marianne vosEmma Pooley (Lotto Belisol Ladies) wygrała ostatni etap wyścigu Giro d’Italia Internazionale Femminile. Marianne Vos (Rabobank – Liv) wygrała klasyfikację generalną Giro Rosa po raz trzeci w karierze!

“Tylko” 80 kilometrów miały do pokonania panie na ostatnim etapie wyścigu Giro d’Italia Internazionale Femminile. Jednak po stosunkowo płaskim początku, na koniec musiały zmierzyć się z podjazdem Madonna del Ghisallo. To 8. kilometrowa wspinaczka, ze średnim nachyleniem 5,5%, a momentami dochodząca do 14%.

Pierwszy atak zainicjowały Dalia Muccioli i Simona Frapporti (obie Astana BePink Womens Team). Jednak ich akcję szybko skasowały zawodniczki ekipy Alé Cipollini. Kolejne próby rozbicia peletonu także niewiele dały i na 20 kilometrów przed metą na czele jechała duża grupa.

Na początku finałowego podjazdu zaatakowała Katarzyna Niewiadoma (Rabobank – Liv). Polkę dość szybko doścignęły kolejne zawodniczki i na przodzie kręciły: Emma Pooley (Lotto Belisol Ladies), Mara Abbott (UnitedHealthcare Pro Cycling Women’s Team) i trójka zawodniczek Rabobank – Liv: Anna van der Breggen, Pauline Ferrand-Prevot i oczywiście Marianne Vos.

5 kilometrów przed metą zaatakowała Pooley. Brytyjka nie była groźna w walce o klasyfikację generalną i sukcesywnie powiększała przewagę nad konkurentkami. Do grupki Vos dojechały natomiast Megan Guarnier (Boels – Dolmans Cycling Team), Elisa Longo Borghini (Hitec Products) i Claudia Lichtenberg (Team Giant-Shimano).

Pooley nie dała się dogonić rywalkom i wygrała po raz trzeci w tej edycji wyścigu! Druga była Pauline Ferrand-Prevot, a trzecia Marianne Vos. Holenderska mistrzyni świata wygrała tym samym klasyfikację generalną wyścigu Giro Rosa po raz trzeci w karierze!

Całe podium generalki zajęły zawodniczki Rabobank. Za Vos uplasowały się Ferrand Prevot i Van der Breggen. Katarzyna Niewiadoma zajęła dziś 13. miejsce, a w generalce uplasowała się na 11. pozycji. To piękny wynik naszej młodej zawodniczki!

Wyniki:

1 POOLEY EMMA LOTTO BELISOL LADIES 1:57’40 1:57’40
2 FERRAND PREVOT PAULINE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1:58’05 25
3 VOS MARIANNE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1:58’05 25
4 VAN DER BREGGEN ANNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1:58’13 33
5 ABBOTT MARA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1:58’13 33
6 LONGO BORGHINI ELISA HITEC PRODUCTS 1:58’18 38
7 HÄUSLER CLAUDIA TEAM GIANT SHIMANO 1:58’29 49
8 VAN VLEUTEN ANNEMIEK RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1:58’30 50
9 GUARNIER MEGAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 1:58’30 50
10 RIABCHENKO TETIANA S.C. MICHELA FANINI ROX 1:59’32 1’52
11 JOHANSSON EMMA ORICA AIS 1:59’37 1’57
12 OLIVEIRA FLAVIA SERVETTO FOOTON 1:59’37 1’57
13 NIEWIADOMA KATARZYNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1:59’44 2’04
14 AMIALIUSIK ALENA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 1:59’44 2’04
15 STEVENS EVELYN SPECIALIZED LULULEMON 2:00’08 2’28
16 GARFOOT KATRIN ORICA AIS 2:00’13 2’33
17 BERLATO ELENA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:00’16 2’36
18 MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HITEC PRODUCTS 2:00’18 2’38
19 VYSOTSKA YEVGENIYA S.C. MICHELA FANINI ROX 2:00’21 2’41
20 HAGIWARA MAYUKO WIGGLE HONDA 2:00’23 2’43
21 GILLOW SHARA ORICA AIS 2:00’29 2’49
22 PITEL EDWIGE S.C. MICHELA FANINI ROX 2:00’37 2’57
23 SCHWEIZER DORIS ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:00’47 3’07
24 LUPERINI FABIANA ESTADO DE MEXICO FAREN 2:01’05 3’25
25 DAAMS JESSIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:01’05 3’25
26 PALADIN ASJA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:01’09 3’29
27 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA 2:01’11 3’31
28 VILLUMSEN LINDA WIGGLE HONDA 2:01’12 3’32
29 LECHNER EVA RUSVELO 2:01’12 3’32
30 RITTER MARTINA BTC CITY LJUBLJANA 2:01’12 3’32
31 SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:01’15 3’35
32 OLJINK OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:01’18 3’38
33 VAN DIJK ELLEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:01’20 3’40
34 ANTOSHINA TATIANA RUSVELO 2:01’22 3’42
35 GUDERZO TATIANA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:01’48 4’08
36 PIEROBON CHIARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:02’15 4’35
37 FERNANDES SILVA MARCIA BIZKAIA DURANGO 2:02’21 4’41
38 ARZUFFI ALICE MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:02’25 4’45
39 CROMWELL TIFFANY SPECIALIZED LULULEMON 2:02’26 4’46
40 MUCCIOLI DALIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:02’27 4’47
41 DECROIX LIESELOT LOTTO BELISOL LADIES 2:02’31 4’51
42 BRAND LUCINDA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:02’38 4’58
43 KNETEMANN ROXANE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:02’38 4’58
44 BLAAK CHANTAL SPECIALIZED LULULEMON 2:02’38 4’58
45 SPRATT AMANDA ORICA AIS 2:02’38 4’58
46 LAWS SHARON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:03’22 5’42
47 JASINSKA MALGORZATA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:03’30 5’50
48 LAIZANE LIJA VAIANO FONDRIEST 2:03’34 5’54
49 GULUMA SERIKA VAIANO FONDRIEST 2:03’46 6’06
50 TUSLAITE DAIVA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:03’49 6’09
51 MENESES GONZALEZ JESSENIA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:03’49 6’09
52 PINTAR URSA BTC CITY LJUBLJANA 2:03’55 6’15
53 DE SOUZA FERNADES UENIA ESTADO DE MEXICO FAREN 2:04’09 6’29
54 D’INTINO AZZURRA S.C. MICHELA FANINI ROX 2:04’10 6’30
55 MULLENS PETA WIGGLE HONDA 2:04’19 6’39
56 ZHAPAROVA AIZHAN RUSVELO 2:04’20 6’40
57 SAN SEBASTIAN LASA IRENE BIZKAIA DURANGO 2:04’30 6’50
58 RIJKES SARAH LOTTO BELISOL LADIES 2:04’34 6’54
59 RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA ESTADO DE MEXICO FAREN 2:04’34 6’54
60 BATAGELJ POLONA BTC CITY LJUBLJANA 2:04’41 7’01
61 KERN SPELA BTC CITY LJUBLJANA 2:04’41 7’01
62 SZYBIAK EWELINA VAIANO FONDRIEST 2:04’59 7’19
63 NORIEGA MAYALEN BIZKAIA DURANGO 2:05’02 7’22
64 FERNANDES SILVA CLEMILDA BIZKAIA DURANGO 2:05’04 7’24
65 ALGISI ALICE ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:05’04 7’24
66 PARRA JESSICA VAIANO FONDRIEST 2:05’16 7’36
67 CORDON AUDREY HITEC PRODUCTS 2:05’44 8’04
68 SOSNA KATARZYNA VAIANO FONDRIEST 2:06’01 8’21
69 VALENTINI ELENA BTC CITY LJUBLJANA 2:06’27 8’47
70 PIETERS AMY TEAM GIANT SHIMANO 2:06’31 8’51
71 HOSKINS MELISSA ORICA AIS 2:06’33 8’53
72 SLAPPENDEL IRIS RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:06’33 8’53
73 POLSPOEL MAAIKE TEAM GIANT SHIMANO 2:06’36 8’56
74 RIST LIISI S.C. MICHELA FANINI ROX 2:06’36 8’56
75 D’HOORE JOLIEN LOTTO BELISOL LADIES 2:06’44 9’04
76 HOSKING CHLOE HITEC PRODUCTS 2:06’44 9’04
77 CHULKOVA ANASTASIYA RUSVELO 2:06’44 9’04
78 GUNNEWIJK LOES ORICA AIS 2:06’44 9’04
79 VAN WANROIJ MARIEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:06’44 9’04
80 MACLEAN JESSIE ORICA AIS 2:06’44 9’04
81 KESSLER NINA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:06’44 9’04
82 MUSTONEN SARA TEAM GIANT SHIMANO 2:06’44 9’04
83 BECKER CHARLOTTE WIGGLE HONDA 2:06’44 9’04
84 ESKAMENDI GIL DORLETA BIZKAIA DURANGO 2:06’44 9’04
85 WILES TAYLER SPECIALIZED LULULEMON 2:06’44 9’04
86 MOBERG EMILIE HITEC PRODUCTS 2:07’59 10’19
87 PAWLOWSKA KATARZYNA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2:08’35 10’55
88 BORGATO GIADA ESTADO DE MEXICO FAREN 2:09’22 11’42
89 GUARISCHI BARBARA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:09’22 11’42
90 TAGLIAFERRO MARTA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:09’22 11’42
91 CONFALONIERI MARIA GIULIA ESTADO DE MEXICO FAREN 2:09’22 11’42
92 LETH JULIE HITEC PRODUCTS 2:09’22 11’42
93 JANELIUNAITE EDITA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:09’22 11’42
94 VEKEMANS ANISHA LOTTO BELISOL LADIES 2:09’22 11’42
95 BRONZINI GIORGIA WIGGLE HONDA 2:09’22 11’42
96 KITCHEN LAUREN HITEC PRODUCTS 2:09’22 11’42
97 RYAN CARLA MAREE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:09’22 11’42
98 FRAPPORTI SIMONA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:09’22 11’42
99 BITTO IRENE TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:09’22 11’42
100 BASTIANELLI VALENTINA S.C. MICHELA FANINI ROX 2:09’22 11’42
101 PALADIN SORAYA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:09’22 11’42
102 HOFFMANN CHANTAL LOTTO BELISOL LADIES 2:09’26 11’46
103 SCANDOLARA VALENTINA ORICA AIS 2:09’33 11’53
104 POWERS ALISON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:10’46 13’06
105 CUCINOTTA ANNALISA SERVETTO FOOTON 2:13’13 15’33
106 STACHER ALLY SPECIALIZED LULULEMON 2:13’13 15’33
107 RADOTIC MIA BTC CITY LJUBLJANA 2:13’13 15’33
108 VALSECCHI SILVIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:13’13 15’33
109 SMALL CARMEN SPECIALIZED LULULEMON 2:13’13 15’33
110 WORRACK TRIXI SPECIALIZED LULULEMON 2:13’13 15’33
111 OLDS SHELLEY ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 2:13’13 15’33
112 CASAR BONILLA ANA TERESA ESTADO DE MEXICO FAREN 2:13’13 15’33
113 SOEK JULIA TEAM GIANT SHIMANO 2:13’13 15’33
114 MARTINI ALESSIA VAIANO FONDRIEST 2:13’29 15’49
115 DE VRIES MARIJN TEAM GIANT SHIMANO 2:15’30 17’50
116 KNOL WILLEKE TEAM GIANT SHIMANO 2:15’30 17’50
117 COVRIG ANA MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 2:15’30 17’50
118 BARNES HANNAH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:15’30 17’50
119 GARNER LUCY TEAM GIANT SHIMANO 2:15’30 17’50
120 FIORI JENNIFER TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:15’30 17’50
121 LARI MARINA SERVETTO FOOTON 2:16’28 18’48
122 BALDUCCI MICHELA S.C. MICHELA FANINI ROX 2:16’29 18’49
123 CECCHINI SILVIA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:16’29 18’49
124 MARCELLI EMMA SERVETTO FOOTON 2:16’35 18’55
125 FAHLIN EMILIA WIGGLE HONDA 2:16’55 19’15
126 COLLINS EMILY WIGGLE HONDA 2:16’55 19’15
127 JOHNSEN CECILIE GOTAAS HITEC PRODUCTS 2:16’55 19’15
128 ILINYKH YULIA BIZKAIA DURANGO 2:16’55 19’15
129 RIVERA CORYN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:18’45 21’05
130 HALL KATHARINE UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:18’45 21’05
131 WILBORNE SCOTTI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:18’51 21’11
132 WINDER RUTH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:18’51 21’11
NA TREVISI ANNA ESTADO DE MEXICO FAREN
NA MICHIELETTO GIOVANNA SERVETTO FOOTON
NS DE VOCHT LIESBET LOTTO BELISOL LADIES

Klasyfikacja generalna:
1 VOS MARIANNE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 25:12’07
2 FERRAND PREVOT PAULINE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 15
3 VAN DER BREGGEN ANNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1’32
4 ABBOTT MARA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1’54
5 LONGO BORGHINI ELISA HITEC PRODUCTS 2’06
6 HÄUSLER CLAUDIA TEAM GIANT SHIMANO 3’18
7 GUARNIER MEGAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 6’59
8 VAN VLEUTEN ANNEMIEK RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 7’16
9 POOLEY EMMA LOTTO BELISOL LADIES 8’23
10 JOHANSSON EMMA ORICA AIS 8’36
11 NIEWIADOMA KATARZYNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 8’56
12 RIABCHENKO TETIANA S.C. MICHELA FANINI ROX 10’20
13 MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HITEC PRODUCTS 11’18
14 AMIALIUSIK ALENA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 14’44
15 STEVENS EVELYN SPECIALIZED LULULEMON 14’48
16 LUPERINI FABIANA ESTADO DE MEXICO FAREN 16’32
17 ANTOSHINA TATIANA RUSVELO 16’38
18 DAAMS JESSIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 17’03
19 HAGIWARA MAYUKO WIGGLE HONDA 17’13
20 VYSOTSKA YEVGENIYA S.C. MICHELA FANINI ROX 17’30
21 PITEL EDWIGE S.C. MICHELA FANINI ROX 19’17
22 BRAND LUCINDA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 19’19
23 VILLUMSEN LINDA WIGGLE HONDA 21’30
24 SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 21’40
25 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA 21’44
26 VAN DIJK ELLEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 21’58
27 BERLATO ELENA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 24’28
28 GARFOOT KATRIN ORICA AIS 25’15
29 CROMWELL TIFFANY SPECIALIZED LULULEMON 27’20
30 KNETEMANN ROXANE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 27’38
31 PALADIN ASJA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 28’23
32 PAWLOWSKA KATARZYNA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 28’25
33 CORDON AUDREY HITEC PRODUCTS 28’38
34 GILLOW SHARA ORICA AIS 29’07
35 SCHWEIZER DORIS ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 30’09
36 GUDERZO TATIANA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 30’52
37 RITTER MARTINA BTC CITY LJUBLJANA 31’53
38 BLAAK CHANTAL SPECIALIZED LULULEMON 32’14
39 ARZUFFI ALICE MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 35’30
40 GULUMA SERIKA VAIANO FONDRIEST 36’36
41 PIEROBON CHIARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 37’43
42 LAWS SHARON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 37’46
43 MULLENS PETA WIGGLE HONDA 39’04
44 MUCCIOLI DALIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 39’37
45 SPRATT AMANDA ORICA AIS 39’55
46 OLJINK OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 41’28
47 BATAGELJ POLONA BTC CITY LJUBLJANA 43’21
48 SOSNA KATARZYNA VAIANO FONDRIEST 44’15
49 MENESES GONZALEZ JESSENIA FORNO D’ASOLO ASTUTE 47’37
50 SLAPPENDEL IRIS RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 47’50
51 OLIVEIRA FLAVIA SERVETTO FOOTON 51’42
52 SAN SEBASTIAN LASA IRENE BIZKAIA DURANGO 52’35
53 KERN SPELA BTC CITY LJUBLJANA 52’36
54 BECKER CHARLOTTE WIGGLE HONDA 54’09
55 SCANDOLARA VALENTINA ORICA AIS 55’13
56 ESKAMENDI GIL DORLETA BIZKAIA DURANGO 55’49
57 SZYBIAK EWELINA VAIANO FONDRIEST 56’12
58 LECHNER EVA RUSVELO 56’31
59 BRONZINI GIORGIA WIGGLE HONDA 58’34
60 RIJKES SARAH LOTTO BELISOL LADIES 1:01’07
61 FERNANDES SILVA MARCIA BIZKAIA DURANGO 1:01’26
62 RYAN CARLA MAREE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 1:02’52
63 MUSTONEN SARA TEAM GIANT SHIMANO 1:03’08
64 JASINSKA MALGORZATA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 1:03’58
65 POLSPOEL MAAIKE TEAM GIANT SHIMANO 1:04’10
66 PIETERS AMY TEAM GIANT SHIMANO 1:04’10
67 HALL KATHARINE UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1:04’30
68 WILES TAYLER SPECIALIZED LULULEMON 1:04’54
69 COLLINS EMILY WIGGLE HONDA 1:05’12
70 FIORI JENNIFER TOP GIRLS FASSA BORTOLO 1:05’19
71 WORRACK TRIXI SPECIALIZED LULULEMON 1:05’40
72 POWERS ALISON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1:06’20
73 PALADIN SORAYA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 1:08’03
74 GUNNEWIJK LOES ORICA AIS 1:08’04
75 GUARISCHI BARBARA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 1:08’10
76 CONFALONIERI MARIA GIULIA ESTADO DE MEXICO FAREN 1:08’13
77 LAIZANE LIJA VAIANO FONDRIEST 1:09’22
78 D’INTINO AZZURRA S.C. MICHELA FANINI ROX 1:10’02
79 HOSKINS MELISSA ORICA AIS 1:10’05
80 TUSLAITE DAIVA FORNO D’ASOLO ASTUTE 1:11’45
81 WILBORNE SCOTTI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1:12’21
82 VAN WANROIJ MARIEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 1:12’49
83 BITTO IRENE TOP GIRLS FASSA BORTOLO 1:12’52
84 PINTAR URSA BTC CITY LJUBLJANA 1:12’54
85 MACLEAN JESSIE ORICA AIS 1:13’02
86 CHULKOVA ANASTASIYA RUSVELO 1:13’25
87 DECROIX LIESELOT LOTTO BELISOL LADIES 1:13’41
88 OLDS SHELLEY ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 1:16’27
89 DE SOUZA FERNADES UENIA ESTADO DE MEXICO FAREN 1:16’54
90 VEKEMANS ANISHA LOTTO BELISOL LADIES 1:17’06
91 STACHER ALLY SPECIALIZED LULULEMON 1:17’14
92 HOSKING CHLOE HITEC PRODUCTS 1:17’52
93 LETH JULIE HITEC PRODUCTS 1:19’41
94 TAGLIAFERRO MARTA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 1:20’22
95 NORIEGA MAYALEN BIZKAIA DURANGO 1:20’44
96 FERNANDES SILVA CLEMILDA BIZKAIA DURANGO 1:20’53
97 RIVERA CORYN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1:21’23
98 D’HOORE JOLIEN LOTTO BELISOL LADIES 1:23’40
99 SMALL CARMEN SPECIALIZED LULULEMON 1:24’07
100 RIST LIISI S.C. MICHELA FANINI ROX 1:25’25
101 RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA ESTADO DE MEXICO FAREN 1:26’29
102 FRAPPORTI SIMONA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 1:26’38
103 ZHAPAROVA AIZHAN RUSVELO 1:30’43
104 FAHLIN EMILIA WIGGLE HONDA 1:34’52
105 VALENTINI ELENA BTC CITY LJUBLJANA 1:38’32
106 BORGATO GIADA ESTADO DE MEXICO FAREN 1:38’50
107 ALGISI ALICE ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 1:40’13
108 VALSECCHI SILVIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 1:42’12
109 BARNES HANNAH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1:46’46
110 COVRIG ANA MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 1:47’13
111 BASTIANELLI VALENTINA S.C. MICHELA FANINI ROX 1:47’36
112 DE VRIES MARIJN TEAM GIANT SHIMANO 1:47’40
113 KESSLER NINA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 1:47’51
114 RADOTIC MIA BTC CITY LJUBLJANA 1:50’00
115 SOEK JULIA TEAM GIANT SHIMANO 1:50’31
116 MOBERG EMILIE HITEC PRODUCTS 1:55’30
117 KITCHEN LAUREN HITEC PRODUCTS 1:58’21
118 CUCINOTTA ANNALISA SERVETTO FOOTON 2:01’31
119 WINDER RUTH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2:02’38
120 JOHNSEN CECILIE GOTAAS HITEC PRODUCTS 2:08’03
121 CASAR BONILLA ANA TERESA ESTADO DE MEXICO FAREN 2:08’41
122 JANELIUNAITE EDITA FORNO D’ASOLO ASTUTE 2:12’43
123 PARRA JESSICA VAIANO FONDRIEST 2:15’23
124 HOFFMANN CHANTAL LOTTO BELISOL LADIES 2:16’17
125 ILINYKH YULIA BIZKAIA DURANGO 2:21’25
126 GARNER LUCY TEAM GIANT SHIMANO 2:22’45
127 MARCELLI EMMA SERVETTO FOOTON 2:23’57
128 KNOL WILLEKE TEAM GIANT SHIMANO 2:26’26
129 MARTINI ALESSIA VAIANO FONDRIEST 2:30’53
130 BALDUCCI MICHELA S.C. MICHELA FANINI ROX 2:40’05
131 CECCHINI SILVIA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 2:42’52
132 LARI MARINA SERVETTO FOOTON 2:50’26

 

 

Arek Waluga @ArekWaluga77

Foto:corvospro.com