Wyniki 8 edycji “Czwartku Kolarskiego” kategorie: elita, orlik, junior, junior młodszy, młodzik, kobiety, masters.

Kategoria Elite i oznaczona * Kategoria Orlik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1 196 POL19770905 CHĄDZYŃSKI  Daniel   DANIELO.PL                  33pkt 9
 2  26 POL19830405 RATAJCZYK   Rafał    GRYF SZCZECIN               27    7
 3  41 POL19860415 BUJKO       Łukasz   PTC PRUSZKÓW                17    6
 4  47 POL19731109 JASTRZĘBSKI Andrzej  KK LEGIA 1928                3    5
 5  74 POL19761001 WIDZIEWICZ  Andrzej  HOUS OF DENIM                3    4
 6  31 POL19870107*KRÓL        Paweł    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     1    3
 7   4 POL19890222*ZIEMKA      Łukasz   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 1    2
 8   3 POL19870617*RYTEL       Grzegorz BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 1    1
 9  48 POL19770527 BOCHNIA     Piotr    KK LEGIA 1928
10  42 POL19590827 URBAŃSKI    Andrzej  WARSZAWA
11   2 POL19750122 MICHNIAK    Andrzej  WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
    10 POL19781009 KACPERSKI   Piotr    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
    17 POL19690818 SĘK         Jacek    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.     Aban
    19 POL19800916 CZARNECKI   Paweł    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.     Aban
    33 POL19901103*SKARŻYŃSKI  Piotr    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
    35 POL19890131*PERZYNA     Jakub    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
Kategoria Junior
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 56 POL19920203 PIWOWSKI      Łukasz PTC PRUSZKÓW             10pkt 9pkt
2 64 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI       7
Kategoria Junior Młodszy
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1 107 POL19930804 KOK       Dominik  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 20pkt 9pkt
 2 130 AUT19940121 DERLER    Tobias   WEIZ AUSTRIA                 18    7
 3 112 POL19940630 KOZAK     Piotr    ZKS ELPIS LUBLIN              6    6
 4 129 AUT19930919 BINDER    Thomas   WEIZ AUSTRIA                  6    5
 5 106 POL19930701 LECH      Dominik  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  6    4
 6 109 POL19940805 CZARNECKI Piotr    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  3    3
 7 102 POL19930403 MAKOWSKI  Damian   ULKS JÓZEFINA                      2
 8 131 AUT19941026 AUER      Daniel   WEIZ AUSTRIA                       1
 9 148 POL19930204 MAŁEK     Grzegorz ZKS ELPIS LUBLIN
10 108 POL19941121 MICHALAK  Daniel   GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M


Kategoria Młodzik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1 199 AUT19950305 SCHLEMMER    Lukas    WEIZ AUSTRIA                19pkt 9pkt
 2 151 POL19950413 STANKOWSKI   Patryk   ULKS JÓZEFINA               15    7
 3 153 POL19950420 RZEŻNICKI    Michał   ULKS JÓZEFINA               10    6
 4 172 POL19950715 KAZIMIERCZAK Mateusz  UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE     3    5
 5 160 POL19960525 GÓRECKI      Patryk   GOSIR PIASECZNO              2    4
 6 170 POL19950616 NOWAK        Mateusz. UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE     2    3
 7 159 POL19950519 TOMASZEWSKI  Grzegorz GOSIR PIASECZNO              1    2
 8 198 AUT19950925 ENTFELLNER   Peter    WEIZ AUSTRIA                 1    1
 9 168 POL19950327 ROMANOWICZ   Marcin   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE GR.
10 161 POL19951209 ZAWIŚLAK     Piotr    GOSIR PIASECZNO
11 163 POL19951106 STECKO       Jakub    PTC PRUSZKÓW
12 158 POL19960625 KRZACZEK     Artur    GOSIR PIASECZNO              -1
13 187 POL         SOLESKI      Łukasz   GOSIR PIASECZNO              -1
14 152 POL19950515 PANKOWSKI    Adam     ULKS JÓZEFINA                -1
15 167 POL19960204 CZARNECKI    Kamil    UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE GR. -1
16 189 POL19950115 SKŁODOWSKI   Patryk   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE     -1
17 192 POL19950913 MENDYGRAŁ    Łukasz   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE     -1
18 164 POL19960912 GIERULA      Maciej   GOSIR PIASECZNO              -1
Kategoria Kobiety Elite
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 21 POL19890208 DĄBROWSKA Renata PTC PRUSZKÓW 9pkt
Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze i oznaczona * Kategoria Kobiety Młodziczka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 38 POL19930410 MORYTKO Natalia    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 2pkt 9pkt
2 31 POL19961120*SOŁGAŁA Aleksandra PTC PRUSZKÓW                 -1   7
3 25 POL19951227*MIRGOS  Monika     ULKS JÓZEFINA                -1   6
Kategoria MASTERS OPEN
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1  63 POL19541227 RYCHTER      Wiesław  BUCHALTER ELBLĄG             4pkt 9pkt
2 200 POL19650907 KAZIMIERCZAK Marek    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 3    7
3  93 POL19740124 GÓRALEWSKI   Wojciech KS START WYSZKÓW                  6
4  78 POL19700619 KOZŁOWSKI    Andrzej  WARSZAWA                          5
5  10 POL19700307 SIKORSKI     Tomasz   ULKS JÓZEFINA                     4
6 197 POL19771020 KACPRZAK     Dariusz  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M      3
   79 POL19740621 ŻÓŁCIK       Rafał    HOUSE OF DENIM               Aban
  195 POL19741230 KOZŁOWSKI    Marek    NIESTOWARZYSZONY WARSZAWA    Aban