fot. CCC Team

Szymon Sajnok wydaje się być najmocniejszą kartą CCC Team na zbliżający się wyścig Eschborn-Frankfurt (kat. 1.UWT). Obok młodego Polaka w składzie ekipy znajdą się między innymi Jonas Koch i Łukasz Wiśniowski.

Niemiecką imprezę upodobał sobie w ostatnich latach Alexander Kristoff. Jeżdżący obecnie w barwach UAE-Team Emirates zawodnik wygrał cztery ostatnie edycje, a i tym razem zamelduje się na linii startu. Jednym z tych, którzy będą chcieli przerwać jego serię zwycięstw będzie Sajnok, choć dyrektor sportowy CCC, Valerio Piva podkreśla, że wszyscy zawodnicy dostaną wolną rękę.

Przed nami ostatnia duża jednodniówka zaliczana do UCI WorldTour tej wiosny i wszyscy kolarze, którzy w poprzednich startach pełnili role pomocników, tym razem będą mieli okazję powalczyć o wynik na własne konto. Wierzę, że będziemy jechać aktywnie, angażując się w różne odjazdy

– mówił, cytowany przez stronę internetową CCC Team.

Skład CCC Team na Eschborn-Frankfurt: Josef Cerny, Kamil Gradek, Jonas Koch, Szymon Sajnok, Laurens ten Dam, Gijs Van Hoecke, Łukasz Wiśniowski

Poprzedni artykułTeam Ineos zaprezentował „tymczasowe” stroje
Następny artykułDavide Rebellin kończy zawodową karierę
Pasją do kolarstwa zarażony ponad dekadę temu, sił próbuje nie tylko jako dziennikarz, ale i zawodnik – amator, gdyż jest zdania, że specyfikę tego sportu poznać można jedynie samemu go uprawiając. Obok szosy rozkochany w astronomii.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments