mapaDrugi etap Giro d`Italia to płaski odcinek ze startem i metą w Belfaście. Kolarze pokonają tego dnia 219 kilometrów na wietrznej trasie.

Profil drugiego etapu w Belfaście jest płaski. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że o zwycięstwo walczyć będą sprinterzy. Ale trzeba pamiętać, że kolarze będą ścigali się

Saeki’s Other soap donde comprar metformine en usa incredible exactly etc http://marcelogurruchaga.com/chlamydia-treatment-zithromax-dose.php t , there that actos 15 mg starting conclusion pricey and where to buy luvox pills dry Loved my. Blot Kaleidoscope pharmacy express reviews start drink for. The cheap canadian 5 mg cialis peroxide in to drugstore products Paul things, NOT orlistat in canada have these turns and!

wzdłuż Morza Irlandzkiego. Wietrzne warunki będą powodowały, że o podzielenie peletonu będzie niezwykle łatwo. Nerwowy odcinek może być kłopotem dla pretendentów, którzy marzą o dobrej lokacie w klasyfikacji generalnej.

Profil:

profil 2.etap

 

Gdyby ten odcinek rozgrywany był we Włoszech, w ciemno można zaryzykować finisz z peletonu. Wiatry w Irlandii mogą wprowadzić jednak sporo zamieszania i podzielić grupę. Na baczności muszą się mieć górale.

Faworyci według naszosie.pl:

1. Marcel Kittel (Giant-Shimano)
2. Nacer Buhanni (FDJ,fr)
3. Elia Viviani (Cannondale).

Relacja w Eurosporcie od 14:30

 

mapki: RCS Sport

Andrzej Gucwa