fot. Voster ATS Team

W ten weekend ścigano się także w Polsce. Zwycięzcą Grand Prix Doliny Baryczy, czyli Memoriału J. Grundmanna i J. Wizowskiego został Tobiasz Pawlak z HRE Mazowsze Serce Polski, który w dwójkowym finiszu pokonał Szymona Krawczyka z Voster ATS Teamu. Najlepszym orlikiem został Julian Kot z Tarnovii.

W dolnośląskim Żmigrodzie ponownie ulokowano metę jednego z bardziej prestiżowych wyścigów w polskim kalendarzu imprez jednodniowych. Grand Prix Doliny Baryczy – Memoriału J. Grundmanna i J. Wizowskiego w ostatnich latach wygrywali m.in. Bartosz Rudyk, Sylwester Janiszewski, Łukasz Owsian czy Alan Banaszek, a do tej listy dopisał się teraz Tobiasz Pawlak.

Kolarz HRE Mazowsze Serce Polski znalazł się w dwuosobowej ucieczce, która między sobą rozegrała losy zwycięstwa. Lepszym finiszem popisał się Tobiasz Pawlak i to on mógł świętować, zaś Szymon Krawczyk (Voster ATS Team) musiał zadowolić się drugą pozycją. Drugą grupę przyprowadził Patryk Stosz (Voster) przed Norbertem Banaszkiem (Mazowsze) i Grzegorzem Pawlakiem (Bialini Elitewheels RevoltTech). Najlepszym orlikiem okazał się finiszujący pod koniec tej grupki Julian Kot (Klub Kolarski Tarnovia).

Wyniki Grand Prix Doliny Baryczy 2022:

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments