Kamil GradekVadim Galeyev (Continental Astana Team) został zwycięzcą trzeciego etapu Tour of China II, Kamil Gradek (BDC MarcPol) przyjechał tuż za nim.

Po dniu przerwy, spowodowanym transferem całej kolumny wyścigu, kolarze przystąpili do trzeciego etapu, który liczył prawie 144 kilometry.

Najszybciej ten odcinek pokonał Galeyev, który na finiszu pokonał Kamila Gradka. Trzeci zameldował się inny kolarz z ucieczki – Milan Kadlec (Dukla Praga). Prowadzenie w klasyfikacji generalnej wyścigu objął zwycięzca etapowy.”Gradziu” zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

 

Wyniki:

1 GALEYEV VadimContinental Team Astana3:02:38
2 GRADEK KamilBDC Marcpol
3 KADLEC MilanTeam Dukla Praha,
4 THÖMEL TinoTeam Stuttgart0:25
5 ZANOTTI MarcoParkhotel Valkenburg CT
6 KULYK AndriyKolss Cycling Team
7 TORRES BARCELO AlbertTeam Ecuador
8 JANORSCHKE GrischaTeam Vorarlberg
9 XUE Chao HuaGiant-Champion System Pro Cycling,,
10 HOFER AndreasTeam Vorarlberg,,
11 KULIMBETOV NurbolatContinental Team Astana,,
12 BUTS VitaliyKolss Cycling Team,,
13 BRAMMEIER MatthewSynergy Baku Cycling Project,,
14 RAGONESSI JoseTeam Ecuador,,
15 OCKELOEN JasperParkhotel Valkenburg CT,,
16 DE JULIAN VAZQUEZ AngelTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
17 JÄGER PatrickTeam Vorarlberg,,
18 WIPPERT WouterDrapac Professional Cycling,,
19 GUAMA ByronTeam Ecuador,,
20 VAN DER PLOEG NeilAvanti Racing Team,,
21 ZHAO JingbiaoHengxiang Cycling Team,,
22 SHPILEVSKY BorisRTS-Santic Racing Team,,
23 WINTER NicolasTeam Vorarlberg,,
24 JULLIEN SébastienChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
25 HOEKSTRA MarcoParkhotel Valkenburg CT,,
26 ERLAND AndreasTeam Sparebanken Sřr,,
27 NAVARRETE SegundoTeam Ecuador,,
28 LEE Ki SeokSeoul Cycling Team,,
29 HODNEBROG Jorgen RydlandTeam Sparebanken Sřr,,
30 HACECKY VojtechTeam Dukla Praha,,
31 STACHOWIAK AdamBDC Marcpol,,
32 JANIACZYK BlazejBDC Marcpol,,
33 BANASZEK AdrianBDC Marcpol,,
34 HOLLER NikodemusTeam Stuttgart,,
35 SCHUMACHER StefanChristina Watches – Kuma,,
36 HAM Seok HyunSeoul Cycling Team,,
37 SURUTKOVICH AlexSynergy Baku Cycling Project,,
38 EIBEGGER MarkusSynergy Baku Cycling Project,,
39 GAVAZZI MattiaAmore & Vita – Selle SMP,,
40 WANG MeiyinHengxiang Cycling Team,,
41 BERNAS PawelBDC Marcpol,,
42 FORKE SebastianChristina Watches – Kuma,,
43 GATSKIY PavelContinental Team Astana,,
44 DI BATTISTA AntonioAmore & Vita – Selle SMP,,
45 ASADOV ElchinSynergy Baku Cycling Project,,
46 SIMÓN CASULLERAS JordiTeam Ecuador,,
47 SCARTEZZINI MicheleContinental Team Astana,,
48 CANTWELL JonathanDrapac Professional Cycling,,
49 GU Ying ChuanGiant-Champion System Pro Cycling,,
50 CAYUBIT Boots RyanTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
51 RUDOLPH MalcolmDrapac Professional Cycling,,
52 CLARKE WilliamDrapac Professional Cycling,,
53 BECKINSALE JackAvanti Racing Team,,
54 CARBONELL IsaacTeam Ecuador,,
55 NOLTEN BramParkhotel Valkenburg CT,,
56 ALTANSUKH AltanzulNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
57 AASVOLD KristianTeam Sparebanken Sřr,,
58 GABROVSKI IvailoChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
59 GIACOPPO AnthonyAvanti Racing Team,,
60 HOEM Bjorn ToreTeam Sparebanken Sřr,,
61 NOHALES NIETO EdgarTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
62 AIA KarloChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
63 DONNELLY AaronAvanti Racing Team,,
64 ORSET JonasChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
65 RUGOVAC DenisTeam Dukla Praha,,
66 BATMUNKH Maral-erdeneNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
67 RAIM MihkelAmore & Vita – Selle SMP,,
68 GARBY Marc ChristianChristina Watches – Kuma,,
69 LAGKUTI SergiyKolss Cycling Team,,
70 JOVEN ChrisTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
71 MIZUROV AndreyRTS-Santic Racing Team,,
72 GUANGTONG MaHengxiang Cycling Team,,
73 POLIVODA OleksandrKolss Cycling Team,,
74 SCHWEIZER MichaelSynergy Baku Cycling Project,,
75 NIU YikuiTeam Lvshan Landscape,,
76 LIU JianpengHengxiang Cycling Team,,
77 KIM Ok CheolSeoul Cycling Team,,
78 SŘRENSEN JimmiChristina Watches – Kuma,,
79 RADOSZ RobertBDC Marcpol,,
80 ERDENESUREN MunkhtulgaNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
81 MŘRLAND MortenTeam Sparebanken Sřr,,
82 KOGUT VolodymyrAmore & Vita – Selle SMP,,
83 HOCHMANN JiriTeam Dukla Praha,,
84 BLOKKER JorisParkhotel Valkenburg CT,,
85 DOMINGUEZ BARRAGAN DanielChristina Watches – Kuma,,
86 GALEDO Mark John LexerTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
87 LIU HengChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
88 STORTONI SimoneAmore & Vita – Selle SMP,,
89 ZHENG ZhangHengxiang Cycling Team,,
90 TANNER JakeChristina Watches – Kuma,,
91 JUMABEKOV NazarChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
92 GAO ZhikangHengxiang Cycling Team,,
93 NOWAK FlorianTeam Stuttgart,,
94 DAVIS SamAvanti Racing Team,,
95 JUNG Jeong Gyo,,
96 KWON Jun-ohSeoul Cycling Team,,
97 BLAHA MartinTeam Dukla Praha,,
98 KLIMIANKOU KanstantsinAmore & Vita – Selle SMP,,
99 BAI Li JunGiant-Champion System Pro Cycling,,
100 REINERT MartinTeam Stuttgart,,
101 BIZHIGITOV ZhandosContinental Team Astana,,
102 BENFATTO MarcoContinental Team Astana,,
103 GAO PengNingxia Sports Lottery Cycling Team0:43
104 VAN BREDA RickParkhotel Valkenburg CT1:55
105 MEYER TravisDrapac Professional Cycling2:09
106 ANDERSON JackDrapac Professional Cycling2:45
107 DONG LiangTeam Lvshan Landscape3:07
108 KRAUS JanTeam Dukla Praha3:21
109 KARIMOV RuslanRTS-Santic Racing Team3:24
110 SCHNAIDT FabianTeam Vorarlberg3:28
111 WALSLEBEN MaxTeam Stuttgart5:54
112 KONONENKO MykhayloKolss Cycling Team,,
113 ZHURKIN NikolayRTS-Santic Racing Team6:52
114 MUCHE ChristopherTeam Stuttgart,,
115 WU NanGiant-Champion System Pro Cycling,,
DNF LARSEN ThomasTeam Sparebanken Sřr-

 

Klasyfikacja generalna:

1(22) GALEYEV VadimContinental Team Astana88:46:37
2(12) KADLEC MilanTeam Dukla Praha0:04
3(69) GRADEK KamilBDC Marcpol,,
4(1) SHPILEVSKY BorisRTS-Santic Racing Team0:18
5(2) THÖMEL TinoTeam Stuttgart0:28
6(5) BUTS VitaliyKolss Cycling Team,,
7(3) BENFATTO MarcoContinental Team Astana0:29
8(4) BERNAS PawelBDC Marcpol,,
9(30) SURUTKOVICH AlexSynergy Baku Cycling Project0:31
10(7) WANG MeiyinHengxiang Cycling Team0:32
11(13) STACHOWIAK AdamBDC Marcpol,,
12(52) ASADOV ElchinSynergy Baku Cycling Project,,
13(8) XUE Chao HuaGiant-Champion System Pro Cycling,,
14(86) RUDOLPH MalcolmDrapac Professional Cycling,,
15(9) KULYK AndriyKolss Cycling Team0:33
16(11) BRAMMEIER MatthewSynergy Baku Cycling Project,,
17(10) CANTWELL JonathanDrapac Professional Cycling,,
18(99) RUGOVAC DenisTeam Dukla Praha,,
19(21) OCKELOEN JasperParkhotel Valkenburg CT0:34
20(17) ZANOTTI MarcoParkhotel Valkenburg CT0:35
21(18) WIPPERT WouterDrapac Professional Cycling,,
22(23) KULIMBETOV NurbolatContinental Team Astana,,
23(14) BANASZEK AdrianBDC Marcpol,,
24(20) VAN DER PLOEG NeilAvanti Racing Team,,
25(25) TORRES BARCELO AlbertTeam Ecuador,,
26(19) JULLIEN SébastienChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
27(16) FORKE SebastianChristina Watches – Kuma,,
28(26) DE JULIAN VAZQUEZ AngelTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
29(28) RAGONESSI JoseTeam Ecuador,,
30(27) ERLAND AndreasTeam Sparebanken Sřr,,
31(33) HOEKSTRA MarcoParkhotel Valkenburg CT,,
32(24) GATSKIY PavelContinental Team Astana,,
33(31) HOLLER NikodemusTeam Stuttgart,,
34(36) ZHAO JingbiaoHengxiang Cycling Team,,
35(32) SCARTEZZINI MicheleContinental Team Astana,,
36(47) GUAMA ByronTeam Ecuador,,
37(51) JÄGER PatrickTeam Vorarlberg,,
38(41) HAM Seok HyunSeoul Cycling Team,,
39(29) SCHWEIZER MichaelSynergy Baku Cycling Project,,
40(48) HACECKY VojtechTeam Dukla Praha,,
41(40) CAYUBIT Boots RyanTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
42(50) SCHUMACHER StefanChristina Watches – Kuma,,
43(39) GIACOPPO AnthonyAvanti Racing Team,,
44(45) SIMÓN CASULLERAS JordiTeam Ecuador,,
45(34) DOMINGUEZ BARRAGAN DanielChristina Watches – Kuma,,
46(43) AIA KarloChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
47(46) GABROVSKI IvailoChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
48(57) EIBEGGER MarkusSynergy Baku Cycling Project,,
49(37) ERDENESUREN MunkhtulgaNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
50(49) HOEM Bjorn ToreTeam Sparebanken Sřr,,
51(64) JANIACZYK BlazejBDC Marcpol,,
52(35) TANNER JakeChristina Watches – Kuma,,
53(44) RADOSZ RobertBDC Marcpol,,
54(59) AASVOLD KristianTeam Sparebanken Sřr,,
55(38) REINERT MartinTeam Stuttgart,,
56(70) DI BATTISTA AntonioAmore & Vita – Selle SMP,,
57(63) CARBONELL IsaacTeam Ecuador,,
58(55) BATMUNKH Maral-erdeneNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
59(83) JANORSCHKE GrischaTeam Vorarlberg,,
60(76) NAVARRETE SegundoTeam Ecuador,,
61() JUNG Jeong Gyo,,
62(68) ALTANSUKH AltanzulNingxia Sports Lottery Cycling Team,,
63(79) LEE Ki SeokSeoul Cycling Team,,
64(72) GU Ying ChuanGiant-Champion System Pro Cycling,,
65(61) RAIM MihkelAmore & Vita – Selle SMP,,
66(58) POLIVODA OleksandrKolss Cycling Team,,
67(56) NIU YikuiTeam Lvshan Landscape,,
68(54) LIU HengChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
69(66) JOVEN ChrisTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
70(60) HOCHMANN JiriTeam Dukla Praha,,
71(53) GAO ZhikangHengxiang Cycling Team,,
72(75) NOLTEN BramParkhotel Valkenburg CT,,
73(65) KIM Ok CheolSeoul Cycling Team,,
74(74) NOHALES NIETO EdgarTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
75(62) BLOKKER JorisParkhotel Valkenburg CT,,
76(73) GARBY Marc ChristianChristina Watches – Kuma,,
77(71) GUANGTONG MaHengxiang Cycling Team,,
78(94) WINTER NicolasTeam Vorarlberg,,
79(78) DONNELLY AaronAvanti Racing Team,,
80(85) BECKINSALE JackAvanti Racing Team,,
81(80) LAGKUTI SergiyKolss Cycling Team,,
82(81) MŘRLAND MortenTeam Sparebanken Sřr,,
83(87) MIZUROV AndreyRTS-Santic Racing Team,,
84(77) ZHENG ZhangHengxiang Cycling Team,,
85(95) CLARKE WilliamDrapac Professional Cycling,,
86(84) SŘRENSEN JimmiChristina Watches – Kuma,,
87(82) JUMABEKOV NazarChina Wuxi Jilun Cycling Team,,
88(90) LIU JianpengHengxiang Cycling Team,,
89(88) GALEDO Mark John LexerTeam 7 Eleven Road Bike Philippines,,
90(91) STORTONI SimoneAmore & Vita – Selle SMP,,
91(92) KLIMIANKOU KanstantsinAmore & Vita – Selle SMP,,
92(93) DAVIS SamAvanti Racing Team,,
93(98) BLAHA MartinTeam Dukla Praha,,
94(100) BAI Li JunGiant-Champion System Pro Cycling,,
95(101) KWON Jun-ohSeoul Cycling Team0:49
96(102) KOGUT VolodymyrAmore & Vita – Selle SMP0:56
97(104) HOFER AndreasTeam Vorarlberg0:58
98(105) GAO PengNingxia Sports Lottery Cycling Team1:16
99(6) GAVAZZI MattiaAmore & Vita – Selle SMP1:31
100(89) VAN BREDA RickParkhotel Valkenburg CT2:05
101(109) ORSET JonasChina Wuxi Jilun Cycling Team2:25
102(110) BIZHIGITOV ZhandosContinental Team Astana,,
103(111) NOWAK FlorianTeam Stuttgart2:36
104(103) MEYER TravisDrapac Professional Cycling2:42
105(96) ANDERSON JackDrapac Professional Cycling2:55
106(15) SCHNAIDT FabianTeam Vorarlberg3:38
107(107) DONG LiangTeam Lvshan Landscape4:01
108(114) HODNEBROG Jorgen RydlandTeam Sparebanken Sřr4:24
109(108) KARIMOV RuslanRTS-Santic Racing Team4:44
110(113) KRAUS JanTeam Dukla Praha5:41
111(67) KONONENKO MykhayloKolss Cycling Team6:04
112(106) WALSLEBEN MaxTeam Stuttgart6:36
113(97) ZHURKIN NikolayRTS-Santic Racing Team7:02
114(112) MUCHE ChristopherTeam Stuttgart9:06
115(116) WU NanGiant-Champion System Pro Cycling13:35

 

Fot: 7cycling.com