Tour de Pologne ITTZapraszamy do zapoznania się z harmonogramem sobotniej czasówki, która zakończy rywalizację w 71 Tour de Pologne 2014. O 17:59 z rampy startowej zjedzie Rafał Majka (Tinkoff-Saxo).

Lista startowa/Start List (7 etap/stage)
Organizator: Lang Team Sp. z o.o.
Data / Date: 09.08.2014
Dystans/ Distance: 25 km

1 15:33:00 111 AUS19890713 BOBRIDGE Jack BELKIN – PRO CYCLING TEAM +1:44:39
2 15:34:00 134 FRA19841110 HUPOND Thierry TEAM GIANT- SHIMANO +1:25:52
3 15:35:00 144 BEL19841110 DEHAES Kenny LOTTO BELISOL +1:16:18
4 15:36:00 114 NED19830411 FLENS Rick BELKIN – PRO CYCLING TEAM +1:05:45
5 15:37:00 197 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE +1:03:41
6 15:38:00 148 BEL19860916 VAN GENECHTEN Jonas LOTTO BELISOL +1:02:52
7 15:39:00 151 ITA19890602 APPOLLONIO Davide AG2R LA MONDIALE +1:02:45
8 15:40:00 161 FRA19810321 CHAVANEL Sebastien FDJ.fr +1:01:58
9 15:41:00 14 BEL19860409 MAES Nikolas OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +56:35
10 15:42:00 58 AUS19871231 VON HOFF Steele GARMIN SHARP +55:23
11 15:43:00 101 RUS19850109 BELKOV Maxim TEAM KATUSHA +54:42
12 15:44:00 185 POL19940301 KASPERKIEWICZ Przemysław REPREZENTACJA POLSKI +53:26
13 15:45:00 108 RUS19901012 VOROBYEV Anton TEAM KATUSHA +53:54
14 15:46:00 6 AUS19880111 MEYER Cameron ORICA GreenEDGE +53:12
15 15:47:00 106 RUS19880517 RYBAKOV Alexander TEAM KATUSHA +53:00
16 15:48:00 45 ITA19870814 GUARNIERI Jacopo ASTANA PRO TEAM +52:32
17 15:49:00 66 ITA19830309 FERRARI Roberto LAMPRE – MERIDA +52:28
18 15:50:00 57 NED19891126 KREDER Raymond GARMIN SHARP +52:09
19 15:51:00 196 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE +50:26
20 15:52:00 104 AUT19910401 HALLER Marco TEAM KATUSHA +50:25
21 15:53:00 156 BLR19831129 HUTAROVICH Yauheni AG2R LA MONDIALE +50:16
22 15:54:00 56 DEN19920211 HANSEN Lasse GARMIN SHARP +49:58
23 15:55:00 35 GBR19920706 EDMONDSON Joshua TEAM SKY +49:35
24 15:56:00 166 FRA19810522 MANGEL Laurent FDJ.fr +48:15
25 15:57:00 181 POL19900917 GRADEK Kamil REPREZENTACJA POLSKI +47:08
26 15:58:00 138 NED19890209 SINKELDAM Ramon TEAM GIANT- SHIMANO +46:41
27 15:59:00 184 POL19911007 FRANCZAK Paweł REPREZENTACJA POLSKI +46:31
28 16:00:00 206 RUS19901126 BALYKIN Ivan RUSVELO +46:29
29 16:01:00 182 POL19900524 BERNAS Paweł REPREZENTACJA POLSKI +46:18
30 16:02:00 63 ITA19831111 BONO Matteo LAMPRE – MERIDA +45:36
31 16:03:00 165 FRA19930630 LECUISINIER Pierre-Henri FDJ.fr +44:41
32 16:04:00 118 AUS19840930 TANNER David BELKIN – PRO CYCLING TEAM +44:03
33 16:05:00 51 USA19910707 BROWN Nathan GARMIN SHARP +43:31
34 16:06:00 86 UKR19800104 POPOVYCH Yaroslav TREK FACTORY RACING +43:01
35 16:07:00 54 ESP19810913 FERNANDEZ DE LARREA Koldo GARMIN SHARP +42:52
36 16:08:00 205 RUS19870610 SOLOMENNIKOV Andrey RUSVELO +41:57
37 16:09:00 175 ITA19870711 MALACARNE Davide TEAM EUROPCAR +41:51
38 16:10:00 105 RUS19870927 IGNATENKO Petr TEAM KATUSHA +41:37
39 16:11:00 162 BRA19790616 FISCHER Murilo FDJ.fr +41:32
40 16:12:00 17 SVK19850221 VELITS Martin OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +41:20
41 16:13:00 147 BEL19930603 VALLEE Boris LOTTO BELISOL +41:16
42 16:14:00 173 FRA19791207 ENGOULVENT Jimmy TEAM EUROPCAR +40:57
43 16:15:00 POL19920116 43 188 WARCHOŁ Bartosz REPREZENTACJA POLSKI +40:21
44 16:16:00 171 FRA19830825 BERNAUDEAU Giovanni TEAM EUROPCAR +39:51
45 16:17:00 52 USA19870219 FAIRLY Caleb GARMIN SHARP +39:38
46 16:18:00 208 RUS19870124 KRITSKIY Timofey RUSVELO +39:25
47 16:19:00 154 FRA19870623 BONNAFOND Guillaume AG2R LA MONDIALE +39:21
48 16:20:00 95 AUT19880929 KRIZEK Matthias CANNONDALE +39:14
49 16:21:00 131 GER19911118 ARNDT Nikias TEAM GIANT- SHIMANO +36:52
50 16:22:00 91 CAN19890525 BOIVIN Guillaume CANNONDALE +37:21
51 16:23:00 7 NZL19870722 BEWLEY Samuel ORICA GreenEDGE +35:57
52 16:24:00 178 FRA19901202 TULIK Angelo TEAM EUROPCAR +35:34
53 16:25:00 153 CAN19900927 HOULE Hugo AG2R LA MONDIALE +35:18
54 16:26:00 172 FRA19890605 COUSIN Jerome TEAM EUROPCAR +35:07
55 16:27:00 24 DEN19750514 SORENSEN Nicki TINKOFF-SAXO +33:15
56 16:28:00 48 KAZ19861214 ZEITS Andrey ASTANA PRO TEAM +32:50
57 16:29:00 127 ITA19880128 MALORI Adriano MOVISTAR TEAM +31:30
58 16:30:00 81 COL19880730 ARREDONDO MORENO Julian Da TREK FACTORY RACING +31:02
59 16:31:00 44 ITA19840801 GAVAZZI Francesco ASTANA PRO TEAM +30:20
60 16:32:00 18 BEL19831121 PAUWELS Serge OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +30:19
61 16:33:00 96 ITA19901225 MOSER Moreno CANNONDALE +29:57
62 16:34:00 84 LUX19920922 JUNGELS Bob TREK FACTORY RACING +29:54
63 16:35:00 142 NOR19900208 BREEN Vegard LOTTO BELISOL +29:48
64 16:36:00 71 GBR19810319 CUMMINGS Stephen BMC RACING TEAM +29:12
65 16:37:00 4 AUS19900926 MATTHEWS Michael ORICA GreenEDGE +28:56
66 16:38:00 12 BEL19861106 DE GENDT Thomas OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +27:28
67 16:39:00 27 POR19810515 PIRES Bruno Manuel Silva TINKOFF-SAXO +26:13
68 16:40:00 116 GER19831026 MARTENS Paul BELKIN – PRO CYCLING TEAM +25:48
69 16:41:00 164 FRA19901003 LE BON Johan FDJ.fr +25:19
70 16:42:00 23 RUS19780525 PETROV Evgeny TINKOFF-SAXO +25:11
71 16:43:00 41 ITA19900703 ARU Fabio ASTANA PRO TEAM +23:47
72 16:44:00 204 RUS19860711 OVECHKIN Artem RUSVELO +23:22
73 16:45:00 38 BLR19820809 SIUTSOU Kanstantsin TEAM SKY +23:04
74 16:46:00 8 CAN19850221 MEIER Christian ORICA GreenEDGE +22:32
75 16:47:00 31 NOR19870517 HAGEN Edvald Boasson TEAM SKY +22:53
76 16:48:00 88 BEL19850405 VANDEWALLE Kristof TREK FACTORY RACING +22:00
77 16:49:00 92 ITA19871012 CARUSO Damiano CANNONDALE +21:39
78 16:50:00 122 ITA19860613 CAPECCHI Eros MOVISTAR TEAM +21:17
79 16:51:00 194 POL19860912 PATERSKI Maciej CCC POLSAT POLKOWICE +20:55
80 16:52:00 103 RUS19900409 CHERNETSKI Sergei TEAM KATUSHA +20:45
81 16:53:00 83 ITA19900329 FELLINE Fabio TREK FACTORY RACING +20:22
82 16:54:00 13 BEL19820527 DE WEERT Kevin OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +20:21
83 16:55:00 133 GER19850609 FROHLINGER Johannes TEAM GIANT- SHIMANO +19:00
84 16:56:00 176 FRA19800919 MEDEREL Maxime TEAM EUROPCAR +18:05
85 16:57:00 5 ITA19840430 SANTAROMITA Ivan ORICA GreenEDGE +15:05
86 16:58:00 37 ITA19890831 PUCCIO Salvatore TEAM SKY +15:03
87 16:59:00 28 AUS19820208 SUTHERLAND Rory TINKOFF-SAXO +14:23
88 17:00:00 107 RUS19821207 VORGANOV Eduard TEAM KATUSHA +14:12
89 17:01:00 67 ITA19800809 MORI Manuele LAMPRE – MERIDA +13:40
90 17:02:00 36 COL19930805 HENAO GOMEZ Sebastian TEAM SKY +13:22
91 17:03:00 183 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil REPREZENTACJA POLSKI +12:30
92 17:04:00 43 ITA19820322 GASPAROTTO Enrico ASTANA PRO TEAM +12:30
93 17:05:00 26 POL19900506 POLJAŃSKI Pawel TINKOFF-SAXO +12:29
94 17:06:00 33 ITA19850317 CATALDO Dario TEAM SKY +11:53
95 17:07:00 117 NOR19840514 NORDHAUG Lars Petter BELKIN – PRO CYCLING TEAM +11:51
96 17:08:00 193 BLR19850525 SAMOILAU Branislau CCC POLSAT POLKOWICE +11:43
97 17:09:00 135 SWE19910222 LUDVIGSSON Tobias TEAM GIANT- SHIMANO +11:31
98 17:10:00 195 POL19840306 MARCZYŃSKI Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE +11:33
99 17:11:00 128 POL19780302 SZMYD Sylwester MOVISTAR TEAM +11:26
100 17:12:00 74 SUI19830130 MORABITO Steve BMC RACING TEAM +10:47
101 17:13:00 BEL19860826 101 143 DE_CLERCQ Bart LOTTO BELISOL +09:52
102 17:14:00 201 RUS19810114 LAGUTIN Sergey RUSVELO +08:03
103 17:15:00 186 POL19860412 CIEŚLIK Paweł REPREZENTACJA POLSKI +07:59
104 17:16:00 124 ESP19871007 IZAGUIRRE Gorka MOVISTAR TEAM +07:38
105 17:17:00 1 NED19810405 WEENING Pieter ORICA GreenEDGE +07:03
106 17:18:00 145 NED19880616 LIGTHART Pim LOTTO BELISOL +06:47
107 17:19:00 78 USA19900628 WARBASSE Lawrence BMC RACING TEAM +06:19
108 17:20:00 174 FRA19810118 KERN Christophe TEAM EUROPCAR +05:54
109 17:21:00 25 SUI19810509 ZAUGG Oliver TINKOFF-SAXO +05:26
110 17:22:00 137 AUT19900617 PREIDLER Georg TEAM GIANT- SHIMANO +05:15
111 17:23:00 77 SVK19850221 VELITS Peter BMC RACING TEAM +05:02
112 17:24:00 158 FRA19880601 VUILLERMOZ Alexis AG2R LA MONDIALE +03:58
113 17:25:00 97 COL19870328 SARMIENTO Jose Cayetano CANNONDALE +03:44
114 17:26:00 202 RUS19890915 ZAKARIN Ilnur RUSVELO +03:23
115 17:27:00 98 ITA19910627 VILLELLA Davide CANNONDALE +03:23
116 17:28:00 64 ITA19901025 CATTANEO Mattia LAMPRE – MERIDA +03:15
117 17:29:00 146 BEL19830114 MONFORT Maxime LOTTO BELISOL +03:15
118 17:30:00 155 FRA19861103 BOUET Maxime AG2R LA MONDIALE +03:06
119 17:31:00 192 ITA19710809 REBELLIN Davide CCC POLSAT POLKOWICE +01:43
120 17:32:00 55 CAN19801209 HESJEDAL Ryder GARMIN SHARP +01:33
121 17:33:00 32 IRL19830907 DEIGNAN Philip TEAM SKY +01:25
122 17:34:00 75 GER19890825 NERZ Dominik BMC RACING TEAM +01:13
123 17:35:00 121 CRC19860829 AMADOR BAKKAZAKOVA Andrey MOVISTAR TEAM +01:08
124 17:36:00 76 ESP19780205 SANCHEZ Samuel BMC RACING TEAM +01:08
125 17:37:00 15 NED19871001 POELS Wouter OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +01:06
126 17:38:00 93 ITA19921025 FORMOLO Davide CANNONDALE +01:08
127 17:39:00 16 CZE19920711 VAKOC Petr OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +57
128 17:41:00 198 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE +47
129 17:43:00 11 ITA19870822 BRAMBILLA Gianluca OMEGA PHARMA – QUICK-STEP CYCLING T +46
130 17:45:00 61 POL19800411 NIEMIEC Przemysław LAMPRE – MERIDA +40
131 17:47:00 132 FRA19911027 BARGUIL Warren TEAM GIANT- SHIMANO +40
132 17:49:00 115 NED19860531 GESINK Robert BELKIN – PRO CYCLING TEAM +40
133 17:51:00 102 ITA19800815 CARUSO Giampaolo TEAM KATUSHA +40
134 17:53:00 125 ESP19890204 IZAGUIRRE Jon MOVISTAR TEAM +22
135 17:55:00 157 FRA19810117 RIBLON Christophe AG2R LA MONDIALE +39
136 17:57:00 123 ESP19860320 INTXAUSTI Benat MOVISTAR TEAM +18
137 17:59:00 21 POL19890912 MAJKA Rafał TINKOFF-SAXO +00

Transmisja telewizyjna w Eurosporcie od 17:15, w TVP Sport od 16:45, w TVP 1 od 17:30.