quintanaNairo Quintana (Movistar) wygrał po samotnym ataku czwarty etap Tour de San Luis. Drugi był Sergio Daniel Godoy (San Luis Somos Todos), a trzeci John Darwin Atapuma Hurtado (BMC Racing Team). Philip Gaimon (Garmin-Sharp) utrzymał koszulkę lidera.

Kolejny dzień ścigania w Argentynie miał przynieść walkę o klasyfikację generalną. Peleton Tour de San Luis miał do pokonania 166,3 kilometra z Municipalidad de Potrero do Cerro El Amago. Końcowy podjazd to 10,5 kilometra długości o średnim nachyleniu 7,2 %.

W ucieczkę dnia zabrali się dzisiaj: Juan Ignacio Curuchet (Argentyna), Julian Paulo Gaday Orozco (Buenos Aires Provincia), Matias Presa (Urugwaj), Juan Esteban Arango Carvajal (Team Colombia) i Jonathan Clarke (UnitedHealthcare Presented by Maxxis). Harcownicy wypracowali sobie nawet 7 minut przewagi, ale peleton raczej kontrolował ich poczynania.

Pierwsza lotna premia padła łupem Argentyńczyka Gadaya, ale od tej pory ich przewaga zaczęła drastycznie maleć. Wyglądało na to, że duża grupa chciała skasować odjazd jeszcze przed końcową wspinaczką. Jeszcze przed druga lotną premią do ucieczki dojechali Jonathan Guzmán i Patricio Almonacid Gonzáles (obaj Chile). Sprint wygrał Clarke, a peleton zredukował dystans do jednej minuty. Na podjeździe El Embalse (3. kategoria) peleton podzielił się na trzy grupy, a z ucieczki zaatakował Arango.

Na początku finałowego Cerro el Amago ucieczka została skasowana, a z grupki około 60 zawodników zaatakował Nairo Quintana (Movistar). Po chwili dołączył do niego Sergio Daniel Godoy (San Luis Somos Todos). Kolejnymi śmiałkami byli Miguel Angel Rubiano Chavez (Team Colombia) i Enzo Josue Moyano (San Luis Somos Todos). Zdeterminowany Quintana szybko oderwał się od towarzyszy i stopniowo przybliżał się do etapowego triumfu.

Coraz więcej tracił do Kolumbijczyka lider wyścigu, Philip Gaimon z Garmin-Sharp. Quintana powiększał przewagę i niezagrożony wygrał etap. Drugi był Sergio Daniel Godoy (San Luis Somos Todos), a trzeci John Darwin Atapuma Hurtado (BMC Racing Team). Z dużą trudnością, ale Gaimon utrzymał prowadzenie w generalce. Z przewagi zostały mu tylko cztery sekundy!

Wyniki:

1º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR 4:15:33
2º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 50
3º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM a 01:32
4º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:39
5º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 01:45
6º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA a 02:09
7º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM a 02:31
8º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORY RACING a 02:46
9º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 03:04
10º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE a 03:05
11º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. a 03:05
12º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA a 03:12
13º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR a 03:43
14º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE a 03:43
15º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 03:43
16º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA a 04:10
17º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:11
18º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP a 04:15
19º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:30
20º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE a 04:34
21º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA a 05:28
22º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 05:54
23º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 05:54
24º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 05:54
25º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORY RACING a 05:54
26º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA a 05:54
27º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 06:02
28º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 06:02
29º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 06:22
30º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA a 06:35
31º 84 V.DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 07:26
32º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 07:26
33º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 07:26
34º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP a 08:23
35º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA a 08:46
36º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY a 08:46
37º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 09:22
38º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 09:22
39º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 09:55
40º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 09:55
41º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 10:11
42º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 10:11
43º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA a 10:25
44º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE a 10:25
45º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 10:25
46º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:39
47º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:39
48º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN a 10:44
49º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA a 10:44
50º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 10:55
51º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY a 10:55
52º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA a 11:27
53º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 12:17
54º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 13:12
55º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA a 13:12
56º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM a 13:12
57º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 13:12
58º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE a 13:12
59º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 13:12
60º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 13:12
61º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 13:12
62º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA a 13:16
63º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA a 13:45
64º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE a 13:45
65º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 13:53
66º 204 JACQUES-MA., Benjamin USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 13:54
67º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 13:54
68º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 14:01
69º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC a 14:27
70º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORY RACING a 15:11
71º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 15:11
72º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 16:23
73º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 16:23
74º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA a 16:23
75º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE a 16:23
76º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 16:23
77º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 16:23
78º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA a 16:23
79º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM a 16:23
80º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE a 16:23
81º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 16:23
82º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 16:23
83º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 16:49
84º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 16:49
85º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 16:49
86º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 16:49
87º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 16:49
88º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 17:59
89º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 18:00
90º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR a 19:21
91º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 19:57
92º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 19:57
93º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 19:57
94º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 19:57
95º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 19:57
96º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 19:57
97º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR a 19:57
98º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 19:57
99º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 19:57
100º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE a 19:57
101º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 19:57
102º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 19:57
103º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 19:57
104º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 19:57
105º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 19:57
106º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP a 19:57
107º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 19:57
108º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 19:57
109º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 19:57
110º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 19:57
111º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 19:57
112º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 19:57
113º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORY RACING a 19:57
114º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA a 19:57
115º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 19:57
116º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 19:57
117º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI a 19:57
118º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 19:57
119º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 19:57
120º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 19:57
121º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 19:57
122º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 19:57
123º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 19:57
124º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORY RACING a 19:57
125º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 19:57
126º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 19:57
127º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 19:57
128º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 19:57
129º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 19:57
130º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 20:43
131º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 21:32
132º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA a 21:32
133º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 21:32
134º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 21:32
135º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 21:32
136º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 21:32
137º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 21:32
138º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 21:32
139º 126 V.KEIRSBULCK, Guill. BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 21:32
140º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 24:08
141º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 24:08
142º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 24:08
143º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 24:10
144º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 24:10
145º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORY RACING a 25:20
146º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 28:47
147º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 29:26
148º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 29:26
149º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 29:31

Klasyfikacja generalna:
1º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP 16:54:41
2º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR a 04
3º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR a 01:15
4º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM a 01:36
5º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:45
6º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:51
7º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 01:57
8º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA a 02:18
9º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM a 02:32
10º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORY RACING a 02:47
11º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. a 03:14
12º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE a 03:37
13º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA a 03:47
14º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE a 03:49
15º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 03:55
16º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE a 04:15
17º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 05:02
18º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI a 05:11
19º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA a 05:12
20º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORY RACING a 06:00
21º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 06:39
22º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 07:23
23º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 07:58
24º 84 V.DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 08:06
25º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 08:12
26º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA a 08:14
27º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 08:15
28º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP a 08:32
29º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 08:37
30º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA a 08:41
31º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 10:27
32º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE a 10:34
33º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 10:35
34º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 10:54
35º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA a 11:44
36º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 12:19
37º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 12:50
38º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY a 13:05
39º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA a 13:14
40º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY a 13:34
41º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA a 13:42
42º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM a 14:07
43º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC a 14:19
44º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 15:16
45º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA a 15:19
46º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 15:30
47º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 16:20
48º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE a 16:29
49º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 17:05
50º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA a 17:18
51º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN a 17:23
52º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORY RACING a 17:50
53º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 18:06
54º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC a 18:06
55º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA a 18:12
56º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 18:23
57º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 19:06
58º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 19:32
59º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 19:36
60º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 19:41
61º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE a 20:19
62º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA a 20:27
63º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR a 20:39
64º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA a 20:39
65º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 20:41
66º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM a 20:42
67º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA a 20:43
68º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE a 20:52
69º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 21:02
70º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI a 21:05
71º 204 JACQUES-MA., Benjamin USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 21:30
72º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 21:49
73º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA a 21:56
74º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 23:07
75º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 23:37
76º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 24:14
77º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 24:24
78º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 24:27
79º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 24:28
80º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 25:22
81º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA a 25:37
82º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 25:37
83º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 25:37
84º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 25:37
85º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 25:41
86º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 26:00
87º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 26:42
88º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE a 27:04
89º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 27:04
90º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 27:24
91º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE a 27:38
92º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 27:43
93º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 27:51
94º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 28:08
95º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 28:29
96º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 29:05
97º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 29:06
98º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 29:12
99º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR a 29:14
100º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 29:38
101º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 29:40
102º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 29:42
103º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 29:58
104º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP a 29:59
105º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 29:59
106º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 30:05
107º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 30:17
108º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 30:34
109º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORY RACING a 30:35
110º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 30:43
111º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORY RACING a 31:25
112º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 31:27
113º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 32:09
114º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 32:50
115º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 33:02
116º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 33:33
117º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 33:33
118º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 34:47
119º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 35:00
120º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 35:01
121º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 35:20
122º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 35:20
123º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 35:23
124º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 35:43
125º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA a 36:36
126º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC a 36:40
127º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 36:55
128º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 38:04
129º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 38:24
130º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 39:16
131º 126 V.KEIRSBULCK, Guill. BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 40:14
132º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 40:32
133º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 41:29
134º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 41:43
135º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 42:58
136º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 43:09
137º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 43:21
138º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 44:37
139º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 45:14
140º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 47:58
141º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 49:10
142º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 50:37
143º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORY RACING a 50:37
144º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 50:43
145º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 58:28
146º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 01:00:26
147º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 01:05:19
148º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 01:12:43
149º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 01:30:20

 

 

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga