Jarosław MaryczJedna z najsilniejszych drużyn na świecie, Team SaxoBank nie spoczywa na laurach. Na zgrupowaniu na kanaryjskiej wyspie Fuerteventura pięciogodzinne treningi na tym etapie przygotowań do sezonu to normalka, lecz nie jest to jednak zwykłe „nabijanie kilometrów”.

Po łagodnych trzech godzinach spędzonych na zwykłych rowerach szosowych, na następne dwie godziny kolarze przesiadają się na swoje nowe maszyny czasowe, dostarczone przez firmę Specialized.

Kolarze prowadzeni przez złotego medalistę olimpijskiego oraz Mistrza Świata w jeździe na czas, Fabiana Cancellarę, krążą po 40-kilometrowej pętli na wyspie Fuerteventura.

W tym roku Andy Schleck musi poprawić swoje umiejętności czasowe, jeżeli myśli o walce podczas Tour de France z Alberto Contadorem. Nad jego aerodynamiczną pozycją pracuje były znakomity kolarz w tej specjalności, Bobby Julich, który teraz pracuje jako doradca i trener w zespole Saxo Bank.

Miejmy nadzieję że Julich i Cancellara zdradzą naszemu Jarosławowi Maryczowi (na zdjęciu) klucz do sukcesów w jeździe na czas,  w której Jarek jest Mistrzem Polski U-23.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments