka mu się nie udała. Odjazd wypracował sobie nad peletonem dużą przewagę, która momentami dochodziła do 12 minut. Po 60 kilometrach jazdy główna grupa rozpoczęła nieśmiałą pogoń, przez co na 50 kilometrów do mety jej strata do harcowników wynosiła prawie 4 minuty.
Na górskiej i lotnej premii zwyciężał Brent Van Moer. Na podjeździe pod Alto de San Cipriano, jak i kolejnym wzniesieniu, z utrzymaniem się w peletonie problemy miał Sam Bennett z Deceuninck – Quick Step. Gdy na 21 kilometrów przed metą ucieczka miała 20 sekund przewagi, przyspieszył z niej Jonathan Lastra, jednak nie udało mu się odskoczyć. Kilka minut później harcownicy zostali wchłonięci przez peleton.
Na 11 kilometrów przed metą zaatakował Willie Smit z Burgos – BH. Gdy kolarz z Republiki Południowej Afryki wrócił do peletonu, oderwali się z niego Ivo Oliveira (UAE-Team Emirates) i Remi Cavagna (Deceuninck – Quick Step). Francuz odczepił Oliveirę i na 4 kilometry przed metą miał kilka sekund przewagi nad grupą, lecz chwilę później został dogoniony.
Na kilkaset metrów do mety zaatakował Guillame Martin (Cofidis, Solutions Credits), ale po chwili dogoniła go grupka faworytów. Zaatakował z niej Primoz Roglic i nie dał się dogonić. Na dalszych miejscach finiszowali Felix Grossschartner i Andrea Bagioli. Słoweniec został nowym liderem wyścigu.
Wyniki 10. etapu Vuelta a Espana 2020:
1 | Roglič Primož | Team Jumbo-Visma | 04:14:11 |
2 | Großschartner Felix | BORA – hansgrohe | ,, |
3 | Bagioli Andrea | Deceuninck – Quick Step | ,, |
4 | Aranburu Alex | Astana Pro Team | ,, |
5 | Stannard Robert | Mitchelton-Scott | ,, |
6 | Simon Julien | Team Total Direct Energie | ,, |
7 | Martin Dan | Israel Start-Up Nation | ,, |
8 | Martin Guillaume | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
9 | Philipsen Jasper | UAE-Team Emirates | 0:03 |
10 | Cort Magnus | EF Pro Cycling | ,, |
11 | Smith Dion | Mitchelton-Scott | ,, |
12 | Poels Wout | Bahrain – McLaren | ,, |
13 | Godon Dorian | AG2R La Mondiale | ,, |
14 | Carapaz Richard | INEOS Grenadiers | ,, |
15 | Vlasov Aleksandr | Astana Pro Team | ,, |
16 | Mas Enric | Movistar Team | ,, |
17 | Serrano Gonzalo | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
18 | Valgren Michael | NTT Pro Cycling | ,, |
19 | Champoussin Clément | AG2R La Mondiale | ,, |
20 | Roux Anthony | Groupama – FDJ | ,, |
21 | Gaudu David | Groupama – FDJ | ,, |
22 | Henao Sergio | UAE-Team Emirates | ,, |
23 | Valverde Alejandro | Movistar Team | ,, |
24 | Chaves Esteban | Mitchelton-Scott | ,, |
25 | de la Cruz David | UAE-Team Emirates | ,, |
26 | Bennett George | Team Jumbo-Visma | ,, |
27 | Cattaneo Mattia | Deceuninck – Quick Step | ,, |
28 | Power Robert | Team Sunweb | ,, |
29 | Carthy Hugh | EF Pro Cycling | 0:10 |
30 | Bol Jetse | Burgos-BH | 0:15 |
31 | Soler Marc | Movistar Team | ,, |
32 | Zimmermann Georg | CCC Team | ,, |
33 | Barta Will | CCC Team | ,, |
34 | Nieve Mikel | Mitchelton-Scott | ,, |
35 | Izagirre Gorka | Astana Pro Team | ,, |
36 | Ezquerra Jesús | Burgos-BH | ,, |
37 | Goossens Kobe | Lotto Soudal | 0:18 |
38 | Mäder Gino | NTT Pro Cycling | 0:21 |
39 | Kanter Max | Team Sunweb | 0:23 |
40 | Štybar Zdeněk | Deceuninck – Quick Step | ,, |
41 | Kuss Sepp | Team Jumbo-Visma | 0:27 |
42 | López Juan Pedro | Trek – Segafredo | 0:29 |
43 | Riabushenko Alexandr | UAE-Team Emirates | 0:32 |
44 | Costa Rui | UAE-Team Emirates | ,, |
45 | Herrada José | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
46 | Sütterlin Jasha | Team Sunweb | ,, |
47 | Cabedo Óscar | Burgos-BH | ,, |
48 | Buitrago Santiago | Bahrain – McLaren | ,, |
49 | Armirail Bruno | Groupama – FDJ | ,, |
50 | Peters Nans | AG2R La Mondiale | ,, |
51 | Wellens Tim | Lotto Soudal | ,, |
52 | Formolo Davide | UAE-Team Emirates | ,, |
53 | Hivert Jonathan | Team Total Direct Energie | ,, |
54 | Davies Scott | Bahrain – McLaren | ,, |
55 | Van der Sande Tosh | Lotto Soudal | ,, |
56 | Schultz Nick | Mitchelton-Scott | 0:44 |
57 | Rojas José Joaquín | Movistar Team | ,, |
58 | Barbero Carlos | NTT Pro Cycling | ,, |
59 | Madrazo Ángel | Burgos-BH | ,, |
60 | Jauregui Quentin | AG2R La Mondiale | ,, |
61 | Maté Luis Ángel | Cofidis, Solutions Crédits | 1:07 |
62 | Périchon Pierre-Luc | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
63 | Vilela Ricardo | Burgos-BH | ,, |
64 | Hollenstein Reto | Israel Start-Up Nation | ,, |
65 | Erviti Imanol | Movistar Team | 1:12 |
66 | Oliveira Nelson | Movistar Team | ,, |
67 | Wright Alfred | Bahrain – McLaren | ,, |
68 | Amezqueta Julen | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
69 | Fraile Omar | Astana Pro Team | 1:21 |
70 | Sánchez Luis León | Astana Pro Team | ,, |
71 | Ferron Valentin | Team Total Direct Energie | ,, |
72 | Wiśniowski Łukasz | CCC Team | ,, |
73 | Salmon Martin | Team Sunweb | 1:27 |
74 | Manzin Lorrenzo | Team Total Direct Energie | ,, |
75 | Donovan Mark | Team Sunweb | 1:29 |
76 | García Jhojan | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
77 | Lafay Victor | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
78 | Mareczko Jakub | CCC Team | ,, |
79 | Morin Emmanuel | Cofidis, Solutions Crédits | 1:33 |
80 | Schwarzmann Michael | BORA – hansgrohe | 1:39 |
81 | Grmay Tsgabu | Mitchelton-Scott | 1:42 |
82 | Renard Alexis | Israel Start-Up Nation | 1:46 |
83 | Vingegaard Jonas | Team Jumbo-Visma | ,, |
84 | Osorio Juan Felipe | Burgos-BH | ,, |
85 | Smit Willie | Burgos-BH | 1:50 |
86 | Le Gac Olivier | Groupama – FDJ | 1:55 |
87 | Liepiņš Emīls | Trek – Segafredo | 2:06 |
88 | Eg Niklas | Trek – Segafredo | ,, |
89 | Aberasturi Jon | Caja Rural – Seguros RGA | 2:11 |
90 | Martens Paul | Team Jumbo-Visma | 2:13 |
91 | Gesink Robert | Team Jumbo-Visma | ,, |
92 | Hofstede Lennard | Team Jumbo-Visma | ,, |
93 | Arensman Thymen | Team Sunweb | ,, |
94 | de Kort Koen | Trek – Segafredo | 2:20 |
95 | Ries Michel | Trek – Segafredo | ,, |
96 | Delage Mickaël | Groupama – FDJ | ,, |
97 | Ladagnous Matthieu | Groupama – FDJ | ,, |
98 | Janse van Rensburg Reinardt | NTT Pro Cycling | 2:24 |
99 | Kamp Alexander | Trek – Segafredo | 2:25 |
100 | Woods Michael | EF Pro Cycling | ,, |
101 | van Garderen Tejay | EF Pro Cycling | ,, |
102 | Ourselin Paul | Team Total Direct Energie | ,, |
103 | Lastra Jonathan | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
104 | Cepeda Jefferson Alveiro | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
105 | Hirt Jan | CCC Team | ,, |
106 | Kudus Merhawi | Astana Pro Team | ,, |
107 | Sicard Romain | Team Total Direct Energie | ,, |
108 | Mørkøv Michael | Deceuninck – Quick Step | 2:48 |
109 | Thijssen Gerben | Lotto Soudal | ,, |
110 | Marczyński Tomasz | Lotto Soudal | ,, |
111 | van den Berg Julius | EF Pro Cycling | 2:51 |
112 | Gasparotto Enrico | NTT Pro Cycling | 3:00 |
113 | de Bod Stefan | NTT Pro Cycling | ,, |
114 | Izagirre Ion | Astana Pro Team | 3:09 |
115 | Piccoli James | Israel Start-Up Nation | 3:16 |
116 | Cavagna Rémi | Deceuninck – Quick Step | ,, |
117 | Selig Rüdiger | BORA – hansgrohe | ,, |
118 | Terpstra Niki | Team Total Direct Energie | 3:22 |
119 | Sosa Iván Ramiro | INEOS Grenadiers | ,, |
120 | van Baarle Dylan | INEOS Grenadiers | 3:36 |
121 | Inkelaar Kevin | Bahrain – McLaren | 3:38 |
122 | Steimle Jannik | Deceuninck – Quick Step | ,, |
123 | Wurf Cameron | INEOS Grenadiers | ,, |
124 | Scotson Callum | Mitchelton-Scott | ,, |
125 | Verona Carlos | Movistar Team | 3:44 |
126 | Amador Andrey | INEOS Grenadiers | ,, |
127 | Froome Chris | INEOS Grenadiers | ,, |
128 | Oliveira Ivo | UAE-Team Emirates | ,, |
129 | Oliveira Rui | UAE-Team Emirates | ,, |
130 | Arcas Jorge | Movistar Team | ,, |
131 | Bagües Aritz | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
132 | Sáez Héctor | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
133 | Paluta Michał | CCC Team | ,, |
134 | Docker Mitchell | EF Pro Cycling | 4:06 |
135 | Dewulf Stan | Lotto Soudal | 4:17 |
136 | Mertz Rémy | Lotto Soudal | 4:19 |
137 | Van Moer Brent | Lotto Soudal | ,, |
138 | Laas Martin | BORA – hansgrohe | 4:29 |
139 | Owen Logan | EF Pro Cycling | ,, |
140 | Storer Michael | Team Sunweb | ,, |
141 | Räim Mihkel | Israel Start-Up Nation | 5:36 |
142 | Molenaar Alex | Burgos-BH | 5:39 |
143 | Badilatti Matteo | Israel Start-Up Nation | 5:45 |
144 | Dlamini Nic | NTT Pro Cycling | ,, |
145 | Dyball Benjamin | NTT Pro Cycling | ,, |
146 | Tanfield Harry | AG2R La Mondiale | ,, |
147 | Goldstein Omer | Israel Start-Up Nation | ,, |
148 | Sutherland Rory | Israel Start-Up Nation | ,, |
149 | Schelling Ide | BORA – hansgrohe | 6:33 |
150 | Schillinger Andreas | BORA – hansgrohe | ,, |
151 | Ackermann Pascal | BORA – hansgrohe | ,, |
152 | Gruzdev Dmitriy | Astana Pro Team | 8:05 |
153 | Ligthart Pim | Team Total Direct Energie | 10:18 |
154 | Williams Stephen | Bahrain – McLaren | 11:07 |
155 | Edmondson Alex | Mitchelton-Scott | 12:04 |
156 | Garrison Ian | Deceuninck – Quick Step | 12:51 |
157 | Bennett Sam | Deceuninck – Quick Step | ,, |
Klasyfikacja generalna Vuelta a Espana 2020 po 10. etapie:
1 | Roglič Primož | Team Jumbo-Visma | 40:25:15 |
2 | Carapaz Richard | INEOS Grenadiers | ,, |
3 | Martin Dan | Israel Start-Up Nation | 0:25 |
4 | Carthy Hugh | EF Pro Cycling | 0:51 |
5 | Mas Enric | Movistar Team | 1:54 |
6 | Großschartner Felix | BORA – hansgrohe | 3:19 |
7 | Chaves Esteban | Mitchelton-Scott | 3:28 |
8 | Valverde Alejandro | Movistar Team | 3:35 |
9 | Poels Wout | Bahrain – McLaren | 3:47 |
10 | Soler Marc | Movistar Team | 3:52 |
11 | Bennett George | Team Jumbo-Visma | 4:21 |
12 | Nieve Mikel | Mitchelton-Scott | 4:29 |
13 | de la Cruz David | UAE-Team Emirates | 4:44 |
14 | Gaudu David | Groupama – FDJ | 6:15 |
15 | Vlasov Aleksandr | Astana Pro Team | 6:52 |
16 | Izagirre Gorka | Astana Pro Team | 7:12 |
17 | Henao Sergio | UAE-Team Emirates | 7:17 |
18 | Cattaneo Mattia | Deceuninck – Quick Step | 7:27 |
19 | Martin Guillaume | Cofidis, Solutions Crédits | 8:22 |
20 | Kuss Sepp | Team Jumbo-Visma | 10:30 |
21 | Mäder Gino | NTT Pro Cycling | 11:37 |
22 | Formolo Davide | UAE-Team Emirates | 18:42 |
23 | Goossens Kobe | Lotto Soudal | 19:11 |
24 | Herrada José | Cofidis, Solutions Crédits | 20:01 |
25 | Zimmermann Georg | CCC Team | 23:03 |
26 | Armirail Bruno | Groupama – FDJ | 23:46 |
27 | Sánchez Luis León | Astana Pro Team | 25:26 |
28 | Champoussin Clément | AG2R La Mondiale | 27:01 |
29 | Maté Luis Ángel | Cofidis, Solutions Crédits | 32:32 |
30 | Barta Will | CCC Team | 34:18 |
31 | Rojas José Joaquín | Movistar Team | 36:31 |
32 | Sosa Iván Ramiro | INEOS Grenadiers | 38:11 |
33 | Bagioli Andrea | Deceuninck – Quick Step | 39:12 |
34 | Verona Carlos | Movistar Team | 39:23 |
35 | Schultz Nick | Mitchelton-Scott | 42:26 |
36 | López Juan Pedro | Trek – Segafredo | 43:32 |
37 | Costa Rui | UAE-Team Emirates | 43:37 |
38 | Sicard Romain | Team Total Direct Energie | 45:34 |
39 | Woods Michael | EF Pro Cycling | 46:51 |
40 | Izagirre Ion | Astana Pro Team | 47:07 |
41 | Grmay Tsgabu | Mitchelton-Scott | 48:12 |
42 | García Jhojan | Caja Rural – Seguros RGA | 48:36 |
43 | Gesink Robert | Team Jumbo-Visma | 49:22 |
44 | Peters Nans | AG2R La Mondiale | 49:52 |
45 | Power Robert | Team Sunweb | 50:44 |
46 | Simon Julien | Team Total Direct Energie | 51:51 |
47 | Eg Niklas | Trek – Segafredo | 52:09 |
48 | Amador Andrey | INEOS Grenadiers | 53:47 |
49 | Godon Dorian | AG2R La Mondiale | 56:31 |
50 | van Baarle Dylan | INEOS Grenadiers | 57:37 |
51 | Oliveira Nelson | Movistar Team | 58:10 |
52 | Valgren Michael | NTT Pro Cycling | 58:14 |
53 | Amezqueta Julen | Caja Rural – Seguros RGA | 1:00:59 |
54 | Lastra Jonathan | Caja Rural – Seguros RGA | 1:01:10 |
55 | Madrazo Ángel | Burgos-BH | 1:02:20 |
56 | Ries Michel | Trek – Segafredo | 1:02:52 |
57 | Fraile Omar | Astana Pro Team | 1:02:55 |
58 | Serrano Gonzalo | Caja Rural – Seguros RGA | 1:03:23 |
59 | Erviti Imanol | Movistar Team | 1:04:05 |
60 | Kudus Merhawi | Astana Pro Team | 1:04:32 |
61 | Smit Willie | Burgos-BH | 1:04:42 |
62 | Arensman Thymen | Team Sunweb | 1:08:31 |
63 | Hollenstein Reto | Israel Start-Up Nation | 1:09:04 |
64 | Buitrago Santiago | Bahrain – McLaren | 1:09:34 |
65 | Hofstede Lennard | Team Jumbo-Visma | 1:10:03 |
66 | Hirt Jan | CCC Team | 1:10:46 |
67 | Aranburu Alex | Astana Pro Team | 1:12:00 |
68 | Storer Michael | Team Sunweb | 1:13:27 |
69 | Wellens Tim | Lotto Soudal | 1:14:24 |
70 | Cabedo Óscar | Burgos-BH | 1:14:47 |
71 | Schelling Ide | BORA – hansgrohe | 1:15:17 |
72 | de Kort Koen | Trek – Segafredo | 1:17:50 |
73 | Vingegaard Jonas | Team Jumbo-Visma | 1:19:14 |
74 | Stannard Robert | Mitchelton-Scott | 1:20:13 |
75 | Ladagnous Matthieu | Groupama – FDJ | 1:20:27 |
76 | Cort Magnus | EF Pro Cycling | 1:23:08 |
77 | Le Gac Olivier | Groupama – FDJ | 1:23:20 |
78 | Roux Anthony | Groupama – FDJ | 1:25:00 |
79 | Renard Alexis | Israel Start-Up Nation | 1:25:05 |
80 | Sütterlin Jasha | Team Sunweb | 1:25:23 |
81 | Bol Jetse | Burgos-BH | 1:25:27 |
82 | Riabushenko Alexandr | UAE-Team Emirates | 1:26:13 |
83 | Badilatti Matteo | Israel Start-Up Nation | 1:26:17 |
84 | de Bod Stefan | NTT Pro Cycling | 1:26:57 |
85 | Smith Dion | Mitchelton-Scott | 1:27:07 |
86 | Ourselin Paul | Team Total Direct Energie | 1:27:45 |
87 | Donovan Mark | Team Sunweb | 1:29:29 |
88 | Steimle Jannik | Deceuninck – Quick Step | 1:31:27 |
89 | Arcas Jorge | Movistar Team | 1:33:59 |
90 | Dewulf Stan | Lotto Soudal | 1:34:10 |
91 | Vilela Ricardo | Burgos-BH | 1:34:23 |
92 | Mertz Rémy | Lotto Soudal | 1:34:30 |
93 | Ezquerra Jesús | Burgos-BH | 1:34:41 |
94 | Jauregui Quentin | AG2R La Mondiale | 1:35:15 |
95 | Sáez Héctor | Caja Rural – Seguros RGA | 1:36:34 |
96 | Périchon Pierre-Luc | Cofidis, Solutions Crédits | 1:37:14 |
97 | Gasparotto Enrico | NTT Pro Cycling | 1:38:00 |
98 | Barbero Carlos | NTT Pro Cycling | 1:38:25 |
99 | Paluta Michał | CCC Team | 1:38:39 |
100 | Cavagna Rémi | Deceuninck – Quick Step | 1:38:41 |
101 | van Garderen Tejay | EF Pro Cycling | 1:39:02 |
102 | Liepiņš Emīls | Trek – Segafredo | 1:39:05 |
103 | Cepeda Jefferson Alveiro | Caja Rural – Seguros RGA | 1:39:17 |
104 | Van Moer Brent | Lotto Soudal | 1:39:46 |
105 | Lafay Victor | Cofidis, Solutions Crédits | 1:40:18 |
106 | Van der Sande Tosh | Lotto Soudal | 1:40:26 |
107 | Ferron Valentin | Team Total Direct Energie | 1:41:22 |
108 | Wurf Cameron | INEOS Grenadiers | 1:42:43 |
109 | Wiśniowski Łukasz | CCC Team | 1:42:44 |
110 | Philipsen Jasper | UAE-Team Emirates | 1:43:00 |
111 | Gruzdev Dmitriy | Astana Pro Team | 1:43:56 |
112 | Froome Chris | INEOS Grenadiers | 1:44:25 |
113 | Bagües Aritz | Caja Rural – Seguros RGA | 1:44:33 |
114 | Wright Alfred | Bahrain – McLaren | 1:44:55 |
115 | Goldstein Omer | Israel Start-Up Nation | 1:45:30 |
116 | Martens Paul | Team Jumbo-Visma | 1:46:03 |
117 | Štybar Zdeněk | Deceuninck – Quick Step | 1:46:08 |
118 | Aberasturi Jon | Caja Rural – Seguros RGA | 1:46:10 |
119 | Davies Scott | Bahrain – McLaren | 1:46:51 |
120 | Oliveira Ivo | UAE-Team Emirates | 1:47:13 |
121 | Piccoli James | Israel Start-Up Nation | 1:47:19 |
122 | Dyball Benjamin | NTT Pro Cycling | 1:47:25 |
123 | Osorio Juan Felipe | Burgos-BH | 1:48:25 |
124 | Marczyński Tomasz | Lotto Soudal | 1:49:20 |
125 | Terpstra Niki | Team Total Direct Energie | 1:51:02 |
126 | Janse van Rensburg Reinardt | NTT Pro Cycling | 1:51:09 |
127 | Kanter Max | Team Sunweb | 1:52:03 |
128 | Manzin Lorrenzo | Team Total Direct Energie | 1:52:46 |
129 | Docker Mitchell | EF Pro Cycling | 1:53:43 |
130 | Garrison Ian | Deceuninck – Quick Step | 1:53:49 |
131 | Molenaar Alex | Burgos-BH | 1:54:47 |
132 | Mørkøv Michael | Deceuninck – Quick Step | 1:55:13 |
133 | Thijssen Gerben | Lotto Soudal | 1:55:32 |
134 | Hivert Jonathan | Team Total Direct Energie | 1:55:36 |
135 | Owen Logan | EF Pro Cycling | 1:57:18 |
136 | Dlamini Nic | NTT Pro Cycling | 1:57:38 |
137 | Kamp Alexander | Trek – Segafredo | 1:57:43 |
138 | Scotson Callum | Mitchelton-Scott | 1:57:51 |
139 | Oliveira Rui | UAE-Team Emirates | 1:58:49 |
140 | Schwarzmann Michael | BORA – hansgrohe | 1:59:41 |
141 | Schillinger Andreas | BORA – hansgrohe | 2:00:17 |
142 | Sutherland Rory | Israel Start-Up Nation | 2:01:34 |
143 | Ligthart Pim | Team Total Direct Energie | 2:03:11 |
144 | Morin Emmanuel | Cofidis, Solutions Crédits | 2:04:25 |
145 | Bennett Sam | Deceuninck – Quick Step | 2:05:53 |
146 | van den Berg Julius | EF Pro Cycling | 2:06:47 |
147 | Inkelaar Kevin | Bahrain – McLaren | 2:07:33 |
148 | Tanfield Harry | AG2R La Mondiale | 2:08:00 |
149 | Ackermann Pascal | BORA – hansgrohe | 2:09:04 |
150 | Salmon Martin | Team Sunweb | 2:11:32 |
151 | Edmondson Alex | Mitchelton-Scott | 2:16:24 |
152 | Räim Mihkel | Israel Start-Up Nation | 2:16:58 |
153 | Selig Rüdiger | BORA – hansgrohe | 2:19:16 |
154 | Laas Martin | BORA – hansgrohe | 2:21:39 |
155 | Williams Stephen | Bahrain – McLaren | 2:22:21 |
156 | Delage Mickaël | Groupama – FDJ | 2:38:04 |
157 | Mareczko Jakub | CCC Team | 2:47:14 |