Fot. Boels-Dolmans

Boels-Dolmans Cycling Team w bardzo mocnym składzie wystartuje w La Fleche Wallonne. Liderem zespołu jest Anna van der Breggen, która broni tytułu.

Anna van der Breggen to zwyciężczyni czterech poprzednich edycji Strzały Walońskiej. Mistrzyni świata wyspecjalizowała się we wspinaczce na Mur de Huy. Jednak teraz nie jest największą kandydatką do zwycięstwa. Jej wyniki w tym sezonie nie są najlepsze. Holenderka czuje zmęczenie po długim wyścigu MTB Cape Epic.

Van der Breggen triumfowała w tym wyścigu wspólnie z Anniką Langvad. Dunka również znalazła się w składzie na Fleche Wallonne. W niedzielę zajęła 4. miejsce w Amstel Gold Race. Wcześniej była 2. w Strade Bianche. Langvad zadebiutuje w Strzale Walońskiej.

Aktywnie na Amstel Gold Race jechała Katie Hall, która także po raz pierwszy zmierzy się z trasą Fleche Wallonne. W składzie jest także Chantal Blaak.

Skład Boels-Dolmans Cycling Team na Fleche Wallonne Feminine 2019: Anna van der Breggen, Chantal Blaak, Eva Buurman, Katie Hall, Annika Langvad, Jip van den Bos.

Poprzedni artykułPavel Sivakov: „Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego początku wyścigu”
Następny artykułPeter Sagan pojedzie w La Fleche Wallone 2019
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments