Wyniki XVI Ogólnopolskiego Kryterium Ulicznego o Puchar Karkonoszy z okazji “Wiosny Cieplickiej” Jelenia Góra-Cieplice 25.04.2009

Masters:

Kategoria I

1 206 POL19710502 BONECKI     Marek     LEGNICA                      0 40 28
 2 204 POL19730322 WINIARSKI   Robert    UKS FORMICKI-BIKE.KOSTRZYCA
 3 203 POL19710224 JACH        Adrian    PKG VITESSE BERGAMONT BIKEWO
 4 207 POL19770705 KARMELITA   Piotr     JELENIA GÓRA
 5 205 POL19760325 JAŚKIEWICZ  Sławomir  TEAM TALVI SZKLARSKA PORĘBA
 6 201 POL19701110 GAŁEK       Damian    JELENIA GÓRA
 7 200 POL19780615 KANIEWSKI   Jacek     ZIELONA GÓRA
 8 210 POL19721213 KACZMARCZYK Krzysztof ŚWIDNICA
 9 208 POL19730813 KIMBORT     Paweł     SZKLARSKA PORĘBA
10 209 POL19740925 STROKA      Robert    KKS ŚLĘŻA SOBÓTKA
   202 POL19711229 HRYCYK      Tomasz    PKG VITESSE BERGAMONT BIKEWO   Aban
   211 POL19741012 TARASEWICZ  Piotr     RANT STREAMSOFT TEAM           Aban

Kategoria II

 1 230 POL19660428 PAWŁOWSKI  Piotr     SOBÓTKA
 2 223 POL19650817 ZOK        Bogdan    SK SAFRATA BOHUMIN CZECHY
 3 220 POL19670331 PAWŁOWSKI  Arkadiusz ROCKWOOL TEAM ZIELONA GÓRA
 4 222 POL19600820*MAKOWSKI   Damian    RUDA ŚL.
 5 221 POL19600113*KURKIEWICZ Bogdan    ROCKWOOL TEAM ZIELONA GÓRA
 6 225 POL19650521 KOWALÓW    Adam      MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL.
 7 224 POL19681116 WOJCZAL    Jarosław  LKS TRASA ZIELONA GÓRA
 8 228 POL19680828 BISKUP     Stanisław WILCZYCE
 9 226 POL19640429 GAŁĄZKA    Piotr     MGLKS KWISA LUBAŃ SLĄSKI
10 227 POL19610722*BAŃDURA    Antoni    KOPANIEC
   229 POL19660727 HARTMAN    Mariusz   WAŁBRZYCH                 Dysk

Kategoria III

1 251 POL19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar   TEAM PODGÓRZYN    0 35 58
2 252 POL19551105 RAZOWSKI       Stanisław  SZKLARSKA PORĘBA
3 250 POL19580919 PRASKI         Henryk     CTC CZĘSTOCHOWA
4 255 POL19500530*NADOLNY        Jan        ŚWIDNICA
5 254 POL19530221*JOWIK          Franciszek PSL WAŁBRZYCH
6 256 POL19581119 ŚWITALSKI      Maciej     LUBIN
7 253 POL19560418 SOBCZYŃSKI     Franciszek NOWY DWÓR GDAŃSKI

Kategoria IV

1 274 POL19460503 PFEIFER     Zygmunt   WAŁBRZYCH                   0 32 28
2 272 POL19470101 LASCIOLI    Edward    SZKLARSKA PORĘBA
3 275 POL19430621*SZYMAŃSKI   Wielisław WROCŁAW
4 273 POL19490208 GRYGOROWICZ Bogdan    CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC
5 271 POL19440715*BARTKOWIAK  Bogdan    PTC POZNAŃ
6 270 POL19480614 JANCZEWSKI  Edward    TC CHROBRY HA.HARYSON GŁOGÓW

Kategoria V

1 294 POL19390711 MISIAK     Józef       MIĘKINIA                  0 26 01
2 291 POL19361013 LUDWICZAK  Jan         TC CHROBRY KRISBAU GŁOGÓW
3 292 POL19370613 ŁOŚ        Włodzimierz AUTHOR GŁOWNO
4 293 POL19370524 WIERZEJSKI Czesław     ŚWIDNICA
5 290 POL19360101 JANCZEWSKI Jan         LUBIN

Junior:

 1 65 POL19911202 TOMASIAK     Konrad    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 50 43
 2 64 POL19920304 ZOK          Paweł     LKUKS PSZCZYNA
 3 67 POL19910701 ZIELIŃSKI    Dawid     LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
 4 69 POL19920508 RODZIEWICZ   Rafał     MGLKS KWISA LUBAŃ
 5 62 POL19921018 LELEK        Patryk    TSK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE
 6 63 POL19920625 WACH         Piotr     TSK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE
 7 70 POL19910413 WASYLÓW      Szymon    MGLKS KWISA LUBAŃ
 8 66 POL19920120 STANOWICZ    Maciej    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
 9 68 POL19910731 JĘDRASIEWICZ Jacek     UKS FORMICKI-BIKE PL.KOSTRZY
10 71 POL19920329 BAŃDURA      Arkadiusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z S ST
11 61 POL19910501 ŁAZARSKI     Patryk    LKK GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.B
   60 POL19910713 MARTYNÓW     Kamil     LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST   Aban

Junior młodszy

 1 42 POL19940310 MICKIEWICZ   Tomasz     LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 34 19
 2 37 POL19930119 BASZCZIJ     Michał     UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
 3 46 POL19930624 DUBIENIECKI  Mateusz    MGLKS KWISA LUBAŃ
 4 34 POL19930212 ZAJĄC        Bartosz    LKKS "GÓRNIK" W-CH ZS ST.BOG
 5 36 POL19940711 ZACKIEWICZ   Patryk     UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
 6 32 POL19930101 GROBELNY     Przemysław LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
 7 44 POL19930211 BORKOWSKI    Andrzej    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
 8 30 POL19930705 ANDROSZ      Władysław  LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
 9 43 POL19940316 KUSIAK       Krzysztof  LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIO
10 33 POL19940928 WOLSKI       Tomasz     LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZSZ ST
11 41 POL19940905 JAREMKO      Kamil      MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
12 38 POL19941023 NAPIERAŁA    Daniel     UKS MOTO JELCZ LASKOWICE
13 40 GER19930421 ZINK         Sebastian  GUBENER RADSPORT VEREIN
14 45 POL19940916 PAWŁOWSKI    Rafał      LKS OGNIWO BOX-MET DZIERŻONI
15 47 POL19940603 JAWORSKI     Kacper     MGLKS KWISA LUBAŃ ŚL.
16 48 POL19940906 SZKLARZEWSKI Adrian     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
17 31 POL19930815 WIŚNIEWSKI   Wojciech   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z ST B
18 35 POL19930705 GUCWA        Andrzej    ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE

Młodzik

1  5 POL19950720 RUDYK      Mateusz     UKS MOTO JELCZ LASKOWICE     0 26 58
 2 12 POL19950424 SOŁTYS     Aleks       MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
 3 14 POL19951020 KOZŁOWSKI  Hubert      TC CHROBRY FELT GłOGÓW
 4 13 POL19950702 GIBKI      Marcin      MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
 5  3 POL19960305 PRZEWIĘDA  Paweł       LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
 6  1 POL19950202 KOWALSKI   Mateusz     LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
 7  4 POL19950717 DOBRZAŃSKI Wojciech    ISK BIKE TEAM ŚWIEBODZICE
 8  2 POL19951001 PODGÓRSKI  Miłosz      LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST.
 9  7 GER19960719 GOLDBERG   Oliver      GUBENER RADSPORT
10  9 GER19950823 THIEME     Steve       PSV 1893 FORST/L
11 11 GER19960823 SCHLOTT    Eric-Julius PSV 1893 FORST/L
12  8 GER19950720 SCHNEIDER  Paul        PSV 1893 FORST/L
13  6 GER19961224 FRIEDRICH  Kilian      GUBENER RADSPORT
14 10 GER19960927 BAUTZ      Robert      PSV 1893 FORST/L
   39 POL19940101 PIWNIKIEWICZ Patryk     ŚCIĘGNY                       Aban
   72 POL19910927 ŚLEDZIKOWSKI Daniel    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW        Aban

Kobiety – Seniorki


1 153 POL19880830 FRĄCZEK   Natalia     KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ŚWID 0 25 37
2 152 POL19870818 WÓJT      Kamila      TC CHROBRY FELT GŁOGÓW
3 151 GER19900222 KLOTZ     Sandra      GUBENER RADSPORT

Kobiety – Juniorki

1 134 POL19920206 PIOTROWSKA  Małgorzata LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 25 37
2 133 POL19910101 GUZ         Paulina    LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
3 135 POL19910122 MIELNIK     Natalia    GUKS SOKOŁÓW-RYCZEK JERZMANO
4 132 POL19910813 ZAMARIA     Patrycja   LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
5 131 GER19920524 FRIEDRICH   Stefanie   GUBENER RADSPORT

Kobiety – Juniorki młodsze

1 110 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST. 0 25 37
2 117 POL19940522 DUBIENIECKA Joanna     MGLKSA KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI
3 112 POL19941028 ŻUKOWSKA    Klaudia    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
4 111 POL19940923 DUDA        Justyna    LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH
5 116 POL19940122 WIŚNIEWSKA  Aleksandra LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ
6 113 POL19940414 CZARNECKA   Urszula    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST
7 115 POL19930419 SZEWCZYK    Kamila     MKS KAROLINA CHAS JAWORZYNA

Kobiety – Młodzik

1 96 POL19950927 KUSIAK     Agnieszka LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ 0 25 27
2 95 POL19950916 KURCZAB    Iwona     MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSK
3 90 POL19961006 WOLSKA     Karolina  LKKS GÓRNIK WALBRZYCH Z.S.ST
4 91 POL19970508 GROCHALSKA Natalia   LKKS GÓRNIK WALBRZYCH Z.S.ST
5 92 POL19960314 LASOTA     Monika    LKKS GÓRNIK WALBRZYCH Z.S.ST
6 94 POL19950730 STELMACH   Anna      KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
7 97 POL19951115 ZAJĄC      Klaudia   LKS OGNIWO BOXMET DZIERŻONIÓ

8 93 POL19950220 GÓRECKA    Natalia   LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH ZS ST

8 114 GER19930101 PASSECK     Lisa       GUBENER RADSPORT VEREIN

  130 POL19920605 KAŻMIERCZAK Martyna    LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z S ST   Aban
4 150 GER19900101 STRUSCHKA Marie-kathr GUBENER RADSPORT