Projekt samzbudujrower.pl jest skierowany do wszystkich użytkowników rowerów szosowych: zarówno tych, którzy są znawcami, jak również dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z rowerem wyścigowym.

banner

Za pomocą funkcji konfiguratora klienci sami mogą dokonać wyboru ram, kół oraz pozostałych komponentów. Jednocześnie będą oni na bieżąco informowani o wycenie budowanego roweru oraz o kwocie oszczędności, która wynika z preferencyjnych cen komponentów montowanych do danego roweru.

Każdy klient kupując skonfigurowany przez siebie rower ma również możliwość dokonania zakupu w preferencyjnych cenach osprzętu i akcesoriów uzupełniających. Produkty, o których mowa, to m.in.: kask, buty, okulary, pedały, pompka, torebka, dętka czy odzież, czyli wszystko, w co powinien być wyposażony kolarz szosowy.

Po skonfigurowaniu i wycenie wybranego roweru oraz pozostałych komponentów, należy skontaktować się, wedle uznania, z jednym z wymienionych partnerów, aby dokonać ostatecznej weryfikacji poszczególnych komponentów, rozmiaru ramy, długości korb, wspornika itp.

Dlatego też aby dokonać trafnego wyboru roweru w projekcie samzbudujrower.pl, proponujemy Państwu skorzystanie z pomocy naszych partnerów, którzy specjalizują się w budowie rowerów wyścigowych. Są to byli kolarze szosowi lub osoby ściśle związane z kolarstwem, którzy specjalizują się w tematyce rowerów wyścigowych.

Kiedy proces budowy roweru zostanie skonsultowany z wybranym partnerem projektu samzbudujrower.pl i ostatecznie zaakceptowany przez klienta – wymarzony rower zostanie przygotowany specjalnie pod Państwa zamówienie.

A tak o projekcie mówi jego pomysłodawca, właściciel Harfa-Harryson – Henryk Charucki:

Mam przyjemność zaprezentować nasz najnowszy produkt samzbudujrower.pl.

Projekt samzbudujrower.pl jest produktem dedykowanym klientom interesującym się rowerami szosowymi, triathlonowymi oraz pasjonatom kolarstwa. Samzbudujrower.pl to narzędzie pozwalające na samodzielne zbudowanie kompletnego roweru, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

W ten sposób powstaje wyjątkowy, personalizowany produkt – rower, spełniający konkretne, indywidualne wymagania. Już nie trzeba iść na kompromis, można wyrazić siebie i uwolnić się od konieczności wyboru ze standardowej oferty.

Samzbudujrower.pl to narzędzie niezmiernie pomocne przed dokonaniem zakupu roweru. Pozwala na dobór odpowiedniej ramy oraz pozostałych komponentów: kół, osprzętu, akcesoriów a przy tym na bieżąco śledzić proces kalkulacji i oszczędności wynikających z preferencyjnych cen.

Składanie rowerów od podstaw, gdzie przyszły użytkownik roweru szosowego będzie miał wpływ na dobór odpowiednich komponentów, jest praktykowane niemal od samego początku w kolarstwie wyczynowym.

Projekt samzbudujrower.pl powstał właśnie na wzór budowy rowerów szosowych, jaki praktykuje się w kolarstwie zawodowym.

Jest zasadnicza różnica pomiędzy rowerem katalogowym, a rowerem budowanym od podstaw i dedykowanym konkretnemu użytkownikowi. To my, indywidualnie dokonujemy doboru komponentów oraz ich parametrów pod swoje preferencje, potrzeby i możliwości. Przy zakupie roweru ze standardowej oferty katalogowej, niezbędne jest dokonanie wielu korekt komponentów, a nawet podzespołów, by rower dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Projekt samzbudujrower.pl jest w początkowej fazie rozwoju, a oferta będzie systematycznie wzbogacana o nowe ramy oraz pozostałe komponenty.

Do realizacji programu samzbudujrower.pl rekomendujemy najlepsze sklepy rowerowe, które od lat współpracują z moją firmą Harfa-Harryson i specjalizują się w sprzedaży i montażu rowerów szosowych. Właścicielami lub pracownikami są byli, znani kolarze a także specjaliści związani z kolarstwem. Ich doświadczenie, wiedza i kompetencje, gwarantują profesjonalną obsługę, doradztwo i dobór właściwej specyfikacji roweru. Wśród doradców projektu samzbudujrower.pl jest również legenda polskiego kolarstwa, mój wieloletni przyjaciel, kolega klubowy z Dolmelu Wrocław – Ryszard Szurkowski.

Mam nadzieję, że nowy projekt pozwoli na realizację Waszych marzeń o profesjonalnej „wyścigówce”. Życzę udanych kalkulacji i zakupów, a przy tym również miłej zabawy.

Nie pozostało nic innego jak zbudować swój rower. Zapraszamy!