benootOd 1 sierpnia można oficjalnie potwierdzać transfery w kolarskim peletonie. Od tego dnia także swoich szans na karierę będą szukać młodzi “stażyści”. Poniżej lista stażystów na rok 2014 z odnośnikiem do osiągnięć poszczególnych zawodników.

 

 

Ag2r La Mondiale
François Bidard (Chambéry Cyclisme Formation)
Nico Denz (Chambéry Cyclisme Formation)
Jimmy Raibaud (CR4C)

Astana
Ilya Davidenok (Astana CT)
Maksat Ayazbaev (Astana CT)
Bakhtiyar Kozhataev (Astana CT)

Belkin
Martijn Tusveld (Rabobank Development Team)

BMC Racing Team
Luke Davison (Synergy Baku Cycling Project)
Dylan Teuns (BMC Development)
Loic Vliegen (BMC Development)

Cannondale

FDJ.fr
Lorenzo Manzin (UC Nantes Atlantique)
Guillaume Martin (CC Etupes)
Marc Sarreau (Armée de terre)

Garmin-Sharp
Dylan Girdlestone (Bonitas Pro Cycling)
Gavin Mannion (5-hour Energy)

Lampre-Merida
Ilia Koshevoy (GS Podenzano)
Andrea Vaccher (Marchiol – Emisfero)

Lotto Belisol
Tiesj Benoot (Lotto Belisol U23)
Xandro Meurisse (Lotto Belisol U23)
Oliver Naesen (Cibel)

Movistar Team

Omega Pharma – QuickStep

Orica GreenEDGE

Team Europcar
Romain Cardis (Vendée U)
Jérémy Cornu (Vendée U)
Taruia Krainer (Vendée U)

Team Giant-Shimano
Steven Lammertink (Cyclingteam Jo Piels)
Fredrik Ludvigsson (Team Giant-Shimano Development)

Team Katusha
Sven Erik Bystrom (Team Øster Hus – Ridley)

Team Sky
Davide Martinelli (Team Colpack)

Tinkoff-Saxo
Rasmus Guldhammer (Team Trefor – Blue Water)

Trek Factory Racing
Clement Chevrier (Bissell Development Team)
Ryan Eastman (Bissell Development Team)
Alex Kirsch (Leopard Development Team)

 

CONTINENTAL PRO

Androni Giocattoli – Venezuela

Bardiani – CSF

Bretagne – Séché Environnement
Franck Bonnamour (BIC 2000)
Axel Journiaux (Team Cycliste Pays de Dinan)
Kevin Ledanois (CC Nogent-sur-Oise)

Caja Rural – Seguros RGA
Miguel Ángel Benito (Caja Rural – Seguros RGA U23)
Jesús Alberto Rubio (Caja Rural – Seguros RGA U23)
Arnau Sole Vall (Caja Rural – Seguros RGA U23)

CCC Polsat Polkowice

Cofidis
Loïc Chetout (GSC Blagnac Vélo Sport 31)
Dylan Kowalski (VC Rouen 76)
Anthony Turgis (CC Nogent-sur-Oise)

Colombia

Drapac
Brendan Canty (health.com.au-search2retain)

IAM Cycling
Sondre Holst Enger (Team Sparebanken Sør)
Claudio Imhof (Swiss Cycling)
Simon Pellaud (Vélo Club Excelsior de Martigny)

MTN – Qhubeka
Karel Hnik (Etixx)

Neri Sottoli – ALÉ
Michele Viola (GFFD Altopack)

Rusvelo

Team NetApp – Endura
Patrick Konrad (Team Gourmetfein – Simplon Wels)
Alexander Krieger (Team Stuttgart)
Gregor Mühlberger (Tirol Cycling)

Team Novo Nordisk
Scott Ambrose (Team Novo Nordisk Devo)

Topsport Vlaanderen – Baloise

UnitedHealthcare
Federico Zurlo (Zalf – Euromobil)

Wanty – Groupe Gobert
Alexander Maes (BCV Works-Soenens)
Lander Seynaeve (EFC-Omega Pharma-Quick Step)

 

@ArekWaluga77

Foto:corvospro.com