Foto: Volta a La Comunitat Valenciana

Dwie minuty przed południem na starcie jazdy indywidualnej na czas w miejscowości Orihuela stanie pierwszy zawodnik. Poniżej przedstawiamy pełną listę rywalizujących w hiszpańskim wyścigu.

Niewiele ponad dziesięć kilometrów będą mieli do pokonania zawodnicy, którzy rozpoczną dzisiaj walkę o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Volta a la Comunitat Valenciana. Główną trudnością będzie podjazd, który wynosi 700 metrów i w pewnych momentach jego nachylenie wynosi ponad 10 %.

Jedynym Polakiem na starcie będzie Łukasz Wiśniowski w barwach CCC Team. “Wiśnia” walkę z czasem rozpocznie o 14.18.

Kolejność startu:

1 11:58 234 OLDANI Stefano KOMETA CYCLING TEAM
2 11:59 226 SUREDA MOREY Jaume BURGOS – BH
3 12:00 217 ALONSO FLORES Mikel EQUIPO EUSKADI
4 12:01 196 ABERASTURI IZAGA Jon CAJA RURAL – SEGUROS RGA
5 12:02 185 CARVALHO Antonio W52 / FC PORTO
6 12:03 175 STASH Mamyr GAZPROM – RUSVELO
7 12:04 167 SAMITIER SAMITIER Sergio EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS
8 12:05 156 LONARDI Giovanni NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE
9 12:06 141 DE VYLDER Lindsay SPORT VLAANDEREN – BALOISE
10 12:07 131 ANDEMESKEL Awet ISRAEL CYCLING ACADEMY
11 12:08 121 BOUDAT Thomas DIRECT ENERGIE
12 12:09 113 FORTIN Filippo COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
13 12:10 106 NIZZOLO Giacomo TEAM DIMENSION DATA
14 12:11 97 ZABEL Rick TEAM KATUSHA ALPECIN
15 12:12 82 KRISTOFF Alexander UAE TEAM EMIRATES
16 12:13 72 CHEVRIER Clément AG2R LA MONDIALE
17 12:14 66 ROOSEN Timo TEAM JUMBO – VISMA
18 12:15 55 PERNSTEINER Hermann BAHRAIN – MERIDA
19 12:16 47 KUDUS Merhawi ASTANA PRO TEAM
20 12:17 34 NIEVE ITURRALDE Mikel MITCHELTON – SCOTT
21 12:18 22 DE MARCHI Alessandro CCC TEAM
22 12:19 12 LAWLESS Christopher TEAM SKY
23 12:20 2 CARRETERO Hector MOVISTAR TEAM
24 12:21 233 GAZZOLI Michele KOMETA CYCLING TEAM
25 12:22 225 PEÑALVER ANIORTE Manuel BURGOS – BH
26 12:23 214 MARTIN SANZ Gotzon EQUIPO EUSKADI
27 12:24 203 ELLSAY Nigel RALLY UHC CYCLING
28 12:25 197 MOREIRA Mauricio CAJA RURAL – SEGUROS RGA
29 12:26 183 PINTO Edgar W52 / FC PORTO
30 12:27 171 ARSLANOV Ildar GAZPROM – RUSVELO
31 12:28 162 BARTHE Cyril EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS
32 12:29 154 HATSUYAMA Sho NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE
33 12:30 146 VAN GOMPEL Mathias SPORT VLAANDEREN – BALOISE
34 12:31 135 HERMANS Ben ISRAEL CYCLING ACADEMY
35 12:32 123 GRELLIER Fabien DIRECT ENERGIE
36 12:33 111 BOUHANNI Nacer COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
37 12:34 107 THOMSON Jay Robert TEAM DIMENSION DATA
38 12:35 92 HOLLENSTEIN Reto TEAM KATUSHA ALPECIN
39 12:36 83 MARCATO Marco UAE TEAM EMIRATES
40 12:37 74 DUVAL Julien AG2R LA MONDIALE
41 12:38 63 GROENEWEGEN Dylan TEAM JUMBO – VISMA
42 12:39 54 MOHORIC Matej BAHRAIN – MERIDA
43 12:40 46 NIELSEN Magnus Cort ASTANA PRO TEAM
44 12:41 37 MEZGEC Luka MITCHELTON – SCOTT
45 12:42 21 ANTUNES Amaro CCC TEAM
46 12:43 11 DE LA CRUZ MELGAREJO David TEAM SKY
47 12:44 7 VERONA QUINTANILLA Carlos MOVISTAR TEAM
48 12:45 236 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo KOMETA CYCLING TEAM
49 12:46 222 EZQUERRA MUELA Jesus BURGOS – BH
50 12:47 215 AZURMENDI SAGASTIBELTZA Ibai EQUIPO EUSKADI
51 12:48 204 JOYCE Colin RALLY UHC CYCLING
52 12:49 192 MOLINA CANET Antonio CAJA RURAL – SEGUROS RGA
53 12:50 187 CALDEIRA Samuel W52 / FC PORTO
54 12:51 174 KURBATOV Aleksei GAZPROM – RUSVELO
55 12:52 166 SAEZ BENITO Hector EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS
56 12:53 155 LOBATO DEL VALLE Juan Jose NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE
57 12:54 144 SPRENGERS Thomas SPORT VLAANDEREN – BALOISE
58 12:55 133 ENGER Sondre Holst ISRAEL CYCLING ACADEMY
59 12:56 124 LIGTHART Pim DIRECT ENERGIE
60 12:57 117 VANBILSEN Kenneth COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
61 12:58 101 BAK YTTING Lars TEAM DIMENSION DATA
62 12:59 96 SCHMIDT WÜRTZ Mads TEAM KATUSHA ALPECIN
63 13:00 81 COSTA Rui UAE TEAM EMIRATES
64 13:01 75 GOUGEARD Alexis AG2R LA MONDIALE
65 13:02 64 TEUNISSEN Mike TEAM JUMBO – VISMA
66 13:03 51 COLBRELLI Sonny BAHRAIN – MERIDA
67 13:04 45 FRAILE MATARRANZ Omar ASTANA PRO TEAM
68 13:05 33 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban MITCHELTON – SCOTT
69 13:06 26 VAN KEIRSBULCK Guillaume CCC TEAM
70 13:07 14 ROSA Diego TEAM SKY
71 13:08 6 VALLS FERRI Rafael MOVISTAR TEAM
72 13:09 237 GARCIA MARTIN Jose Antonio KOMETA CYCLING TEAM
73 13:10 224 AFONSO VILELA Ricardo Augusto BURGOS – BH
74 13:11 216 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio EQUIPO EUSKADI
75 13:12 201 CARPENTER Robin RALLY UHC CYCLING
76 13:13 194 LASTRA MARTINEZ Jonathan CAJA RURAL – SEGUROS RGA
77 13:14 186 VINHAS Rui W52 / FC PORTO
78 13:15 176 KULIKOV Vladislav GAZPROM – RUSVELO
79 13:16 163 SANZ UNZUE Enrique EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS
80 13:17 152 BAGIOLI Nicola NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE
81 13:18 147 VAN HECKE Preben SPORT VLAANDEREN – BALOISE
82 13:19 132 SAGIV Guy ISRAEL CYCLING ACADEMY
83 13:20 126 TAARAMÄE Rein DIRECT ENERGIE
84 13:21 112 CLAEYS Dimitri COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
85 13:22 103 GASPAROTTO Enrico TEAM DIMENSION DATA
86 13:23 91 GONÇALVES José TEAM KATUSHA ALPECIN
87 13:24 86 RAVASI Edward UAE TEAM EMIRATES
88 13:25 77 VANDENBERGH Stijn AG2R LA MONDIALE
89 13:26 67 DE TIER Floris TEAM JUMBO – VISMA
90 13:27 52 GARCIA CORTINA Ivan BAHRAIN – MERIDA
91 13:28 43 HOULE Hugo ASTANA PRO TEAM
92 13:29 35 HAIG Jack MITCHELTON – SCOTT
93 13:30 25 VAN HOECKE Gijs CCC TEAM
94 13:31 15 STANNARD Ian TEAM SKY
95 13:32 3 FERNANDEZ Ruben MOVISTAR TEAM
96 13:33 231 LOPEZ PEREZ Juan Pedro KOMETA CYCLING TEAM
97 13:34 223 RUBIO HERNANDEZ Diego BURGOS – BH
98 13:35 211 SOTO GUIRAO Antonio Jesus EQUIPO EUSKADI
99 13:36 206 MURPHY Kyle RALLY UHC CYCLING
100 13:37 191 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo CAJA RURAL – SEGUROS RGA
101 13:38 184 SILVA Joaquim W52 / FC PORTO
102 13:39 177 EVTUSHENKO Alexander GAZPROM – RUSVELO
103 13:40 164 BARCELO ARAGON Fernando EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS
104 13:41 151 CANOLA Marco NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE
105 13:42 142 DELTOMBE Kevin SPORT VLAANDEREN – BALOISE
106 13:43 134 CIMOLAI Davide ISRAEL CYCLING ACADEMY
107 13:44 125 PETIT Adrien DIRECT ENERGIE
108 13:45 115 HERRADA Jose COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
109 13:46 104 KING Benjamin TEAM DIMENSION DATA
110 13:47 93 CRAS Steff TEAM KATUSHA ALPECIN
111 13:48 87 RIABUSHENKO Aleksandr UAE TEAM EMIRATES
112 13:49 73 DILLIER Silvan AG2R LA MONDIALE
113 13:50 62 VAN EMDEN Jos TEAM JUMBO – VISMA
114 13:51 53 KOREN Kristijan BAHRAIN – MERIDA
115 13:52 42 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello ASTANA PRO TEAM
116 13:53 36 JUUL JENSEN Christopher MITCHELTON – SCOTT
117 13:54 23 SCHÄR Michael CCC TEAM
118 13:55 16 SWIFT Ben TEAM SKY
119 13:56 5 ROELANDTS Jurgen MOVISTAR TEAM
120 13:57 232 RIES Michel KOMETA CYCLING TEAM
121 13:58 227 MADRAZO RUIZ Angel BURGOS – BH
122 13:59 212 LOPEZ FUENTES Diego EQUIPO EUSKADI
123 14:00 205 ORONTE Emerson RALLY UHC CYCLING
124 14:01 195 GONZALEZ LOPEZ David CAJA RURAL – SEGUROS RGA
125 14:02 182 RODRIGUES João W52 / FC PORTO
126 14:03 173 SHILOV Sergei GAZPROM – RUSVELO
127 14:04 165 ITURRIA SEGUROLA Mikel EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS
128 14:05 153 BOU COMPANY Joan NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE
129 14:06 143 NOPPE Christophe SPORT VLAANDEREN – BALOISE
130 14:07 136 PLAZA Ruben ISRAEL CYCLING ACADEMY
131 14:08 122 GAUDIN Damien DIRECT ENERGIE
132 14:09 116 MATE MARDONES Luis Angel COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
133 14:10 102 HAGEN Edvald Boasson TEAM DIMENSION DATA
134 14:11 94 SMIT Willem Jakobus TEAM KATUSHA ALPECIN
135 14:12 85 MORI Manuele UAE TEAM EMIRATES
136 14:13 71 BOUCHARD Geoffrey AG2R LA MONDIALE
137 14:14 61 BOUWMAN Koen TEAM JUMBO – VISMA
138 14:15 57 TRATNIK Jan BAHRAIN – MERIDA
139 14:16 41 SANCHEZ Luis León ASTANA PRO TEAM
140 14:17 31 TRENTIN Matteo MITCHELTON – SCOTT
141 14:18 27 WIŚNIOWSKI Łukasz CCC TEAM
142 14:19 13 PUCCIO Salvatore TEAM SKY
143 14:20 4 OLIVEIRA Nelson MOVISTAR TEAM
144 14:21 235 CAMACHO DEL FRESNO Juan KOMETA CYCLING TEAM
145 14:22 221 FERNANDES José BURGOS – BH
146 14:23 213 HIGUITA GARCIA Sergio Andres EQUIPO EUSKADI
147 14:24 207 TUFT Svein RALLY UHC CYCLING
Startintervall 2 Minuten:
148 14:26 193 MORA VEDRI Sebastian CAJA RURAL – SEGUROS RGA
149 14:28 181 ALARCON Raul W52 / FC PORTO
150 14:30 172 VLASOV Aleksandr GAZPROM – RUSVELO
151 14:32 161 BRAVO OIARBIDE Garikoitz EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS
152 14:34 157 MOSER Moreno NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANE
153 14:36 145 VAN POUCKE Aaron SPORT VLAANDEREN – BALOISE
154 14:38 137 VAN WINDEN Dennis ISRAEL CYCLING ACADEMY
155 14:40 127 TERPSTRA Niki DIRECT ENERGIE
156 14:42 114 HERRADA Jesus COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS
157 14:44 105 KREUZIGER Roman TEAM DIMENSION DATA
158 14:46 95 TANFIELD Harry TEAM KATUSHA ALPECIN
159 14:48 84 MARTIN Daniel UAE TEAM EMIRATES
160 14:50 76 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE
161 14:52 65 MARTIN Tony TEAM JUMBO – VISMA
162 14:54 56 TEUNS Dylan BAHRAIN – MERIDA
163 14:56 44 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion ASTANA PRO TEAM
164 14:58 32 YATES Adam MITCHELTON – SCOTT
165 15:00 24 VAN AVERMAET Greg CCC TEAM
166 15:02 17 THOMAS Geraint TEAM SKY
167 15:04 1 VALVERDE Alejandro MOVISTAR TEAM