Wyniki 11 etapu z dnia 08.09.2010, Vilanova i la Geltrú – Andorra, dystans 208,4 km

1 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi 5:25:44
2 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia 0:00:03
3 Xavier Tondo (Spa) Cervélo Test Team 0:00:10
4 Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne 0:00:15
5 Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne
6 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:23
7 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
8 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
9 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team 0:00:32
10 Carlos Sastre (Spa) Cervélo Test Team
11 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne
12 Tom Danielson (USA) Garmin-Transitions 0:00:41
13 Peter Velits (Svk) Team HTC-Columbia 0:00:51
14 Nicolas Roche (Irl) Ag2R-La Mondiale
15 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:53
16 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha 0:00:59
17 Luis-Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
18 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha
19 Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre-Farnese Vini 0:01:05
20 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia 0:01:20
21 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:01:38
22 Josep Jufre (Spa) Astana 0:01:40
23 Remy Di Gregorio (Fra) FDJ 0:01:41
24 Christophe Le Mevel (Fra) FDJ
25 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC-Columbia
26 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R-La Mondiale
27 Gianni Meersman (Bel) FDJ
28 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:02
29 Thomas Peterson (USA) Garmin-Transitions 0:02:04
30 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank
31 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:13
32 Roy Sentjens (Bel) Team Milram 0:02:25
33 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia
34 Hubert Dupont (Fra) Ag2R-La Mondiale
35 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
36 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
37 Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto 0:02:47
38 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank 0:02:59
39 Jürgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
40 David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne 0:03:18
41 Gonzalo Rabunal (Spa) Xacobeo Galicia
42 Vincent Jerôme (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:03:35
43 Juan-Jose Oroz (Spa) Euskaltel-Euskadi
44 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R-La Mondiale 0:03:45
45 Gustavo Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
46 Dmitry Fofonov (Kaz) Astana 0:04:13
47 Aleksandr Dyachenko (Kaz) Astana
48 Nicolas Vogondy (Fra) BBOX Bouygues Telecom
49 Arthur Vichot (Fra) FDJ
50 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:04:32
51 Sergio Carrasco (Spa) Andalucia-Cajasur 0:04:48
52 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:04:56
53 Egoï Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi
54 Kanstantin Sivtsov (Blr) Team HTC-Columbia 0:04:58
55 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 0:05:05
56 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0:05:06
57 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team 0:05:14
58 Aleksandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:06:09
59 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram 0:06:13
60 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:06:14
61 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Transitions 0:06:49
62 Christophe Riblon (Fra) Ag2R-La Mondiale
63 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions
64 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank
65 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia 0:07:53
66 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
67 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto
68 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi
69 Gustavo Cesar-Veloso (Spa) Xacobeo Galicia
70 Mathieu Sprick (Fra) BBOX Bouygues Telecom
71 Johann Tschopp (Swi) BBOX Bouygues Telecom
72 Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia-Cajasur
73 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto
74 Oscar Freire (Spa) Rabobank
75 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
76 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:09:13
77 Jose Angel Gomez-Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur 0:10:46
78 Bjorn Schröder (Ger) Team Milram
79 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne
80 Jose-Luis Arrieta (Spa) Ag2R-La Mondiale
81 Carlos Barredo (Spa) Quick Step
82 Paul Voss (Ger) Team Milram
83 Guillaume Bonnafond (Fra) Ag2R-La Mondiale
84 Joan Horrach (Spa) Team Katusha
85 Kevin De Weert (Bel) Quick Step
86 Nicol Sijmens (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
87 David Millar (GBr) Garmin-Transitions
88 Xavier Florencio (Spa) Cervélo Test Team
89 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur
90 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step
91 Mikael Cherel (Fra) FDJ 0:13:09
92 Thor Hushovd (Nor) Cervélo Test Team
93 Julian Dean (NZl) Garmin-Transitions 0:13:19
94 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:14:19
95 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
96 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
97 Juan-Manuel Garate (Spa) Rabobank
98 Sébastien Hinault (Fra) Ag2R-La Mondiale
99 Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia
100 William Bonnet (Fra) BBOX Bouygues Telecom
101 Alexandre Pichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom
102 Hayden Roulston (NZl) Team HTC-Columbia
103 Pierre Cazaux (Fra) FDJ
104 Martin Velits (Svk) Team HTC-Columbia
105 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini
106 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
107 Enrico Gasparotto (Ita) Astana
108 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto
109 Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo
110 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo 0:15:00
111 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:17:33
112 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
113 Sergey Renev (Kaz) Astana
114 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana
115 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:19:14
116 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Euskaltel-Euskadi
117 Benat Intxausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
118 Dominik Roels (Ger) Team Milram
119 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
120 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
121 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto
122 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
123 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne
124 Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne
125 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step
126 Tyler Farrar (USA) Garmin-Transitions
127 Blel Kadri (Fra) Ag2R-La Mondiale
128 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur
129 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini
130 Manuel Cardoso (Por) Footon-Servetto
131 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ
132 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
133 Johnnie Walker (Aus) Footon-Servetto
134 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur
135 Mark Cavendish (GBr) Team HTC-Columbia
136 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha
137 Dario Cataldo (Ita) Quick Step
138 Andrey Zeits (Kaz) Astana
139 Matthew Goss (Aus) Team HTC-Columbia
140 Juan-Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
141 Davide Malacarne (Ita) Quick Step
142 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ
143 Jorge Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur
144 Romain Zingle (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
145 Perrig Quemeneur (Fra) BBOX Bouygues Telecom
146 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia
147 Lars-Ytting Bak (Den) Team HTC-Columbia
148 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank
149 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini
150 Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto
151 Dominik Klemme (Ger) Team Saxo Bank
152 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team
153 David Vitoria (Swi) Footon-Servetto
154 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank
155 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto
156 Antonio Piedra (Spa) Andalucia-Cajasur
157 Robert Förster (Ger) Team Milram
158 Giampaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto
159 Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto
160 Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha
161 Niki Terpstra (Ned) Team Milram
162 Jose Vincente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne 0:20:56
163 Allan Davis (Aus) Astana
164 Markus Eichler (Ger) Team Milram
165 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank
166 Michel Kreder (Ned) Garmin-Transitions
167 Grischa Niermann (Ger) Rabobank
168 Nick Nuyens (Bel) Rabobank
169 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team
170 Nikolas Maes (Bel) Quick Step
171 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions
172 Jose Vicente Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur
173 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank
174 Assan Bazayev (Kaz) Astana
175 Andreas Stauff (Ger) Quick Step
176 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
DNF Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team
DNS Markus Fothen (Ger) Team Milram

Klasyfikacja generalna po 11 etapie:

1 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi 47:37:15
2 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:45
3 Xavier Tondo (Spa) Cervélo Test Team 0:01:04
4 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha 0:01:17
5 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia 0:01:29
6 Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne 0:01:57
7 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne 0:02:07
8 Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne 0:02:13
9 Nicolas Roche (Irl) Ag2R-La Mondiale 0:02:30
10 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
11 Peter Velits (Svk) Team HTC-Columbia 0:02:37
12 Tom Danielson (USA) Garmin-Transitions 0:02:53
13 Carlos Sastre (Spa) Cervélo Test Team 0:03:03
14 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha 0:03:16
15 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC-Columbia 0:03:27
16 Luis-Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne 0:03:40
17 Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto 0:03:59
18 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:04:50
19 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia 0:05:14
20 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:05:41
21 David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne 0:05:53
22 Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre-Farnese Vini 0:06:42
23 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team 0:06:48
24 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha 0:06:53
25 Christophe Le Mevel (Fra) FDJ 0:07:36
26 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:08:01
27 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank 0:08:07
28 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0:08:55
29 Aleksandr Dyachenko (Kaz) Astana 0:08:58
30 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank 0:09:23
31 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:09:53
32 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:09:56
33 Aleksandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:12:37
34 Josep Jufre (Spa) Astana 0:14:04
35 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:14:30
36 Remy Di Gregorio (Fra) FDJ 0:14:46
37 Egoï Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:16:04
38 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne 0:17:56
39 Thomas Peterson (USA) Garmin-Transitions 0:19:40
40 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 0:20:26
41 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia 0:21:01
42 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:22:01
43 Gonzalo Rabunal (Spa) Xacobeo Galicia 0:24:40
44 Jürgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:26:23
45 Carlos Barredo (Spa) Quick Step 0:27:04
46 Guillaume Bonnafond (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:27:18
47 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:27:58
48 Juan-Jose Oroz (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:28:08
49 Roy Sentjens (Bel) Team Milram 0:29:17
50 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
51 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne 0:30:20
52 Kanstantin Sivtsov (Blr) Team HTC-Columbia 0:33:08
53 Juan-Manuel Garate (Spa) Rabobank 0:34:01
54 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:34:38
55 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur 0:34:47
56 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram 0:36:03
57 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:37:46
58 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team 0:37:53
59 Dmitry Fofonov (Kaz) Astana 0:38:13
60 Gustavo Cesar-Veloso (Spa) Xacobeo Galicia 0:39:06
61 Jose Angel Gomez-Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur 0:39:20
62 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 0:43:19
63 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:43:52
64 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R-La Mondiale 0:44:27
65 Dario Cataldo (Ita) Quick Step 0:44:36
66 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:47:34
67 Enrico Gasparotto (Ita) Astana 0:48:09
68 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:50:01
69 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:52:35
70 Gustavo Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
71 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia 0:53:06
72 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto 0:53:49
73 Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia 0:53:55
74 Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne 0:55:59
75 Assan Bazayev (Kaz) Astana 0:56:22
76 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:56:41
77 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step 0:57:50
78 Joan Horrach (Spa) Team Katusha 0:58:35
79 Mikael Cherel (Fra) FDJ 0:59:33
80 Mathieu Sprick (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:59:34
81 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 1:00:50
82 Romain Zingle (Bel) Cofidis, le crédit en ligne 1:01:01
83 Johann Tschopp (Swi) BBOX Bouygues Telecom 1:01:35
84 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 1:02:38
85 Oscar Freire (Spa) Rabobank 1:02:41
86 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo 1:04:03
87 Arthur Vichot (Fra) FDJ 1:04:31
88 Grischa Niermann (Ger) Rabobank 1:05:14
89 Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia-Cajasur 1:06:16
90 Blel Kadri (Fra) Ag2R-La Mondiale 1:06:47
91 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:07:26
92 Xavier Florencio (Spa) Cervélo Test Team 1:08:30
93 Hubert Dupont (Fra) Ag2R-La Mondiale 1:09:14
94 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini 1:09:43
95 Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo 1:10:07
96 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 1:11:40
97 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Transitions 1:12:14
98 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur 1:13:23
99 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 1:14:43
100 Paul Voss (Ger) Team Milram 1:15:08
101 Jose-Luis Arrieta (Spa) Ag2R-La Mondiale 1:15:11
102 Kevin De Weert (Bel) Quick Step 1:15:27
103 Andrey Zeits (Kaz) Astana 1:15:55
104 Nicolas Vogondy (Fra) BBOX Bouygues Telecom 1:17:38
105 Perrig Quemeneur (Fra) BBOX Bouygues Telecom 1:19:50
106 Niki Terpstra (Ned) Team Milram 1:20:14
107 Giampaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 1:20:44
108 Vincent Jerôme (Fra) BBOX Bouygues Telecom 1:22:14
109 Sergio Carrasco (Spa) Andalucia-Cajasur 1:24:23
110 Sergey Renev (Kaz) Astana 1:25:20
111 Bjorn Schröder (Ger) Team Milram 1:25:26
112 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:32:57
113 Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto 1:33:34
114 Pierre Cazaux (Fra) FDJ 1:33:35
115 Allan Davis (Aus) Astana 1:34:00
116 Sébastien Hinault (Fra) Ag2R-La Mondiale 1:35:06
117 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini 1:35:21
118 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur 1:35:46
119 Dominik Roels (Ger) Team Milram 1:36:09
120 Gianni Meersman (Bel) FDJ 1:36:31
121 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 1:37:28
122 Nicol Sijmens (Bel) Cofidis, le crédit en ligne 1:37:52
123 Jose Vincente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne 1:38:33
124 William Bonnet (Fra) BBOX Bouygues Telecom 1:41:05
125 Antonio Piedra (Spa) Andalucia-Cajasur 1:41:32
126 Martin Velits (Svk) Team HTC-Columbia 1:41:34
127 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto 1:41:49
128 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 1:42:07
129 Thor Hushovd (Nor) Cervélo Test Team 1:42:18
130 David Millar (GBr) Garmin-Transitions 1:43:05
131 Markus Eichler (Ger) Team Milram 1:43:54
132 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 1:44:14
133 Davide Malacarne (Ita) Quick Step 1:44:37
134 Manuel Cardoso (Por) Footon-Servetto 1:46:48
135 Christophe Riblon (Fra) Ag2R-La Mondiale 1:49:01
136 Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto 1:49:18
137 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team 1:49:36
138 Alexandre Pichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom 1:50:20
139 Hayden Roulston (NZl) Team HTC-Columbia 1:52:31
140 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto 1:52:37
141 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions 1:53:39
142 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ 1:54:15
143 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 1:55:23
144 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 1:55:32
145 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank 1:55:50
146 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank 1:56:59
147 Nikolas Maes (Bel) Quick Step 1:57:24
148 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ 1:57:28
149 Michel Kreder (Ned) Garmin-Transitions 1:58:43
150 Jose Vicente Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur 1:59:14
151 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia 1:59:19
152 Benat Intxausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 1:59:22
153 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Euskaltel-Euskadi 2:00:03
154 Nick Nuyens (Bel) Rabobank 2:00:11
155 Tyler Farrar (USA) Garmin-Transitions 2:01:38
156 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step 2:02:18
157 Andreas Stauff (Ger) Quick Step
158 Robert Förster (Ger) Team Milram 2:03:18
159 Angelo Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 2:04:22
160 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo 2:05:10
161 Matthew Goss (Aus) Team HTC-Columbia 2:06:23
162 Johnnie Walker (Aus) Footon-Servetto 2:06:32
163 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions 2:08:40
164 Lars-Ytting Bak (Den) Team HTC-Columbia 2:09:04
165 Mark Cavendish (GBr) Team HTC-Columbia 2:09:32
166 David Vitoria (Swi) Footon-Servetto 2:09:42
167 Jorge Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur 2:10:25
168 Juan-Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank 2:10:38
169 Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha 2:11:24
170 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 2:11:26
171 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team 2:12:40
172 Dominik Klemme (Ger) Team Saxo Bank 2:14:40
173 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 2:16:19
174 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 2:23:14
175 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 2:25:06
176 Julian Dean (NZl) Garmin-Transitions 2:34:37