W sobotę 19 września w Rawie Mazowieckiej został rozegrany piąty etap cyklu szosowego Kross Road Tour!

Zawody przebiegły bezpiecznie, bez niespodzianek. Mocne tempo na dystansie Mega narzucili liderzy wyścigu, którzy już na samym początku oderwali się od peletonu. Ucieczka okazała się skuteczna. Pięcioosobowa grupa, wśród której był także Cezary Zamana,  dowiozła 1,5 minutową przewagę do mety. Zwyciężył Paweł Pyzikowski (LKK Lublin). Dalej w kolejności dojechali – Patryk Badura (Michelin Team), Tomasz Majewski (Retro Rowery Duda Team), Kamil Zawistowski oraz Cezary Zamana.

Na dystansie Mega wystartowały trzy panie. Zwyciężyła Katarzyna Pernal, druga była Katarzyna Brewińska (Polart Nutraxx Team) i trzecia Magdalena Chmielewska (Warszawski Klub Kolarski).

Zwycięzcą dystansu Fit po zaciekłym finiszu został Gabriel Girau-tur (Ciechanów Racing Team), drugi zameldował się Łukasz Sęk, trzeci był Cezary Jóźwiak.

Kobiecy Fit wygrała Milena Kowalska-Pura (AIRBIKE.PL Rocky Mountain). Na drugiej pozycji dojechała Ilona Bazyluk, a trzecia była Malwina Pilarska.

Przed nami ostatni i finałowy wyścig Kross Road Tour w Nałęczowie, który zostanie rozegrany 10 października w Nałęczowie. Serdecznie zapraszamy.