Jak ciężki był ostatni trening? Dałeś z siebie tak wiele, że Twój organizm odmówił Ci posłuszeństwa? To dobry moment na to, by wspólnie wrócić do formy. Po intensywnym rozjeżdżeniu miej przygotowany zestaw regeneracyjny. Napij się, postaw na zdrową przekąskę i wracaj na trasę!

Białkowe orzeźwienie

Po solidnym wysiłku nie możesz ot tak przejść do porządku dziennego… Wiemy, że zmęczenie mocno daje się we znaki, jednak zachowaj trzeźwość umysłu i orzeźwij się. Najlepszą receptą na powrót do normalnego funkcjonowania będzie precyzyjna mieszanina białek i węglowodanów. Proteiny odprężą Twoje mięśnie, regenerując je, a cukry odbudują energetyczne straty powstałe po treningu. Ważne jest, by w Twoim produkcie znalazły się zarówno węglowodany złożone, jak i proste. Dzięki temu energia uwalnia się niemal błyskawicznie i na dłużej pozostaje w organizmie. Szukając odpowiedniego wyboru, zwróć uwagę na napój proteinowy Squeezy Protein Energy Drink. Proszek do rozpuszczenia o smaku czekoladowym zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a dodatkowo posiada także sole sodowo-potasowe wspierające działanie cukrów. Marka dba o potrzeby każdego kolarza, dlatego napój jest wolny od glutenu oraz składników pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu jest przeznaczony także dla osób na ścisłej diecie. 50 g proszku należy rozpuścić w 250 ml wody bądź odtłuszczonego mleka i spożyć od razu po wysiłku – czekoladowa przyjemność sprawi Ci dodatkową radość z tej regeneracji.

Zagryź zmęczenie!

Zwilżone gardło to nie wszystko, czego domaga się organizm… Smakowita przekąska jest z pewnością czymś, co doskonale uzupełni braki po intensywnej jeździe. Warto postawić na coś, co doda sił Twojemu układowi odpornościowemu, jednocześnie chroniąc przed możliwymi infekcjami wywołanymi aktywnością fizyczną. W tym przypadku także możesz postawić na czekoladowe wydanie… Baton regeneracyjny Squeezy Recovery Bar to kombinacja 30% białka i 44% węglowodanów. Taki stosunek tych dwóch składników działa regeneracyjnie na organizm, odbudowując spadki glikogenu i przywracając mięśniom energię. Produkt tego typu powinien przede wszystkim być łatwy w przyswajaniu, charakteryzować się przyjemną konsystencją i zawierać taki stosunek protein do cukrów, by za każdym razem przynosić organizmowi ulgę. Baton stworzony przez Squeezy uwalnia energię do organizmu i pozwala łatwo przejść ze stanu tuż po wysiłku do prawidłowego odpoczynku. Oblany czekoladą wzmocniony waniliowym smakiem z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments