Australijczyk Michael Hepburn, otworzył rywalizację w tegorocznej odsłonie Tour de l’Avenir. 20-latek wykręcił najlepszy czas podczas prologu. Na starcie, zabrakło Polaków.

Pierwszy etap “Wyścigu Przyszłości” to 6,6 kilometrowy prolog w miejscowości Yutz. Najlepiej z tym dystansem poradził sobie Hepburn. Kolarz, który reprezentuje barwy kontynentalnej ekipy Team Jayco – AIS pokonał o 4 sekundy rodaka, Dennisa Rohana. Ten z kolei, pokonał klubowego kolegę z kontynentalnego Raboboanku, Holendra – Toma Dumoulin, który do zwycięzcy miał 18 s.

Wyścig składa się jeszcze z 7. etapów.  W tegorocznej imprezie, zabrakło reprezentantów naszego kraju.

Wyniki: 

1. HEPBURN Michael AUSTRALIE 07′ 13″
2. DENNIS Rohan AUSTRALIE + 00′ 04″
3. DUMOULIN Tom PAYS-BAS + 00′ 18″
4. NOVAK Jakub REPUBLIQUE TCHEQUE + 00′ 22″
5. HOULE Hugo CANADA + 00′ 22″
6. VALGREN ANDERSEN Michael DANEMARK + 00′ 26″
7. LE BOULCH Dimitri FRANCE + 00′ 27″
8. ALLEGAERT Matthias BELGIQUE + 00′ 28″
9. BOILY David CANADA + 00′ 28″
10. ROWE Luke GRANDE-BRETAGNE + 00′ 29″
11. CHRISTIAN Mark GRANDE-BRETAGNE + 00′ 29″
12. BROWN Nathan ETATS-UNIS + 00′ 29″
13. MOLARD Rudy FRANCE + 00′ 30″
14. GRMAY Tsgabu Gebremaryam EQUIPE MIXTE + 00′ 30″
15. FOMINYKH Daniil KAZAKHSTAN + 00′ 31″
16. LANG Richard AUSTRALIE + 00′ 32″
17. MC CARTHY Jay AUSTRALIE + 00′ 32″
18. KONRAD Patrick AUTRICHE + 00′ 34″
19. HOEM Börn Tore NORVEGE + 00′ 34″
20. HÜMBERT Michael ALLEMAGNE + 00′ 34″
21. PREIDLER Georg AUTRICHE + 00′ 35″
22. HALLER Marco AUTRICHE + 00′ 35″
23. BUSH Robert ETATS-UNIS + 00′ 35″
24. WARBASSE Lawrence ETATS-UNIS + 00′ 35″
25. KRASILNIKAU Andrei EQUIPE MIXTE + 00′ 35″
26. LANE Patrick AUSTRALIE + 00′ 36″
27. JUUL-JENSEN Christopher DANEMARK + 00′ 36″
28. ARNDT Nikias ALLEMAGNE + 00′ 37″
29. GULDHAMMER Rasmus DANEMARK + 00′ 39″
30. HANSEN Jesper DANEMARK + 00′ 39″
31. HOFLAND Moreno PAYS-BAS + 00′ 39″
32. SALAZAR Sebastian COLOMBIE + 00′ 39″
33. LAENGEN Vegard Stake NORVEGE + 00′ 40″
34. BRAVO Garikoitz ESPAGNE + 00′ 40″
35. ZIESLER Johan Fredrik NORVEGE + 00′ 40″
36. WAEYTENS ZICO BELGIQUE + 00′ 40″
37. BERHANE Natnael EQUIPE MIXTE + 00′ 40″
38. BERCZ Patrick ALLEMAGNE + 00′ 41″
39. QUINTANA ROJAS Nairo Alexander COLOMBIE + 00′ 41″
40. YATES Simon GRANDE-BRETAGNE + 00′ 42″
41. LANDER Sebastian DANEMARK + 00′ 43″
42. SIMON Jordi ESPAGNE + 00′ 43″
43. DECLERCQ TIM BELGIQUE + 00′ 43″
44. WELLENS Tim BELGIQUE + 00′ 44″
45. BOIVIN Guillaume CANADA + 00′ 45″
46. ROWSELL Erick GRANDE-BRETAGNE + 00′ 46″
47. LUTSENKO Alexey KAZAKHSTAN + 00′ 46″
48. SELIG Rüdiger ALLEMAGNE + 00′ 46″
49. BARGUIL WARREN FRANCE + 00′ 46″
50. CHAVES Esteban COLOMBIE + 00′ 47″
51. MOAZEMI Arvin EQUIPE MIXTE + 00′ 47″
52. MARTIN Victor ESPAGNE + 00′ 48″
53. COLEDAN Massimo ITALIE + 00′ 48″
54. CATTANEO Mattia ITALIE + 00′ 48″
55. REICHENBACH Sébastien SUISSE + 00′ 48″
56. DOMBROWSKI Joseph ETATS-UNIS + 00′ 49″
57. PALMER Thomas AUSTRALIE + 00′ 49″
58. DAVIDENOK Ilya KAZAKHSTAN + 00′ 50″
59. BARDET Romain FRANCE + 00′ 50″
60. KRAGH ANDERSEN Asbjorn DANEMARK + 00′ 50″
61. BOSWELL Ian ETATS-UNIS + 00′ 51″
62. VAKOC Petr REPUBLIQUE TCHEQUE + 00′ 51″
63. FRAILE Omar ESPAGNE + 00′ 51″
64. NASRI Houssam EQUIPE MIXTE + 00′ 51″
64. CABEDO Victor ESPAGNE + 00′ 51″
66. PLÖTNER Nils ALLEMAGNE + 00′ 51″
67. SINKELDAM Ramon PAYS-BAS + 00′ 52″
68. KELLER Jan SUISSE + 00′ 52″
69. AREGGER Marcel SUISSE + 00′ 52″
70. BYSTRÖM Sven Erik NORVEGE + 00′ 53″
71. KERN Julian ALLEMAGNE + 00′ 54″
72. WÖHRER David AUTRICHE + 00′ 54″
73. VALENCIA William COLOMBIE + 00′ 55″
74. EIDSHEIM Filip NORVEGE + 00′ 55″
75. RODRIGUEZ Michael COLOMBIE + 00′ 55″
76. TORTELIER Etienne FRANCE + 00′ 55″
77. FORTIN Filippo ITALIE + 00′ 56″
78. WIPPERT WOUTER PAYS-BAS + 00′ 56″
79. MOSES Thomas GRANDE-BRETAGNE + 00′ 56″
80. VAN DER SANDE Tosh BELGIQUE + 00′ 57″
81. JANSSENS Jimmy BELGIQUE + 00′ 58″
82. DRONIN Roman EQUIPE MIXTE + 00′ 59″
83. CAMACHO Julio Alexis COLOMBIE + 00′ 59″
84. MAMMINI Matteo ITALIE + 00′ 59″
85. KREDER Raymond PAYS-BAS + 00′ 59″
86. SOKOL Jan AUTRICHE + 00′ 59″
87. LAVIEU Antoine FRANCE + 00′ 59″
88. ISHANOV Abdraimzhan KAZAKHSTAN + 01′ 00″
89. ORBE Aritz ESPAGNE + 01′ 00″
90. SCHELLING Patrick SUISSE + 01′ 02″
91. THWAITES Scott GRANDE-BRETAGNE + 01′ 02″
92. KAMYSHEV Arman KAZAKHSTAN + 01′ 04″
93. GAUGL Florian AUTRICHE + 01′ 05″
94. HOSEK Josef REPUBLIQUE TCHEQUE + 01′ 05″
95. BEDERBEKOV Miras KAZAKHSTAN + 01′ 05″
96. DUCHESNE Antoine CANADA + 01′ 07″
97. KOUWENHOVEN Sjoerd PAYS-BAS + 01′ 08″
98. CECCHINEL Giorgio ITALIE + 01′ 09″
99. NAUD Pierrick CANADA + 01′ 20″
100. SQUIRE Rob ETATS-UNIS + 01′ 24″
101. RIGGS Jamie CANADA + 01′ 25″
102. DELLE STELLE Christian ITALIE + 01′ 26″
103. SMOLA Lukas REPUBLIQUE TCHEQUE + 01′ 28″
104. BUGGE Vegard Robinson NORVEGE + 01′ 29″
105. ADDY Raphaël SUISSE + 01′ 29″
106. DANACIK Tomas REPUBLIQUE TCHEQUE + 01′ 31″
107. HOFSTETTER Oliver SUISSE + 01′ 32″
108. HIRT Jan REPUBLIQUE TCHEQUE + 01′ 47″
foto: letour.fr

Andrzej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments