Tirreno Adriatico

Geraint Thomas wygrał kończący się w Pomarance drugi etap wyścigu Tirreno – Adriatico. Nowym liderem został Greg Van Avermaet.

Drugą odsłoną “Wyścigu Dwóch Mórz” był aż 229 kilometrowy odcinek z Camaiore do Pomarance. Pagórkowaty profil, trzy trudne podjazdy i meta pod górę dawały nadzieję na ciekawe ściganie.

Od startu zawiązał się odjazd w składzie: Hugo Houle (Ag2r La Mondiale), Davide Ballerini i  Raffaello Bonusi (obaj Androni – Sidermec), Mirco Maestri (Bardiani – CSF), Alan Marangoni (Nippo – Fantini) oraz Charles Planet (Team Novo Nordisk). Ich przewaga nie robiła jednak większego wrażenia, co wskazywało na to, iż etap zakończy się finiszem z większej grupy.

Przez większość etapu na czele peletonu znajdowała się grupa BMC, która nie tylko broniła niebieskiej koszulki lidera Damiano Caruso, ale także liczyła na skuteczny finisz Grega Van Avermaeta.

Niestety, na zjeździe około 50 kilometrów przed metą, nieprzyjemny upadek zaliczył Jurgen Van den Broeck (LottoNL – Jumbo). Belg bardzo mocno się poobijał, w związku z czym postanowił zrezygnować z kontynuowania jazdy.

Ostatecznie harce uciekinierów zakończyły się około 30 kilometrów przed metą. Wówczas do gry weszli wszyscy faworyci, którzy starali się zajmować jak najlepsze pozycje na czele grupy zasadniczej.

Na przedostatnim wzniesieniu doszło do mocnego poszatkowania grupy. Szaleńcze tempo narzucili tam kolarze Sky, którzy odczepili od grupy zasadniczej wielu zawodników, jeżdżących nieco słabiej w pagórkowatym terenie. Cały podjazd był niezwykle chaotyczny. Ogromną chęć do walki wykazywał Gianni Moscon (Sky), który próbował nawet odjazdu, lecz jego próby spaliły na panewce. Jednocześnie kolejny z istotnych dla wyścigu zawodników postanowił się poddać – tym razem padło na Caleba Ewana (Orica – Scott).

Ostatecznie, wszystko rozegrało się na finałowym wzniesieniu. Jako pierwszy do ataku ruszył Bob Jungels (Quick-Step Floors), na którego kole od razu znalazł się Geraint Thomas (Sky). Po chwili jednak grupa zjechała się. Sytuacja ta nie podobała się Thomasowi, który ponownie próbował odjechać. Wydawało się jednak, że wszystko kontrolować starają się ekipy Movistar i BMC. Mimo to, Walijczyk zdołał pojechać “na solo”, zdobywając całkiem sporą przewagę, która finalnie pozwoliła mu wygrać drugi etap tegorocznej edycji Tirreno – Adriatico. Kilkanaście sekund za kolarzem Sky finiszował Tom Dumoulin (Sunweb) oraz Peter Sagan (BORA – hansgrohe). Na wysokim, 6. miejscu rywalizację zakończył Michał Kwiatkowski (Sky), a w czołówce można było oglądać także koszulkę Rafała Majki (BORA – hansgrohe). Nowym liderem wyścigu został Greg Van Avermaet (BMC).

Wyniki drugiego etapu:

1 Geraint THOMAS GBR SKY 31 5:51:44
2 Tom DUMOULIN NED SUN 27 +9
3 Peter SAGAN SVK BOH 27 +9
4 Greg VAN AVERMAET BEL BMC 32 +9
5 Francesco GAVAZZI ITA ANS 33 +9
6 Michal KWIATKOWSKI POL SKY 27 +9
7 Adam YATES GBR ORS 25 +9
8 Rohan DENIS AUS BMC 27 +9
9 Nairo QUINTANA COL MOV 27 +9
10 Simon CLARKE AUS CDT 31 +9
11 Fabio FELLINE ITA TFS 27 +9
12 Daniel MORENO ESP MOV 36 +9
13 Rafal MAJKA POL BOH 28 +9
14 Edvald BOASSON HAGEN NOR DDD 30 +9
15 Primož ROGLIC SLO TLJ 28 +9
16 Domenico POZZOVIVO ITA ALM 35 +9
17 Vincenzo NIBALI ITA TBM 33 +9
18 Bauke MOLLEMA NED TFS 31 +9
19 Egan Arley BERNAL GOMEZ COL ANS 20 +9
20 Luis León SANCHEZ ESP AST 34 +9
21 Rigoberto URAN URAN COL CDT 30 +9
22 Niki TERPSTRA NED QST 33 +9
23 Sébastien REICHENBACH SUI FDJ 28 +9
24 Fabio ARU ITA AST 27 +9
25 Jonathan CASTROVIEJO ESP MOV 30 +9
26 Robert GESINK NED TLJ 31 +9
27 Tejay VAN GARDEREN USA BMC 29 +9
28 Mikel LANDA MEANA ESP SKY 28 +9
29 Roman KREUZIGER CZE ORS 31 +9
30 Søren Kragh ANDERSEN DEN SUN 23 +9
31 Damiano CARUSO ITA BMC 30 +9
32 Thibaut PINOT FRA FDJ 27 +9
33 Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA CRC MOV 31 +9
34 Bob JUNGELS LUX QST 25 +9
35 Alexandre GENIEZ FRA ALM 29 +9
36 Simon ŠPILAK SLO KAT 31 +9
37 Tim WELLENS BEL LTS 26 +9
38 Vegard Stake LAENGEN NOR UAD 28 +9
39 Diego ROSA ITA SKY 28 +9
40 Mattia CATTANEO ITA ANS 27 +9
41 Michele SCARPONI ITA AST 38 +9
42 Rui Alberto FARIA DA COSTA POR UAD 31 +9
43 Matej MOHORIC SLO UAD 23 +18
44 Giovanni VISCONTI ITA TBM 34 +18
45 Marco CANOLA ITA NIP 29 +23
46 Jasper STUYVEN BEL TFS 25 +31
47 Jurgen ROELANDTS BEL LTS 32 +39
48 Alberto BETTIOL ITA CDT 24 +48
49 Matteo MONTAGUTI ITA ALM 33 +57
50 Georg PREIDLER AUT SUN 27 +1:30
51 Reto HOLLENSTEIN SUI KAT 32 +1:30
52 Tobias LUDVIGSSON SWE FDJ 26 +1:30
53 Luke DURBRIDGE AUS ORS 26 +1:30
54 Marcus BURGHARDT GER BOH 34 +1:30
55 Pawel POLJANSKI POL BOH 27 +2:00
56 Andrey ZEITS KAZ AST 31 +2:04
57 Pavel KOCHETKOV RUS KAT 31 +2:04
58 Anthony ROUX FRA FDJ 30 +2:04
59 Franco PELLIZOTTI ITA TBM 39 +2:17
60 Luca WACKERMANN ITA BRD 25 +2:20
61 Valerio AGNOLI ITA TBM 32 +2:36
62 Matteo TRENTIN ITA QST 28 +2:36
63 Marco MARCATO ITA UAD 33 +2:36
64 Bart DE CLERCQ BEL LTS 31 +2:36
65 Tomasz MARCZYNSKI POL LTS 33 +2:36
66 Enrico BATTAGLIN ITA TLJ 28 +2:36
67 Salvatore PUCCIO ITA SKY 28 +2:36
68 Javier MORENO BAZAN ESP TBM 33 +2:36
69 Steve MORABITO SUI FDJ 34 +2:36
70 Maciej BODNAR POL BOH 32 +2:36
71 Fernando GAVIRIA RENDON COL QST 23 +2:36
72 Jan BAKELANTS BEL ALM 31 +2:36
73 Scott THWAITES GBR DDD 27 +2:36
74 Stephen CUMMINGS GBR DDD 36 +2:36
75 Koen DE KORT NED TFS 35 +4:40
76 Chad HAGA USA SUN 29 +4:40
77 Stefan KÜNG SUI BMC 24 +5:23
78 Zdenek ŠTYBAR CZE QST 32 +5:23
79 Mike TEUNISSEN NED SUN 25 +5:23
80 Cesare BENEDETTI ITA BOH 30 +5:23
81 Lars BOOM NED TLJ 32 +6:52
82 Oscar GATTO ITA AST 32 +7:09
83 Ivan SANTAROMITA ITA NIP 33 +7:09
84 Daniele BENNATI ITA MOV 37 +7:09
85 Iuri FILOSI ITA NIP 25 +7:09
86 Hideto NAKANE JPN NIP 27 +7:09
87 Kanstantsin SIUTSOU BLR TBM 35 +7:09
88 Nelson OLIVEIRA POR MOV 28 +7:09
89 Maxime MONFORT BEL LTS 34 +7:09
90 Ángel VICIOSO ARCOS ESP KAT 40 +7:09
91 Matthieu LADAGNOUS FRA FDJ 33 +7:09
92 ANDREY GRIVKO UKR AST 34 +7:09
93 Enrico BARBIN ITA BRD 27 +7:09
94 Daryl IMPEY RSA ORS 33 +7:09
95 Sebastian LANGEVELD NED CDT 32 +7:09
96 Jasha SÜTTERLIN GER MOV 25 +7:09
97 Alexis GOUGEARD FRA ALM 24 +7:34
98 Jérémy ROY FRA FDJ 34 +8:40
99 William BONNET FRA FDJ 35 +8:40
100 Rick ZABEL GER KAT 24 +8:40
101 Patrick BEVIN NZL CDT 26 +8:40
102 Alan MARANGONI ITA NIP 33 +8:40
103 Michael HEPBURN AUS ORS 26 +8:40
104 Matvey MAMYKIN RUS KAT 23 +8:40
105 Maurits LAMMERTINK NED KAT 27 +8:40
106 Simone VELASCO ITA BRD 22 +8:40
107 Davide BALLERINI ITA ANS 23 +8:40
108 Nikolas MAES BEL LTS 31 +8:40
109 Julien VERMOTE BEL QST 28 +8:40
110 Tom BOONEN BEL QST 37 +8:40
111 Joonas HENTTALA FIN TNN 26 +8:40
112 Mattia FRAPPORTI ITA ANS 23 +8:40
113 Markel IRIZAR ARANBURU ESP TFS 37 +8:40
114 Simone ANDREETTA ITA BRD 24 +8:40
115 Jay Robert THOMSON RSA DDD 31 +8:40
116 Marco FRAPPORTI ITA ANS 32 +8:40
117 Luka MEZGEC SLO ORS 29 +8:40
118 Johann VAN ZYL RSA DDD 26 +8:40
119 Bernhard EISEL AUT DDD 36 +8:40
120 Elia VIVIANI ITA SKY 28 +8:40
121 Juan Jose LOBATO DEL VALLE ESP TLJ 29 +8:40
122 Daniel OSS ITA BMC 30 +8:40
123 Manuele BOARO ITA TBM 30 +8:40
124 Julian David ARREDONDO MORENO COL NIP 29 +8:40
125 Gianni MOSCON ITA SKY 23 +8:40
126 Vasil KIRYIENKA BLR SKY 36 +8:40
127 Jos VAN EMDEN NED TLJ 32 +8:40
128 Ramon SINKELDAM NED SUN 28 +8:40
129 Ben GASTAUER LUX ALM 30 +8:40
130 Albert TIMMER NED SUN 32 +8:40
131 Hugo HOULE CAN ALM 27 +8:40
132 Aleksejs SARAMOTINS LAT BOH 35 +8:40
133 Matthias BRÄNDLE AUT TFS 28 +8:40
134 Sacha MODOLO ITA UAD 30 +8:40
135 Javier MEGIAS LEAL ESP TNN 34 +8:40
136 Moreno MOSER ITA AST 27 +8:40
137 Ramunas NAVARDAUSKAS LTU TBM 29 +8:40
138 Gediminas BAGDONAS LTU ALM 32 +8:40
139 Dmitriy GRUZDEV KAZ AST 31 +8:40
140 Mark CAVENDISH GBR DDD 32 +12:42
141 Alex DOWSETT GBR MOV 29 +12:42
142 Ryan MULLEN IRL CDT 23 +12:42
143 Dylan VAN BAARLE NED CDT 25 +12:42
144 Sep VANMARCKE BEL CDT 29 +12:42
145 Marco COLEDAN ITA TFS 29 +12:42
146 Manuel QUINZIATO ITA BMC 38 +12:42
147 Tiesj BENOOT BEL LTS 23 +12:42
148 Matteo PELUCCHI ITA BOH 28 +12:42
149 Jens DEBUSSCHERE BEL LTS 28 +12:42
150 Max WALSCHEID GER SUN 24 +12:42
151 Iljo KEISSE BEL QST 35 +12:42
152 Andrea PERON ITA TNN 29 +12:42
153 Jean-Pierre DRUCKER LUX BMC 31 +12:42
154 Romain GIOUX FRA TNN 31 +12:42
155 Eduard Michael GROSU ROU NIP 25 +12:42
156 Martijn VERSCHOOR NED TNN 32 +12:42
157 Fabio CALABRIA AUS TNN 30 +12:42
158 Alessandro TONELLI ITA BRD 25 +12:42
159 David LOZANO RIBA ESP TNN 29 +12:42
160 Mirco MAESTRI ITA BRD 26 +12:42
161 Paul MARTENS GER TLJ 34 +12:42
162 Mark RENSHAW AUS DDD 35 +12:42
163 Filippo GANNA ITA UAD 21 +12:42
164 Nicola RUFFONI ITA BRD 27 +12:42
165 Nicola BOEM ITA BRD 28 +12:42
166 Andrea PALINI ITA ANS 28 +12:42
167 Raffaello BONUSI ITA ANS 25 +12:42
168 Kohei UCHIMA JPN NIP 29 +12:42
169 Marko KUMP SLO UAD 29 +12:42
170 Boy VAN POPPEL NED TFS 29 +12:42
171 Charles PLANET FRA TNN 24 +12:42
172 Roberto FERRARI ITA UAD 34 +12:42
173 Rein TAARAMÄE EST KAT 30 +12:42
DNF Roger KLUGE GER ORS 31
DNF Jurgen VAN DEN BROECK BEL TLJ 34
DNF Caleb EWAN AUS ORS 23

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Greg VAN AVERMAET Belgium BMC 32 6:15:14
2 Rohan DENIS Australia BMC 27 +0
3 Tejay VAN GARDEREN United States BMC 29 +0
4 Damiano CARUSO Italy BMC 30 +0
5 Niki TERPSTRA Netherlands QST 33 +16
6 Bob JUNGELS Luxembourg QST 25 +16
7 Nairo QUINTANA Colombia MOV 27 +21
8 Daniel MORENO Spain MOV 36 +21
9 Sébastien REICHENBACH Switzerland FDJ 28 +21
10 Jonathan CASTROVIEJO Spain MOV 30 +21
11 Thibaut PINOT France FDJ 27 +21
12 Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA Costa Rica MOV 31 +21
13 Adam YATES Great Britain ORS 25 +24
14 Primož ROGLIC Slovenia TLJ 28 +39
15 Robert GESINK Netherlands TLJ 31 +39
16 Tom DUMOULIN Netherlands SUN 27 +49
17 Tim WELLENS Belgium LTS 26 +51
18 Edvald BOASSON HAGEN Norway DDD 30 +52
19 Vincenzo NIBALI Italy TBM 33 +52
20 Luis León SANCHEZ Spain AST 34 +54
21 Fabio ARU Italy AST 27 +54
22 Michele SCARPONI Italy AST 38 +54
23 Søren Kragh ANDERSEN Denmark SUN 23 +55
24 Fabio FELLINE Italy TFS 27 +57
25 Bauke MOLLEMA Netherlands TFS 31 +57
26 Domenico POZZOVIVO Italy ALM 35 +59
27 Alexandre GENIEZ France ALM 29 +59
28 Giovanni VISCONTI Italy TBM 34 +1:01
29 Peter SAGAN Slovakia BOH 27 +1:06
30 Vegard Stake LAENGEN Norway UAD 28 +1:08
31 Rui Alberto FARIA DA COSTA Portugal UAD 31 +1:08
32 Rafal MAJKA Poland BOH 28 +1:10
33 Simon CLARKE Australia CDT 31 +1:17
34 Rigoberto URAN URAN Colombia CDT 30 +1:17
35 Matej MOHORIC Slovenia UAD 23 +1:17
36 Jurgen ROELANDTS Belgium LTS 32 +1:21
37 Geraint THOMAS Great Britain SKY 31 +1:22
38 Simon ŠPILAK Slovenia KAT 31 +1:35
39 Roman KREUZIGER Czech Republic ORS 31 +1:37
40 Michal KWIATKOWSKI Poland SKY 27 +1:41
41 Mikel LANDA MEANA Spain SKY 28 +1:41
42 Diego ROSA Italy SKY 28 +1:41
43 Francesco GAVAZZI Italy ANS 33 +1:44
44 Egan Arley BERNAL GOMEZ Colombia ANS 20 +1:44
45 Mattia CATTANEO Italy ANS 27 +1:44
46 Luke DURBRIDGE Australia ORS 26 +1:45
47 Matteo MONTAGUTI Italy ALM 33 +1:47
48 Alberto BETTIOL Italy CDT 24 +1:56
49 Georg PREIDLER Austria SUN 27 +2:16
50 Anthony ROUX France FDJ 30 +2:16
51 Matteo TRENTIN Italy QST 28 +2:43
52 Fernando GAVIRIA RENDON Colombia QST 23 +2:43
53 Steve MORABITO Switzerland FDJ 34 +2:48
54 Reto HOLLENSTEIN Switzerland KAT 32 +2:56
55 Franco PELLIZOTTI Italy TBM 39 +3:00
56 Pawel POLJANSKI Poland BOH 27 +3:01
57 Enrico BATTAGLIN Italy TLJ 28 +3:06
58 Jasper STUYVEN Belgium TFS 25 +3:18
59 Tomasz MARCZYNSKI Poland LTS 33 +3:18
60 Valerio AGNOLI Italy TBM 32 +3:19
61 Javier MORENO BAZAN Spain TBM 33 +3:19
62 Scott THWAITES Great Britain DDD 27 +3:19
63 Stephen CUMMINGS Great Britain DDD 36 +3:19
64 Jan BAKELANTS Belgium ALM 31 +3:26
65 Pavel KOCHETKOV Russia KAT 31 +3:32
66 Marco MARCATO Italy UAD 33 +3:35
67 Tobias LUDVIGSSON Sweden FDJ 26 +3:36
68 Maciej BODNAR Poland BOH 32 +3:37
69 Salvatore PUCCIO Italy SKY 28 +4:08
70 Bart DE CLERCQ Belgium LTS 31 +4:15
71 Luca WACKERMANN Italy BRD 25 +4:31
72 Marco CANOLA Italy NIP 29 +5:09
73 Stefan KÜNG Switzerland BMC 24 +5:14
74 Andrey ZEITS Kazakhstan AST 31 +5:15
75 Chad HAGA United States SUN 29 +5:26
76 Zdenek ŠTYBAR Czech Republic QST 32 +5:30
77 Mike TEUNISSEN Netherlands SUN 25 +6:09
78 Cesare BENEDETTI Italy BOH 30 +6:24
79 Marcus BURGHARDT Germany BOH 34 +7:00
80 Nelson OLIVEIRA Portugal MOV 28 +7:21
81 Matthieu LADAGNOUS France FDJ 33 +7:21
82 Jasha SÜTTERLIN Germany MOV 25 +7:21
83 Lars BOOM Netherlands TLJ 32 +7:22
84 Daryl IMPEY South Africa ORS 33 +7:24
85 Koen DE KORT Netherlands TFS 35 +7:32
86 Maxime MONFORT Belgium LTS 34 +7:51
87 Kanstantsin SIUTSOU Belarus TBM 35 +7:52
88 Oscar GATTO Italy AST 32 +7:54
89 ANDREY GRIVKO Ukraine AST 34 +7:54
90 Sebastian LANGEVELD Netherlands CDT 32 +8:17
91 Alexis GOUGEARD France ALM 24 +8:27
92 Daniel OSS Italy BMC 30 +8:31
93 Ángel VICIOSO ARCOS Spain KAT 40 +8:35
94 Julien VERMOTE Belgium QST 28 +8:47
95 Tom BOONEN Belgium QST 37 +8:47
96 Jérémy ROY France FDJ 34 +8:52
97 Michael HEPBURN Australia ORS 26 +8:55
98 Luka MEZGEC Slovenia ORS 29 +8:55
99 Jos VAN EMDEN Netherlands TLJ 32 +9:10
100 Enrico BARBIN Italy BRD 27 +9:20
101 Ivan SANTAROMITA Italy NIP 33 +9:21
102 Iuri FILOSI Italy NIP 25 +9:21
103 Hideto NAKANE Japan NIP 27 +9:21
104 Jay Robert THOMSON South Africa DDD 31 +9:23
105 Manuele BOARO Italy TBM 30 +9:23
106 Dmitriy GRUZDEV Kazakhstan AST 31 +9:25
107 Markel IRIZAR ARANBURU Spain TFS 37 +9:28
108 Matthias BRÄNDLE Austria TFS 28 +9:28
109 Hugo HOULE Canada ALM 27 +9:30
110 Sacha MODOLO Italy UAD 30 +9:39
111 Ramunas NAVARDAUSKAS Lithuania TBM 29 +9:40
112 Gediminas BAGDONAS Lithuania ALM 32 +9:46
113 Patrick BEVIN New Zealand CDT 26 +9:48
114 Daniele BENNATI Italy MOV 37 +10:06
115 Rick ZABEL Germany KAT 24 +10:06
116 Matvey MAMYKIN Russia KAT 23 +10:06
117 Maurits LAMMERTINK Netherlands KAT 27 +10:06
118 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Spain TLJ 29 +10:09
119 Davide BALLERINI Italy ANS 23 +10:15
120 Mattia FRAPPORTI Italy ANS 23 +10:15
121 Ben GASTAUER Luxembourg ALM 30 +10:28
122 Moreno MOSER Italy AST 27 +10:41
123 Simone VELASCO Italy BRD 22 +10:51
124 Alan MARANGONI Italy NIP 33 +10:52
125 Julian David ARREDONDO MORENO Colombia NIP 29 +10:52
126 Simone ANDREETTA Italy BRD 24 +11:16
127 Javier MEGIAS LEAL Spain TNN 34 +11:22
128 William BONNET France FDJ 35 +11:24
129 Elia VIVIANI Italy SKY 28 +11:25
130 Gianni MOSCON Italy SKY 23 +11:25
131 Marco FRAPPORTI Italy ANS 32 +11:31
132 Joonas HENTTALA Finland TNN 26 +11:40
133 Ramon SINKELDAM Netherlands SUN 28 +11:43
134 Vasil KIRYIENKA Belarus SKY 36 +11:51
135 Johann VAN ZYL South Africa DDD 26 +12:31
136 Bernhard EISEL Austria DDD 36 +12:31
137 Aleksejs SARAMOTINS Latvia BOH 35 +12:41
138 Albert TIMMER Netherlands SUN 32 +12:43
139 Alex DOWSETT Great Britain MOV 29 +12:57
140 Nikolas MAES Belgium LTS 31 +12:59
141 Tiesj BENOOT Belgium LTS 23 +13:24
142 Mark CAVENDISH Great Britain DDD 32 +13:25
143 Boy VAN POPPEL Netherlands TFS 29 +13:30
144 Manuel QUINZIATO Italy BMC 38 +13:33
145 Filippo GANNA Italy UAD 21 +13:41
146 Roberto FERRARI Italy UAD 34 +13:41
147 Jean-Pierre DRUCKER Luxembourg BMC 31 +13:45
148 Rein TAARAMÄE Estonia KAT 30 +14:08
149 Raffaello BONUSI Italy ANS 25 +14:13
150 Andrea PALINI Italy ANS 28 +14:17
151 Dylan VAN BAARLE Netherlands CDT 25 +14:21
152 Mirco MAESTRI Italy BRD 26 +14:47
153 Nicola BOEM Italy BRD 28 +14:53
154 Eduard Michael GROSU Romania NIP 25 +14:54
155 Nicola RUFFONI Italy BRD 27 +15:17
156 Charles PLANET France TNN 24 +15:22
157 Andrea PERON Italy TNN 29 +15:24
158 Martijn VERSCHOOR Netherlands TNN 32 +15:24
159 Fabio CALABRIA Australia TNN 30 +15:24
160 David LOZANO RIBA Spain TNN 29 +15:24
161 Max WALSCHEID Germany SUN 24 +15:28
162 Marco COLEDAN Italy TFS 29 +15:34
163 Iljo KEISSE Belgium QST 35 +15:38
164 Jens DEBUSSCHERE Belgium LTS 28 +15:44
165 Marko KUMP Slovenia UAD 29 +15:51
166 Kohei UCHIMA Japan NIP 29 +16:03
167 Mark RENSHAW Australia DDD 35 +16:18
168 Romain GIOUX France TNN 31 +16:32
169 Alessandro TONELLI Italy BRD 25 +16:32
170 Ryan MULLEN Ireland CDT 23 +16:33
171 Sep VANMARCKE Belgium CDT 29 +16:45
172 Paul MARTENS Germany TLJ 34 +16:59
173 Matteo PELUCCHI Italy BOH 28 +17:35