Wyniki Jazdy Indywidualnej na czas Koło-Dzierawy-Koło – 16.05.09, Wyniki II Wyścigu Kolarskiego nad Wartą (Koło) – 17.05.09, kat. Masters

Wyniki Jazdy Indywidualnej na czas  z dnia 16.05.2009

Wyniki II Wyścigu Kolarskiego nad Wartą z dnia 17.05.2009 (Uwaga: na dole formularza są zakładki z kategoriami wiekowymi)

Poprzedni artykułSylwester Szmyd – „Pobiłem swój rekord na Giro – 109 km/h”
Następny artykułZapowiedź 10 etapu Giro d’Italia
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic

wyniki przynajmniej kat III są niezgodne z rzeczywistością a sędziowie z wielkopolski są chyba najgorszymi sędziami kolarskimi w Polsce,co wyścig to robią takie błędy że aż wstyd.

marek
marek

faktycznie było troche zamieszania, głownie start no i jakosc drogi, fatalna. A jeszcze spiker, jakis ksiadz czy ….?

oleg
oleg

być może było kilka niedociągnięć, ale widać że organizatorzy mieli szczere chęci, cieszmy się że jeszcze się komuś chce organizować wyścigi dla nas. Zbyszek , następnym razem będzie lepiej, tak trzymaj!!!

wketjow
wketjow

Jakość drogi była momentami zła…ale wcale nie było tak tragicznie. Trasa poprowadzona w ciekawym terenie i naprawde super zabezpieczona – słowa uznania dla organizatorów. Do zobaczenia w przyszłym roku

Kosmal
Kosmal

Parę słów o wyścigu.Pewnie,że było trochę niedociągnięć głownie ze strony sędziów.Droga w niektórych miejscach była fatalna,ale nie winię za to organizatorów,takie mamy drogi w Polsce praktycznie wszędzie.Z całą jednak odpowiedzialnością stwierdzam,że mimo tych niedociągnięć wyścig bardzo fajny i chwała organizatorom,że chce im się jeszcze to robić.Kibice na trasie i na mecie to super fajna sprawa,a nie wyścigi które kończą się na rogatkach przy zerowym udziale kibiców.
pozdrawiam Kosmal Masters kat II