Wyniki 6 edycji “Czwartku Kolarskiego” kategorie: elita, orlik, junior, junior młodszy, młodzik, kobiety, masters.

Kategoria Elite i oznaczona * Kategoria Orlik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1  9 POL19880513*PODLASKI    Michał   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    24pkt 9pkt
 2 50 POL19731211 ROGULSKI    Maciej   KK LEGIA 1928                16    7
 3  4 POL19890222*ZIEMKA      Łukasz   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 13    6
 4 60 POL19901003*ZMYSŁOWSKI  Karol    MKS LEWART AGS LUBARTÓW       9    5
 5  3 POL19870617*RYTEL       Grzegorz BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M  7    4
 6 47 POL19731109 JASTRZĘBSKI Andrzej  KK LEGIA 1928                 6    3
 7 31 POL19870107*KRÓL        Paweł    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      5    2
 8 23 POL19770905 CHĄDZYŃSKI  Daniel   DANIELO.PL                    3    1
 9 24 POL19750904 DOBRZYŃSKI  Michał   KK LEGIA 1928                 3
10 14 POL19871220*WOJDAL      Marcin   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      3
11 11 POL19740705 BANASZEK    Bogdan   NIESTOWARZYSZONY              3
12 99 POL19600929 DELEŻYŃSKI  Waldemar ŻYRARDOWSKIE TOW.CYKLISTÓW    2
13 13 POL19891130*LESIŃSKI    Marcin   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      1
14 48 POL19770527 BOCHNIA     Piotr    KK LEGIA 1928                 1
15 42 POL19590827 URBAŃSKI    Andrzej  WARSZAWA
16 22 POL19890616*KARPIŃSKI   Wojciech ZKS ELPIS LUBLIN
17 12 POL19890302*LEWANDOWSKI Kamil    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
18 20 POL19890329*KIEBLESZ    Piotr    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
19 21 POL19900901*KRAWCZYK    Konrad   ZKS ELPIS LUBLIN
20 26 POL19831126 KWIATKOWSKI Marcin   KK LEGIA 1928
21 61 POL19900420*ZDUNEK      Piotr    MKS LEWART AGS LUBARTÓW
22 27 POL19840602 WAŻNY       Adam     NIESTOWARZYSZONY
    1 POL19900101*TOMKIEWICZ  Jakub    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
   10 POL19781009 KACPERSKI   Piotr    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
   44 POL19870723*ALMONKARI   Jan      NIESTOWARZYSZONY             Aban
   48 POL19810912 MAĆKOWSKI   Paweł    FIZJOTECH                    Aban
   30 POL19841016 GÓRECKI     Jarosław PKG VITESSE BERGAMNONT BIKE  N.Wy
Kategoria Junior
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 62 POL19920510 MIRGOS        Kamil   ULKS JÓZEFINA            2pkt 9pkt
2 57 POL19910729 BŁOŃSKI       Borys   NIESTOWARZYSZONY              7
3 55 POL19920421 SUŁECKI       Andrzej KK LEGIA 1928                 6
4 59 POL19920206 KOWALSKI      Adrian  MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.      5
  64 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz  WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Aban
Kategoria Junior Młodszy
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 103 POL19931221 BANASZEK    Adrian   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 14pkt 9pkt
2 112 POL19940630 KOZAK       Piotr    ZKS ELPIS LUBLIN             12    7
3 148 POL19930204 MAŁEK       Grzegorz ZKS ELPIS LUBLIN              5    6
4 120 POL19930712 RZEŻNICKI   Łukasz   ULKS JÓZEFINA                 3    5
5 147 POL19940410 KUKIER      Patryk   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY          4
6 146 POL19940121 WARDA       Rafał    KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY          3
7 145 POL19940908 GRZEGORCZYK Hubert   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY          2
8 123 POL19940615 CIEŚLAK     Mikołaj  MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.           1
Kategoria Młodzik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM  czas 31.38
 1 173 POL19951022 WOJDASZKA  Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    14pkt 9pkt
 2 142 POL19950106 RYCHLICKI  Dominik   DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 11    7
 3 153 POL19950420 RZEŻNICKI  Michał    ULKS JÓZEFINA                11    6
 4 146 POL19950514 GŁOS       Rafał     MKS LEWART AGS LUBARTÓW       9    5
 5 156 POL19950102 OPOLSKI    Karol     KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY     6    4
 6 144 POL19950710 KAZUBEK    Marek     MKS LEWART AGS LUBARTÓW       1    3
 7 149 POL19961029 GUTEK      Mikołaj   ZKS ELPIS LUBLIN                   2
 8 179 POL19950102 KACZKOWSKI Adam      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY          1
 9 147 POL19951127 FIRLEJ     Wojciech  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
10 154 POL19950204 MACIEC     Henryk    ZKS ELPIS LUBLIN
11 145 POL19960411 ADAMCZYK   Dawid     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
12 152 POL19950515 PANKOWSKI  Adam      ULKS JÓZEFINA
13 141 POL19950720 BROT       Hubert    ULKS JÓZEFINA
14 143 POL19970623 SZCZYGIEŁ  Dominik   MKS LEWART AGS LUBARTÓW
   151 POL19950413 STANKOWSKI Patryk    ULKS JÓZEFINA                Aban
Kategoria Kobiety Elite
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 23 POL19750722 KIZERWETTER-ŚWIDA Magdalena WARSZAWA 9pkt
Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze
i oznaczona * Kategoria Kobiety Młodziczka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 36 POL19941129 SAPIEJA Aleksandra ULKS JÓZEFINA
2 25 POL19951227*MIRGOS  Monika     ULKS JÓZEFINA
Kategoria MASTERS OPEN
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 77 POL19790928 MATUSIAK    Sylwester FIZJOTECH                  15pkt 9pktSylwester Matusiak
2 90 POL19490305 RAMZA       Andrzej   WARSZAWA                   11    7
3 74 POL19761001 WIDZIEWICZ  Andrzej   HOUS OF DENIM               5    6
4 85 POL19540511 NIELESZCZUK Sławomir  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY   1    5
5 98 POL19700307 SIKORSKI    Tomasz    ULKS JÓZEFINA                    4
7 97 POL19741230 KOZŁOWSKI   Marek     NIESTOWARZYSZONY WARSZAWA        3
  95 POL19490105 BABICZ      Krzysztof WARSZAWA                   Aban