fot. A.S.O./ Fabien Boukla

Walijczyk Geraint Thomas niespodziewanie wygrał piąty etap wyścigu Critérium du Dauphiné. Kolarz zespołu INEOS Grenadiers około 900 metrów przed metą oderwał się od peletonu i na finiszu “o włos” wyprzedził Sonny’ego Colbrellego (Bahrain-Victorious). Liderem klasyfikacji generalnej francuskiej imprezy pozostał Austriak Lukas Pöstlberger (BORA – hansgrohe).

Piąty odcinek wyścigu odbywającego się w Delfinacie miał długość wynoszącą 171-kilometrów. Na trasie tego etapu znalazło się pięć kategoryzowanych podjazdów. Szczyt ostatniego ze wzniesień Côte du Montrebut znajdował się na 12,5-kilometra przed metą. Ten podjazd był bardzo krótki, ponieważ liczył sobie tylko 1,4-kilometra, ale jego średnie nachylenie wynosiło aż 11%.

Po starcie etapu odjazd dnia stworzyła ósemka kolarzy, którymi byli: Tim Wellens (Lotto Soudal), Kasper AsgreenJosef Černý (Deceuninck – Quick Step), Julien Bernard, Ryan Mullen, Jasper Stuyven (Trek-Segafredo), Tsgabu Grmay (Team BikeExchange) oraz Cyril Gautier (B&B Hotels). Peleton jednak nie chciał odpuścić za bardzo harcowników, którzy na 70-kilometrów przed metą mieli przewagę wynoszącą około minuty i 40 sekund.

Za tempo w grupie zasadniczej w początkowej fazie etapu odpowiadały zespoły: BORA – hansgrohe i Bahrain-Victorious. Ze względu na spadającą przewagę ucieczki, na dwójkowy atak z niej zdecydowali się Czech Josef Černý i Irlandczyk Ryan Mullen na około 60-kilometrów przed metą. Niestety, zarówno dla nich, jak i dla reszty współtowarzyszy ucieczki peleton był bezlitosny. Ostatnim z ośmioosobowej ucieczki, który samotnie jechał na czele był Černý. Działo się to na 43-kilometry przed metą.

Parę chwil później na solowy atak zdecydował się Sven Erik Bystrøm (UAE Team Emirates). Norweg, który jako młodzieżowiec został mistrzem świata w wyścigu ze startu wspólnego w Ponferradzie szybo wypracował sobie przewagę nad peletonem, która na 29-kilometrów przed końcową metą wynosiła już ponad minutę.

Niestety w międzyczasie w grupie zasadniczej doszło do kraksy, w której ucierpieli między innymi: Óscar Rodríguez (Astana – Premier Tech), Jaakko Hänninen (AG2R Citroën Team) i Lachlan Morton (EF Education – Nippo). Natomiast Kaden Groves (Team BikeExchange), Ivo Oliveira (UAE Team Emirates) i Clément Venturini (AG2R Citroën Team) byli zmuszeni się wycofać.

Mimo tego przykrego zdarzenia peleton pędził za uciekającym Bystrømem, ale odpowiedzialność za pogoń wzięła ekipa Bahrain-Victorious, której udało się “przyrantować” kilkunastu zawodników jadących w dalszej części stawki. Jadący na czele Norweg nie miał jednak szans oprzeć się rozpędzonej grupie, a został doścignięty około 13-kilometrów przed metą.

Przed finałowym podjazdem Côte du Montrebut swoich kolegów z ekipy INEOS Grenadiers na czoło przeprowadził Michał Kwiatkowski. Na wąskiej i bardzo stromej drodze na atak zdecydował się G Lawson Craddock (EF Education-Nippo). Amerykanin zyskał kilkadziesiąt metrów przewagi nad grupą zasadniczą prowadzoną przez zawodników zespołu INEOS Grenadiers. Aktywnie jechał “Kwiato”, który niwelował stratę peletonu do Craddocka i kontrującego chwilę wcześniej Quentina Pachera (B&B Hotels).

Po przejechaniu ostatniego podjazdu na zjeździe, na wąskiej drodze doszło do kolejnej kraksy, w której leżał Winner Anacona (Team Arkéa-Samsic). Peleton najpierw dogonił Pachera, a następnie ścigał ryzykującego na zjeździe G Lawsona Craddocka. Ostatecznie Amerykanin został wchłonięty przez grupę zasadniczą, gdy do mety zostało około 2200 metrów.

O losach zwycięstwa etapowego miał zadecydować masowy finisz z małego, kilkudziesięcioosobowego peletonu. Około 900 metrów przed finiszem oderwać od reszty stawki próbował się Geraint Thomas (INEOS Grenadiers). Walijczyk zupełnie zaskoczył swoich rywali, w czym pomógł mu Michał Kwiatkowski, który przepuścił swojego kolegę z ekipy przed nawrotem. Na metę Thomas wpadł niemal równo z Sonnym Colbrellim (Bahrain-Victorious). Finalnie to Thomas okazał się najlepszy na piątym etapie wyścigu Critérium du Dauphiné. Drugie miejsce zajął wspomniany wcześniej Colbrelli, a trzeci był Alex Aranburu (Astana – Premier Tech).

Wyniki piątego etapu wyścigu Critérium du Dauphiné 2021:

1 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 4:02:15
2 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious
3 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech
4 Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos
5 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation
6 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo
7 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
8 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
9 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal
10 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM
11 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos
12 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma
13 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM
14 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates
15 Kevin Vermaerke (USA) Team DSM
16 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep
17 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
18 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech
19 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal
20 Guillaume Martin (Fra) Cofidis
21 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers
22 Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM
23 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team
24 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
25 Marco Brenner (Ger) Team DSM
26 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers
27 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo
28 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious
29 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe
30 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma
31 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma
32 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
33 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic
34 Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo
35 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team
36 Felix Gall (Aut) Team DSM
37 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal
38 Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation
39 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange
40 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team
41 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos
42 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team
43 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
44 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers 0:00:08
45 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious
46 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 0:00:21
47 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:00:36
48 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
49 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal
50 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation
51 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
52 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team
53 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
54 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
55 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM
56 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:00:41
57 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:01:19
58 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation
59 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team
60 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation
61 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team
62 Simon Geschke (Ger) Cofidis
63 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM
64 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:01:24
65 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers
66 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:02:08
67 Chad Haga (USA) Team DSM
68 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM 0:02:30
69 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic
70 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:03:03
71 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
72 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis
73 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic
74 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic
75 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic
76 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma
77 José Rojas (Spa) Movistar Team
78 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
79 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo
80 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
81 Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos
82 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep
83 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep
84 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma
85 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation
86 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos
87 Anthony Perez (Fra) Cofidis
88 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious
89 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation
90 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ
91 Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM
92 Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal 0:05:19
93 Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
94 Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
95 William Barta (USA) EF Education-Nippo
96 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo
97 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis
98 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech
99 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
100 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ
101 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM
102 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo 0:06:31
103 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:07:02
104 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
105 Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange
106 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange
107 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech
108 Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange
109 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic
110 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:08:07
111 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma
112 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ
113 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
114 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:08:40
115 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis
116 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo
117 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
118 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates
119 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange
120 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ
121 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep
122 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ
123 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers
124 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic 0:09:26
125 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:10:06
126 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:10:59
127 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious
128 Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:11:12
129 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal
130 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech
131 Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo
132 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe 0:15:47
133 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep
134 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe
135 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe
136 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates
137 Martin Salmon (Ger) Team DSM
DNF Lennard Hofstede (Ned) Jumbo-Visma
DNF Clement Venturini (Fra) AG2R Citroën Team
DNF Ivo Oliveira (Por) UAE Team Emirates
DNF Kaden Groves (Aus) Team BikeExchange

Klasyfikacja generalna:

1 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe 16:59:22
2 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana-Premier Tech 0:00:01
3 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck-QuickStep 0:00:06
4 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:09
5 Wilco Kelderman (Ned) Bora-Hansgrohe 0:00:13
6 Geraint Thomas (GBr) Ineos Grenadiers 0:00:14
7 Ilan Van Wilder (Bel) Team DSM
8 Richie Porte (Aus) Ineos Grenadiers 0:00:16
9 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe 0:00:32
10 Ben O’Connor (Aus) AG2R Citroën Team 0:00:34
11 Jack Haig (Aus) Bahrain Victorious 0:00:35
12 Aurélien Paret Peintre (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:38
13 Steven Kruijswijk (Ned) Jumbo-Visma 0:00:40
14 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Movistar Team 0:00:43
15 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Victorious 0:00:44
16 Mattias Skjelmose (Den) Trek-Segafredo 0:00:49
17 Ben Hermans (Bel) Israel Start-up Nation 0:00:52
18 Damien Howson (Aus) Team BikeExchange 0:01:00
19 David Gaudu (Fra) Groupama-FDJ
20 Tao Geoghegan Hart (GBr) Ineos Grenadiers 0:01:04
21 Alex Aranburu Deba (Spa) Astana-Premier Tech 0:01:05
22 Michael Valgren (Den) EF Education-Nippo 0:01:06
23 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team 0:01:14
24 Nairo Quintana (Col) Team Arkea-Samsic 0:01:15
25 Enric Mas Nicolau (Spa) Movistar Team 0:01:16
26 Steff Cras (Bel) Lotto Soudal 0:01:17
27 Sepp Kuss (USA) Jumbo-Visma 0:01:18
28 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:01:21
29 Louis Meintjes (RSA) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:23
30 Felix Gall (Aut) Team DSM 0:01:27
31 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Victorious 0:01:28
32 Fabio Aru (Ita) Team Qhubeka Assos 0:01:35
33 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:01:42
34 Kenny Elissonde (Fra) Trek-Segafredo 0:01:46
35 Kevin Vermaerke (USA) Team DSM 0:02:00
36 Sylvain Moniquet (Bel) Lotto Soudal 0:02:22
37 Pierre Rolland (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:39
38 Greg Van Avermaet (Bel) AG2R Citroën Team 0:02:40
39 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:02:44
40 Maxime Chevalier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:02:55
41 Carlos Rodriguez Cano (Spa) Ineos Grenadiers 0:03:26
42 Jaakko Hänninen (Fin) AG2R Citroën Team 0:04:03
43 Valentin Madouas (Fra) Groupama-FDJ 0:04:28
44 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:04:29
45 Sander Armée (Bel) Team Qhubeka Assos 0:04:53
46 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:05:27
47 Franck Bonnamour (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:05:46
48 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Movistar Team 0:05:54
49 Sean Bennett (USA) Team Qhubeka Assos 0:06:16
50 Martijn Tusveld (Ned) Team DSM 0:06:19
51 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ 0:06:25
52 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal 0:06:56
53 Simon Geschke (Ger) Cofidis 0:07:14
54 Michał Kwiatkowski (Pol) Ineos Grenadiers 0:07:16
55 Jan Bakelants (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:07:32
56 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates
57 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo 0:07:38
58 Eliot Lietaer (Bel) B&B Hotels p/b KTM 0:07:58
59 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-up Nation 0:08:22
60 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-up Nation 0:08:23
61 Chris Froome (GBr) Israel Start-up Nation 0:08:46
62 José Rojas (Spa) Movistar Team 0:08:58
63 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:09:24
64 Julien El Fares (Fra) EF Education-Nippo 0:10:02
65 Tsgabu Grmay (Eth) Team BikeExchange 0:10:06
66 Warren Barguil (Fra) Team Arkea-Samsic 0:10:10
67 Carlos Barbero (Spa) Team Qhubeka Assos 0:10:30
68 Marco Brenner (Ger) Team DSM 0:11:20
69 Lawson Craddock (USA) EF Education-Nippo 0:11:24
70 Winner Anacona (Col) Team Arkea-Samsic 0:11:31
71 Sebastian Schönberger (Aut) B&B Hotels p/b KTM 0:11:37
72 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels p/b KTM 0:11:44
73 Jonas Vingegaard (Den) Jumbo-Visma 0:12:04
74 Nils Politt (Ger) Bora-Hansgrohe 0:12:29
75 Andrey Zeits (Kaz) Team BikeExchange 0:13:40
76 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Astana-Premier Tech 0:14:02
77 Dorian Godon (Fra) AG2R Citroën Team 0:14:07
78 Oliver Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:14:25
79 Łukasz Owsian (Pol) Team Arkea-Samsic 0:14:30
80 Dylan van Baarle (Ned) Ineos Grenadiers 0:14:57
81 Yuriy Natarov (Kaz) Astana-Premier Tech 0:15:20
82 Alexander Cataford (Can) Israel Start-up Nation 0:16:34
83 Reto Hollenstein (Swi) Israel Start-up Nation 0:17:17
84 Harry Sweeny (Aus) Lotto Soudal 0:18:37
85 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:18:43
86 Brent Bookwalter (USA) Team BikeExchange 0:18:59
87 Clément Russo (Fra) Team Arkea-Samsic 0:19:00
88 Olivier Le Gac (Fra) Groupama-FDJ 0:19:22
89 Laurent Pichon (Fra) Team Arkea-Samsic 0:19:46
90 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain Victorious 0:19:48
91 Timo Roosen (Ned) Jumbo-Visma 0:20:05
92 Robert Gesink (Ned) Jumbo-Visma 0:20:28
93 Chad Haga (USA) Team DSM 0:20:30
94 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo 0:20:57
95 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkea-Samsic 0:21:03
96 Barnabás Peák (Hun) Team BikeExchange 0:21:19
97 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team 0:21:48
98 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:22:35
99 Théo Delacroix (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:22:37
100 Sébastien Grignard (Bel) Lotto Soudal 0:23:22
101 Dylan Sunderland (Aus) Team Qhubeka Assos 0:23:28
102 Florian Senechal (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:23:44
103 Loïc Vliegen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:24:10
104 William Barta (USA) EF Education-Nippo 0:24:19
105 Jeremy Bellicaud (Fra) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:25:06
106 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team 0:25:16
107 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:25:20
108 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis 0:26:04
109 Kevin Colleoni (Ita) Team BikeExchange 0:26:17
110 Kevin Van Melsen (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:26:29
111 Michel Ries (Lux) Trek-Segafredo 0:26:39
112 Kévin Geniets (Lux) Groupama-FDJ 0:27:39
113 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama-FDJ 0:27:49
114 Alexis Renard (Fra) Israel Start-up Nation 0:28:01
115 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana-Premier Tech 0:28:03
116 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:28:56
117 Mark Padun (Ukr) Bahrain Victorious 0:29:05
118 Patrick Gamper (Aut) Bora-Hansgrohe 0:29:46
119 Stijn Steels (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:30:09
120 Hideto Nakane (Jpn) EF Education-Nippo 0:30:13
121 Andrey Amador (CRc) Ineos Grenadiers 0:30:34
122 Jasper De Plus (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:31:02
123 Logan Owen (USA) EF Education-Nippo 0:31:36
124 William Bonnet (Fra) Groupama-FDJ 0:32:48
125 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:32:49
126 Tony Martin (Ger) Jumbo-Visma 0:33:52
127 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe 0:35:01
128 Shane Archbold (NZl) Deceuninck-QuickStep 0:36:04
129 Lachlan Morton (Aus) EF Education-Nippo 0:36:09
130 Martin Salmon (Ger) Team DSM 0:36:16
131 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:37:25
132 Josef Cerny (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:37:59
133 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:38:44
134 Marco Haller (Aut) Bahrain Victorious 0:39:25
135 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:39:33
136 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck-QuickStep 0:40:15
137 Frederik Wandahl (Den) Bora-Hansgrohe 0:48:41
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments