Seeker to plecak, który jest kompatybilny z bukłakiem na wodę, jest odporny na zmieniające się warunki pogodowe i zapewnia 16L pojemności na Twoje osobiste przedmioty plus do 5 kamer GoPro. Wbudowane mocowanie na klatce piersiowej i ramieniu pozwala na łatwy montaż Twojego GoPro bezpośrednio do plecaka.

Dla aktywnych, którzy chcą nagrywać swoje podróże Seeker sprawdzi się perfekcyjnie – na klatce piersiowej i barku można zamontować kamery GoPro (kompatybilny z każdym modelem), a dodatkowo w plecaku znajduje się specjalna kieszeń na pięć kamer.

23634207_HERO4Black_StandardHousing_180_Seeker_PIU_master_resize

Komora na kamery zmieści też karty SD i baterie, a wszystko będzie łatwo dostępne i schludnie ułożone.

23634233_Seeker_135_PIU2_master_resize

Uchwyt na barku jest regulowany tak, żeby uzyskać łatwy dostęp do urządzenia w każdym momencie.

23634209_HERO4Black_StandardHousing_180_Seeker_PIU2_master_resize

Główna komora ma 16L pojemności, co spokojnie wystarczy na schowanie kurtki, bluzy czy pożywienia. Można też tutaj schować bukłak o pojemności 2L, który niestety nie jest sprzedawany w zestawie. Plecak jest odporny na warunki pogodowe, a więc stanowi idealnego kompana na długie rowerowe wyjazdy.

23634227_Seeker_45_master_resize

Cena plecaka to 749zł. W zestawie otrzymujemy zintegrowane mocowanie na klatkę i regulowane mocowanie na ramię. Plecak jest kompatybilny ze wszystkimi modelami GoPro.

Dystrybutorem w Polsce GoPro jest Freeway OMT Sp zoo > więcej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments