Wyniki 7 etapu z dnia 03.09.2010, Murcia-Orihuela, dystans 187,1 km

1 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 4:36:12
2 Mark Cavendish (GBr) Team HTC-Columbia
3 Juan-Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
4 Andreas Stauff (Ger) Quick Step
5 Tyler Farrar (USA) Garmin-Transitions
6 Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha
7 Robert Förster (Ger) Team Milram
8 Sébastien Hinault (Fra) Ag2R-La Mondiale
9 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo
10 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step
11 Enrico Gasparotto (Ita) Astana
12 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ
13 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto
14 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
15 William Bonnet (Fra) BBOX Bouygues Telecom
16 Yoann Offredo (Fra) FDJ
17 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team
18 Thor Hushovd (Nor) Cervélo Test Team
19 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini
20 Roy Sentjens (Bel) Team Milram
21 Allan Davis (Aus) Astana
22 Nikolas Maes (Bel) Quick Step
23 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana
24 Ian Stannard (GBr) Team Sky
25 Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre-Farnese Vini
26 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Euskaltel-Euskadi
27 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto
28 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi
29 Manuel Cardoso (Por) Footon-Servetto
30 Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo
31 Matthew Goss (Aus) Team HTC-Columbia
32 David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne
33 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
34 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo
35 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto
36 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC-Columbia
37 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
38 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
39 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ
40 Josep Jufre (Spa) Astana
41 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team
42 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
43 Markus Fothen (Ger) Team Milram
44 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram
45 Mikael Cherel (Fra) FDJ
46 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
47 Alexandre Pichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom
48 Denis Menchov (Rus) Rabobank
49 Markus Eichler (Ger) Team Milram
50 Tom Danielson (USA) Garmin-Transitions
51 Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne
52 Nicolas Roche (Irl) Ag2R-La Mondiale
53 Thomas Peterson (USA) Garmin-Transitions
54 Peter Velits (Svk) Team HTC-Columbia
55 Gustavo Cesar-Veloso (Spa) Xacobeo Galicia
56 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R-La Mondiale
57 Giorgio Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
58 Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne
59 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne
60 Carlos Barredo (Spa) Quick Step
61 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi
62 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha
63 Dario Cataldo (Ita) Quick Step
64 Xavier Florencio (Spa) Cervélo Test Team
65 Egoï Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi
66 Assan Bazayev (Kaz) Astana
67 Romain Zingle (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
68 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
69 Niki Terpstra (Ned) Team Milram
70 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
71 Gonzalo Rabunal (Spa) Xacobeo Galicia
72 Guillaume Bonnafond (Fra) Ag2R-La Mondiale
73 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur
74 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia
75 Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto
76 Kanstantin Sivtsov (Blr) Team HTC-Columbia
77 Luis-Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
78 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank
79 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
80 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
81 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank
82 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
83 Mauricio Ardila (Col) Rabobank
84 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
85 Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia
86 Juan-Jose Oroz (Spa) Euskaltel-Euskadi
87 Oscar Freire (Spa) Rabobank
88 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia
89 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha
90 Xavier Tondo (Spa) Cervélo Test Team
91 Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne
92 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R-La Mondiale
93 Aleksandr Kolobnev (Rus) Team Katusha
94 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi
95 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur
96 Bjorn Schröder (Ger) Team Milram
97 Grischa Niermann (Ger) Rabobank
98 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
99 Jose Angel Gomez-Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur
100 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi
101 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne
102 Dmitry Fofonov (Kaz) Astana
103 Sergey Renev (Kaz) Astana
104 Juan-Manuel Garate (Spa) Rabobank
105 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini
106 Aleksandr Dyachenko (Kaz) Astana
107 Hayden Roulston (NZl) Team HTC-Columbia
108 Kevin De Weert (Bel) Quick Step
109 Joan Horrach (Spa) Team Katusha
110 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto
111 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha
112 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team
113 Sergio Carrasco (Spa) Andalucia-Cajasur
114 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
115 Jürgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
116 Jose-Luis Arrieta (Spa) Ag2R-La Mondiale
117 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne
118 Carlos Sastre (Spa) Cervélo Test Team
119 Nicol Sijmens (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
120 Gustavo Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
121 Mathieu Sprick (Fra) BBOX Bouygues Telecom
122 Nick Nuyens (Bel) Rabobank
123 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
124 Vincent Jerôme (Fra) BBOX Bouygues Telecom
125 Simon Gerrans (Aus) Team Sky
126 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team
127 Lars-Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
128 Christophe Le Mevel (Fra) FDJ
129 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
130 Michel Kreder (Ned) Garmin-Transitions
131 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank
132 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:33
133 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia 0:00:38
134 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 0:00:39
135 Paul Voss (Ger) Team Milram 0:00:42
136 Remy Di Gregorio (Fra) FDJ 0:00:43
137 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini
138 Jose Vincente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:48
139 Dominik Roels (Ger) Team Milram 0:00:49
140 Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank 0:00:58
141 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step
142 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank
143 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions
144 Antonio Piedra (Spa) Andalucia-Cajasur
145 David Millar (GBr) Garmin-Transitions
146 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 0:01:02
147 Andrey Zeits (Kaz) Astana
148 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
149 Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia-Cajasur
150 Perrig Quemeneur (Fra) BBOX Bouygues Telecom
151 Jose Vicente Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur
152 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo
153 Nicolas Vogondy (Fra) BBOX Bouygues Telecom
154 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia
155 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini
156 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur
157 Hubert Dupont (Fra) Ag2R-La Mondiale
158 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank
159 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto
160 Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team
161 Johnnie Walker (Aus) Footon-Servetto
162 Pierre Cazaux (Fra) FDJ
163 Gianni Meersman (Bel) FDJ
164 Arthur Vichot (Fra) FDJ
165 Thomas Löfkvist (Swe) Team Sky
166 Kjell Carlström (Fin) Team Sky
167 Jorge Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur
168 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank
169 Giampaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto
170 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step 0:01:25
171 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 0:01:32
172 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Transitions 0:01:36
173 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions
174 Blel Kadri (Fra) Ag2R-La Mondiale
175 Julian Dean (NZl) Garmin-Transitions
176 Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto
177 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto
178 Martin Velits (Svk) Team HTC-Columbia
179 Johann Tschopp (Swi) BBOX Bouygues Telecom
180 Benat Intxausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:01
181 David Vitoria (Swi) Footon-Servetto 0:02:09
182 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha
183 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini
184 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:16
185 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
186 Freddy Bichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:02:24
187 Christophe Riblon (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:02:26
188 Dominik Klemme (Ger) Team Saxo Bank 0:02:34
189 Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto 0:03:20
190 Lars-Ytting Bak (Den) Team HTC-Columbia 0:06:04
191 Pierre Rolland (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:13:52
192 Davide Malacarne (Ita) Quick Step

Klasyfikacja generalna po 7 etapie:

1 Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto 27:12:38
2 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:10
3 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha
4 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:12
5 Peter Velits (Svk) Team HTC-Columbia 0:00:16
6 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC-Columbia 0:00:29
7 Xavier Tondo (Spa) Cervélo Test Team 0:00:49
8 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:00:50
9 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:54
10 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia 0:00:55
11 Nicolas Roche (Irl) Ag2R-La Mondiale 0:00:58
12 Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne 0:01:01
13 David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne
14 Denis Menchov (Rus) Rabobank 0:01:11
15 Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne 0:01:19
16 Tom Danielson (USA) Garmin-Transitions 0:01:21
17 Luis-Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne 0:01:24
18 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha
19 Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto 0:01:33
20 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:02:14
21 Carlos Sastre (Spa) Cervélo Test Team 0:02:15
22 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:19
23 Carlos Barredo (Spa) Quick Step 0:02:20
24 Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre-Farnese Vini 0:02:27
25 Markus Fothen (Ger) Team Milram 0:02:28
26 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia 0:02:30
27 Aleksandr Dyachenko (Kaz) Astana 0:02:40
28 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:02:44
29 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha 0:02:54
30 Kanstantin Sivtsov (Blr) Team HTC-Columbia 0:03:01
31 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur 0:03:09
32 Aleksandr Kolobnev (Rus) Team Katusha 0:03:15
33 Gustav Larsson (Swe) Team Saxo Bank 0:03:56
34 Thomas Peterson (USA) Garmin-Transitions 0:03:59
35 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team 0:04:09
36 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank 0:04:17
37 Mikael Cherel (Fra) FDJ 0:04:33
38 Christophe Le Mevel (Fra) FDJ 0:04:58
39 Guillaume Bonnafond (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:05:01
40 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne 0:05:03
41 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne 0:05:27
42 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:05:44
43 Lars-Petter Nordhaug (Nor) Team Sky 0:06:10
44 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:06:12
45 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo 0:06:37
46 Josep Jufre (Spa) Astana 0:06:58
47 Jose Angel Gomez-Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur 0:06:59
48 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:07:00
49 Roy Sentjens (Bel) Team Milram 0:07:39
50 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:07:51
51 Remy Di Gregorio (Fra) FDJ 0:10:02
52 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto 0:10:22
53 Juan-Manuel Garate (Spa) Rabobank 0:10:24
54 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia 0:10:39
55 Egoï Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:11:54
56 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo 0:12:43
57 Juan-Jose Oroz (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:13:01
58 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:13:17
59 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha 0:13:18
60 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:13:48
61 Enrico Gasparotto (Ita) Astana 0:14:59
62 Xavier Florencio (Spa) Cervélo Test Team 0:15:12
63 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo 0:15:30
64 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:15:57
65 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo 0:16:02
66 Assan Bazayev (Kaz) Astana 0:16:09
67 Andrey Zeits (Kaz) Astana 0:16:42
68 Jürgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:16:50
69 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:17:16
70 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team 0:18:24
71 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia 0:18:56
72 Gonzalo Rabunal (Spa) Xacobeo Galicia 0:19:50
73 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram 0:19:52
74 Dario Cataldo (Ita) Quick Step 0:19:53
75 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:20:09
76 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:20:40
77 Niki Terpstra (Ned) Team Milram 0:21:14
78 Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia 0:21:15
79 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:21:50
80 Arthur Vichot (Fra) FDJ 0:22:14
81 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:23:19
82 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:23:26
83 Gustavo Cesar-Veloso (Spa) Xacobeo Galicia 0:23:44
84 Mathieu Sprick (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:26:09
85 Joan Horrach (Spa) Team Katusha 0:26:26
86 Romain Zingle (Bel) Cofidis, le crédit en ligne 0:27:32
87 Sergey Renev (Kaz) Astana
88 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:28:10
89 Vincent Jerôme (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:28:54
90 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step 0:29:09
91 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank 0:30:00
92 Gustavo Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia 0:30:03
93 Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia-Cajasur 0:30:45
94 Pierre Rolland (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:30:56
95 Grischa Niermann (Ger) Rabobank 0:31:24
96 Johann Tschopp (Swi) BBOX Bouygues Telecom 0:31:35
97 Perrig Quemeneur (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:31:43
98 Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne 0:31:45
99 Dmitry Fofonov (Kaz) Astana 0:31:55
100 Thomas Löfkvist (Swe) Team Sky 0:33:02
101 Bjorn Schröder (Ger) Team Milram 0:33:19
102 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur 0:33:59
103 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini 0:34:00
104 Markus Eichler (Ger) Team Milram 0:34:25
105 Paul Voss (Ger) Team Milram 0:34:39
106 Blel Kadri (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:35:19
107 Allan Davis (Aus) Astana 0:35:33
108 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:37:18
109 Nicolas Vogondy (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:37:29
110 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur 0:37:38
111 Hubert Dupont (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:37:40
112 Jose-Luis Arrieta (Spa) Ag2R-La Mondiale 0:38:04
113 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R-La Mondiale 0:38:17
114 Sébastien Hinault (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:38:50
115 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:39:16
116 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:40:28
117 Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo 0:40:30
118 Manuel Cardoso (Por) Footon-Servetto 0:40:32
119 Thor Hushovd (Nor) Cervélo Test Team 0:40:36
120 Martin Velits (Svk) Team HTC-Columbia 0:40:49
121 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 0:40:55
122 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Transitions 0:41:08
123 Antonio Piedra (Spa) Andalucia-Cajasur 0:41:12
124 Gianni Meersman (Bel) FDJ
125 Giampaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto 0:41:14
126 Sergio Carrasco (Spa) Andalucia-Cajasur 0:41:52
127 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:42:14
128 Yoann Offredo (Fra) FDJ 0:42:19
129 Dominik Roels (Ger) Team Milram 0:42:31
130 Jose Vincente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne 0:42:59
131 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:44:04
132 Michel Kreder (Ned) Garmin-Transitions 0:44:09
133 Kevin De Weert (Bel) Quick Step 0:44:16
134 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ 0:44:36
135 William Bonnet (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:44:49
136 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto 0:44:50
137 Oscar Freire (Spa) Rabobank 0:44:52
138 Nikolas Maes (Bel) Quick Step 0:46:43
139 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:47:11
140 Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank 0:47:26
141 Alexandre Pichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:47:28
142 Andreas Stauff (Ger) Quick Step 0:47:32
143 Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:48:40
144 David Millar (GBr) Garmin-Transitions 0:48:43
145 Tyler Farrar (USA) Garmin-Transitions 0:48:52
146 Nicol Sijmens (Bel) Cofidis, le crédit en ligne 0:48:54
147 Pierre Cazaux (Fra) FDJ 0:48:58
148 Davide Malacarne (Ita) Quick Step 0:49:08
149 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank 0:49:12
150 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step 0:49:26
151 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ 0:50:21
152 Robert Förster (Ger) Team Milram 0:50:26
153 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team 0:50:30
154 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:50:39
155 Hayden Roulston (NZl) Team HTC-Columbia 0:51:10
156 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia 0:51:32
157 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo 0:52:18
158 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto 0:52:35
159 Benat Intxausti (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:53:06
160 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:53:11
161 Matthew Goss (Aus) Team HTC-Columbia 0:53:31
162 Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto 0:53:37
163 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step 0:53:56
164 Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team 0:54:15
165 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank 0:54:29
166 Simon Gerrans (Aus) Team Sky 0:55:46
167 Lars-Ytting Bak (Den) Team HTC-Columbia 0:56:12
168 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:56:24
169 Giorgio Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:56:25
170 Mark Cavendish (GBr) Team HTC-Columbia 0:56:46
171 David Vitoria (Swi) Footon-Servetto 0:56:50
172 Jorge Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur 0:57:33
173 Johnnie Walker (Aus) Footon-Servetto
174 Freddy Bichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:57:45
175 Juan-Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank 0:57:46
176 Nick Nuyens (Bel) Rabobank 0:57:54
177 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team 0:57:56
178 Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha 0:58:32
179 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 0:58:34
180 Christophe Riblon (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:58:55
181 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 0:59:07
182 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions 0:59:11
183 Dominik Klemme (Ger) Team Saxo Bank 1:01:36
184 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 1:01:46
185 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky 1:02:07
186 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 1:03:15
187 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions 1:04:21
188 Jose Vicente Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur 1:05:01
189 Kjell Carlström (Fin) Team Sky 1:06:38
190 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 1:12:03
191 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 1:12:14
192 Julian Dean (NZl) Garmin-Transitions 1:27:40