Matteo Malucelli (Androni – Sidermec – Bottecchia) triumfował na drugim etapie hiszpańskiego wyścigu Vuelta Aragon. Liderem pozostał Jon Aberasturi (Euskadi – Murias).

Drugi etap Vuelta Aragon był najdłuższym w tegorocznej edycji. Na trasie Huesca/Uesca – Zaragoza kolarze musieli przejechać 194 kilometry, a po drodze czekał na nich jeden podjazd i dwie lotne premie.

Ucieczkę dnia stworzyli dziś: Steven Lammertink (Vital Concept Cycling Club), Ricardo García (Fundación Euskadi) i David Lozano (Team Novo Nordisk).

Jedyną górską premię wygrał Lozano.

Peleton cały czas kontrolował sytuację i na 40 kilometrów przed metą harcownicy mieli tylko minutę przewagi. Praca Euskadi – Murias spowodowała, że już sześć kilometrów dalej ucieczka przeszła do historii.

Po złapaniu odjazdu na czoło wyszli kolarze Movistaru, który rozkręcali bardzo mocne tempo. To (plus wiatr) spowodowało, że 16 kilometrów przed metą na czele mieliśmy kilkunastoosobową grupę, w której prym wiedli właśnie zawodnicy Movistaru.

Przez 20 minut czołówka wykręciła średnią ponad 57 km/h. Grupki nie zdołały się już zjechać i o zwycięstwie zadecydował sprint. Najszybszy okazał się Matteo Malucelli (Androni – Sidermec – Bottecchia), który pokonał Sondre Holsta Engera (Israel Cycling Academy). Trzeci był Jon Aberasturi (Euskadi – Murias), który pozostał liderem.

Wyniki drugiego etapu:

1 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 4:27:37
2 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy 0:00:00
3 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:00
4 Erwann Corbel (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:00
5 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
6 Kévin Réza (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:00
7 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:00:00
8 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:03
9 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie 0:00:03
10 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:00:03
11 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:03
12 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:03
13 Alejandro Manuel Marque Porto (Esp) Sporting – Tavira 0:00:03
14 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy 0:00:03
15 Omer Goldshtein (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:03
16 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:00:11
17 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:00:11
18 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:00:11
19 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:00:11
20 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:18
21 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:00:21
22 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy 0:00:21
23 Raymond Kreder (Ned) Team Ukyo 0:00:21
24 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:21
25 André Carvalho (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:00:21
26 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:21
27 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:00:21
28 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:00:21
29 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx 0:00:21
30 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:21
31 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:21
32 Matteo Spreafico (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:21
33 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 0:00:21
34 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 0:00:21
35 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx 0:00:21
36 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:21
37 Pablo Torres Muiño (Esp) Burgos – BH 0:00:21
38 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:21
39 Igor Merino Kortazar (Esp) Burgos – BH 0:00:21
40 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx 0:00:21
41 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:21
42 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:00:21
43 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx 0:00:21
44 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:00:21
45 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:21
46 Frederico Figueiredo (Por) Sporting – Tavira 0:00:21
47 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:21
48 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:00:21
49 Nicola Toffali (Ita) Sporting – Tavira 0:00:21
50 Daniel Whitehouse (GBr) Interpro – Stradalli Cycling 0:00:21
51 Alvaro Trueba Diego (Esp) Sporting – Tavira 0:00:21
52 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:21
53 Benjamin Prades Reverter (Esp) Team Ukyo 0:00:21
54 Jokin Etxabe Leturia (Esp) Interpro – Stradalli Cycling 0:00:21
55 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:21
56 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Esp) Team Euskadi 0:00:21
57 Matteo Moschetti (Ita) Polartec – Kometa 0:00:21
58 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec – Kometa 0:00:21
59 André Crispim (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:00:21
60 Alexey Vermeulen (USA) Interpro – Stradalli Cycling 0:00:21
61 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:21
62 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:21
63 Hernando Bohorquez Sanchez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:21
64 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican Cycling Team 0:00:21
65 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:21
66 Juan Camacho Del Fresno (Esp) Polartec – Kometa 0:00:21
67 Lucas De Rossi (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:21
68 Alvaro Robredo Crespo (Esp) Burgos – BH 0:00:21
69 Gotzon Martin Sanz (Esp) Team Euskadi 0:00:21
70 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:21
71 Yoann Bagot (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:21
72 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:21
73 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:21
74 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:21
75 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:21
76 Gaspar Gonçalves (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:00:21
77 Jérôme Cousin (Fra) Direct Energie 0:00:21
78 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:00:21
79 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:21
80 Jesus Alberto Rubio Arribas (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:00:21
81 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:21
82 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Team Euskadi 0:00:21
83 Fernando Orjuela Gutierrez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:21
84 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:21
85 Yuma Koishi (Jpn) Team Ukyo 0:00:21
86 German Enrique Chaves Torres (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:21
87 Mikel Alonso Flores (Esp) Team Euskadi 0:00:21
88 Florian Hudry (Fra) Interpro – Stradalli Cycling 0:00:21
89 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Esp) Team Euskadi 0:00:21
90 Venceslau Fernandes (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:00:21
91 Mario Gonzalez Salas (Esp) Sporting – Tavira 0:00:21
92 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk 0:00:21
93 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Esp) Team Euskadi 0:00:21
94 Rodrigo Araque Lorente (Esp) Team Ukyo 0:00:21
95 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:00:21
96 Danilo Celano (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:21
97 Awet Habtom Tekle (Eri) Polartec – Kometa 0:00:21
98 Michel Ries (Lux) Polartec – Kometa 0:00:21
99 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx 0:00:21
100 Kevin Rivera Serrano (CRc) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:21
101 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Polartec – Kometa 0:00:21
102 Pedro Lopes (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:00:21
103 Isaac Canton Serrano (Esp) Polartec – Kometa 0:00:21
104 Juan Jose Cueto Montero (Dom) Inteja Dominican Cycling Team 0:00:44
105 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:28
106 Alex Norberto Cano Ardila (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:02:15
107 Gatis Smukulis (Lat) Delko – Marseille Provence KTM 0:02:15
108 Tesfom Okubamariam (Eri) Interpro – Stradalli Cycling 0:03:02
109 Johan Antonio Colon Buelvas (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:03:02
110 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:03:59
111 Kyohei Mizuno (Jpn) Interpro – Stradalli Cycling 0:03:59
112 Pedro Lopes (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:03:59
113 Albert Torres Barcelo (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:04:22
114 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:04:28
115 Kohei Yokotsuka (Jpn) Team Ukyo 0:04:28
116 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk 0:04:28
117 Válter Pereira (Por) Sporting – Tavira 0:06:59
118 Rafael Lourenço (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:06:59
119 Marc Fournier (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:06:59
120 Mikel Elorza Pagaldai (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:06:59
121 Beñat Txoperena Matxikote (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:06:59
122 Oscar Pujol Muñoz (Esp) Team Ukyo 0:06:59
123 Joseph Areruya (Rwa) Delko – Marseille Provence KTM 0:06:59
124 Francisco Mancebo Perez (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:06:59
125 Steven Lammertink (Ned) Vital Concept Cycling Club 0:06:59
126 Jetse Bol (Ned) Manzana – Postobon Team 0:06:59
127 Adrien Garel (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:06:59
128 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting – Tavira 0:06:59
129 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:06:59
130 William De Jesus Guzmán Rosario (Dom) Inteja Dominican Cycling Team 0:06:59
131 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:07:52
132 Ricardo Garcia Ambroa (Esp) Team Euskadi 0:09:07
133 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:10:32
134 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Israel Cycling Academy 0:16:03
DNF Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 8:34:15
2 Carlos Barbero (Esp) Movistar Team 0:00:09
3 Kévin Réza (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:15
4 Jaime Roson Garcia (Esp) Movistar Team 0:00:18
5 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie 0:00:18
6 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:18
7 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:18
8 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy 0:00:26
9 Hector Carretero (Esp) Movistar Team 0:00:26
10 Alejandro Manuel Marque Porto (Esp) Sporting – Tavira 0:00:27
11 Omer Goldshtein (Isr) Israel Cycling Academy 0:00:31
12 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:32
13 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:33
14 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican Cycling Team 0:00:34
15 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:00:35
16 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:35
17 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:00:36
18 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:36
19 André Carvalho (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:00:36
20 Matteo Spreafico (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:36
21 Pablo Torres Muiño (Esp) Burgos – BH 0:00:36
22 Benjamin Prades Reverter (Esp) Team Ukyo 0:00:36
23 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx 0:00:36
24 Ricardo Vilela (Por) Manzana – Postobon Team 0:00:36
25 Frederico Figueiredo (Por) Sporting – Tavira 0:00:36
26 Matteo Moschetti (Ita) Polartec – Kometa 0:00:36
27 Alessandro Bisolti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:36
28 Jhojan Orlando Garcia Sosa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:36
29 Joaquim Silva (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:36
30 Hernando Bohorquez Sanchez (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:36
31 Lucas De Rossi (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:36
32 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Esp) Team Euskadi 0:00:36
33 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:36
34 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk 0:00:36
35 Mario Gonzalez Salas (Esp) Sporting – Tavira 0:00:36
36 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:45
37 Igor Merino Kortazar (Esp) Burgos – BH 0:00:45
38 Alvaro Trueba Diego (Esp) Sporting – Tavira 0:00:45
39 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:45
40 Yoann Bagot (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:00:45
41 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:45
42 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx 0:00:49
43 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Manzana – Postobon Team 0:00:49
44 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk 0:00:49
45 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx 0:00:49
46 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec – Kometa 0:00:49
47 André Crispim (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:00:49
48 Jokin Etxabe Leturia (Esp) Interpro – Stradalli Cycling 0:00:49
49 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Esp) Team Euskadi 0:00:49
50 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:49
51 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:49
52 Julio Alexis Camacho Bernal (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:49
53 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:49
54 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Team Euskadi 0:00:49
55 German Enrique Chaves Torres (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:49
56 Brenton Jones (Aus) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:52
57 Daniel Whitehouse (GBr) Interpro – Stradalli Cycling 0:00:56
58 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:00:56
59 Danilo Celano (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:56
60 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie 0:00:58
61 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx 0:00:59
62 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk 0:01:02
63 Alexey Vermeulen (USA) Interpro – Stradalli Cycling 0:01:02
64 Yuma Koishi (Jpn) Team Ukyo 0:01:02
65 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:05
66 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:06
67 Josu Zabala Lopez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:06
68 Gaspar Gonçalves (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:01:06
69 Rodrigo Araque Lorente (Esp) Team Ukyo 0:01:06
70 Wilson Estiben Pena Molano (Col) Polartec – Kometa 0:01:06
71 Isaac Canton Serrano (Esp) Polartec – Kometa 0:01:06
72 Pedro Lopes (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:01:06
73 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:12
74 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:12
75 Arnaud Courteille (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:01:13
76 Michel Ries (Lux) Polartec – Kometa 0:01:13
77 Kevin Rivera Serrano (CRc) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:13
78 Jérôme Cousin (Fra) Direct Energie 0:01:16
79 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Esp) Team Euskadi 0:01:16
80 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy 0:01:18
81 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy 0:01:23
82 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk 0:01:25
83 Nicola Toffali (Ita) Sporting – Tavira 0:01:25
84 Umberto Poli (Ita) Team Novo Nordisk 0:01:25
85 Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy 0:01:30
86 Florian Hudry (Fra) Interpro – Stradalli Cycling 0:01:33
87 Erwann Corbel (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:01:35
88 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie 0:01:36
89 Juan Camacho Del Fresno (Esp) Polartec – Kometa 0:01:36
90 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team 0:01:38
91 Alvaro Robredo Crespo (Esp) Burgos – BH 0:01:41
92 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie 0:01:56
93 Jesus Alberto Rubio Arribas (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:01:56
94 Perrig Quéméneur (Fra) Direct Energie 0:01:56
95 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:20
96 Juan Jose Cueto Montero (Dom) Inteja Dominican Cycling Team 0:02:34
97 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:47
98 Alex Norberto Cano Ardila (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:02:51
99 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:03:01
100 Gotzon Martin Sanz (Esp) Team Euskadi 0:03:06
101 Raymond Kreder (Ned) Team Ukyo 0:03:07
102 Fernando Orjuela Gutierrez (Col) Manzana – Postobon Team 0:03:07
103 Mikel Alonso Flores (Esp) Team Euskadi 0:03:07
104 Tesfom Okubamariam (Eri) Interpro – Stradalli Cycling 0:03:47
105 Gatis Smukulis (Lat) Delko – Marseille Provence KTM 0:03:50
106 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx 0:03:51
107 Johan Antonio Colon Buelvas (Col) Coldeportes – Zenu – Sello Rojo 0:04:06
108 David Lozano Riba (Esp) Team Novo Nordisk 0:04:42
109 Pedro Lopes (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:05:34
110 Kyohei Mizuno (Jpn) Interpro – Stradalli Cycling 0:05:34
111 Sam Brand (GBr) Team Novo Nordisk 0:05:45
112 Awet Habtom Tekle (Eri) Polartec – Kometa 0:06:09
113 Venceslau Fernandes (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:06:30
114 Kohei Yokotsuka (Jpn) Team Ukyo 0:06:53
115 Beñat Txoperena Matxikote (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:07:27
116 Jetse Bol (Ned) Manzana – Postobon Team 0:07:27
117 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie 0:07:27
118 Rafael Lourenço (Por) Liberty Seguros – Carglass 0:07:37
119 Joseph Areruya (Rwa) Delko – Marseille Provence KTM 0:07:51
120 Albert Torres Barcelo (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:08:06
121 Válter Pereira (Por) Sporting – Tavira 0:08:34
122 Rinaldo Nocentini (Ita) Sporting – Tavira 0:08:34
123 Mikel Elorza Pagaldai (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:08:54
124 Oscar Pujol Muñoz (Esp) Team Ukyo 0:09:45
125 William De Jesus Guzmán Rosario (Dom) Inteja Dominican Cycling Team 0:09:45
126 Adrien Garel (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:09:50
127 Marc Fournier (Fra) Vital Concept Cycling Club 0:10:05
128 Steven Lammertink (Ned) Vital Concept Cycling Club 0:10:06
129 Francisco Mancebo Perez (Esp) Inteja Dominican Cycling Team 0:10:33
130 Ricardo Garcia Ambroa (Esp) Team Euskadi 0:10:42
131 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:11:00
132 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:11:13
133 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy 0:12:29
134 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Israel Cycling Academy 0:16:31