Wybitny kolarz, Artur Komisarek walczy z ziarnicą – nowotworem złośliwym układu chłonnego. Wraz z firmą Lang Team organizujemy licytację, w której do wygrania są koszulki zwycięzcy Tour de Pologne 2011 – Petera Sagana z jego autografami! Dochód w całości przeznaczony będzie dla Artura!

Każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Pomoc ta może być nam potrzebna w sprawach codziennych, podczas zawodów, nauki itp. Jednak czasami potrzebujemy pomocy w o wiele ważniejszej sprawie.

W takiej sytuacji znalazł się Artur Komisarek absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy. Wielokrotny medalista Mistrzostw Kraju oraz reprezentant Polski na zawodach międzynarodowych. Ten 21 letni chłopak zmaga się z bardzo ciężką chorobą jaką jest rak, a dokładnie ziarnica. Po kilku chemioterapiach, Artur w lipcu musiał poddać się przeszczepowi szpiku, tym samym robiąc kolejny krok w walce z ziarnicą.

Jesteśmy pewni że ją wygra, tak jak w przeszłości podobną walkę wygrał Lance Armstrong i będzie znowu się ścigał na kolarskich trasach, pomóżmy wrócić mu do pełni zdrowia i jego pasji, czyli kolarstwa, licytując wspaniałą koszulkę podarowaną przez przyjaciół.

„Po tym jak nic nie dał przeszczep, od poniedziałku ponownie idę do szpitala i będę miał chemioterapię. Jestem dobrej myśli, musi byś dobrze! Wierzę, że wygram walkę z tą chorobą. Dziękuję wszystkim za wsparcie” – powiedział nam Artur.

Tym razem licytujemy:

ŻÓŁTĄ I ZIELONĄ KOSZULKĘ TRIUMFATORA TOUR DE POLOGNE 2011 – PETERA SAGANA Z JEGO AUTOGRAFEM!!!

Koszulki podarowała firma Lang Team, której bardzo dziękujemy, za wsparcie tak szczytnego celu.

Zachęcamy wszystkich kolekcjonerów, kibiców, sympatyków do licytacji. Jest to nie tylko wspaniała, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju pamiątka,ale przede wszystkim dar serca osób, które pamiętają o Arturze Komisarku.

Biorąc udział w licytacji pokazujemy że nie tylko potrafimy wspaniale kibicować na trasach wyścigów, pokazujemy też że potrafimy w ciężkich i trudnych chwilach otworzyć nasze serca, być razem w rodzinie kolarskiej i wspierać się wzajemnie.

Zwycięzca licytacji będzie miał dodatkowy bonus. Koszulkę w siedzibie Lang Team wręczy osobiście Agata Lang Piermarini oraz Mirco Piermarini.

W poprzedniej aukcji koszulki z kolarskiego Depeche Party udało nam się uzbierać 1025 zł. Kwota ta w całości została przekazana Arturowi, na jego leczenie.

Tym razem udało nam się zebrać 1000 zł. Dziękujemy!!!

 Link do aukcji > tutaj

Foto: Artur Machnik

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments