Wyniki 2 etapu z dnia 29.09.2010, Alcalá de Guadaíra – Marbella, dystans 173,7 km

1 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ 4:35:41
2 Mark Cavendish (GBR) Team HTC-Columbia
3 Tyler Farrar (USA) Garmin-Transitions
4 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini
5 Manuel Cardoso (Por) Footon-Servetto
6 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Euskaltel-Euskadi
7 Benjamin Swift (GBR) Team Sky
8 Robert Förster (Ger) Team Milram
9 Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha
10 Andreas Stauff (Ger) Quick Step
11 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
12 Yoann Offredo (Fra) FDJ
13 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto
14 Juan-Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
15 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step
16 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo
17 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi
18 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
19 Roy Sentjens (Bel) Team Milram
20 Ian Stannard (GBR) Team Sky
21 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto
22 Dmitry Fofonov (Kaz) Astana
23 Guillaume Bonnafond (Fra) Ag2R-La Mondiale
24 Markus Eichler (Ger) Team Milram
25 Andrey Zeits (Kaz) Astana
26 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia
27 David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne
28 Luis-Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
29 Nicholas Roche (Irl) Ag2R-La Mondiale
30 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto
31 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini
32 Thor Hushovd (Nor) Cervélo Test Team
33 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur
34 Niki Terpstra (Ned) Team Milram
35 Thomas Peterson (USA) Garmin-Transitions
36 Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto
37 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram
38 David Millar (GBR) Garmin-Transitions
39 Philippe Gilbert (Fra) Omega Pharma-Lotto
40 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
41 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo
42 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha
43 Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne
44 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne
45 William Bonnet (Fra) BBOX Bouygues Telecom
46 Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank
47 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini
48 Thomas Löfkvist (Swi) Team Sky
49 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
50 John-Lee Augustyn (RSA) Team Sky
51 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne
52 Markus Fothen (Ger) Team Milram
53 Kanstantin Sivtsov (Blr) Team HTC-Columbia
54 Allan Davis (Aus) Astana
55 Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo
56 Egoï Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi
57 Christophe Riblon (Fra) Ag2R-La Mondiale
58 Paul Voss (Ger) Team Milram
59 Sébastien Hinault (Fra) Ag2R-La Mondiale
60 Gustav Larsson (Swi) Team Saxo Bank
61 Peter Velits (Svk) Team HTC-Columbia
62 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank
63 Assan Bazayev (Kaz) Astana
64 Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia-Cajasur
65 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC-Columbia
66 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team
67 Carlos Barredo (Spa) Quick Step
68 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi
69 Peter Kennaugh (GBR) Team Sky
70 Juan-Jose Oroz (Spa) Euskaltel-Euskadi
71 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
72 Nicol Sijmens (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
73 Jürgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
74 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team
75 Johnnie Walker (Aus) Footon-Servetto
76 Bjorn Schröder (Ger) Team Milram
77 Gustavo Cesar-Veloso (Spa) Xacobeo Galicia
78 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini
79 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto
80 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi
81 Gonzalo Rabunal (Spa) Xacobeo Galicia
82 Tom Danielson (USA) Garmin-Transitions
83 Matthew Goss (GBR) Team HTC-Columbia
84 Nikolas Maes (Bel) Quick Step
85 Dominik Roels (Ger) Team Milram
86 Xavier Tondo (Spa) Cervélo Test Team
87 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
88 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha
89 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne
90 Simon Gerrans (Aus) Team Sky
91 Antonio Piedra (Spa) Andalucia-Cajasur
92 Juan-Antonio Flecha (Spa) Team Sky
93 Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia
94 Gustavo Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
95 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Transitions
96 Romain Zingle (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
97 Mikael Cherel (Fra) FDJ
98 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia
99 Christophe Le Mevel (Fra) FDJ
100 Grischa Niermann (Ger) Rabobank
101 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R-La Mondiale
102 Oscar Freire (Spa) Rabobank
103 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
104 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ
105 Kjell Carlström (Fin) Team Sky
106 Mathieu Sprick (Fra) BBOX Bouygues Telecom
107 Juan-Manuel Garate (Spa) Rabobank
108 Denis Menchov (Rus) Rabobank
109 Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre-Farnese Vini
110 Xavier Florencio (Spa) Cervélo Test Team
111 Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne
112 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur
113 Dario Cataldo (Ita) Quick Step
114 Josep Jufre (Spa) Astana
115 Joan Horrach (Spa) Team Katusha
116 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia
117 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
118 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank
119 Davide Malacarne (Ita) Quick Step
120 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
121 Hubert Dupont (Fra) Ag2R-La Mondiale
122 Jose Angel Gomez-Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur
123 Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto
124 Arthur Vichot (Fra) FDJ
125 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo
126 Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne
127 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
128 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
129 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
130 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step
131 Remy Di Gregorio (Fra) FDJ
132 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo
133 Blel Kadri (Fra) Ag2R-La Mondiale
134 Vincent Jerôme (Fra) BBOX Bouygues Telecom
135 Freddy Bichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom
136 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions
137 Aleksandr Kolobnev (Rus) Team Katusha
138 Dominik Klemme (Ger) Team Saxo Bank
139 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank
140 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
141 Aleksandr Dyachenko (Kaz) Astana
142 Pierre Rolland (Fra) BBOX Bouygues Telecom
143 Sergey Renev (Kaz) Astana
144 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini
145 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha
146 Enrico Gasparotto (Ita) Astana
147 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo
148 Kevin De Weert (Bel) Quick Step
149 Giampaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto
150 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia
151 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto
152 Gianni Meersman (Bel) FDJ
153 Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team
154 Nicolas Vogondy (Fra) BBOX Bouygues Telecom
155 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step
156 Michel Kreder (Ned) Garmin-Transitions
157 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
158 Perrig Quemeneur (Fra) BBOX Bouygues Telecom
159 Lars-Ytting Bak (Den) Team HTC-Columbia
160 Carlos Sastre (Spa) Cervélo Test Team
161 Jose-Luis Arrieta (Spa) Ag2R-La Mondiale
162 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank
163 Lars-Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
164 Giorgio Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
165 Jose Vicente Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur
166 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur
167 Pierre Cazaux (Fra) FDJ
168 Hayden Roulston (NZL) Team HTC-Columbia
169 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R-La Mondiale
170 Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto
171 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team
172 Benat Intxausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
173 Nick Nuyens (Bel) Rabobank
174 Jose Vincente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne
175 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions 0:00:23
176 Johann Tschopp (Swi) BBOX Bouygues Telecom 0:00:26
177 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi
178 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team
179 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi
180 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank
181 Sergio Carrasco (Spa) Andalucia-Cajasur
182 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:00:30
183 Jorge Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur
184 Alexandre Pichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:00:39
185 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:01:02
186 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 0:01:17
187 David Vitoria (Swi) Footon-Servetto 0:01:24
188 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank 0:01:29
189 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 0:01:32
190 Bernhard Eisel (Aut) Team HTC-Columbia
191 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:03:28
192 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 0:04:51
193 Martin Velits (SVK) Team HTC-Columbia
194 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 0:13:52
195 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:16:19
196 Julian Dean (NZL) Garmin-Transitions

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Mark Cavendish (GBR) Team HTC-Columbia 4:49:35
2 Kanstantin Sivtsov (Blr) Team HTC-Columbia 0:00:12
3 Peter Velits (Svk) Team HTC-Columbia
4 Tejay Van Garderen (USA) Team HTC-Columbia
5 Matthew Goss (GBR) Team HTC-Columbia
6 Lars-Ytting Bak (Den) Team HTC-Columbia
7 Hayden Roulston (NZL) Team HTC-Columbia
8 Tyler Farrar (USA) Garmin-Transitions 0:00:21
9 Daniele Bennati (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:22
10 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Doimo
11 Frederik Willems (Bel) Liquigas-Doimo
12 Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Doimo
13 Ivan Santaromita (Ita) Liquigas-Doimo
14 Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo
15 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas-Doimo
16 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ 0:00:25
17 Thor Hushovd (Nor) Cervélo Test Team
18 Xavier Tondo (Spa) Cervélo Test Team
19 Xavier Florencio (Spa) Cervélo Test Team
20 Carlos Sastre (Spa) Cervélo Test Team
21 Inigo Cuesta (Spa) Cervélo Test Team
22 Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:26
23 Danilo Hondo (Ger) Lampre-Farnese Vini
24 Stuart O’Grady (Aus) Team Saxo Bank
25 Manuele Mori (Ita) Lampre-Farnese Vini
26 Gustav Larsson (Swi) Team Saxo Bank
27 Daniele Pietropolli (Ita) Lampre-Farnese Vini
28 Andrey Kashechkin (Kaz) Lampre-Farnese Vini
29 Frank Schleck (Lux) Team Saxo Bank
30 Dominik Klemme (Ger) Team Saxo Bank
31 Andy Schleck (Lux) Team Saxo Bank
32 Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo 0:00:28
33 Greg Van Avermaet (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:29
34 Jean-Christophe Peraud (Fra) Omega Pharma-Lotto
35 David Millar (GBR) Garmin-Transitions
36 Philippe Gilbert (Fra) Omega Pharma-Lotto
37 Jan Bakelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto
38 Jürgen Van Goolen (Bel) Omega Pharma-Lotto
39 Tom Danielson (USA) Garmin-Transitions
40 Christian Vande Velde (USA) Garmin-Transitions
41 Leif Hoste (Bel) Omega Pharma-Lotto
42 Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto
43 Robert Förster (Ger) Team Milram 0:00:30
44 Roy Sentjens (Bel) Team Milram
45 Markus Eichler (Ger) Team Milram
46 Niki Terpstra (Ned) Team Milram
47 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Milram
48 Markus Fothen (Ger) Team Milram
49 Paul Voss (Ger) Team Milram
50 Filippo Pozzato (Ita) Team Katusha 0:00:32
51 Vladimir Gusev (Rus) Team Katusha
52 Joaquin Rodriguez (Spa) Team Katusha
53 Aleksandr Kolobnev (Rus) Team Katusha
54 Vladimir Karpets (Rus) Team Katusha
55 Wouter Weylandt (Bel) Quick Step 0:00:35
56 Carlos Barredo (Spa) Quick Step
57 Nikolas Maes (Bel) Quick Step
58 Dario Cataldo (Ita) Quick Step
59 Matteo Tosatto (Ita) Quick Step
60 Kevin De Weert (Bel) Quick Step
61 Branislau Samoilau (Blr) Quick Step
62 Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:00:36
63 Giorgio Furlan (Ita) Lampre-Farnese Vini
64 David Arroyo (Spa) Caisse d’Epargne 0:00:37
65 Luis-Leon Sanchez (Spa) Caisse d’Epargne
66 Marzio Bruseghin (Ita) Caisse d’Epargne
67 Ruben Plaza (Spa) Caisse d’Epargne
68 David Lopez (Spa) Caisse d’Epargne
69 Imanol Erviti (Spa) Caisse d’Epargne
70 Rigoberto Uran (Col) Caisse d’Epargne
71 David Garcia Dapena (Spa) Xacobeo Galicia 0:00:38
72 Ezequiel Mosquera (Spa) Xacobeo Galicia
73 Gustavo Cesar-Veloso (Spa) Xacobeo Galicia
74 Gonzalo Rabunal (Spa) Xacobeo Galicia
75 Delio Fernandez (Spa) Xacobeo Galicia
76 Serafin Martinez (Spa) Xacobeo Galicia
77 Vladimir Isaichev (Rus) Xacobeo Galicia
78 Marcos Garcia (Spa) Xacobeo Galicia
79 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:00:39
80 Pablo Urtasun (Spa) Euskaltel-Euskadi
81 Igor Anton (Spa) Euskaltel-Euskadi
82 Stefan Denifl (Aut) Cervélo Test Team
83 Gorka Verdugo (Spa) Euskaltel-Euskadi
84 Benat Intxausti (Spa) Euskaltel-Euskadi
85 Benjamin Swift (GBR) Team Sky 0:00:40
86 Samuel Dumoulin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
87 Tony Gallopin (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
88 Peter Kennaugh (GBR) Team Sky
89 Nicol Sijmens (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
90 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
91 Simon Gerrans (Aus) Team Sky
92 Juan-Antonio Flecha (Spa) Team Sky
93 Romain Zingle (Bel) Cofidis, le crédit en ligne
94 Sébastien Minard (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
95 Remi Pauriol (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
96 David Moncoutie (Fra) Cofidis, le crédit en ligne
97 Lars-Petter Nordhaug (Nor) Team Sky
98 Ian Stannard (GBR) Team Sky 0:00:43
99 Gustavo Iglesias (Spa) Xacobeo Galicia
100 Yoann Offredo (Fra) FDJ 0:00:45
101 Nicholas Roche (Irl) Ag2R-La Mondiale
102 Christophe Riblon (Fra) Ag2R-La Mondiale
103 Mikael Cherel (Fra) FDJ
104 Christophe Le Mevel (Fra) FDJ
105 Ludovic Turpin (Fra) Ag2R-La Mondiale
106 Hubert Dupont (Fra) Ag2R-La Mondiale
107 Arthur Vichot (Fra) FDJ
108 Remy Di Gregorio (Fra) FDJ
109 Blel Kadri (Fra) Ag2R-La Mondiale
110 Gianni Meersman (Bel) FDJ
111 Pierre Cazaux (Fra) FDJ
112 John-Lee Augustyn (RSA) Team Sky 0:00:46
113 Mauro Finetto (Ita) Liquigas-Doimo 0:00:47
114 Andreas Stauff (Ger) Quick Step 0:00:48
115 Juan-Jose Haedo (Arg) Team Saxo Bank
116 Egoï Martinez (Spa) Euskaltel-Euskadi
117 Oscar Freire (Spa) Rabobank
118 Juan-Manuel Garate (Spa) Rabobank
119 Denis Menchov (Rus) Rabobank
120 Nick Nuyens (Bel) Rabobank
121 Theo Bos (Ned) Cervélo Test Team 0:00:50
122 William Bonnet (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:00:51
123 Mathieu Sprick (Fra) BBOX Bouygues Telecom
124 Vincent Jerôme (Fra) BBOX Bouygues Telecom
125 Freddy Bichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom
126 Pierre Rolland (Fra) BBOX Bouygues Telecom
127 Nicolas Vogondy (Fra) BBOX Bouygues Telecom
128 Perrig Quemeneur (Fra) BBOX Bouygues Telecom
129 David Zabriskie (USA) Garmin-Transitions 0:00:52
130 Dmitry Fofonov (Kaz) Astana 0:00:53
131 Allan Davis (Aus) Astana
132 Assan Bazayev (Kaz) Astana
133 Josep Jufre (Spa) Astana
134 Aleksandr Dyachenko (Kaz) Astana
135 Anders Lund (Den) Team Saxo Bank 0:00:54
136 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ 0:00:55
137 Javier Ramirez (Spa) Andalucia-Cajasur
138 Davide Malacarne (Ita) Quick Step 0:00:58
139 Javier Moreno (Spa) Andalucia-Cajasur 0:01:01
140 Juan Javier Estrada (Spa) Andalucia-Cajasur
141 Antonio Piedra (Spa) Andalucia-Cajasur
142 Manuel Ortega (Spa) Andalucia-Cajasur
143 Jose Angel Gomez-Marchante (Spa) Andalucia-Cajasur
144 Jose Vicente Toribio (Spa) Andalucia-Cajasur
145 Juan-Jose Oroz (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:03
146 Johnnie Walker (Aus) Footon-Servetto
147 Enrique Mata (Spa) Footon-Servetto 0:01:09
148 Alberto Benitez (Spa) Footon-Servetto
149 Luis Pasamontes (Spa) Caisse d’Epargne
150 Giampaolo Cheula (Ita) Footon-Servetto
151 David Gutierrez Gutierrez (Spa) Footon-Servetto
152 Martin Pedersen (Den) Footon-Servetto
153 Kasper Klostergaard (Den) Team Saxo Bank 0:01:10
154 Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank 0:01:14
155 Johann Tschopp (Swi) BBOX Bouygues Telecom 0:01:17
156 Mauricio Ardila (Col) Rabobank 0:01:18
157 Laurens Ten Dam (Ned) Rabobank 0:01:24
158 Denis Galimzyanov (Rus) Team Katusha 0:01:26
159 Thomas Löfkvist (Swi) Team Sky 0:01:27
160 Kjell Carlström (Fin) Team Sky
161 Sergio Carrasco (Spa) Andalucia-Cajasur
162 Grega Bole (Slo) Lampre-Farnese Vini 0:01:28
163 Mikel Nieve (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:29
164 Alexandre Pichot (Fra) BBOX Bouygues Telecom 0:01:30
165 Jorge Montenegro (Arg) Andalucia-Cajasur 0:01:31
166 Oscar Pujol (Spa) Cervélo Test Team 0:01:37
167 Dominik Roels (Ger) Team Milram 0:01:39
168 Jose Vincente Garcia Acosta (Spa) Caisse d’Epargne 0:01:40
169 Enrico Gasparotto (Ita) Astana 0:01:41
170 Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi 0:01:42
171 Jelle Vanendert (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:01:52
172 Thomas Peterson (USA) Garmin-Transitions 0:01:55
173 Michel Kreder (Ned) Garmin-Transitions
174 Fabian Cancellara (Swi) Team Saxo Bank
175 Guillaume Bonnafond (Fra) Ag2R-La Mondiale 0:02:01
176 Sébastien Hinault (Fra) Ag2R-La Mondiale
177 Philip Deignan (Irl) Cervélo Test Team 0:02:05
178 Joan Horrach (Spa) Team Katusha 0:02:14
179 Sergey Renev (Kaz) Astana 0:02:18
180 Bernhard Eisel (Aut) Team HTC-Columbia 0:02:22
181 Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha 0:02:24
182 Grischa Niermann (Ger) Rabobank 0:02:27
183 Bjorn Schröder (Ger) Team Milram 0:02:28
184 Jose-Luis Arrieta (Spa) Ag2R-La Mondiale 0:02:29
185 Manuel Cardoso (Por) Footon-Servetto 0:02:49
186 Rinaldo Nocentini (Ita) Ag2R-La Mondiale 0:02:51
187 Andrey Zeits (Kaz) Astana 0:03:00
188 Matthew Wilson (Aus) Garmin-Transitions 0:03:07
189 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 0:03:44
190 David Vitoria (Swi) Footon-Servetto 0:04:02
191 Daniele Righi (Ita) Lampre-Farnese Vini 0:04:32
192 Martin Velits (SVK) Team HTC-Columbia 0:05:03
193 Mickael Delage (Fra) Omega Pharma-Lotto 0:05:08
194 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana 0:16:57
195 Arnaud Labbe (Fra) Cofidis, le crédit en ligne 0:18:09
196 Julian Dean (NZL) Garmin-Transitions 0:19:55