Michał Kapusta / naszosie.pl

Ubiegła noc nie była przyjemna dla właścicieli sklepu rowerowego Velo7. Z poznańskiej placówki skradziono bowiem dwa bardzo drogie rowery.

Pierwszym z nich był Trek Madone, podobny do tych, używanych przez kolarzy Trek – Segafredo. Drugim był jeden ze sprzętów marki Cipollini, także mieszczący się na najwyższej kolarskiej półce.

Dzisiaj w nocy doszło do włamania – z naszego sklepu Vèlo7_pl skradziono dwa rowery. Włamywacze wybili szybę żeliwną kratką ściekową i widać na kamerach ze wiedzieli doskonale po co przyszli. Wszelkie osoby które mogą mieć jakieś informacje lub jakieś poszlaki prosimy o kontakt. Prosimy również o udostępnianie posta. Rowery są dosyć charakterystyczne może uda się je zlokalizować

– czytamy na facebookowym profilu sklepu.

Wszystkie osoby, które odnajdą skradzione rowery proszone są o kontakt z właścicielami sklepu.

Dzisiaj w nocy doszło do włamania – z naszego sklepu Vèlo7_pl skradziono dwa rowery. Włamywacze wybili szybę żeliwną kratką ściekową i widać na kamerach ze wiedzieli doskonale po co przyszli. Wszelkie osoby które mogą mieć jakieś informacje lub jakieś poszlaki prosimy o kontakt. Prosimy również o udostępnianie posta. Rowery są dosyć charakterystyczne może uda się je zlokalizować. Skradzione rowery to: 1. https://velo7.pl/szosowe/214-trek-madone-9.html2. https://velo7.pl/szosowe/50-cipollini-bond.html

Publiée par Vèlo7_pl sur Dimanche 14 octobre 2018

Poprzedni artykułTransfery w ekipach World Tour
Następny artykułWyścig z morza i marzeń wystartuje 2 czerwca 2019. Ruszają zapisy!
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments