guarischiPonad pięćdziesiąt zmian transferowych w kobiecym kolarstwie zanotowano ostatniej aktualizacji tego cyklu. Zapraszamy do przejrzenia transferów aktualnych na dzień 3.12.2014 r.

Do Małgorzaty Jasińskiej w Alé Cipollini dołączy między innymi młoda Włoszka Maria Giulia Confalonieri, która w minionym sezonie wywalczyła brązowy medal mistrzostw kraju. Mistrzyni Kanady z 2013 roku Joëlle Numainville dołączy jednak do Bigla Cycling Team, mimo że była blisko porozumienia z Lotto Soudal Ladies.

Ekipa Velocio-SRAM (w tym roku Specialized-lululemon) została wzmocniona przez trójkę: Mieke Kröger, Barbara Guarischi i Alena Amialiusik.

 

Transfery od ostatniej aktualizacji zaznaczono kursywą.

Alé Cipollini

1. Francesca Cauz (Włochy) z Top Girls Fassa Bortolo
2. Flavia Oliveira (Brazylia) z Firefighters Upsala CK
3. Uenia Fernandes Souza (Brazylia) z Estado de México-Faren Kuota
4. Maria Giulia Confalonieri (Włochy) z Estado de México-Faren Kuota
5. Annalisa Cucinotta (Włochy) z Servetto Footon
6. Simona Frapporti (Włochy) z Astana BePink Womens Team
7. Dalia Muccioli (Włochy) z Astana BePink Womens Team
8. Beatrice Bartelloni (Włochy) z Wiggle Honda Pro Cycling
9. Fleur Faure (Francja)
10. Arianna Fidanza (Włochy) z Estado de México-Faren Kuota
11. Beatrice Rossato (Włochy)

Astana BePink Womens Team

1. Jaime Nielsen (Nowa Zelandia)
2. Ilaria Sanguineti (Włochy)
3. Ruby Livingstone (Nowa Zelandia)
4. Ilaria Bonomi (Włochy) z Alé Cipollini
5. Tereza Medvedova (Słowacja)
6. Giorgia Fraiegari (Włochy)
7. Anastasiya Chulkova (Rosja) z Rusvelo
8. Simona Bortolotti (Włochy) z Servetto Footon

Bigla Cycling Team

1. Doris Schweizer (Szwajcaria) z Astana BePink Womens Team
2. Annemiek van Vleuten (Holandia) z Rabobank-Liv Woman Cycling Team
3. Sharon Laws (Wielka Brytania) z UnitedHealthcare Pro Cycling Women’s Team
4. Shelley Olds (USA) z Alé Cipollini
5. Iris Slappendel (Nowa Zeladnia) z Rabobank-Liv Woman Cycling Team
6. Ashleigh Moolman Pasio (RPA) z from Hitec Products
7. Joëlle Numainville (Kanada) z Optum p/b Kelly Benefit Strategies
8. Caroline Baur (Szwajcaria)
9. Lisa Klein (Niemcy)
10. Clara Koppenburg (Niemcy)

Bizkaia-Durango

1. Elisabet Escursell (Hiszpania)
2. Coral Casado (Hiszpania)
3. Paula Lanz (Hiszpania)

Boels – Dolmans Cycling Team

1. Chantal Blaak (Holadndia) z Specialized-lululemon
2. Evelyn Stevens (USA) z from Specialized-lululemon
3. Amalie Dideriksen (Dania)

Hitec Products

1. Kirsten Wild (Holandia) z Team Giant-Shimano
2. Charlotte Becker (Dania) z Wiggle Honda Pro Cycling
3. Vita Heine Petersone (Łotwa)
4. Tatiana Guderzo (Włochy) z Alé Cipollini
5. Shana Van Glabeke (Belgia)

Lensworld-Zannata (Futurumshop.nl-Zannata)

1. Mariël Borgerink (Holandia)
2. Kim de Baat (Holandia) z Parkhotel Valkenburg
3. Kaat van der Meulen (Belgia)
4. Nina Kessler (Holandia) z Boels – Dolmans Cycling Team
5. Marissa Otten (Holandia) z Parkhotel Valkenburg
6. Celine van Severen (Belgia) z Lotto Belisol Ladies

Liv-Plantur (Team Giant-Shimano)

1. Sabrina Stultiens (Holandia) z Rabobank-Liv Woman Cycling Team

Lointek

1. Evelyn Garcia (Salwador)
2. Soline Lamboley (Francja)

Lotto Soudal Ladies (Lotto Belisol Ladies)

1. Susanna Zorzi (Włochy) z Astana BePink Womens Team
2. Jessie Daams (Belgia) z Boels – Dolmans Cycling Team
3. Elena Cecchini (Włochy) z Estado de México-Faren Kuota
4. Anouk Rijff (Holandia)
5. Carlee Taylor (Australia) z Orica – AIS

Matrix Fitness – Vulpine

1. Sara Olsson (Szwecja) z Hitec Products
2. Laura Trott (Wielka Brytania) z Wiggle Honda Pro Cycling
3. Lucy Martin (Wielka Brytania) z Estado de México-Faren Kuota
4. Christina Siggaard (Dania) z Firefighters Upsala CK
5. Elinor Barker (Wielka Brytania) z Wiggle Honda Pro Cycling
6. Molly Weaver (Wielka Brytania)

Orica – AIS

1. Sarah Roy (Australia) z Poitou-Charentes.Futuroscope.86
2. Chloe Mcconville (Australia)
3. Alexandra Manly (Australia)
4. Lizzie Williams (Australia)
5. Macey Stewart (Australia)

Parkhotel Valkenburg

1. Chanella Stougje (Holandia)

Poitou-Charentes.Futuroscope.86

1. Aude Biannic (Francja) z from Lointek
2. Eugénie Duval (Francja)
3. Séverine Eraud (Francja)
4. Greta Richioud (Francja)

Rabobank-Liv Woman Cycling Team

1. Shara Gillow (Australia) z Orica – AIS
2. Anouska Koster (Holandia) z Futurumshop.nl-Zannata
3. Moniek Tenniglo (Holandia)
4. Jeanne Korevaar (Holandia)

Servetto Footon

1. Riccarda Mazzotta (Szwajcaria)
2. Vittoria Bussi (Włochy) z S.C. Michela Fanini Rox
3. Manuela Sonzogni (Włochy)
4. Tatiana Antoshina (Rosja) z Rusvelo
5. Elena Franchi (Włochy)
6. Silvia Folloni (Włochy)
7. Elena Kuchinskaya (Rosja) z Rusvelo
8. Michela Pavin (Włochy) z Alé Cipollini

Team Rytger

1. Melanie Woering (Holandia)
2. Henriette Woering (Holandia)
3. Olivia Overskov Jakobsen (Dania)
4. Amy Hill (Wielka Brytania)
5. Chloe Fraser (Wielka Brytania)
6. Cecilie Uttrup Ludwig (Dania)
7. Nina Krebs Ovesen (Dania)
8. Ellinor Huusko (Szwecja)
9. Simone Eg (Dania)

Topsport Vlaanderen – Pro – Duo

1. Saartje Vandenbroucke (Belgia)
2. Eva Maria Palm (Belgia)
3. Lenny Druyts (Belgia)
4. Nicky Degrendele (Belgia)
5. Femke van den Driessche (Belgia)
6. Steffy Van Den Haute (Belgia)
7. Ann Sophie Duyck (Belgia)
8. Fien Delbaere (Belgia)

UnitedHealthcare Pro Cycling Women’s Team

1. Linda Villumsen (Nowa Zelandia) z Wiggle Honda Pro Cycling
2. Laura Brown (Kanada)
3. Abigail Mickey (USA)
4. Scotti Wilborne (USA) z Team TIBCO – To The Top

Velocio-SRAM (Specialized-lululemon)

1. Mieke Kröger (Niemcy) z Futurumshop.nl-Zannata
2. Barbara Guarischi (Włochy) z Alé Cipollini
3. Alena Amialiusik (Białoruś) z Astana BePink Womens Team

Wiggle Honda Pro Cycling

1. Elisa Longo Borghini (Włochy) z Hitec Products
2. Mara Abbott (USA) z UnitedHealthcare Pro Cycling Women’s Team
3. Eileen Roe (Wielka Brytania)
4. Jolien D’Hoore (Belgia) z Lotto Belisol Ladies
5. Chloe Hosking (Australia) z Hitec Products
6. Annette Edmondson (Australia) z Orica – AIS
7. Rebecca Wiasak (Australia)
8. Audrey Cordon Ragot (Francja) z Hitec Products
9. Anna Christian (Wielka Brytania)

 

@ArekWaluga77

Foto:corvospro.com