Wyniki 7 etapu Paryż-Nicea z dnia 12.03.2011, Brignoles – Biot – Sophia Antipolis, 215 km

1 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana 5:46:23
2 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:05
3 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
4 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:00:07
5 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
6 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
7 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:00:09
8 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
9 Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team
10 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:00:11
11 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:14
12 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
13 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
14 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
15 Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller
16 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:00:18
17 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD 0:00:19
18 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team 0:00:29
19 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
20 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team
21 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
22 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:00:37
23 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
24 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
25 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ
26 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
27 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 0:00:45
28 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:00:50
29 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
30 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
31 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ
32 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:00:56
33 Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller 0:01:09
34 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
35 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
36 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:19
37 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad 0:01:33
38 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo 0:01:58
39 Matthew Harley Goss (Aus) HTC-Highroad 0:02:25
40 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:59
41 Sylvain Calzati (Fra) Bretagne – Schuller
42 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
43 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling
44 Rémi Pauriol (Fra) FDJ
45 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
46 Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto
47 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
48 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
49 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad
50 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
51 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
52 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi
53 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:03:12
54 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:03:46
55 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:04:33
56 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard
57 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana 0:04:40
58 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:04:44
59 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD 0:04:58
60 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
61 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
62 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek
63 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:05:10
64 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:05:15
65 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 0:05:31
66 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:05:38
67 Cédric Pineau (Fra) FDJ 0:05:46
68 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana 0:05:57
69 Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana
70 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
71 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
72 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
73 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
74 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
75 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
76 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
77 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale
78 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
79 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
80 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
81 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
82 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
83 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
84 Gaël Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller 0:06:41
85 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:06:52
86 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team 0:07:03
87 Eric Berthou (Fra) Bretagne – Schuller 0:08:04
88 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 0:10:40
89 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
90 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:11:59
91 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
92 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
93 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo
94 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto
95 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
96 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
97 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team
98 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
99 Danny Pate (USA) HTC-Highroad
100 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
101 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
102 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
103 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team
104 Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling
105 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:14:26
106 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team 0:20:21
107 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard
108 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
109 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard
110 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale
111 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale
112 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
113 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
114 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD
115 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD
116 Daniel Lloyd (GBr) Team Garmin-Cervelo
117 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack
118 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
119 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team
120 Bruno Pires (Por) Leopard Trek
121 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
122 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
123 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
124 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
125 Renaud Dion (Fra) Bretagne – Schuller
126 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo
127 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller
128 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
129 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
130 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
131 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
132 Jeffry Louder (USA) BMC Racing Team
133 Wouter Weylandt (Bel) Leopard Trek
134 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team
135 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team
136 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
137 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
138 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek
139 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:20:30
140 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:00:37
DNS Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
DNS Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
DNS Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
DNF Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD
DNF Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
DNF Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
DNF Nikolay Trusov (Rus) Katusha Team
DNF Serguei Ivanov (Rus) Katusha Team
DNF Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
DNF Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
DNF Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek
DNF Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
DNF Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale
DNF Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
DNF Sandy Casar (Fra) FDJ
DNF Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
DNF Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
DNF Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto
DNF Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto
DNF Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
DNF Greg Henderson (NZl) Sky Procycling
DNF Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Cervelo

Klasyfikacja generalna po 7 etapie:

1 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad 30:46:17
2 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack 0:00:36
3 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling 0:00:41
4 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:01:10
5 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:21
6 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:29
7 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack 0:01:34
8 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack 0:01:36
9 Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team 0:01:53
10 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 0:02:04
11 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek 0:02:26
12 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling 0:02:39
13 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:02:50
14 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana 0:03:01
15 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana 0:03:20
16 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD 0:03:24
17 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek 0:04:21
18 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa) Movistar Team 0:04:37
19 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo 0:05:13
20 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad 0:06:12
21 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ 0:06:15
22 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:19
23 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard 0:06:31
24 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana 0:06:55
25 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:07:03
26 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team 0:07:44
27 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
28 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team 0:07:48
29 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar 0:08:27
30 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team 0:09:17
31 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD 0:09:22
32 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:09:29
33 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:09:51
34 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team 0:10:57
35 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:10:59
36 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:11:14
37 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:11:32
38 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling 0:12:25
39 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 0:12:29
40 Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana 0:12:30
41 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team 0:12:59
42 Rémi Pauriol (Fra) FDJ 0:14:08
43 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:14:25
44 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team 0:14:46
45 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad 0:14:57
46 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team 0:16:24
47 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo 0:16:50
48 Eric Berthou (Fra) Bretagne – Schuller 0:17:04
49 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:19:06
50 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team 0:19:35
51 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:21:01
52 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:21:06
53 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:21:54
54 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:22:32
55 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:23:03
56 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:23:10
57 Matthew Harley Goss (Aus) HTC-Highroad 0:23:57
58 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek 0:24:05
59 Matthew Busche (USA) Team RadioShack 0:24:08
60 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:16
61 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:25:15
62 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:26:09
63 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar 0:26:10
64 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team 0:26:11
65 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ 0:26:45
66 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:10
67 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team 0:27:15
68 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:27:51
69 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling 0:28:36
70 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team 0:29:28
71 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale 0:29:57
72 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack 0:30:09
73 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:30:14
74 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:30:40
75 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team 0:30:44
76 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana 0:30:46
77 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:31:09
78 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team 0:31:36
79 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo 0:31:47
80 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack 0:31:51
81 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team 0:32:43
82 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:32:57
83 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo 0:33:50
84 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:34:45
85 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD 0:35:52
86 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:37:36
87 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar 0:38:33
88 Bruno Pires (Por) Leopard Trek 0:39:23
89 Cédric Pineau (Fra) FDJ 0:39:28
90 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:39:43
91 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard 0:39:51
92 Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller 0:39:52
93 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team 0:39:56
94 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale 0:40:15
95 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:40:18
96 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad 0:41:35
97 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:41:40
98 Sylvain Calzati (Fra) Bretagne – Schuller 0:41:49
99 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana 0:42:04
100 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana 0:42:44
101 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team 0:43:03
102 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:43:18
103 Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller 0:44:55
104 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller 0:46:37
105 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:46:59
106 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team 0:47:36
107 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:48:02
108 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto 0:48:28
109 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale 0:49:18
110 Gaël Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller 0:50:39
111 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team 0:52:44
112 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:52:48
113 Danny Pate (USA) HTC-Highroad 0:53:53
114 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:55:35
115 Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:55:46
116 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller 0:56:04
117 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale 0:58:01
118 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack 0:58:38
119 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek 0:58:45
120 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team 0:58:53
121 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi 0:59:39
122 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team 1:00:22
123 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling 1:00:58
124 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 1:01:42
125 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale 1:02:37
126 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 1:02:50
127 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale 1:03:06
128 Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling 1:04:33
129 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard 1:04:42
130 Daniel Lloyd (GBr) Team Garmin-Cervelo 1:04:46
131 Renaud Dion (Fra) Bretagne – Schuller 1:05:34
132 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 1:05:58
133 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 1:09:32
134 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 1:10:05
135 Wouter Weylandt (Bel) Leopard Trek 1:11:14
136 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team 1:13:45
137 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 1:16:55
138 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo 1:17:43
139 Jeffry Louder (USA) BMC Racing Team 1:18:41
140 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD 1:20:53
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments