Foto: Vuelta a Burgos

Danny van Poppel (Team Sky) wygrał po finiszu z peletonu pierwszy etap Vuelta a Burgos, zostając tym samym liderem rywalizacji.

21 ekip stanęło dzisiaj na starcie wyścigu Vuelta a Burgos. Wśród nich mieliśmy jednego Polaka, Karola Domagalskiego w barwach One Pro Cycling.

Pierwszy etap liczył 158 kilometrów i prowadził z Sasamón do Melgar de Fernamental. Trasa nie była zbyt wymagająca, po drodze na kolarzy czekał tylko jeden oznaczony podjazd oraz trzy lotne finisze.

vuelta-a-burgos-2016-stage-1-1469611542

Dość szybko uformowała się ucieczka w składzie: Maxim Belkov (Team Katusha), Nick Schultz (ORICA-BikeExchange), Jacques Janse van Rensburg (Dimension Data), Martijn Tusveld (Team Giant – Alpecin), Dries Van Gestel (Topsport Vlaanderen – Baloise), Pablo Torres (Burgos-BH) i Julen Irizar (Euskadi Basque Country – Murias).

Jedyną górską premię wygrał Tusveld (stażysta Giant – Alpecin), który do jutrzejszego etapu wystartuje w koszulce dla najlepszego górala. Na lotnych finiszach punkty zbierali przede wszystkim Torres i Belkov. Zgodnie z oczekiwaniami peleton nie pozwolił harcownikom na walkę o etapowy triumf i skasował ucieczkę na 14 kilometrów przed metą.

Rozprężenie nie trwało zbyt długo. Dwa kilometry dalej na atak zdecydował się Igor Merino (Burgos-BH), ale także jego zapędy dość szybko zneutralizowała duża grupa.

Finiszowy sprint rozstrzygnął na swoją korzyść Danny van Poppel (Team Sky), dla którego to drugie zwycięstwo w tym sezonie. Drugi był Jean-Pierre Drucker (BMC Racing Team), a trzeci Gianni Meersman (Etixx – Quick Step).

Karol Domagalski finiszował w peletonie.

 

Wyniki pierwszego etapu:

1 VAN POPPEL, Danny (TEAM SKY) 3:32:04
2 DRUCKER, Jean-Pierre (BMC RACING TEAM) 0:00:00
3 MEERSMAN, Gianni (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
4 WIPPERT, Wouter (CANNONDALE) 0:00:00
5 VON HOFF, Steele (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
6 ROJAS, Jose Joaquin (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
7 HAAS, Nathan (DIMENSION DATA) 0:00:00
8 VANSPEYBROUCK, Pieter (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
9 MEZGEC, Luka (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
10 WAEYTENS, Zico (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
11 GROSU, Eduard Michael (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
12 COLLI, Daniele (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
13 VAN LERBERGHE, Bert (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
14 TCATEVICH, Aleksei (TEAM KATUSHA) 0:00:00
15 WYSS, Danilo (BMC RACING TEAM) 0:00:00
16 RESTREPO, Jhonatan (TEAM KATUSHA) 0:00:00
17 GERTS, Floris (BMC RACING TEAM) 0:00:00
18 GRUZDEV, Dmitriy (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
19 GONZALEZ, Adrian (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
20 MALACARNE, Davide (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
21 KNEES, Christian (TEAM SKY) 0:00:00
22 ASSELMAN, Jesper (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
23 MADRAZO, Angel (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
24 BOEV, Igor (RUSVELO) 0:00:00
25 MACHADO, Tiago (TEAM KATUSHA) 0:00:00
26 LOPEZ, Daniel (BURGOS BH) 0:00:00
27 MEIER, Christian (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
28 BEVIN, Patrick (CANNONDALE) 0:00:00
29 DOCKER, Mitchell (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
30 BAGDONAS, Gediminas (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
31 BRAMBILLA, Gianluca (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
32 DE LA CRUZ, David (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
33 PUCCIO, Salvatore (TEAM SKY) 0:00:00
34 LAGUTIN, Sergey (TEAM KATUSHA) 0:00:00
35 VELITS, Peter (BMC RACING TEAM) 0:00:00
36 CUBERO, Jorge (BURGOS BH) 0:00:00
37 KUDUS, Merhawi (DIMENSION DATA) 0:00:00
38 MAS, Luis (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
39 LIETAER, Eliot (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
40 IZAGUIRRE, Gorka (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
41 CONTADOR, Alberto (TINKOFF) 0:00:00
42 ROSON, Jaime (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
43 FERNANDEZ, Ruben (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
44 TROFIMOV, Yury (TINKOFF) 0:00:00
45 VLIEGEN, Loic (BMC RACING TEAM) 0:00:00
46 FRÖHLINGER, Johannes (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
47 CATALDO, Dario (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
48 CHAVANEL, Sébastien (FDJ) 0:00:00
49 NIKOLAEV, Sergey (RUSVELO) 0:00:00
50 BILBAO, Pello (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
51 ANTON, Igor (DIMENSION DATA) 0:00:00
52 HERMANS, Ben (BMC RACING TEAM) 0:00:00
53 V. KEIRSBULCK, G. (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
54 GOGL, Michael (TINKOFF) 0:00:00
55 HENAO, Sebastian (TEAM SKY) 0:00:00
56 DE TIER, Floris (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
57 DOWSETT, Alex (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
58 FRAILE, Omar (DIMENSION DATA) 0:00:00
59 ERSHOV, Artur (RUSVELO) 0:00:00
60 BARKER, Yanto (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
61 BERLATO, Giacomo (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
62 LIZARRALDE, Eneko (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
63 VAN GESTEL, Dries (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
64 TXURRUKA, Amets (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
65 SBARAGLI, Kristian (DIMENSION DATA) 0:00:00
66 MAMYKIN, Matvey (TEAM KATUSHA) 0:00:00
67 LAMPAERT, Yves (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
68 VILLELLA, Davide (CANNONDALE) 0:00:00
69 DEL PINO, Jesus (BURGOS BH) 0:00:00
70 BOLE, Grega (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
71 SALAS, Ibai (BURGOS BH) 0:00:00
72 GRETSCH, Patrick (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
73 ITURRIA, Mikel (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
74 CAPECCHI, Eros (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
75 MORENO, Javier (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
76 VERONA, Carlos (ORICA-BIKE EXCHANGE) 0:00:00
77 VISCONTI, Giovanni (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
78 FOLIFOROV, Alexander (RUSVELO) 0:00:00
79 SOLE, Arnau (BURGOS BH) 0:00:00
80 HONIG, Reinier (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
81 ZEPUNTKE, Ruben (CANNONDALE) 0:00:00
82 SOLA, Manuel (BURGOS BH) 0:00:00
83 EBSEN, John (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
84 SCARPONI, Michele (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
85 PINEAU, Cédric (FDJ) 0:00:00
86 LOPEZ, David (TEAM SKY) 0:00:00
87 VAN DER HAAR, Lars (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
88 POZZOVIVO, Domenico (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
89 OSS, Daniel (BMC RACING TEAM) 0:00:00
90 SERRY, Pieter (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
91 TUSVELD, Martijn (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
92 HOEKSTRA, Jochem (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
93 J.V.RENSBURG, Jacques (DIMENSION DATA) 0:00:00
94 JAUREGUI, Quentin (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
95 MINARD, Sébastien (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
96 SKJERPING, Kristoffer (CANNONDALE) 0:00:00
97 BOUET, Maxime (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
98 PARDILLA, Sergio (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
99 LANDER, Sebastian (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
100 BIDARD, François (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
101 SPRENGERS, Thomas (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
102 FIRSANOV, Sergey (RUSVELO) 0:00:00
103 BOSWELL, Ian (TEAM SKY) 0:00:00
104 DOMAGALSKI, Karol (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
105 ESTEVEZ, Imanol (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
106 SKJOSTAD L., Sindre (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
107 BIZKARRA, Mikel (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
108 SANCHEZ, Samuel (BMC RACING TEAM) 0:00:00
109 KENNAUGH, Peter (TEAM SKY) 0:00:00
110 MARANGONI, Alan (CANNONDALE) 0:00:00
111 VENTER, Jaco (DIMENSION DATA) 0:00:00
112 HOWSON, Damien (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
113 ARROYO, David (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
114 RYBALKIN, Aleksey (RUSVELO) 0:00:00
115 LADAGNOUS, Matthieu (FDJ) 0:00:00
116 SCHULTZ, Nicholas (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
117 FOMINYKH, Daniil (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
118 KOBAYASHI, Marino (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
119 HOOGERLAND, Johnny (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
120 BLYTHE, Adam (TINKOFF) 0:00:00
121 VANOTTI, Alessandro (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
122 ARANBURU, Alex (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
123 SHALUNOV, Evgeny (RUSVELO) 0:00:00
124 HAGA, Chad (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
125 VELITS, Martin (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
126 OVECHKIN, Artem (RUSVELO) 0:00:00
127 BELKOV, Maxim (TEAM KATUSHA) 0:00:00
128 PICHON, Laurent (FDJ) 0:00:00
129 YAMAMOTO, Genki (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
130 VAUGRENARD, Benoît (FDJ) 0:00:00
131 DOUGALL, Nicolas (DIMENSION DATA) 0:00:00
132 FOURNIER, Marc (FDJ) 0:00:00
133 LE BON, Johan (FDJ) 0:00:00
134 NIBALI, Antonio (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
135 MOSER, Moreno (CANNONDALE) 0:00:00
136 YATES, Simon (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
137 MORTENSEN, Martin (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
138 RIBLON, Christophe (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
139 HERRADA, José (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
140 SUTHERLAND, Rory (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
141 TORRES, Pablo (BURGOS BH) 0:00:00
142 WEENING, Pieter (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
143 LOOIJ, André (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
144 KADRI, Biel (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
145 MERINO, Igor (BURGOS BH) 0:00:00
146 IRIZAR, Julen (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
147 MCCARTHY, Jay (TINKOFF) 0:00:00
148 ROVNY, Ivan (TINKOFF) 0:00:00
149 ISAYCHEV, Vladimir (TEAM KATUSHA) 0:00:00
150 VOROBYEV, Anton (TEAM KATUSHA) 0:00:00
151 CARTHY, Hugh (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
152 HERNANDEZ, Jesus (TINKOFF) 0:00:00
153 ZANDIO, Xabier (TEAM SKY) 0:00:00
154 ELISSONDE, Kenny (FDJ) 0:00:00
155 VAN HECKE, Preben (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
156 VAN EMPEL, Etienne (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
157 PAULINHO, Sergio (TINKOFF) 0:00:00
158 BARBERO, Carlos (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
159 TOLHOEK, Antwan (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:04:08
DNF BARRENETXEA, Ander EUSKADI BASQUE COUNTRY –
DNF DE MAAR, Marc ROOMPOT – ORANJE PELOTON
DNS VERGAERDE, Otto TOPSPORT VLAANDEREN – BAL

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 VAN POPPEL, Danny (TEAM SKY) 3:32:04
2 DRUCKER, Jean-Pierre (BMC RACING TEAM) 0:00:00
3 MEERSMAN, Gianni (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
4 WIPPERT, Wouter (CANNONDALE) 0:00:00
5 VON HOFF, Steele (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
6 ROJAS, Jose Joaquin (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
7 HAAS, Nathan (DIMENSION DATA) 0:00:00
8 VANSPEYBROUCK, Pieter (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
9 MEZGEC, Luka (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
10 WAEYTENS, Zico (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
11 GROSU, Eduard Michael (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
12 COLLI, Daniele (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
13 VAN LERBERGHE, Bert (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
14 TCATEVICH, Aleksei (TEAM KATUSHA) 0:00:00
15 WYSS, Danilo (BMC RACING TEAM) 0:00:00
16 RESTREPO, Jhonatan (TEAM KATUSHA) 0:00:00
17 GERTS, Floris (BMC RACING TEAM) 0:00:00
18 GRUZDEV, Dmitriy (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
19 GONZALEZ, Adrian (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
20 MALACARNE, Davide (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
21 KNEES, Christian (TEAM SKY) 0:00:00
22 ASSELMAN, Jesper (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
23 MADRAZO, Angel (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
24 BOEV, Igor (RUSVELO) 0:00:00
25 MACHADO, Tiago (TEAM KATUSHA) 0:00:00
26 LOPEZ, Daniel (BURGOS BH) 0:00:00
27 MEIER, Christian (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
28 BEVIN, Patrick (CANNONDALE) 0:00:00
29 DOCKER, Mitchell (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
30 BAGDONAS, Gediminas (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
31 BRAMBILLA, Gianluca (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
32 DE LA CRUZ, David (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
33 PUCCIO, Salvatore (TEAM SKY) 0:00:00
34 LAGUTIN, Sergey (TEAM KATUSHA) 0:00:00
35 VELITS, Peter (BMC RACING TEAM) 0:00:00
36 CUBERO, Jorge (BURGOS BH) 0:00:00
37 KUDUS, Merhawi (DIMENSION DATA) 0:00:00
38 MAS, Luis (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
39 LIETAER, Eliot (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
40 IZAGUIRRE, Gorka (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
41 CONTADOR, Alberto (TINKOFF) 0:00:00
42 ROSON, Jaime (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
43 FERNANDEZ, Ruben (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
44 TROFIMOV, Yury (TINKOFF) 0:00:00
45 VLIEGEN, Loic (BMC RACING TEAM) 0:00:00
46 FRÖHLINGER, Johannes (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
47 CATALDO, Dario (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
48 CHAVANEL, Sébastien (FDJ) 0:00:00
49 NIKOLAEV, Sergey (RUSVELO) 0:00:00
50 BILBAO, Pello (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
51 ANTON, Igor (DIMENSION DATA) 0:00:00
52 HERMANS, Ben (BMC RACING TEAM) 0:00:00
53 V. KEIRSBULCK, G. (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
54 GOGL, Michael (TINKOFF) 0:00:00
55 HENAO, Sebastian (TEAM SKY) 0:00:00
56 DE TIER, Floris (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
57 DOWSETT, Alex (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
58 FRAILE, Omar (DIMENSION DATA) 0:00:00
59 ERSHOV, Artur (RUSVELO) 0:00:00
60 BARKER, Yanto (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
61 BERLATO, Giacomo (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
62 LIZARRALDE, Eneko (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
63 VAN GESTEL, Dries (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
64 TXURRUKA, Amets (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
65 SBARAGLI, Kristian (DIMENSION DATA) 0:00:00
66 MAMYKIN, Matvey (TEAM KATUSHA) 0:00:00
67 LAMPAERT, Yves (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
68 VILLELLA, Davide (CANNONDALE) 0:00:00
69 DEL PINO, Jesus (BURGOS BH) 0:00:00
70 BOLE, Grega (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
71 SALAS, Ibai (BURGOS BH) 0:00:00
72 GRETSCH, Patrick (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
73 ITURRIA, Mikel (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
74 CAPECCHI, Eros (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
75 MORENO, Javier (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
76 VERONA, Carlos (ORICA-BIKE EXCHANGE) 0:00:00
77 VISCONTI, Giovanni (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
78 FOLIFOROV, Alexander (RUSVELO) 0:00:00
79 SOLE, Arnau (BURGOS BH) 0:00:00
80 HONIG, Reinier (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
81 ZEPUNTKE, Ruben (CANNONDALE) 0:00:00
82 SOLA, Manuel (BURGOS BH) 0:00:00
83 EBSEN, John (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
84 SCARPONI, Michele (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
85 PINEAU, Cédric (FDJ) 0:00:00
86 LOPEZ, David (TEAM SKY) 0:00:00
87 VAN DER HAAR, Lars (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
88 POZZOVIVO, Domenico (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
89 OSS, Daniel (BMC RACING TEAM) 0:00:00
90 SERRY, Pieter (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
91 TUSVELD, Martijn (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
92 HOEKSTRA, Jochem (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
93 J.V.RENSBURG, Jacques (DIMENSION DATA) 0:00:00
94 JAUREGUI, Quentin (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
95 MINARD, Sébastien (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
96 SKJERPING, Kristoffer (CANNONDALE) 0:00:00
97 BOUET, Maxime (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
98 PARDILLA, Sergio (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
99 LANDER, Sebastian (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
100 BIDARD, François (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
101 SPRENGERS, Thomas (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
102 FIRSANOV, Sergey (RUSVELO) 0:00:00
103 BOSWELL, Ian (TEAM SKY) 0:00:00
104 DOMAGALSKI, Karol (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
105 ESTEVEZ, Imanol (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
106 SKJOSTAD L., Sindre (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
107 BIZKARRA, Mikel (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
108 SANCHEZ, Samuel (BMC RACING TEAM) 0:00:00
109 KENNAUGH, Peter (TEAM SKY) 0:00:00
110 MARANGONI, Alan (CANNONDALE) 0:00:00
111 VENTER, Jaco (DIMENSION DATA) 0:00:00
112 HOWSON, Damien (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
113 ARROYO, David (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
114 RYBALKIN, Aleksey (RUSVELO) 0:00:00
115 LADAGNOUS, Matthieu (FDJ) 0:00:00
116 SCHULTZ, Nicholas (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
117 FOMINYKH, Daniil (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
118 KOBAYASHI, Marino (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
119 HOOGERLAND, Johnny (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
120 BLYTHE, Adam (TINKOFF) 0:00:00
121 VANOTTI, Alessandro (ASTANA PRO TEAM) 0:00:00
122 ARANBURU, Alex (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
123 SHALUNOV, Evgeny (RUSVELO) 0:00:00
124 HAGA, Chad (TEAM GIANT – ALPECIN) 0:00:00
125 VELITS, Martin (ETIXX – QUICK STEP) 0:00:00
126 OVECHKIN, Artem (RUSVELO) 0:00:00
127 BELKOV, Maxim (TEAM KATUSHA) 0:00:00
128 PICHON, Laurent (FDJ) 0:00:00
129 YAMAMOTO, Genki (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
130 VAUGRENARD, Benoît (FDJ) 0:00:00
131 DOUGALL, Nicolas (DIMENSION DATA) 0:00:00
132 FOURNIER, Marc (FDJ) 0:00:00
133 LE BON, Johan (FDJ) 0:00:00
134 NIBALI, Antonio (NIPPO – VINI FANTINI) 0:00:00
135 MOSER, Moreno (CANNONDALE) 0:00:00
136 YATES, Simon (ORICA GreenEDGE) 0:00:00
137 MORTENSEN, Martin (ONE PRO CYCLING) 0:00:00
138 RIBLON, Christophe (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
139 HERRADA, José (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
140 SUTHERLAND, Rory (MOVISTAR TEAM) 0:00:00
141 TORRES, Pablo (BURGOS BH) 0:00:00
142 WEENING, Pieter (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
143 LOOIJ, André (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
144 KADRI, Biel (AG2R LA MONDIALE) 0:00:00
145 MERINO, Igor (BURGOS BH) 0:00:00
146 IRIZAR, Julen (EUSKADI BASQUE COUNTRY -) 0:00:00
147 MCCARTHY, Jay (TINKOFF) 0:00:00
148 ROVNY, Ivan (TINKOFF) 0:00:00
149 ISAYCHEV, Vladimir (TEAM KATUSHA) 0:00:00
150 VOROBYEV, Anton (TEAM KATUSHA) 0:00:00
151 CARTHY, Hugh (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
152 HERNANDEZ, Jesus (TINKOFF) 0:00:00
153 ZANDIO, Xabier (TEAM SKY) 0:00:00
154 ELISSONDE, Kenny (FDJ) 0:00:00
155 VAN HECKE, Preben (TOPSPORT VLAANDEREN – BAL) 0:00:00
156 VAN EMPEL, Etienne (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:00:00
157 PAULINHO, Sergio (TINKOFF) 0:00:00
158 BARBERO, Carlos (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) 0:00:00
159 TOLHOEK, Antwan (ROOMPOT – ORANJE PELOTON) 0:04:08