Korona Kocich GórSezon szosowy 2014 zakończył się na dobre, postanowiliśmy więc zapytać Was, która polska drużyna zawodowa, w przekroju całego roku, była w Waszej ocenie najlepsza. 

[poll id=”11″]

 

 

guest
12 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
edek
edek

Najlepsza polska drużyna w sezonie 2014 to ta która pomagała Kwiatkowi !!! Szacun panowie !!!

Yanev
Yanev

Edek – masz rację niepodważalną. Jak już nasyciłem się wielokrotnym oglądaniem ostatniego okrążenia w Ponferradzie, to potem oglądałem wyścig elity mężczyzn kawałek po kawałku i byłem dumny z biało – czerwonego czuba światowego peletonu tak przez sto kilkadziesiąt kilometrów. To nie była robota na pokaz, o czym my przekonaliśmy się na szczęście kilka godzin później, a inni poniewczasie. Choć było ich dziewięciu, zapamiętam chłopaków z imienia i nazwiska na zawsze, jak złotą drużynę 100 km/czas z Barcelony 1973.

lio
lio

za rok bedziecie wybierac super team z super peletonu w ktorym beda az 2 grupy

edek
edek

Paterski kasujący odjazdy i Gołaś na przedostatniej górce wyprowadzający Kwiatka to było miodzio !!!

marek
marek

panowie,niewiem czemu się tak każdy szczyci ze złota tego Kwiatkowskiego ? mnie to nie zbyt rajcuje,a wiecie dlaczego ? bo jak by nie patrząc nie jechała w tym wyścigu tak na prawde światowa czołówka więc ????

edek
edek

marek… a kolarstwem się interesujesz od miesiąca ?

Maciek
Maciek

hahaa mistrzostwa swiata i ty mówisz ze nie czołówka światowa, powołanie dostają najlepsi z kraju , a nazwiska w MŚ mówią za siebie!

OPQS
OPQS

marek to znaczy kto tam nie jechał ze światowej czołówki na mistrzostwach świata, Contadora Ci brakowało który by jechał na Valverde? Czy kogo bo nie rozumiem co masz na myśli?

ja
ja

Nasza kadra na Swiata przebila wszystko !
dodajcie ja do glosowania 🙂

edek
edek

Panowie ! Nie ma co dyskutować z markiem. Chciał coś napisać, chciał zaistnieć… Przez rok poogląda kolarstwo i sam się będzie śmiał ze swojego wpisu. To nie jest poziom do dyskusji. Jak coś jest infantylne to nie ma co z tym dyskutować

tubi do lio
tubi do lio

Z tego co wiem nie będzie tak tragicznie ze tylko dwie drużyny będzie chyba cztery 🙂 ccc, active, wibatech no podobno mexller no nie zapominajmy o weltour gdzie u nich to wszystko możliwe 🙂 Nie wiem po co piszecie że kadra najlepsza i jakies spory są itd. przecież jest jasno napisane że WYBIERAMY NAJLEPSZĄ POLSKĄ DRUŻYNĘ ZAWODOWĄ…

lio do tubi
lio do tubi

sory kolego ale takie twory jak weltour czy inne łapanki to nawet nie stana na starcie zadnego wyscigu zawodowego . wiem ze jest ciezko i jest lipa z kasa. sory ale to nie sa ekipy ZAWODOWE to jest parodia kolarstwa. Cały ten nasz swiatek kolarski jest jakis popaprany . Sam czesto sie zastanawiam po co ci zawodnicy sie tak katuja przez zime jak w sezonie zero jakiej kolwiek szansy na zaistnienie . Normalna wegetacja. Naprawde podziwiam ich zapał.