Chciałbyś sprawdzić się na najsłynniejszych trasach rowerowych w Europie? Szukasz zorganizowanego wyjazdu z grupą kibiców na Paryż Roubaix czy Tour de France?  Veloart Travel może być ofertą właśnie dla Ciebie.

Krakowskie studio kolarskie proponuje serię wyjazdów. Przy wsparciu profesjonalnej opieki możesz pojechać w amatorskim etapie Tour de France, kibicować na słynnych brukach Paryż-Roubaix, wybrać się na tygodniowe pokonywanie alpejskich przełęczy czy spędzić weekend na szosie w Bieszczadach.007_travel (1)

Oferta skierowana jest do każdego amatora kolarstwa, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Zespół składa się z doświadczonych przewodników, mechaników i fizjoterapeutów. Dzięki tej mieszance poczujesz się jak zawodowy kolarz – masaż po wyścigu? Odżywki przed startem? Dowóz do hotelu? Kawa z ekspresu podczas dojazdu na start? Zero problemów!

Najbliższe wyjazdy Veloart Travel to Ronde van Vlaanderen (02-06.04, przejazd trasą wyścigu na dystansie 75, 134 lub 245km oraz kibicowanie zawodowcom) oraz Paryż-Roubaix (10-13.04, kibicowanie w wyścigu profesjonalistów).

UWAGA: Dla czytelników portalu naszosie.pl oferta specjalna – 5% zniżki na wyjazd Paryż-Roubaix. Podczas zgłoszenia wystarczy podać hasło: „Czytam naszosie.pl”.

Zobacz sam:

www.veloart.travel.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments