UCI

Młoda Australijka wraca na szosę po dwuletnim odpoczynku i powalczy w barwach Wiggle High5.

Rok 2014, Macey Stewart zdobywa dwa medale mistrzostw kraju, a w Ponferradzie zostaje mistrzynią świata juniorek w jeździe na czas. Na torze zdobywa złote medale w omnium oraz w drużynie. Po dość krótkim sezonie 2015 młoda zawodniczka oświadczyła, że przez „wypalenie” musi odpocząć od roweru.

Na szczęście utalentowana Australijka od nowego sezonu będzie jeździła w koszulce Wiggle High5 u boku Lisy Brennauer, czy Elisy Longo Borgini. Z jej zakontraktowania bardzo zadowolona jest założycielka i właścicielka zespołu Rochelle Gilmore:

Trzykrotna mistrzyni świata jest bardzo utalentowaną zawodniczką i cieszymy się bardzo, że będziemy mogli z nią pracować. Wierzymy w jej umiejętności i już nie możemy się doczekać początku sezonu. Chcemy w przyszłym roku mieć najmocniejszą ekipę w całej stawce.

Także Macey Stewart wypowiada się bardzo dobrze o jej nowej kolarskiej przystani:

Jestem bardzo podekscytowana i wdzięczna, że mogę być częścią bardzo profesjonalnej drużyny. Przez ostatnie dziewięć miesięcy mocno pracowałam i będę chciała udowodnić swoją przydatność w nowej ekipie. Liczę, że wiele nauczę się od bardziej doświadczonych zawodniczek. Początek roku poświęcę na tor, ale później moje myśli będą krążyć głównie wokół szosy.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments