Wyniki 4 etapu Paryż-Nicea z dnia 9.03.2011, Crêches-sur-Saône – Belleville, 191 km

1 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 5:04:20
2 Rémi Pauriol (Fra) FDJ
3 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
4 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana
5 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:00:13
6 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
7 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
8 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
9 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
10 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
11 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team
12 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
13 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
14 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team
15 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana
16 Yoann Offredo (Fra) FDJ
17 Luis Pasamontes (Spa) Movistar Team
18 Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana
19 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
20 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
21 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
22 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
23 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD
24 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
25 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
26 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
27 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
28 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
29 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
30 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
31 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ
32 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
33 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
34 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
35 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
36 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack
37 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
38 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
39 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
40 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
41 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek
42 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi
43 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
44 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi
45 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
46 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
47 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
48 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
49 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
50 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
51 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
52 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
53 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
54 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
55 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
56 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
57 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
58 Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek
59 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
60 Sylvain Calzati (Fra) Bretagne – Schuller
61 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling
62 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
63 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
64 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
65 Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team
66 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
67 Arthur Vichot (Fra) FDJ
68 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
69 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
70 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto
71 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
72 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
73 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo
74 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
75 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
76 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
77 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
78 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo
79 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team
80 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
81 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto
82 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard
83 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale
84 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
85 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
86 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek
87 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
88 Bruno Pires (Por) Leopard Trek
89 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
90 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
91 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
92 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
93 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
94 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team
95 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
96 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
97 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller
98 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ
99 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale
100 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
101 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
102 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
103 Serguei Ivanov (Rus) Katusha Team
104 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
105 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
106 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
107 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
108 Sandy Casar (Fra) FDJ
109 Eric Berthou (Fra) Bretagne – Schuller
110 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
111 Jérémy Roy (Fra) FDJ
112 Matthew Busche (USA) Team RadioShack
113 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
114 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
115 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team
116 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
117 Matthew Harley Goss (Aus) HTC-Highroad
118 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:33
119 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:00:43
120 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:50
121 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad 0:13:10
122 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad
123 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team
124 Jeffry Louder (USA) BMC Racing Team
125 Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard
126 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard
127 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana
128 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
129 Nikolay Trusov (Rus) Katusha Team
130 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD
131 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
132 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale
133 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
134 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team
135 Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller
136 Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller
137 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
138 Renaud Dion (Fra) Bretagne – Schuller
139 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack
140 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
141 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
142 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
143 Gaël Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller
144 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
145 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
146 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek
147 Danny Pate (USA) HTC-Highroad
148 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling
149 Wouter Weylandt (Bel) Leopard Trek
150 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
151 Leif Hoste (Bel) Katusha Team
152 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale
153 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
154 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
155 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling
156 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard
157 Cédric Pineau (Fra) FDJ
158 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team
159 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto
160 Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto
161 Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Cervelo
162 Daniel Lloyd (GBr) Team Garmin-Cervelo
163 Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling
164 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD
165 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
166 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team
167 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team 0:26:36
168 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo
DNF Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
DNS Gert Steegmans (Bel) Quickstep Cycling Team
DNS Nikolas Maes (Bel) Quickstep Cycling Team

Klasyfikacja generalna po 4 etapie:

1 Thomas De Gendt (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 19:26:46
2 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar 0:00:10
3 Rémi Pauriol (Fra) FDJ 0:00:16
4 Matthew Harley Goss (Aus) HTC-Highroad 0:00:21
5 Rémy Di Gregorio (Fra) Pro Team Astana 0:00:24
6 Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo 0:00:27
7 Jérémy Roy (Fra) FDJ 0:00:30
8 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:00:31
9 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar 0:00:32
10 Jens Voigt (Ger) Leopard Trek 0:00:35
11 Romain Feillu (Fra) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:00:36
12 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
13 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team 0:00:37
14 Jérôme Pineau (Fra) Quickstep Cycling Team
15 Francesco Gavazzi (Ita) Lampre – ISD
16 Andreas Klöden (Ger) Team RadioShack
17 Nicolas Roche (Irl) AG2R La Mondiale
18 Luis Pasamontes (Spa) Movistar Team
19 Linus Gerdemann (Ger) Leopard Trek
20 Arnold Jeannesson (Fra) FDJ
21 Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana
22 Tony Martin (Ger) HTC-Highroad
23 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
24 Robert Kiserlovski (Cro) Pro Team Astana
25 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
26 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
27 Julien El Fares (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
28 Dmitriy Fofonov (Kaz) Pro Team Astana
29 Janez Brajkovic (Slo) Team RadioShack
30 Grega Bole (Slo) Lampre – ISD
31 Maxime Monfort (Bel) Leopard Trek
32 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto
33 Inaki Isasi Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi
34 Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
35 Simon Gerrans (Aus) Sky Procycling
36 Diego Ulissi (Ita) Lampre – ISD
37 Richie Porte (Aus) Saxo Bank Sungard
38 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
39 Tristan Valentin (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne
40 Tejay Van Garderen (USA) HTC-Highroad
41 Sergey Lagutin (Uzb) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
42 Sylvain Chavanel (Fra) Quickstep Cycling Team
43 Matteo Carrara (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
44 Alexandre Vinokourov (Kaz) Pro Team Astana
45 Laurent Didier (Lux) Saxo Bank Sungard
46 Francesco Reda (Ita) Quickstep Cycling Team
47 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Rabobank Cycling Team
48 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana
49 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team
50 Bart De Clercq (Bel) Omega Pharma-Lotto
51 Yuriy Trofimov (Rus) Katusha Team
52 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) Euskaltel-Euskadi
53 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
54 Simon Spilak (Slo) Lampre – ISD
55 Xavier Tondo Volpini (Spa) Movistar Team
56 Eros Capecchi (Ita) Liquigas-Cannondale
57 Arthur Vichot (Fra) FDJ
58 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Le Credit En Ligne
59 Kristijan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
60 Michael Rogers (Aus) Sky Procycling
61 Eduard Vorganov (Rus) Katusha Team
62 Johan Van Summeren (Bel) Team Garmin-Cervelo
63 Pierrick Fedrigo (Fra) FDJ
64 Steve Morabito (Swi) BMC Racing Team
65 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
66 Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling
67 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
68 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
69 Andrew Talansky (USA) Team Garmin-Cervelo
70 Juan Manuel Garate (Spa) Rabobank Cycling Team
71 Ryder Hesjedal (Can) Team Garmin-Cervelo
72 Kevin De Weert (Bel) Quickstep Cycling Team
73 Gorka Verdugo Marcotegui (Spa) Euskaltel-Euskadi
74 Dominik Nerz (Ger) Liquigas-Cannondale
75 David Lopez Garcia (Spa) Movistar Team
76 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank Cycling Team
77 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
78 Markel Irizar Aranburu (Spa) Team RadioShack
79 Bruno Pires (Por) Leopard Trek
80 Eric Berthou (Fra) Bretagne – Schuller
81 Christophe Le Mevel (Fra) Team Garmin-Cervelo
82 Pieter Weening (Ned) Rabobank Cycling Team
83 Sergio Pardilla Belllón (Spa) Movistar Team
84 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
85 Levi Leipheimer (USA) Team RadioShack
86 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Le Credit En Ligne
87 Björn Leukemans (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
88 Serguei Ivanov (Rus) Katusha Team
89 Florian Guillou (Fra) Bretagne – Schuller
90 Fränk Schleck (Lux) Leopard Trek
91 Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
92 Sandy Casar (Fra) FDJ
93 Marc De Maar (AHo) Quickstep Cycling Team
94 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
95 Chris Anker Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard
96 Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:57
97 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:29
98 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team 0:01:31
99 Matthew Busche (USA) Team RadioShack
100 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:35
101 Yoann Offredo (Fra) FDJ 0:01:36
102 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar 0:01:38
103 Kanstantsin Sivtsov (Blr) HTC-Highroad
104 Karsten Kroon (Ned) BMC Racing Team
105 Geoffroy Lequatre (Fra) Team RadioShack 0:01:53
106 Matteo Bono (Ita) Lampre – ISD 0:02:01
107 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:32
108 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team RadioShack
109 Jurgen Van De Walle (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:04:24
110 Rob Ruijgh (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:06:57
111 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
112 Ivan Santaromita (Ita) BMC Racing Team 0:07:04
113 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:07:58
114 Pablo Urtasun Perez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:08:57
115 Rigoberto Uran Uran (Col) Sky Procycling
116 Francis De Greef (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:09:34
117 Mickaël Buffaz (Fra) Cofidis, Le Credit En Ligne 0:09:58
118 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Cannondale 0:10:58
119 Sylvain Calzati (Fra) Bretagne – Schuller 0:12:16
120 Greg Henderson (NZl) Sky Procycling 0:13:24
121 Cédric Pineau (Fra) FDJ 0:13:29
122 Romain Hardy (Fra) Bretagne – Schuller 0:13:33
123 Tomas Vaitkus (Ltu) Pro Team Astana 0:13:34
124 Jean-Luc Delpech (Fra) Bretagne – Schuller
125 Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
126 Renaud Dion (Fra) Bretagne – Schuller
127 Florian Vachon (Fra) Bretagne – Schuller
128 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Cannondale
129 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar
130 Robert Hunter (RSA) Team RadioShack
131 Anthony Ravard (Fra) AG2R La Mondiale
132 Daniel Lloyd (GBr) Team Garmin-Cervelo
133 Andriy Grivko (Ukr) Pro Team Astana
134 Lars Ytting Bak (Den) HTC-Highroad
135 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
136 Yannick Eijssen (Bel) BMC Racing Team
137 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
138 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
139 Pierre Cazaux (Fra) Euskaltel-Euskadi
140 Gaël Malacarne (Fra) Bretagne – Schuller
141 Jorge Azanza Soto (Spa) Euskaltel-Euskadi
142 Benjamin Noval Gonzalez (Spa) Saxo Bank Sungard
143 Leif Hoste (Bel) Katusha Team
144 Nikolay Trusov (Rus) Katusha Team 0:13:57
145 Grischa Niermann (Ger) Rabobank Cycling Team 0:14:03
146 Brice Feillu (Fra) Leopard Trek 0:14:35
147 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
148 Brian Vandborg (Den) Saxo Bank Sungard 0:15:03
149 José Vicente Garcia Acosta (Spa) Movistar Team 0:15:08
150 Alessandro Spezialetti (Ita) Lampre – ISD 0:16:04
151 Jussi Veikkanen (Fin) Omega Pharma-Lotto 0:16:05
152 Danny Pate (USA) HTC-Highroad 0:17:21
153 Wouter Weylandt (Bel) Leopard Trek 0:19:54
154 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar Team
155 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
156 Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team 0:20:02
157 Jeremy Hunt (GBr) Sky Procycling
158 Xabier Zandio Echaide (Spa) Sky Procycling 0:20:14
159 Andreas Stauff (Ger) Quickstep Cycling Team 0:20:17
160 Martijn Maaskant (Ned) Team Garmin-Cervelo 0:20:21
161 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar 0:20:58
162 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad 0:21:06
163 Mads Christensen (Den) Saxo Bank Sungard 0:21:49
164 Óscar Pujol Muñoz (Spa) Omega Pharma-Lotto 0:25:26
165 Gabriel Rasch (Nor) Team Garmin-Cervelo 0:27:00
166 Pavel Brutt (Rus) Katusha Team
167 Jeffry Louder (USA) BMC Racing Team 0:28:22
168 Oleksandr Kvachuk (Ukr) Lampre – ISD 0:31:33


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments