StybarZdenek Stybar (Omega Pharma – Quick Step) po bardzo zaciętej końcówce został nowym liderem Eneco Tour. Czech wygrał etap do Vlijmen.

Drugi etap Eneco Tour to 177 kilometrowy odcinek z Waalwijk do Vlijmen w Holandii. Na trasie znów mocno kręcił boczny wiatr, który utrudniał kolarzom rywalizację. Nie przeszkodziło to jednak trójce: Pavel Brutt (Katusha), Alexis Gougeard (Ag2r La Mondiale) oraz Kevin Van Melsen (Wanty Groupe Gobert). 71 kilometrów przed metą, ich przewaga wynosiła 5 minut i 15 sekund nad zasadniczą grupą.

Chwilę później, na sprzyjający zmienił się kierunek wiatru. Ułatwiło to zadanie ucieczce, która mimo upływających kilometrów, utrzymywała przewagę. 20 kilometrów przed metą, trójka w zapasie miała 3 minuty!

Za ich plecami na czele pojawiła się ekipa Belkin Pro Cycling. Kolarze holenderskiej drużyny próbowali rozerwać grupę. Niestety z tyłu przez defekt został Tom Dumoulin (Giant-Shimano). Pomimo poświęcenia jego kolegów, nie udało mu się wrócić do peletonu, co przekreśliło jego szanse na walkę o klasyfikację generalną.

12 kilometrów przed kreską, od czołówki oderwał się Pavel Brutt. Rosjanin wciąż miał minutę w zapasie nad poszarpanym peletonem, gdzie tempo dyktowali już także zawodnicy Omega Pharma – Quick Step. Doścignięto Gougearda i Van Melsena.

5 kilometrów przed metą skasowano Brutta, a pierwszy peleton liczył około 30 zawodników. Tempo nadawali kolarze OPQS, Belkinu i BMC Racing. Tuż przed trójkątem oznaczającym ostatnie 1000 metrów, zaatakowali Zdenek Stybar (Omega Pharma – Quick Step), Manuel Quinziato (BMC Racing) oraz Lars Boom (Belkin). Ich akcja nie trwała zbyt długo i 700 metrów przed kreską dojechali do nich inni kolarze.

Długiego finiszu spróbował jednak Stybar. Mistrz Czech nie dał się wyprzedzić przez swoich rywali i pokonał duet Belkin Pro Cycling, czyli Larsa Booma i Sepa Vanmarcke.

Stybar został nowym liderem imprezy. Przypomnijmy, że Czech broni zwycięskiego tytułu sprzed roku.

Wynik:

1 Zdenek Stybar OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 4:06:16
2 Lars Boom BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
3 Sep Vanmarcke BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
4 Marco Marcato CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
5 Manuel Quinziato BMC RACING TEAM 0:00:00
6 Roy Jans WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:00
7 Davide Appollonio AG2R LA MONDIALE 0:00:00
8 Bauke Mollema BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
9 Julien Vermote OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
10 Stig Broeckx LOTTO BELISOL 0:00:00
11 Nikolay Trusov TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
12 Aidis Kruopis ORICA-GREENEDGE 0:00:00
13 Jens Keukeleire ORICA-GREENEDGE 0:00:00
14 Pablo Lastras Garcia MOVISTAR TEAM 0:00:00
15 Maximiliano Ariel Richeze LAMPRE – MERIDA 0:00:00
16 Kristijan Koren CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
17 Philippe Gilbert BMC RACING TEAM 0:00:00
18 José Ivan Gutierrez Palacios MOVISTAR TEAM 0:00:00
19 Tom Boonen OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
20 Andriy Grivko ASTANA PRO TEAM 0:00:00
21 Silvan Dillier BMC RACING TEAM 0:00:06
22 Pavel Brutt TEAM KATUSHA 0:00:06
23 Mirko Selvaggi WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:06
24 Maarten Wynants BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:06
25 Eugenio Alafaci TREK FACTORY RACING 0:00:06
26 Paolo Longo Borghini CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:06
27 Alexander Porsev TEAM KATUSHA 0:00:06
28 Niki Terpstra OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:06
29 André Greipel LOTTO BELISOL 0:00:10
30 Nacer Bouhanni FDJ.fr 0:00:10
31 Viacheslav Kuznetsov TEAM KATUSHA 0:00:10
32 Guillaume Van Keirsbulck OMEGA PHARMA-QUICK STEP  0:00:10
33 Greg Van Avermaet BMC RACING TEAM 0:00:10
34 Zico Waeytens TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:10
35 Luka Mezgec TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:10
36 Manuele Mori LAMPRE – MERIDA 0:00:10
37 Geraint Thomas TEAM SKY 0:00:14
38 Sebastian Langeveld GARMIN-SHARP 0:00:14
39 Tim Wellens LOTTO BELISOL 0:00:14
40 Alexey Tsatevitch TEAM KATUSHA 0:00:14
41 Salvatore Puccio TEAM SKY 0:00:14
42 Arnold Jeannesson FDJ.fr 0:00:14
43 Borut Bozic ASTANA PRO TEAM 0:00:14
44 Jack Bauer GARMIN-SHARP 0:00:14
45 Alex Dowsett MOVISTAR TEAM 0:00:14
46 Tyler Farrar GARMIN-SHARP 0:00:14
47 Bram Tankink BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:14
48 Elia Favilli LAMPRE – MERIDA 0:00:14
49 Laurens De Vreese WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:14
50 Jean-Pierre Drucker WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:14
51 Yoann Offredo FDJ.fr 0:00:14
52 Jasha Sütterlin MOVISTAR TEAM 0:00:14
53 Jelle Vanendert LOTTO BELISOL 0:00:14
54 Jay McCarthy TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:14
55 Anthony Roux FDJ.fr 0:00:14
56 Francisco José Ventoso Alberdi MOVISTAR TEAM 0:00:14
57 Yohann Gene TEAM EUROPCAR 0:00:14
58 Gijs Van Hoecke TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:14
59 Vincent Jerome TEAM EUROPCAR 0:00:14
60 Matti Breschel TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:14
61 Jurgen Roelandts LOTTO BELISOL 0:00:14
62 Karsten Kroon TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:14
63 Gediminas Bagdonas AG2R LA MONDIALE 0:00:14
64 Dayer Uberney Quintana Rojas MOVISTAR TEAM 0:00:14
65 Davide Cimolai LAMPRE – MERIDA 0:00:14
66 Tom Dumoulin TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:14
67 Dylan Van Baarle GARMIN-SHARP 0:00:14
68 Enrique Sanz MOVISTAR TEAM 0:00:14
69 Alexandre Pichot TEAM EUROPCAR 0:00:14
70 Ben Gastauer AG2R LA MONDIALE 0:00:14
71 Fabian Cancellara TREK FACTORY RACING 0:00:14
72 Leigh Howard ORICA-GREENEDGE 0:00:14
73 Tony Hurel TEAM EUROPCAR 0:00:14
74 Julian Kern AG2R LA MONDIALE 0:00:14
75 Stijn Steels TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:14
76 Danilo Hondo TREK FACTORY RACING 0:00:14
77 Andrea Guardini ASTANA PRO TEAM 0:00:14
78 Michal Kolar TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:27
79 Barry Markus BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:27
80 Edvald Boasson Hagen TEAM SKY 0:00:27
81 Jens Mouris ORICA-GREENEDGE 0:00:37
82 Marcel Sieberg LOTTO BELISOL 0:00:57
83 Nick Nuyens GARMIN-SHARP 0:01:16
84 Pavel Kochetkov TEAM KATUSHA 0:01:16
85 Jesse Sergent TREK FACTORY RACING 0:01:16
86 Christopher Sutton TEAM SKY 0:01:16
87 David Millar GARMIN-SHARP 0:01:16
88 Kenneth Vanbilsen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:01:16
89 Gert Steegmans OMEGA PHARMA-QUICK STEP  0:01:16
90 Morgan Lamoisson TEAM EUROPCAR 0:01:16
91 Thomas Sprengers TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:14
92 David Boucher FDJ.fr 0:02:17
93 Stijn Devolder TREK FACTORY RACING 0:02:17
94 Frederik Veuchelen WANTY – GROUPE GOBERT 0:02:37
95 Mikhail Ignatyev TEAM KATUSHA 0:02:37
96 Michael Hepburn ORICA-GREENEDGE 0:02:37
97 Tom Veelers TEAM GIANT-SHIMANO 0:02:37
98 Thomas Leezer BELKIN PROCYCLING TEAM 0:02:37
99 Bryan Naulleau TEAM EUROPCAR 0:02:37
100 Mathew Hayman ORICA-GREENEDGE 0:02:37
101 Luke Rowe TEAM SKY 0:02:37
102 Boy van Poppel TREK FACTORY RACING 0:02:37
103 Iljo Keisse OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:02:37
104 Jose Joaquin Rojas Gil MOVISTAR TEAM 0:02:37
105 Kevin Van Melsen WANTY – GROUPE GOBERT 0:02:37
106 Christian Knees TEAM SKY 0:03:01
107 Jos Van Emden BELKIN PROCYCLING TEAM 0:03:43
108 Danny van Poppel TREK FACTORY RACING 0:03:43
109 Alexis Gougeard AG2R LA MONDIALE 0:04:29
110 Steve Chainel AG2R LA MONDIALE 0:04:29
111 Giacomo Nizzolo TREK FACTORY RACING 0:05:35
112 Roy Curvers TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:04
113 Yves Lampaert TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:06:04
114 Tim Declercq TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:06:04
115 Simon Geschke TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:04
116 Brian Bulgac TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:04
117 Tom Stamsnijder TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:04
118 Reinardt Janse van Rensburg TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:04
119 Jan Polanc LAMPRE – MERIDA 0:06:04
120 Rohan Dennis GARMIN-SHARP 0:06:04
121 Michael Van Staeyen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:06:04
122 Valentin Iglinskiy ASTANA PRO TEAM 0:06:04
123 Ruslan Tleubayev ASTANA PRO TEAM 0:06:04
124 Arman Kamyshev ASTANA PRO TEAM 0:06:04
125 Evgeny Petrov TEAM TINKOFF-SAXO 0:06:04
126 Ivan Rovny TEAM TINKOFF-SAXO 0:06:04
127 Gert Dockx LOTTO BELISOL 0:06:04
128 Patrick Gretsch AG2R LA MONDIALE 0:06:04
129 Ian Stannard TEAM SKY 0:06:04
130 Matteo Trentin OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:06:04
131 Nathan Earle TEAM SKY 0:09:16
132 Filippo Pozzato LAMPRE – MERIDA 0:09:16
133 Marcus Burghardt BMC RACING TEAM 0:09:16
134 Fabio Sabatini CANNONDALE PRO CYCLING 0:09:16
135 Daniel Oss BMC RACING TEAM 0:09:16
136 Alberto Bettiol CANNONDALE PRO CYCLING 0:09:16
137 Moreno Moser CANNONDALE PRO CYCLING 0:09:16
138 Nathan Haas GARMIN-SHARP 0:09:16
139 Gatis Smukulis TEAM KATUSHA 0:09:16
140 Matthew Harley Goss ORICA-GREENEDGE 0:09:16
141 Jens Debusschere LOTTO BELISOL 0:09:16
142 Ramunas Navardauskas GARMIN-SHARP 0:09:16
143 Benoît Vaugrenard FDJ.fr 0:09:16
144 Geoffrey Soupe FDJ.fr 0:09:16
145 Niccolo Bonifazio LAMPRE – MERIDA 0:09:16
146 Yannick Martinez TEAM EUROPCAR 0:09:16
147 Tim De Troyer WANTY – GROUPE GOBERT 0:09:16
148 Jean Marc Marino CANNONDALE PRO CYCLING 0:09:16
149 Maxime Daniel AG2R LA MONDIALE 0:09:16
150 Stephen Cummings BMC RACING TEAM 0:09:16
151 Laurent Pichon FDJ.fr 0:09:16
152 Alexsandr Dyachenko ASTANA PRO TEAM 0:11:18
153 Evan Huffman ASTANA PRO TEAM 0:11:18
154 Damien Howson ORICA-GREENEDGE 0:11:18
155 Antoine Duchesne TEAM EUROPCAR 0:16:30

Klasyfikacja generalna
1 Zdenek Stybar OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 8:20:39
2 Lars Boom BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:01
3 Sep Vanmarcke BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:06
4 Pavel Brutt TEAM KATUSHA 0:00:07
5 Philippe Gilbert BMC RACING TEAM 0:00:09
6 Marco Marcato CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:10
7 Nikolay Trusov TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:10
8 Roy Jans WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:10
9 Aidis Kruopis ORICA-GREENEDGE 0:00:10
10 Jens Keukeleire ORICA-GREENEDGE 0:00:10
11 José Ivan Gutierrez Palacios MOVISTAR TEAM 0:00:10
12 Tom Boonen OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:10
13 Andriy Grivko ASTANA PRO TEAM 0:00:10
14 Julien Vermote OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:10
15 Bauke Mollema BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:10
16 Manuel Quinziato BMC RACING TEAM 0:00:10
17 Stig Broeckx LOTTO BELISOL 0:00:10
18 Kristijan Koren CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:10
19 Andrea Guardini ASTANA PRO TEAM 0:00:14
20 Alexander Porsev TEAM KATUSHA 0:00:16
21 Niki Terpstra OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:16
22 Paolo Longo Borghini CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:16
23 Maarten Wynants BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:16
24 Mirko Selvaggi WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:16
25 Yohann Gene TEAM EUROPCAR 0:00:18
26 Laurens De Vreese WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:19
27 André Greipel LOTTO BELISOL 0:00:20
28 Luka Mezgec TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:20
29 Nacer Bouhanni FDJ.fr 0:00:20
30 Viacheslav Kuznetsov TEAM KATUSHA 0:00:20
31 Zico Waeytens TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:20
32 Davide Cimolai LAMPRE – MERIDA 0:00:20
33 Greg Van Avermaet BMC RACING TEAM 0:00:20
34 Manuele Mori LAMPRE – MERIDA 0:00:20
35 Davide Appollonio AG2R LA MONDIALE 0:00:22
36 Alex Dowsett MOVISTAR TEAM 0:00:22
37 Tyler Farrar GARMIN-SHARP 0:00:24
38 Tom Dumoulin TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:24
39 Jasha Sütterlin MOVISTAR TEAM 0:00:24
40 Arnold Jeannesson FDJ.fr 0:00:24
41 Geraint Thomas TEAM SKY 0:00:24
42 Yoann Offredo FDJ.fr 0:00:24
43 Sebastian Langeveld GARMIN-SHARP 0:00:24
44 Matti Breschel TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:24
45 Tony Hurel TEAM EUROPCAR 0:00:24
46 Jay McCarthy TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:24
47 Tim Wellens LOTTO BELISOL 0:00:24
48 Borut Bozic ASTANA PRO TEAM 0:00:24
49 Gijs Van Hoecke TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:24
50 Bram Tankink BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:24
51 Jelle Vanendert LOTTO BELISOL 0:00:24
52 Elia Favilli LAMPRE – MERIDA 0:00:24
53 Salvatore Puccio TEAM SKY 0:00:24
54 Vincent Jerome TEAM EUROPCAR 0:00:24
55 Danilo Hondo TREK FACTORY RACING 0:00:24
56 Francisco José Ventoso Alberdi MOVISTAR TEAM 0:00:24
57 Jean-Pierre Drucker WANTY – GROUPE GOBERT 0:00:24
58 Karsten Kroon TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:24
59 Leigh Howard ORICA-GREENEDGE 0:00:24
60 Stijn Steels TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:24
61 Ben Gastauer AG2R LA MONDIALE 0:00:24
62 Dylan Van Baarle GARMIN-SHARP 0:00:24
63 Alexandre Pichot TEAM EUROPCAR 0:00:24
64 Thomas Sprengers TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:24
65 Michal Kolar TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:37
66 Edvald Boasson Hagen TEAM SKY 0:00:37
67 Barry Markus BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:37
68 Guillaume Van Keirsbulck OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:38
69 Fabian Cancellara TREK FACTORY RACING 0:00:42
70 Jack Bauer GARMIN-SHARP 0:00:46
71 Anthony Roux FDJ.fr 0:00:46
72 Dayer Uberney Quintana Rojas MOVISTAR TEAM 0:00:47
73 Enrique Sanz MOVISTAR TEAM 0:00:47
74 Silvan Dillier BMC RACING TEAM 0:00:50
75 Julian Kern AG2R LA MONDIALE 0:01:08
76 Gediminas Bagdonas AG2R LA MONDIALE 0:01:16
77 Marcel Sieberg LOTTO BELISOL 0:01:23
78 Kenneth Vanbilsen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:01:24
79 Christopher Sutton TEAM SKY 0:01:26
80 Jesse Sergent TREK FACTORY RACING 0:01:26
81 David Millar GARMIN-SHARP 0:01:26
82 Nick Nuyens GARMIN-SHARP 0:01:26
83 Alexey Tsatevitch TEAM KATUSHA 0:01:43
84 Jurgen Roelandts LOTTO BELISOL 0:01:43
85 Pavel Kochetkov TEAM KATUSHA 0:02:18
86 Stijn Devolder TREK FACTORY RACING 0:02:27
87 Boy van Poppel TREK FACTORY RACING 0:02:47
88 Jose Joaquin Rojas Gil MOVISTAR TEAM 0:02:47
89 Mathew Hayman ORICA-GREENEDGE 0:02:47
90 Thomas Leezer BELKIN PROCYCLING TEAM 0:02:47
91 Maximiliano Ariel Richeze LAMPRE – MERIDA 0:02:57
92 Jens Mouris ORICA-GREENEDGE 0:03:03
93 Frederik Veuchelen WANTY – GROUPE GOBERT 0:03:10
94 Christian Knees TEAM SKY 0:03:29
95 Gert Steegmans OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:03:42
96 Jos Van Emden BELKIN PROCYCLING TEAM 0:03:53
97 Steve Chainel AG2R LA MONDIALE 0:04:39
98 Luke Rowe TEAM SKY 0:05:03
99 David Boucher FDJ.fr 0:05:20
100 Pablo Lastras Garcia MOVISTAR TEAM 0:05:25
101 Tom Veelers TEAM GIANT-SHIMANO 0:05:43
102 Michael Van Staeyen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:06:14
103 Matteo Trentin OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:06:14
104 Simon Geschke TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:14
105 Roy Curvers TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:14
106 Ivan Rovny TEAM TINKOFF-SAXO 0:06:14
107 Mikhail Ignatyev TEAM KATUSHA 0:06:30
108 Bryan Naulleau TEAM EUROPCAR 0:06:30
109 Tim Declercq TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:06:37
110 Ruslan Tleubayev ASTANA PRO TEAM 0:06:37
111 Yves Lampaert TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:06:45
112 Reinardt Janse van Rensburg TEAM GIANT-SHIMANO 0:06:46
113 Valentin Iglinskiy ASTANA PRO TEAM 0:06:55
114 Arman Kamyshev ASTANA PRO TEAM 0:07:06
115 Evgeny Petrov TEAM TINKOFF-SAXO 0:07:06
116 Giacomo Nizzolo TREK FACTORY RACING 0:07:51
117 Iljo Keisse OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:08:02
118 Alexis Gougeard AG2R LA MONDIALE 0:08:16
119 Eugenio Alafaci TREK FACTORY RACING 0:08:21
120 Ian Stannard TEAM SKY 0:08:30
121 Jan Polanc LAMPRE – MERIDA 0:09:07
122 Patrick Gretsch AG2R LA MONDIALE 0:09:07
123 Danny van Poppel TREK FACTORY RACING 0:09:08
124 Jens Debusschere LOTTO BELISOL 0:09:26
125 Filippo Pozzato LAMPRE – MERIDA 0:09:26
126 Morgan Lamoisson TEAM EUROPCAR 0:09:31
127 Tom Stamsnijder TEAM GIANT-SHIMANO 0:09:57
128 Brian Bulgac TEAM GIANT-SHIMANO 0:09:57
129 Geoffrey Soupe FDJ.fr 0:10:18
130 Niccolo Bonifazio LAMPRE – MERIDA 0:10:27
131 Michael Hepburn ORICA-GREENEDGE 0:10:52
132 Kevin Van Melsen WANTY – GROUPE GOBERT 0:11:09
133 Rohan Dennis GARMIN-SHARP 0:11:29
134 Gatis Smukulis TEAM KATUSHA 0:12:14
135 Benoît Vaugrenard FDJ.fr 0:12:19
136 Laurent Pichon FDJ.fr 0:12:19
137 Daniel Oss BMC RACING TEAM 0:13:09
138 Maxime Daniel AG2R LA MONDIALE 0:13:09
139 Tim De Troyer WANTY – GROUPE GOBERT 0:13:45
140 Gert Dockx LOTTO BELISOL 0:14:19
141 Marcus Burghardt BMC RACING TEAM 0:14:41
142 Nathan Haas GARMIN-SHARP 0:14:41
143 Ramunas Navardauskas GARMIN-SHARP 0:14:41
144 Jean Marc Marino CANNONDALE PRO CYCLING 0:14:41
145 Yannick Martinez TEAM EUROPCAR 0:14:41
146 Nathan Earle TEAM SKY 0:17:31
147 Alberto Bettiol CANNONDALE PRO CYCLING 0:17:31
148 Fabio Sabatini CANNONDALE PRO CYCLING 0:17:31
149 Moreno Moser CANNONDALE PRO CYCLING 0:17:31
150 Matthew Harley Goss ORICA-GREENEDGE 0:17:31
151 Stephen Cummings BMC RACING TEAM 0:17:31
152 Antoine Duchesne TEAM EUROPCAR 0:19:33
153 Alexsandr Dyachenko ASTANA PRO TEAM 0:19:33
154 Damien Howson ORICA-GREENEDGE 0:19:33
155 Evan Huffman ASTANA PRO TEAM 0:20:39

 

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa