Wyniki 2 etapu Giro di Sardegna z dnia 24.02.2010, Macomer – Nuoro, dystans 172,6 km
1 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | 4:33:37 | |
2 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | ||
3 | Thomas Voeckler (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
4 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
5 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
6 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | ||
7 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
8 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:03 | |
9 | Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:07 | |
10 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:00:15 | |
11 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:23 | |
12 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | ||
13 | Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack | 0:00:24 | |
14 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
15 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | ||
16 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | 0:00:26 | |
17 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
18 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto | ||
19 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
20 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | ||
21 | Ben Hermans (Bel) Team Radioshack | ||
22 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | ||
23 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
24 | Pierre Rolland (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
25 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:41 | |
26 | Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto | 0:00:59 | |
27 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:01:01 | |
28 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:08 | |
29 | Massimo Giunti (Ita) Androni Giocattoli | 0:01:41 | |
30 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | ||
31 | Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
32 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | ||
33 | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad | ||
34 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack | ||
35 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
36 | José Sarmiento Tunarrosa Cayetano (Col) Acqua & Sapone | ||
37 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | ||
38 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:02:20 | |
39 | Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
40 | Daniele Colli (Ita) Ceramica Flaminia | ||
41 | Dimitriy Muravyev (Rus) Team Radioshack | ||
42 | Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha | ||
43 | Laurent Lefevre (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
44 | Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto | ||
45 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | ||
46 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | 0:02:25 | |
47 | Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:03:25 | |
48 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:03:26 | |
49 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | 0:03:29 | |
50 | Aurélien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team | 0:03:51 | |
51 | Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:03:54 | |
52 | Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad | 0:04:16 | |
53 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:04:48 | |
54 | Michael Rasmussen (Den) Miche | ||
55 | Jakub Novak (Svk) Amore & Vita – Conad | 0:05:17 | |
56 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
57 | Stefan Schafer (Ger) Germany | ||
58 | Franck Bouyer (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
59 | David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | ||
60 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
61 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | 0:05:30 | |
62 | Nicola d’Andrea (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:05:31 | |
63 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:07:04 | |
64 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | 0:07:44 | |
65 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
66 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | ||
67 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team Radioshack | ||
68 | Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
69 | Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia | ||
70 | Oleg Berdos (Mda) De Rosa – Stac Plastic | ||
71 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
72 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | ||
73 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
74 | Markus Bauer (Ger) Germany | 0:07:59 | |
75 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:09:03 | |
76 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | ||
77 | Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team | ||
78 | Matthew Busche (USA) Team Radioshack | ||
79 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
80 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
81 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
82 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
83 | Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:09:07 | |
84 | Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri | 0:09:52 | |
85 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 0:11:11 | |
86 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | ||
87 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
88 | Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
89 | Luca Solari (Ita) Androni Giocattoli | ||
90 | Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha | ||
91 | Thomas Patrick Faiers (GBr) Footon-Servetto | ||
92 | Damiano Margutti (Ita) Androni Giocattoli | ||
93 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | ||
94 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
95 | Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
96 | Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad | ||
97 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
98 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
99 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
100 | Alessandro Maserati (Ita) Ceramica Flaminia | ||
101 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | ||
102 | Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto | ||
103 | Leonardo Scarselli (Ita) ISD – Neri | ||
104 | Filippo Baggio (Ita) Ceramica Flaminia | ||
105 | Giogrio Brambilla (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
106 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
107 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | ||
108 | Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:11:18 | |
109 | Robert Bartko (Ger) Germany | ||
110 | Henning Bommel (Ger) Germany | ||
111 | Robert Bengsch (Ger) Germany | ||
112 | Luigi Gitto (Ita) Miche | ||
113 | Erik Mohs (Ger) Germany | 0:12:37 | |
114 | Konstantin Volik (Uzb) Amore & Vita – Conad | 0:12:58 | |
115 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
116 | Juraj Ugrinic (Cro) Meridiana Kamen Team | ||
117 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:15:11 | |
118 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | ||
119 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | 0:15:13 | |
120 | Marcello Kalz (Ger) Germany | 0:15:14 | |
121 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | ||
122 | Marcello Barth (Ger) Germany | ||
123 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:16:30 | |
124 | Roberto Cesaro (Ita) Miche | 0:16:32 | |
DNF | Fabrice Piemontesi (Ita) Androni Giocattoli |
Klasyfikacja generalna po 2 etapie:
1 | Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo | 8:50:17 | |
2 | Christopher Horner (USA) Team Radioshack | 0:00:04 | |
3 | Thomas Voeckler (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:00:06 | |
4 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:10 | |
5 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
6 | Janez Brajkovic (Slo) Team Radioshack | ||
7 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
8 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:00:13 | |
9 | Cristiano Salerno (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:17 | |
10 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:00:25 | |
11 | Francesco Gavazzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:00:26 | |
12 | Giovanni Visconti (Ita) ISD – Neri | 0:00:29 | |
13 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:33 | |
14 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:34 | |
15 | Ivan Rovny (Rus) Team Radioshack | ||
16 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:36 | |
17 | Luca Mazzanti (Ita) Team Katusha | ||
18 | Aitor Perez Arrieta (Spa) Footon-Servetto | ||
19 | Ben Hermans (Bel) Team Radioshack | ||
20 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | ||
21 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | ||
22 | Federico Canuti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
23 | Pierre Rolland (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
24 | Fabio Taborre (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:51 | |
25 | Fabio Felline (Ita) Footon-Servetto | 0:01:09 | |
26 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo | 0:01:16 | |
27 | Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:01:18 | |
28 | Massimo Giunti (Ita) Androni Giocattoli | 0:01:51 | |
29 | Jaroslaw Dabrowski (Pol) Amore & Vita – Conad | ||
30 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | ||
31 | Edwin Carvajal Jaramillo (Col) Miche | ||
32 | Geoffroy Lequatre (Fra) Team Radioshack | ||
33 | José Sarmiento Tunarrosa Cayetano (Col) Acqua & Sapone | ||
34 | Alexandr Pliuschin (Mda) Team Katusha | 0:02:28 | |
35 | Jose Alberto Benitez Roman (Spa) Footon-Servetto | 0:02:30 | |
36 | Laurent Lefevre (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
37 | Giampaolo Caruso (Ita) Ceramica Flaminia | 0:02:35 | |
38 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:03:16 | |
39 | Oscar Gatto (Ita) ISD – Neri | 0:03:33 | |
40 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:04:37 | |
41 | Dimitriy Muravyev (Rus) Team Radioshack | ||
42 | Paolo Longo Borghini (Ita) ISD – Neri | ||
43 | Michael Rasmussen (Den) Miche | 0:04:58 | |
44 | Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:05:10 | |
45 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | 0:05:27 | |
46 | David Gutierrez (Spa) Footon-Servetto | ||
47 | Francesco Failli (Ita) Acqua & Sapone | 0:05:40 | |
48 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:06:06 | |
49 | Francesco Bellotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:06:16 | |
50 | Serguei Klimov (Rus) Team Katusha | 0:07:54 | |
51 | Oleg Berdos (Mda) De Rosa – Stac Plastic | 0:08:40 | |
52 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:09:13 | |
53 | Enrico Rossi (Ita) Ceramica Flaminia | 0:09:29 | |
54 | Alberto Contoli (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:10:05 | |
55 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | 0:10:42 | |
56 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:11:52 | |
57 | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:12:05 | |
58 | Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini | 0:12:33 | |
59 | Lorenzo Bernucci (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:14:01 | |
60 | Nicola d’Andrea (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:14:06 | |
61 | Maxime Vantomme (Bel) Team Katusha | 0:15:19 | |
62 | Daniele Colli (Ita) Ceramica Flaminia | ||
63 | Giovanni Bernaudeau (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:16:24 | |
64 | Stefano Usai (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:16:53 | |
65 | Fausto Fognini (Ita) Amore & Vita – Conad | 0:17:15 | |
66 | Matthew Busche (USA) Team Radioshack | 0:17:27 | |
67 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:17:48 | |
68 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:18:15 | |
69 | Jakub Novak (Svk) Amore & Vita – Conad | 0:18:16 | |
70 | Franck Bouyer (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
71 | Stefan Schafer (Ger) Germany | ||
72 | Aurélien Passeron (Fra) Meridiana Kamen Team | 0:19:58 | |
73 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:20:03 | |
74 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | 0:20:40 | |
75 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Doimo | 0:20:43 | |
76 | Leonardo Scarselli (Ita) ISD – Neri | 0:20:49 | |
77 | Bruno Radotic (Cro) Meridiana Kamen Team | 0:22:02 | |
78 | Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
79 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
80 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
81 | Salvatore Commesso (Ita) Meridiana Kamen Team | 0:22:06 | |
82 | Emanuele Vona (Ita) ISD – Neri | 0:22:51 | |
83 | Markel Irizar Aranburu (Spa) Team Radioshack | 0:23:51 | |
84 | Volodymyr Starchyk (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
85 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
86 | Marco Frapporti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
87 | Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
88 | Markus Bauer (Ger) Germany | 0:24:06 | |
89 | Alessandro Maserati (Ita) Ceramica Flaminia | 0:24:07 | |
90 | Luca Solari (Ita) Androni Giocattoli | 0:24:10 | |
91 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo | ||
92 | Diego Caccia (Ita) ISD – Neri | ||
93 | Thomas Patrick Faiers (GBr) Footon-Servetto | ||
94 | Damiano Margutti (Ita) Androni Giocattoli | ||
95 | Giogrio Brambilla (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
96 | Alan Marangoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
97 | Carlo Scognamiglio (Ita) ISD – Neri | ||
98 | Henning Bommel (Ger) Germany | 0:24:17 | |
99 | Giairo Ermeti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:24:24 | |
100 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:25:57 | |
101 | Serhy Hrechyn (Ukr) Amore & Vita – Conad | 0:27:18 | |
102 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | ||
103 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
104 | Nicholas Sanderson (Aus) Amore & Vita – Conad | ||
105 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | ||
106 | Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha | ||
107 | Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita – Conad | ||
108 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
109 | Filippo Baggio (Ita) Ceramica Flaminia | ||
110 | Michele Merlo (Ita) Footon-Servetto | ||
111 | Robert Bartko (Ger) Germany | 0:27:25 | |
112 | Robert Bengsch (Ger) Germany | ||
113 | Luigi Gitto (Ita) Miche | ||
114 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:28:10 | |
115 | Luca Pierfelici (Ita) Acqua & Sapone | ||
116 | Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto | 0:28:13 | |
117 | Erik Mohs (Ger) Germany | 0:28:44 | |
118 | Konstantin Volik (Uzb) Amore & Vita – Conad | 0:29:05 | |
119 | Juraj Ugrinic (Cro) Meridiana Kamen Team | ||
120 | Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone | 0:31:20 | |
121 | Marcello Kalz (Ger) Germany | 0:31:21 | |
122 | Marcello Barth (Ger) Germany | ||
123 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:32:37 | |
124 | Roberto Cesaro (Ita) Miche | 0:32:39 |