Rewelacyjny Belg po raz kolejny zachwyca cały kolarski świat i wygrywa jazdę indywidualną na czas oraz cały wyścig. Niestety działo się to w atmosferze wielkiego skandalu, ponieważ przez długi czas realizatorzy pokazywali z pierwszym rezultatem Simona Geschke (CCC Team).
Ostatni odcinek ścigania w regionie Algarve, tak jak w poprzednich dwóch latach odbywał się na nieco ponad 20-kilometrowej szybkiej trasie z dwoma stromymi i krótkimi ściankami po drodze. Przypomnijmy, że pierwsza trójka klasyfikacji generalnej miała przed tym etapem ten sam czas, co zapowiadało wielkie emocje na trasie.
Wraz z początkiem telewizyjnej relacji najlepszy czas zanotował Yves Lampaert (Deceuninck Quick-Step) z czasem 24 minuty i 53 sekundy. Belgijski kolarz musiał, jednak za chwilę uznać wyższość Patricka Bevina (CCC Team), który pokonał go o 6 sekund. Moment później wszystkich zdeklasował mistrz świata w ITT Rohan Dennis (Team INEOS), który wykręcił rezultat 24’17”.
Do Australijczyka zbliżył się Stefan Küng, który przegrał z Dennisem o 9 sekund. Michał Kwiatkowski pojechał o kilka dziesiątych sekundy szybciej od Bevina i zajmował w tym momencie trzecie miejsce na etapie tracąc 28 sekund. Rewelacyjnie ku zaskoczeniu wszystkich pojechał Simon Geschke (CCC Team), który wykręcił fantastyczny rezultat 23’43”. Niestety jak później się okazało było to spowodowane problemami z pomiarem czasu i przez długi czas niewiadomo było jaki czas uzyskał niemiecki kolarz.
Z czołowych kolarzy w klasyfikacji generalnej dobrze pojechał Miguel Angel Lopez(Astana Pro Team), który uzyskał nieco lepszy czas od Kwiatkowskiego. O zaledwie 0,4 sekundy wyprzedził Kolumbijczyka Maximilian Schachmann (BORA – hansgrohe). Słabo pojechał Dan Martin (Israel Start-Up Nation), którego prawie na kresce wyprzedził Remco Evenepoel, który uzyskał rezultat 24’07”.
Jak się okazało dopiero kilka minut po zakończeniu etapu najlepszy czas miał Remco Evenepoel, który wygrał cały wyścig. Działo się to jednak w atmosferze wielkiego zamieszania i dezinformacji. Drugie miejsce na etapie zajął Rohan Dennis, a trzeci był Stefan Küng. Natomiast w klasyfikacji generalnej miejsca na podium uzupełnili Maximilian Schachmann i Miguel Angel Lopez. Michał Kwiatkowski zajął szóste miejsce.
Wyniki piątego etapu:
1 | Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:24:08 |
2 | Rohan Dennis (Aus) Team Ineos | 0:00:10 |
3 | Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ | 0:00:18 |
4 | Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:00:38 |
5 | Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team | 0:00:38 |
6 | Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos | 0:00:38 |
7 | Patrick Bevin (NZl) CCC Team | 0:00:38 |
8 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:00:46 |
9 | Nils Politt (Ger) Israel Start-Up Nation | 0:00:47 |
10 | Mads Schmidt Würtz (Den) Israel Start-Up Nation | 0:00:48 |
11 | Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates | 0:00:51 |
12 | Geraint Thomas (GBr) Team Ineos | 0:00:53 |
13 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | 0:00:53 |
14 | Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:00:53 |
15 | Simon Geschke (Ger) CCC Team | 0:00:54 |
16 | Jasha Sütterlin (Ger) Team Sunweb | 0:00:54 |
17 | Cees Bol (Ned) Team Sunweb | 0:00:55 |
18 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | 0:00:58 |
19 | Matteo Trentin (Ita) CCC Team | 0:00:58 |
20 | Andreas Leknessund (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:00:59 |
21 | Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team | 0:01:02 |
22 | João Almeida (Por) Deceuninck-Quickstep | 0:01:02 |
23 | Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal | 0:01:04 |
24 | Ilan Van Wilder (Bel) Team Sunweb | 0:01:05 |
25 | Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo | 0:01:05 |
26 | Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb | 0:01:07 |
27 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:01:08 |
28 | Tom Bohli (Swi) UAE Team Emirates | 0:01:08 |
29 | Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb | 0:01:10 |
30 | Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team | 0:01:10 |
31 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | 0:01:11 |
32 | Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo | 0:01:12 |
33 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | 0:01:17 |
34 | Vicente Garcia de Mateos Rubio (Spa) Aviludo-Louletano | 0:01:18 |
35 | Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates | 0:01:20 |
36 | Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix | 0:01:27 |
37 | Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb | 0:01:28 |
38 | Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team | 0:01:28 |
39 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:01:29 |
40 | Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team | 0:01:33 |
41 | Xandro Meurisse (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:01:33 |
42 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep | 0:01:36 |
43 | Ricardo Mestre (Por) W52/FC Porto | 0:01:38 |
44 | Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto | 0:01:39 |
45 | Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix | 0:01:39 |
46 | Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal | 0:01:41 |
47 | Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-Up Nation | 0:01:41 |
48 | Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ | 0:01:41 |
49 | Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe | 0:01:44 |
50 | Tim Declercq (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:01:46 |
51 | Gerard Armillas Pubill (Spa) Efapel | 0:01:53 |
52 | Torjus Sleen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:01:57 |
53 | Ben Swift (GBr) Team Ineos | 0:01:57 |
54 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | 0:01:58 |
55 | Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates | 0:01:59 |
56 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation | 0:01:59 |
57 | Daniel Mestre (Por) W52/FC Porto | 0:02:00 |
58 | Markus Hoelgaard (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:02:03 |
59 | Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal | 0:02:03 |
60 | Jonathan Dibben (GBr) Lotto Soudal | 0:02:03 |
61 | Nico Denz (Ger) Team Sunweb | 0:02:09 |
62 | Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana Pro Team | 0:02:09 |
63 | Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation | 0:02:10 |
64 | Michael Schär (Swi) CCC Team | 0:02:11 |
65 | Erik Nordsaeter Resell (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:02:12 |
66 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:02:13 |
67 | Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team | 0:02:14 |
68 | Jake Stewart (GBr) Groupama-FDJ | 0:02:15 |
69 | Alejandro Marque Porto (Spa) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:02:15 |
70 | Guillaume Boivin (Can) Israel Start-Up Nation | 0:02:21 |
71 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | 0:02:22 |
72 | Danny Van Poppel (Ned) Circus-Wanty Gobert | 0:02:24 |
73 | Cameron Wurf (Aus) Team Ineos | 0:02:25 |
74 | João Rodrigues (Por) W52/FC Porto | 0:02:27 |
75 | Luís Gomes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:02:28 |
76 | Edgar Pinto (Por) W52/FC Porto | 0:02:35 |
77 | Mikel Aristi Gardoki (Spa) Fundacion-Orbea | 0:02:39 |
78 | Jorge Magalhães (Por) W52/FC Porto | 0:02:40 |
79 | Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-Quickstep | 0:02:41 |
80 | Tiago Machado (Por) Efapel | 0:02:43 |
81 | Boy Van Poppel (Ned) Circus-Wanty Gobert | 0:02:44 |
82 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team | 0:02:45 |
83 | Diego Lopez Fuentes (Spa) Fundacion-Orbea | 0:02:47 |
84 | Henrique Casimiro (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:02:47 |
85 | Luís Mendonça (Por) Efapel | 0:02:48 |
86 | Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto | 0:02:50 |
87 | Davide Martinelli (Ita) Astana Pro Team | 0:02:50 |
88 | Elia Viviani (Ita) Cofidis | 0:02:51 |
89 | Joaquim Silva (Por) Miranda-Mortágua | 0:02:52 |
90 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | 0:02:52 |
91 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix | 0:02:53 |
92 | Simone Petilli (Ita) Circus-Wanty Gobert | 0:02:55 |
93 | Julen Irizar Laskurain (Spa) Fundacion-Orbea | 0:02:56 |
94 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis | 0:02:58 |
95 | Anders Skaarseth (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:03:00 |
96 | Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates | 0:03:02 |
97 | Marco Mathis (Ger) Cofidis | 0:03:04 |
98 | Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ | 0:03:06 |
99 | Daniel Freitas (Por) Miranda-Mortágua | 0:03:06 |
100 | Tom Devriendt (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:03:07 |
101 | Daniel Hoelgaard (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:03:08 |
102 | Angel Lorenzo Sanchez Rebollido (Spa) Miranda-Mortágua | 0:03:09 |
103 | Tiago Antunes (Por) Efapel | 0:03:09 |
104 | Wesley Kreder (Ned) Circus-Wanty Gobert | 0:03:11 |
105 | Aleksandr Grigorev (Rus) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:03:13 |
106 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | 0:03:14 |
107 | Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Fundacion-Orbea | 0:03:17 |
108 | Gaspar Gonçalves (Por) Miranda-Mortágua | 0:03:20 |
109 | Martin Laas (Est) Bora-Hansgrohe | 0:03:21 |
110 | Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular-Boavista | 0:03:21 |
111 | Gotzon Martin Sanz (Spa) Fundacion-Orbea | 0:03:23 |
112 | Aime De Gendt (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:03:27 |
113 | Sérgio Paulinho (Por) Efapel | 0:03:28 |
114 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | 0:03:28 |
115 | Oier Lazkano Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:03:30 |
116 | Pedro Lopes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:03:32 |
117 | David De la Fuente Rasilla (Spa) Aviludo-Louletano | 0:03:35 |
118 | David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:03:35 |
119 | Luke Rowe (GBr) Team Ineos | 0:03:38 |
120 | Leangel Ruben Linarez Meneses (Ven) Miranda-Mortágua | 0:03:40 |
121 | César Martingil (Por) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:03:40 |
122 | Rafael Lourenço (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:03:41 |
123 | Antonio Angulo Sampedro (Spa) Fundacion-Orbea | 0:03:45 |
124 | Luís Fernandes (Por) Radio Popular-Boavista | 0:03:45 |
125 | Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:03:47 |
126 | João Benta (Por) Radio Popular-Boavista | 0:03:48 |
127 | Afonso Silva (Por) Radio Popular-Boavista | 0:03:50 |
128 | Alvaro Trueba Diego (Spa) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:03:50 |
129 | Carlos Salgueiro (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:03:51 |
130 | Kristian Kulset (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:03:53 |
131 | Emanuel Duarte (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:03:53 |
132 | Gonçalo Leaça (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:03:55 |
133 | Fábio Costa (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:03:57 |
134 | David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista | 0:03:57 |
135 | Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix | 0:03:57 |
136 | Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:03:58 |
137 | Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:04:02 |
138 | Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis | 0:04:12 |
139 | Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:04:14 |
140 | Hugo Sancho (Por) Miranda-Mortágua | 0:04:18 |
141 | Iker Ballarin Manso (Spa) Fundacion-Orbea | 0:04:20 |
142 | André Ramalho (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:04:24 |
143 | Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation | 0:04:28 |
144 | Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Caja Rural-Seguros RGA | 0:04:37 |
145 | Gonçalo Carvalho (Por) Radio Popular-Boavista | 0:04:38 |
146 | Nicolas Saenz Ballesteros (Col) Efapel | 0:04:38 |
147 | Bruno Silva (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:04:39 |
148 | Hugo Nunes (Por) Radio Popular-Boavista | 0:04:39 |
149 | Marvin Scheulen (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:04:40 |
150 | Venceslau Fernandes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:04:40 |
151 | Sacha Modolo (Ita) Alpecin-Fenix | 0:04:40 |
152 | Pedro Lopes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:04:43 |
153 | João Barbosa (Por) Miranda-Mortágua | 0:04:50 |
154 | Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural-Seguros RGA | 0:04:56 |
155 | Frederico Figueiredo (Por) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:04:59 |
156 | Oscar Hernandez Martinez (Spa) Aviludo-Louletano | 0:05:07 |
157 | Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Aviludo-Louletano | 0:05:10 |
158 | Fabio Sabatini (Ita) Cofidis | 0:05:17 |
159 | David Livramento (Por) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:05:40 |
160 | David Ribeiro (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:05:42 |
161 | Nuno Meireles (Por) Aviludo-Louletano | 0:05:51 |
162 | Válter Pereira (Por) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:06:05 |
163 | André Evangelista (Por) Aviludo-Louletano | 0:07:28 |
Końcowa klasyfikacja generalna:
1 | Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-Quickstep | 19:23:42 |
2 | Maximilian Schachmann (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:00:38 |
3 | Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team | 0:00:39 |
4 | Rui Costa (Por) UAE Team Emirates | 0:00:56 |
5 | Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal | 0:01:17 |
6 | Simon Geschke (Ger) CCC Team | 0:01:18 |
7 | Lennard Kämna (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:01:26 |
8 | Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo | 0:01:31 |
9 | João Almeida (Por) Deceuninck-Quickstep | 0:01:40 |
10 | Amaro Antunes (Por) W52/FC Porto | 0:01:57 |
11 | Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation | 0:01:59 |
12 | Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo | 0:02:02 |
13 | Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team | 0:02:07 |
14 | Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos | 0:02:08 |
15 | Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates | 0:02:27 |
16 | Vicente Garcia de Mateos Rubio (Spa) Aviludo-Louletano | 0:02:39 |
17 | Ilan Van Wilder (Bel) Team Sunweb | 0:03:39 |
18 | Xandro Meurisse (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:03:42 |
19 | Andreas Leknessund (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:03:48 |
20 | Ben Swift (GBr) Team Ineos | 0:04:03 |
21 | Geraint Thomas (GBr) Team Ineos | 0:04:14 |
22 | Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ | 0:04:20 |
23 | Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana Pro Team | 0:04:44 |
24 | Alejandro Marque Porto (Spa) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:04:46 |
25 | Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ | 0:05:13 |
26 | Frederico Figueiredo (Por) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:05:31 |
27 | Torjus Sleen (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:06:07 |
28 | Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team | 0:07:27 |
29 | Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates | 0:07:52 |
30 | Stefan Küng (Swi) Groupama-FDJ | 0:08:07 |
31 | Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal | |
32 | Luís Fernandes (Por) Radio Popular-Boavista | 0:08:18 |
33 | Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team | 0:08:25 |
34 | Edgar Pinto (Por) W52/FC Porto | 0:08:51 |
35 | Kristian Sbaragli (Ita) Alpecin-Fenix | 0:08:54 |
36 | Simone Petilli (Ita) Circus-Wanty Gobert | 0:09:41 |
37 | Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis | 0:09:54 |
38 | Mads Schmidt Würtz (Den) Israel Start-Up Nation | 0:09:59 |
39 | Gotzon Martin Sanz (Spa) Fundacion-Orbea | 0:10:00 |
40 | Luís Gomes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:10:12 |
41 | Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular-Boavista | 0:10:14 |
42 | Markus Hoelgaard (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:10:58 |
43 | Matteo Trentin (Ita) CCC Team | 0:11:07 |
44 | Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Fundacion-Orbea | 0:11:20 |
45 | Mathieu Van der Poel (Ned) Alpecin-Fenix | |
46 | Juan Fernando Calle Hurtado (Col) Caja Rural-Seguros RGA | 0:12:59 |
47 | Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama-FDJ | 0:13:12 |
48 | João Rodrigues (Por) W52/FC Porto | 0:13:44 |
49 | Tiago Machado (Por) Efapel | 0:13:47 |
50 | Joaquim Silva (Por) Miranda-Mortágua | 0:14:06 |
51 | Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal | 0:14:14 |
52 | Nils Politt (Ger) Israel Start-Up Nation | |
53 | Tim Declercq (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:14:24 |
54 | Antonio Nibali (Ita) Trek-Segafredo | 0:16:00 |
55 | Rohan Dennis (Aus) Team Ineos | 0:17:36 |
56 | Daniel Mestre (Por) W52/FC Porto | 0:17:44 |
57 | Nicolas Saenz Ballesteros (Col) Efapel | 0:17:50 |
58 | Patrick Bevin (NZl) CCC Team | 0:18:15 |
59 | Michael Schär (Swi) CCC Team | 0:18:36 |
60 | Luís Mendonça (Por) Efapel | 0:18:57 |
61 | Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:19:21 |
62 | Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team | 0:19:26 |
63 | Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team | 0:19:50 |
64 | Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb | 0:20:51 |
65 | Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis | 0:21:04 |
66 | Henrique Casimiro (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:21:05 |
67 | Otto Vergaerde (Bel) Alpecin-Fenix | 0:21:46 |
68 | Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal | 0:21:51 |
69 | Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-Up Nation | 0:22:48 |
70 | Julen Irizar Laskurain (Spa) Fundacion-Orbea | 0:23:19 |
71 | Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ | 0:23:29 |
72 | Rafael Lourenço (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:23:35 |
73 | Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates | 0:27:35 |
74 | Hugo Nunes (Por) Radio Popular-Boavista | 0:27:49 |
75 | Yves Lampaert (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:28:09 |
76 | Oscar Hernandez Martinez (Spa) Aviludo-Louletano | 0:28:48 |
77 | Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb | 0:29:03 |
78 | Anders Skaarseth (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:29:53 |
79 | Ricardo Mestre (Por) W52/FC Porto | 0:30:01 |
80 | Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation | 0:30:32 |
81 | Florian Senechal (Fra) Deceuninck-Quickstep | 0:30:52 |
82 | Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora-Hansgrohe | 0:30:53 |
83 | João Benta (Por) Radio Popular-Boavista | 0:31:07 |
84 | Samuel Caldeira (Por) W52/FC Porto | 0:31:12 |
85 | Daniel Hoelgaard (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:32:16 |
86 | Guillaume Boivin (Can) Israel Start-Up Nation | 0:32:18 |
87 | Erik Nordsaeter Resell (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:32:20 |
88 | Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:32:23 |
89 | Gaspar Gonçalves (Por) Miranda-Mortágua | 0:33:11 |
90 | David Rodrigues (Por) Radio Popular-Boavista | |
91 | Oier Lazkano Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:33:22 |
92 | Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix | 0:33:25 |
93 | André Ramalho (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:33:29 |
94 | Davide Martinelli (Ita) Astana Pro Team | 0:34:08 |
95 | Gonçalo Carvalho (Por) Radio Popular-Boavista | 0:34:19 |
96 | Daniel Freitas (Por) Miranda-Mortágua | 0:34:27 |
97 | Cameron Wurf (Aus) Team Ineos | 0:35:33 |
98 | Iker Ballarin Manso (Spa) Fundacion-Orbea | 0:35:37 |
99 | Sacha Modolo (Ita) Alpecin-Fenix | 0:35:48 |
100 | Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix | 0:35:53 |
101 | Afonso Silva (Por) Radio Popular-Boavista | 0:35:57 |
102 | Pedro Lopes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:36:01 |
103 | Hugo Sancho (Por) Miranda-Mortágua | 0:36:12 |
104 | Jon Aberasturi Izaga (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:36:14 |
105 | Aritz Bagues Kalparsoro (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:36:32 |
106 | Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation | 0:36:46 |
107 | Gonçalo Leaça (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:37:03 |
108 | David De la Fuente Rasilla (Spa) Aviludo-Louletano | 0:37:21 |
109 | Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe | 0:37:28 |
110 | Jake Stewart (GBr) Groupama-FDJ | 0:38:41 |
111 | Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo | |
112 | Cees Bol (Ned) Team Sunweb | 0:39:00 |
113 | Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates | 0:39:11 |
114 | Antonio Angulo Sampedro (Spa) Fundacion-Orbea | 0:39:37 |
115 | Angel Lorenzo Sanchez Rebollido (Spa) Miranda-Mortágua | 0:39:38 |
116 | Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates | 0:39:43 |
117 | Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team | 0:40:03 |
118 | Marco Mathis (Ger) Cofidis | 0:40:06 |
119 | Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb | 0:40:10 |
120 | Kristian Kulset (Nor) Uno-X Norwegian Development Team | 0:40:22 |
121 | Aleksandr Grigorev (Rus) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:40:30 |
122 | Aime De Gendt (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:40:35 |
123 | Jasha Sütterlin (Ger) Team Sunweb | 0:40:43 |
124 | Martin Laas (Est) Bora-Hansgrohe | 0:40:51 |
125 | Gerard Armillas Pubill (Spa) Efapel | 0:41:22 |
126 | Luke Rowe (GBr) Team Ineos | 0:41:27 |
127 | Jonathan Dibben (GBr) Lotto Soudal | |
128 | Nico Denz (Ger) Team Sunweb | 0:41:41 |
129 | Venceslau Fernandes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:41:43 |
130 | Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe | 0:41:54 |
131 | Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-Quickstep | 0:42:07 |
132 | Elia Viviani (Ita) Cofidis | 0:42:09 |
133 | Fábio Costa (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:42:23 |
134 | Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Aviludo-Louletano | 0:42:43 |
135 | Danny Van Poppel (Ned) Circus-Wanty Gobert | 0:42:52 |
136 | Emanuel Duarte (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:42:54 |
137 | Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-Quickstep | 0:43:04 |
138 | Bruno Silva (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:44:03 |
139 | Matteo Malucelli (Ita) Caja Rural-Seguros RGA | 0:44:17 |
140 | Tiago Antunes (Por) Efapel | 0:44:41 |
141 | Marvin Scheulen (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:44:49 |
142 | Tom Devriendt (Bel) Circus-Wanty Gobert | 0:45:04 |
143 | Tom Bohli (Swi) UAE Team Emirates | 0:45:13 |
144 | Mikel Aristi Gardoki (Spa) Fundacion-Orbea | 0:45:48 |
145 | David Gonzalez Lopez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA | 0:46:12 |
146 | Sérgio Paulinho (Por) Efapel | 0:46:22 |
147 | Diego Lopez Fuentes (Spa) Fundacion-Orbea | 0:46:31 |
148 | César Martingil (Por) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:46:44 |
149 | David Ribeiro (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:46:52 |
150 | Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo | 0:47:08 |
151 | Wesley Kreder (Ned) Circus-Wanty Gobert | |
152 | Jorge Magalhães (Por) W52/FC Porto | 0:47:43 |
153 | João Barbosa (Por) Miranda-Mortágua | 0:47:44 |
154 | Carlos Salgueiro (Por) LA Aluminios/LA Sport | 0:47:59 |
155 | Nuno Meireles (Por) Aviludo-Louletano | 0:48:41 |
156 | Boy Van Poppel (Ned) Circus-Wanty Gobert | 0:49:15 |
157 | Fabio Sabatini (Ita) Cofidis | 0:49:20 |
158 | Pedro Lopes (Por) Kelly/Inoutbuild/Udo | 0:49:53 |
159 | Alvaro Trueba Diego (Spa) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 0:52:33 |
160 | Leangel Ruben Linarez Meneses (Ven) Miranda-Mortágua | 0:54:50 |
161 | David Livramento (Por) Tavira Maria Nova Lounge Hotel | 1:01:11 |