wiśniowskiŁukasz Wiśniowski (Etixx) wygrał czwarty etap i został nowym liderem Tour de Normandie!

172 kilometry mieli do pokonania kolarze podczas czwartego etapu Tour de Normandie. Na początku etapu do ucieczki załapała się trójka zawodników: Guillaume Thevenot (Vendee U), Paul Ourselin (Sojasun espoir-ACNC) i Benoit Jarrier (Bretagne – Séché Environnement). Ich przewaga urosła nawet do czterech minut, ale duża grupa zakończyła ich akcję na około 60 kilometrów przed metą. Kolejne kontrataki z peletonu także nie były udane.

Na ostatnią pętlę (23 kilometry) w Villers-Bocage wjechał cały peleton.Kiedy wszyscy czekali już na końcowy sprint, na 5 kilometrów przed metą zaatakowali: Erwann Corbel (Bretagne – Séché Environnement), Dylan Teuns (BMC Development Team), Bert – Jan Lindeman (Rabobank Development Team) i nasz Łukasz Wiśniowski (Etixx).

Czwórka zgodnie współpracowała i między sobą rozegrała ostatnie metry. Najlepszym sprinterem okazał się Łukasz Wiśniowski, dla którego to już drugie zwycięstwo w tym sezonie (po Kattekoers). “Wiśnia” został także nowym liderem wyścigu!

Michał Olejnik (USSA Pavilly Barentin) finiszował w peletonie, niestety jego brat Tomasz stracił do Wiśniowskiego ponad 8 minut.

Wyniki:

1 * WISNIOWSKI Lukasz Etixx POL les 166 km en 4h00’59” (moy. 41.33 km/h) 10”
2 * CORBEL Erwann Bretagne-Séché Environneme FRA 04h00’59” 6”
3 * TEUNS Dylan BMC Development Team BEL 04h00’59” 4”
4 LINDEMAN Bertjan Rabobank Development Team NED 04h00’59”
5 KNEISKY Morgan Team Raleigh FRA 04h01’21” 22”
6 PATOUX Cyril V.C. Rouen 76 FRA 04h01’21” ‘
7 * KIRSCH Alex Leopard Development Team LUX 04h01’21” ‘
8 PARDINI Olivier Verandas Willems BEL 04h01’21” ‘
9 * CORNU Jérémy Vendée U-PDL FRA 04h01’21” ‘
10 * MONCORGE Pierre Firefighters Upsala CK FRA 04h01’21” ‘
11 * DRUYTS Gerry Team 3M BEL 04h01’21” ‘
12 * KORETZKY Clément Bretagne-Séché Environneme FRA 04h01’21” ‘
13 BILLE Gaëtan Verandas Willems BEL 04h01’21” ‘
14 * DOWNEY Sean An Post-Chain Reaction IRL 04h01’21” ‘
15 WETTERHALL Alexander Firefighters Upsala CK SWE 04h01’21” ‘
16 * SKJERPING Kristoffer Team Joker NOR 04h01’21” ‘
17 * SCARTEZZINI Michele C.T. Astana ITA 04h01’21” ‘
18 * LUDVIGSSON Fredrik Development Team Giant-Shim SWE 04h01’21” ‘
19 BIHEL César Team Differdange-Losch FRA 04h01’21” ‘
20 * ROEINAAS Fridtjof Team Sparebanken Sør NOR 04h01’21” ‘
21 * GALEYEV Vadim C.T. Astana KAZ 04h01’21” ‘
22 * KUNG Stefan BMC Development Team SUI 04h01’21” ‘
23 * KERKHOF Tim Etixx NED 04h01’21” ‘
24 PFINGSTEN Christoph CyclingTeam De Rijke GER 04h01’21” ‘
25 BOULO Matthieu Team Raleigh FRA 04h01’21” ‘ 2”
26 * NOVÀK Jakub BMC Development Team CZE 04h01’21” ‘
27 * MOSES Thomas Rapha Condor JLT GBR 04h01’21” ‘
28 NIKOLAEV Sergey Itera Katusha RUS 04h01’21” ‘
29 * SCHACHMANN Maximilian Development Team Giant-Shim GER 04h01’21” ‘
30 * VANDYCK Niels Verandas Willems BEL 04h01’21” ‘
31 JARRIER Benoît Bretagne-Séché Environneme FRA 04h01’21” ‘ 3”
32 ZANGERLE Joel Leopard Development Team LUX 04h01’21” ‘
33 * HAVIK Piotr Rabobank Development Team NED 04h01’21” ‘
34 * PEYSKENS Dimitri Lotto-Belisol U23 BEL 04h01’21” ‘
35 * BOHLI Tom BMC Development Team SUI 04h01’21” ‘
36 * VEREECKEN Nicolas Verandas Willems BEL 04h01’21” ‘
37 * GUERIN Alexis Etixx FRA 04h01’21” ‘ 3”
38 MC NALLY Mark An Post-Chain Reaction GBR 04h01’21” ‘
39 * VANSPEYBROECK Tim Team 3M BEL 04h01’21” ‘
40 BORGERSEN Reidar Bohlin Team Joker NOR 04h01’21” ‘
41 DUIJN Huub CyclingTeam De Rijke NED 04h01’21” ‘
42 * SKJOSTAD LUNKE Sindre Team Sparebanken Sør NOR 04h01’21” ‘
43 * HOFSTEDE Lennard Rabobank Development Team NED 04h01’21” ‘
44 * NILSEN HOEM Bjørn Tore Team Sparebanken Sør NOR 04h01’21” ‘
45  * SMEYERS Floris Verandas Willems BEL 04h01’21” ‘
46 VAN ZANDBEEK Ronan CyclingTeam De Rijke NED 04h01’21” ‘
47 * LEDANOIS Kévin C.C. Nogent / Oise FRA 04h01’21” ‘
48 LAENGEN Vegard Stake Bretagne-Séché Environneme NOR 04h01’21” ‘
49 PERICHON Pierre-Luc Bretagne-Séché Environneme FRA 04h01’21” ‘
50 JØRGENSEN Jonas Aaen Riwal Cycling Team DEN 04h01’21” ‘
51 * KRAINER Franz Taruia Vendée U-PDL FRA 04h01’21” ‘
52 * HAMBROOK Sean Sojasun Espoir ACNC NZL 04h01’21” ‘
53 BLAIN Alexandre Team Raleigh FRA 04h01’21” ‘
54 COENEN Johan Team Differdange-Losch BEL 04h01’21” ‘
55 * TUSVELD Martijn Rabobank Development Team NED 04h01’21” ‘
56 * TURGIS Anthony C.C. Nogent / Oise FRA 04h01’21” ‘
57 OLEJNIK Mickaël USSA Pavilly Barentin POL 04h01’21” ‘ 
58 BALCK Sebastian Firefighters Upsala CK SWE 04h01’21” ‘
59 JANSSENS Jimmy Team 3M BEL 04h01’21” ‘
60 * DE VOS Gertjan Team 3M BEL 04h01’29” 30”
61 * SEMYONOV Roman C.T. Astana KAZ 04h01’29” ‘
62 * DAKTERIS Janis Team Differdange-Losch LAT 04h01’36” 37”
63 * BAEKHOJ HALVORSEN Emil Riwal Cycling Team DEN 04h01’46” 47”
64 * DELAPLACE Cédric Sojasun Espoir ACNC FRA 04h01’59” 01’00”
65 * CAROLUS Jorne Lotto-Belisol U23 BEL 04h02’02” 01’03”
66 * LEVEAU Jérémy V.C. Rouen 76 FRA 04h02’02” ‘
67 * SEIGNEUR Fabrice Sojasun Espoir ACNC FRA 04h02’10” 01’11”
68 * RAZUMOV Maksim Itera Katusha RUS 04h02’19” 01’20”
69 LALOUETTE Kévin USSA Pavilly Barentin FRA 04h02’19” ‘
70 SALZINGER Florian Leopard Development Team GER 04h02’29” 01’30”
71 * GROENEWEGEN Dylan CyclingTeam De Rijke NED 04h02’29” ‘
72 * CALMEJANE Lilian Vendée U-PDL FRA 04h02’29” ‘
73 WAUTERS Willem Verandas Willems BEL 04h04’58” 03’59”
74 * SISKEVICIUS Paulius Sojasun Espoir ACNC LTU 04h04’58” ‘
75 * PLARRE Matthias Leopard Development Team GER 04h04’58” ‘
76 VAN HOOVELS Kévin Team 3M BEL 04h05’13” 04’14”
77 JØRGENSEN Kasper Linde Riwal Cycling Team DEN 04h07’39” 06’40”
78 * MOTTIER Justin C.C. Nogent / Oise FRA 04h09’22” 08’23”
79 * MORICE Julien Vendée U-PDL FRA 04h09’22” ‘
80 * STASH Mamyr Itera Katusha RUS 04h09’22” ‘
81 * BROCKHOFF JAN Development Team Giant-Shim GER 04h09’22” ‘
82 WILSON Edvin Team Joker SWE 04h09’22” ‘
83 * LINDAU Philip Team Joker SWE 04h09’22” ‘
84 VAN DEN BAK Laurent An Post-Chain Reaction BEL 04h09’22” ‘
85 * FRISON Frederik Lotto-Belisol U23 BEL 04h09’22” ‘
86 BLOT Guillaume USSA Pavilly Barentin FRA 04h09’22” ‘
87 * FOURNIER Marc C.C. Nogent / Oise FRA 04h09’22” ‘
88 * ERLAND Andreas Team Sparebanken Sør NOR 04h09’22” ‘
89 SOBRINO Joaquin Team Differdange-Losch ESP 04h09’22” ‘
90 POKIDOV Maxim Itera Katusha RUS 04h09’22” ‘
91 * KEO Emmanuel C.C. Nogent / Oise FRA 04h09’22” ‘
92 WILKINSON Ian Team Raleigh GBR 04h09’22” ‘
93 * MC LAY Daniel Lotto-Belisol U23 GBR 04h09’22” ‘
94 * DOULL Owain An Post-Chain Reaction GBR 04h09’22” ‘
95 * ENGLISH Felix Rapha Condor JLT IRL 04h09’22” ‘
96 BENFATTO Marco C.T. Astana ITA 04h09’22” ‘
97 * GRONDAHL JANSEN Amund Team Sparebanken Sør NOR 04h09’22” ‘
98 * SCHLECHTER Pit Leopard Development Team LUX 04h09’22” ‘
99  OLEJNIK Tomasz USSA Pavilly Barentin POL 04h09’22” ‘    
100 * RAID Risto V.C. Rouen 76 EST 04h09’22” ‘
101 * TAILLEFER Florian USSA Pavilly Barentin FRA 04h09’22” ‘
102 * TIELEMANS Pierre V.C. Rouen 76 FRA 04h09’22” ‘
103 * CARLIN Aléxis V.C. Rouen 76 FRA 04h12’27” 11’28”
104 * GARBET Nicolas C.C. Nogent / Oise FRA 04h15’28” 14’29”
105 * RIVE Dmitriy C.T. Astana KAZ 04h15’28” ‘
106 * MANAKOV Viktor Itera Katusha RUS 04h15’28” ‘
107 * WILLIAMS Tyler BMC Development Team USA 04h15’28” ‘
108 LOUYEST Edouard V.C. Rouen 76 FRA 04h15’28” ‘
109 RASMUSSEN Alex Riwal Cycling Team DEN 04h15’28” ‘
110 * MOSER Ignazio BMC Development Team ITA 04h15’28” ‘
111 * VAN ZUMMEREN Stef Team 3M BEL 04h15’28” ‘
112 * PÖLDER Robert Development Team Giant-Shim SWE 04h15’28” ‘
113 * MC CORMICK Hayden Lotto-Belisol U23 NZL 04h15’28” ‘
114 * VAN MEIRHAEGHE Jef Lotto-Belisol U23 BEL 04h15’28” ‘
115 * VAN TRIJP Maarten Rabobank Development Team NED 04h15’28” ‘
116 * HANDLEY Richard Rapha Condor JLT GBR 04h15’28” ‘
117 * STEPHENSON Will Rapha Condor JLT GBR 04h15’28” ‘
118 * HOELGAARD Daniel Etixx NOR 04h15’28” ‘
119 * HOLST ENGER Sondre Team Sparebanken Sør NOR 04h15’28” ‘
120 MORTENSEN Mikkel Riwal Cycling Team DEN 04h15’28” ‘
121 KLOSTERGAARD LARSEN Kasper Riwal Cycling Team DEN 04h15’28” ‘
122 GUAY Julien Sojasun Espoir ACNC FRA 04h15’28” ‘ 1”
123 BARKER Yanto Team Raleigh GBR 04h15’28” ‘
124 * MC CARTHY Robert Jon An Post-Chain Reaction AUS 04h15’28” ‘
125 * CUMING Michael Rapha Condor JLT GBR 04h15’28” ‘
126 * DELBART Jordan USSA Pavilly Barentin FRA 04h15’28” ‘
127 HEREIJGERS Kobus CyclingTeam De Rijke NED 04h15’28” ‘
128 VERMELTFOORT Coen CyclingTeam De Rijke NED 04h15’28” ‘
129 KAUPAS Gedeminas Team Differdange-Losch LTU 04h15’28” ‘
130 * CARDIS Romain Vendée U-PDL FRA 04h15’28” ‘
131 * FEIEREISEN Kévin Leopard Development Team LUX 04h15’37” 14’38”
132 * THEVENOT Guillaume Vendée U-PDL FRA 04h15’39” 14’40” 1”
133 OPIE Christopher Rapha Condor JLT GBR 04h24’22” 23’23”

Klasyfikacja generalna :   
1 * WISNIOWSKI Lukasz Etixx POL les 680.6 km en 16h23’36” (moy. 41.54 km/h)
2 LINDEMAN Bertjan Rabobank Development Team NED 16h23’38” 02”
3 * CORBEL Erwann Bretagne-Séché Environnement FRA 16h23’46” 10”
4 * MOSES Thomas Rapha Condor JLT GBR 16h23’46” ‘
5 * KUNG Stefan BMC Development Team SUI 16h23’49” 13”
6 NIKOLAEV Sergey Itera Katusha RUS 16h23’53” 17”
7 * KORETZKY Clément Bretagne-Séché Environnement FRA 16h23’53” ‘
8 * BOHLI Tom BMC Development Team SUI 16h23’55” 19”
9 BORGERSEN Reidar Bohlin Team Joker NOR 16h23’56” 20”
10 BOULO Matthieu Team Raleigh FRA 16h23’57” 21”
11 PATOUX Cyril V.C. Rouen 76 FRA 16h23’57” ‘
12 * HOFSTEDE Lennard Rabobank Development Team NED 16h23’58” 22”
13 JARRIER Benoît Bretagne-Séché Environnement FRA 16h24’00” 24”
14 * LEDANOIS Kévin C.C. Nogent / Oise FRA 16h24’00” ‘
15 PFINGSTEN Christoph CyclingTeam De Rijke GER 16h24’01” 25”
16 * HAVIK Piotr Rabobank Development Team NED 16h24’01” ‘
17 * TURGIS Anthony C.C. Nogent / Oise FRA 16h24’02” 26”
18 * SKJERPING Kristoffer Team Joker NOR 16h24’02” ‘
19 PARDINI Olivier Verandas Willems BEL 16h24’03” 27”
20 DUIJN Huub CyclingTeam De Rijke NED 16h24’03” ‘
21 * VANDYCK Niels Verandas Willems BEL 16h24’04” 28”
22 * LUDVIGSSON Fredrik Development Team Giant-Shimano SWE 16h24’04” ‘
23 * SCHACHMANN Maximilian Development Team Giant-Shimano GER 16h24’05” 29”
24 * CORNU Jérémy Vendée U-PDL FRA 16h24’05” ‘
25 * KIRSCH Alex Leopard Development Team LUX 16h24’05” ‘
26 PERICHON Pierre-Luc Bretagne-Séché Environnement FRA 16h24’05” ‘
27 * TUSVELD Martijn Rabobank Development Team NED 16h24’07” 31”
28 BILLE Gaëtan Verandas Willems BEL 16h24’08” 32”
29 WETTERHALL Alexander Firefighters Upsala CK SWE 16h24’08” ‘
30 JØRGENSEN Jonas Aaen Riwal Cycling Team DEN 16h24’09” 33”
31 * GUERIN Alexis Etixx FRA 16h24’10” 34”
32 * VEREECKEN Nicolas Verandas Willems BEL 16h24’10” ‘
33 VAN ZANDBEEK Ronan CyclingTeam De Rijke NED 16h24’11” 35”
34 * PEYSKENS Dimitri Lotto-Belisol U23 BEL 16h24’11” ‘
35 LAENGEN Vegard Stake Bretagne-Séché Environnement NOR 16h24’11” ‘
36 * DRUYTS Gerry Team 3M BEL 16h24’12” 36”
37 ZANGERLE Joel Leopard Development Team LUX 16h24’12” ‘
38 * NILSEN HOEM Bjørn Tore Team Sparebanken Sør NOR 16h24’12” ‘
39 MC NALLY Mark An Post-Chain Reaction GBR 16h24’12” ‘
40 * SCARTEZZINI Michele C.T. Astana ITA 16h24’12” ‘
41 * KRAINER Franz Taruia Vendée U-PDL FRA 16h24’14” 38”
42 * HAMBROOK Sean Sojasun Espoir ACNC NZL 16h24’14” ‘
43 BLAIN Alexandre Team Raleigh FRA 16h24’16” 40”
44  KNEISKY Morgan Team Raleigh FRA 16h24’18” 42”
45 * VANSPEYBROECK Tim Team 3M BEL 16h24’20” 44”
46 OLEJNIK Mickaël USSA Pavilly Barentin POL 16h24’20” ‘ 
47 * DOWNEY Sean An Post-Chain Reaction IRL 16h24’28” 52”
48 COENEN Johan Team Differdange-Losch BEL 16h24’29” 53”
49 * GALEYEV Vadim C.T. Astana KAZ 16h24’31” 55”
50 JANSSENS Jimmy Team 3M BEL 16h24’39” 01’03”
51 * SMEYERS Floris Verandas Willems BEL 16h24’40” 01’04”
52 * RAZUMOV Maksim Itera Katusha RUS 16h24’59” 01’23”
53 * CAROLUS Jorne Lotto-Belisol U23 BEL 16h25’03” 01’27”
54 * GROENEWEGEN Dylan CyclingTeam De Rijke NED 16h25’31” 01’55”
55 * KERKHOF Tim Etixx NED 16h27’14” 03’38”
56 * TEUNS Dylan BMC Development Team BEL 16h27’24” 03’48”
57 * NOVÀK Jakub BMC Development Team CZE 16h27’42” 04’06”
58 WAUTERS Willem Verandas Willems BEL 16h27’47” 04’11”
59 * SKJOSTAD LUNKE Sindre Team Sparebanken Sør NOR 16h28’00” 04’24”
60 BIHEL César Team Differdange-Losch FRA 16h28’20” 04’44”
61 * LEVEAU Jérémy V.C. Rouen 76 FRA 16h28’28” 04’52”
62 * BAEKHOJ HALVORSEN Emil Riwal Cycling Team DEN 16h28’29” 04’53”
63 * DE VOS Gertjan Team 3M BEL 16h28’49” 05’13”
64 * CALMEJANE Lilian Vendée U-PDL FRA 16h28’54” 05’18”
65 BALCK Sebastian Firefighters Upsala CK SWE 16h29’32” 05’56”
66 * DELAPLACE Cédric Sojasun Espoir ACNC FRA 16h29’49” 06’13”
67 * SISKEVICIUS Paulius Sojasun Espoir ACNC LTU 16h31’42” 08’06”
68 * MONCORGE Pierre Firefighters Upsala CK FRA 16h31’45” 08’09”
69 * MC LAY Daniel Lotto-Belisol U23 GBR 16h31’53” 08’17”
70 * STASH Mamyr Itera Katusha RUS 16h32’06” 08’30”
71 WILSON Edvin Team Joker SWE 16h32’10” 08’34”
72 BENFATTO Marco C.T. Astana ITA 16h32’13” 08’37”
73 * MORICE Julien Vendée U-PDL FRA 16h32’14” 08’38”
74 * GRONDAHL JANSEN Amund Team Sparebanken Sør NOR 16h32’19” 08’43”
75 WILKINSON Ian Team Raleigh GBR 16h32’21” 08’45”
76 * TAILLEFER Florian USSA Pavilly Barentin FRA 16h32’26” 08’50”
77 BLOT Guillaume USSA Pavilly Barentin FRA 16h32’26” ‘
78 * TIELEMANS Pierre V.C. Rouen 76 FRA 16h32’29” 08’53”
79 * BROCKHOFF JAN Development Team Giant-Shimano GER 16h32’34” 08’58”
80 OLEJNIK Tomasz USSA Pavilly Barentin POL 16h32’34” ‘    
81 * FRISON Frederik Lotto-Belisol U23 BEL 16h32’38” 09’02”
82 * ROEINAAS Fridtjof Team Sparebanken Sør NOR 16h32’43” 09’07”
83 * FOURNIER Marc C.C. Nogent / Oise FRA 16h34’19” 10’43”
84 * DOULL Owain An Post-Chain Reaction GBR 16h35’46” 12’10”
85 * ERLAND Andreas Team Sparebanken Sør NOR 16h35’47” 12’11”
86 * KEO Emmanuel C.C. Nogent / Oise FRA 16h35’51” 12’15”
87 * LINDAU Philip Team Joker SWE 16h36’06” 12’30”
88 SOBRINO Joaquin Team Differdange-Losch ESP 16h36’12” 12’36”
89 * SEIGNEUR Fabrice Sojasun Espoir ACNC FRA 16h36’20” 12’44”
90 * MOTTIER Justin C.C. Nogent / Oise FRA 16h36’48” 13’12”
91 * SCHLECHTER Pit Leopard Development Team LUX 16h36’55” 13’19”
92 * SEMYONOV Roman C.T. Astana KAZ 16h36’58” 13’22”
93 HEREIJGERS Kobus CyclingTeam De Rijke NED 16h38’11” 14’35”
94 * CARDIS Romain Vendée U-PDL FRA 16h38’12” 14’36”
95 * HOELGAARD Daniel Etixx NOR 16h38’16” 14’40”
96 * MOSER Ignazio BMC Development Team ITA 16h38’17” 14’41”
97 * VAN TRIJP Maarten Rabobank Development Team NED 16h38’18” 14’42”
98  * HANDLEY Richard Rapha Condor JLT GBR 16h38’20” 14’44”
99 GUAY Julien Sojasun Espoir ACNC FRA 16h38’21” 14’45”
100 BARKER Yanto Team Raleigh GBR 16h38’22” 14’46”
101 * RIVE Dmitriy C.T. Astana KAZ 16h38’24” 14’48”
102 * THEVENOT Guillaume Vendée U-PDL FRA 16h38’29” 14’53”
103 JØRGENSEN Kasper Linde Riwal Cycling Team DEN 16h38’41” 15’05”
104 LALOUETTE Kévin USSA Pavilly Barentin FRA 16h38’50” 15’14”
105 * MC CORMICK Hayden Lotto-Belisol U23 NZL 16h39’38” 16’02”
106 * CARLIN Aléxis V.C. Rouen 76 FRA 16h40’13” 16’37”
107 VAN HOOVELS Kévin Team 3M BEL 16h40’29” 16’53”
108 * HOLST ENGER Sondre Team Sparebanken Sør NOR 16h40’46” 17’10”
109 POKIDOV Maxim Itera Katusha RUS 16h41’27” 17’51”
110 * FEIEREISEN Kévin Leopard Development Team LUX 16h41’40” 18’04”
111 * WILLIAMS Tyler BMC Development Team USA 16h41’50” 18’14”
112 * DAKTERIS Janis Team Differdange-Losch LAT 16h42’07” 18’31”
113 * VAN MEIRHAEGHE Jef Lotto-Belisol U23 BEL 16h42’08” 18’32”
114 MORTENSEN Mikkel Riwal Cycling Team DEN 16h42’31” 18’55”
115 * PLARRE Matthias Leopard Development Team GER 16h43’21” 19’45”
116 RASMUSSEN Alex Riwal Cycling Team DEN 16h43’51” 20’15”
117 KLOSTERGAARD LARSEN Kasper Riwal Cycling Team DEN 16h44’37” 21’01”
118 SALZINGER Florian Leopard Development Team GER 16h44’48” 21’12”
119 * MANAKOV Viktor Itera Katusha RUS 16h45’22” 21’46”
120 KAUPAS Gedeminas Team Differdange-Losch LTU 16h46’44” 23’08”
121 * DELBART Jordan USSA Pavilly Barentin FRA 16h46’59” 23’23”
122 * VAN ZUMMEREN Stef Team 3M BEL 16h49’57” 26’21”
123 LOUYEST Edouard V.C. Rouen 76 FRA 16h50’37” 27’01”
124 * RAID Risto V.C. Rouen 76 EST 16h52’45” 29’09”
125 * MC CARTHY Robert Jon An Post-Chain Reaction AUS 16h53’31” 29’55”
126 * PÖLDER Robert Development Team Giant-Shimano SWE 16h55’11” 31’35”
127 * GARBET Nicolas C.C. Nogent / Oise FRA 16h56’09” 32’33”
128 VAN DEN BAK Laurent An Post-Chain Reaction BEL 16h56’49” 33’13”
129 * ENGLISH Felix Rapha Condor JLT IRL 17h00’43” 37’07”
130 * STEPHENSON Will Rapha Condor JLT GBR 17h04’15” 40’39”
131 VERMELTFOORT Coen CyclingTeam De Rijke NED 17h04’55” 41’19”
132 * CUMING Michael Rapha Condor JLT GBR 17h07’53” 44’17”
133 OPIE Christopher Rapha Condor JLT GBR 17h10’17” 46’41”

 

Foto: Etixx

Arek Waluga @ArekWaluga77