Caja Rural

Pelegri, Serrano i Sola zadebiutują w „dorosłej” ekipie Caja Rural podczas amerykańskiego Tour of Utah i Tour de Limousin.

Hiszpańska drużyna Caja Rural – Seguros RGA development w tym sezonie zanotowała już 23. zwycięstwa. Trzech z jej kolarzy od sierpnia zasili seniorską ekipę i postara się przekonać o swojej sporej wartości.

Gonzalo Serrano – 22. letni kolarz to jeden z najbardziej utalentowanych Hiszpanów. Urodzony w Madrycie zawodnik wygrał Puchar Hiszpanii, który w poprzednich latach padł łupem między innymi Alejandro Valverde. Jest także mistrzem kraju amatorów. Jego pierwszymi występami będą wyścigi Tour of Utah i Colorado Classic.

Manuel Sola – 25. letni zawodnik to najbardziej doświadczony z tej trójki. W ubiegłym roku był stażystą Burgos-BH. W tym sezonie zajął szóste miejsce w Classica da Arrabida – Cylin’Portugal. W Caja Rural zadebiutuje podczas Tour of Utah i Colorado Classic.

Óscar Pelegrí – 23. letni kolarz nosił koszulkę lidera podczas ważnego wyścigu dla orlików – Vuelta Navarra. W roku ubiegłym stażował w Amore & Vita – Selle SMP. Koszulę Caja Rural założy na Circuito de Getxo i Tour de Limousin.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments