Wyniki 5 edycji “Czwartku Kolarskiego” kategorie: elita, orlik, junior, junior młodszy, młodzik, kobiety, masters.

Kategoria Elite i oznaczona * Kategoria Orlik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 49.08
 1 40 POL19890710*STACHOWIAK   Adam     PTC PRUSZKÓW                 30pkt 9pkt
 2 11 POL19740705 BANASZEK     Bogdan   NIESTOWARZYSZONY             12    7
 3 50 POL19731211 ROGULSKI     Maciej   KK LEGIA 1928                11    6
 4 47 POL19731109 JASTRZĘBSKI  Andrzej  KK LEGIA 1928                10    5
 5  4 POL19890222*ZIEMKA       Łukasz   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M  8    4
 6 49 POL19901003*ZMYSŁOWSKI   Karol    MKS LEWART AGS LUBARTÓW       5    3
 7 69 POL         GOLDEWICZ    Paweł    NIESTOWARZYSZONY              5    2
 8  2 POL19750122 MICHNIAK     Andrzej  WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      5    1
 9 22 POL19831126 KWIATKOWSKI  Marcin   KK LEGIA 1928                 2
10 46 POL19780703 MIODUSZEWSKI Artur    KK LEGIA 1928                 2
11 18 POL19800901 BRUKALSKI    Baltazar MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.      1
12 30 POL19841016 GÓRECKI      Jarosław PKG VITESSE BERGAMNONT BIKE   1
13 71 POL19760312 KUROWSKI     Ernest   JÓZEFÓW                       1
14 48 POL19770527 BOCHNIA      Piotr    KK LEGIA 1928
15 17 POL19690818 SĘK          Jacek    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
   73 POL19900420*ZDUNEK       Piotr    MKS LEWART AGS LUBARTÓW      Aban
zawodnicy nie klasyfikowani
 1 POL19900101*TOMKIEWICZ Jakub    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
13 POL19891130*LESIŃSKI   Marcin   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14 POL19871220*WOJDAL     Marcin   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
19 POL19800916 CZARNECKI  Paweł    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
20 POL19890329*KIEBLESZ   Piotr    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
27 POL19840602 WAŻNY      Adam     NIESTOWARZYSZONY
42 POL19590827 URBAŃSKI   Andrzej  WARSZAWA
70 POL19711102 GRZYB      Grzegorz FIZJOTECH
72 POL19690526 ROWICKI    Wiesław  BLIZNE
Kategoria Junior
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 55 POL19920421 SUŁECKI       Andrzej   KK LEGIA 1928            4pkt 9pkt
2 63 POL19920819 TOMKIEWICZ    Paweł     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 2    7
3 65 POL19920825 MICHALSKI     Karol     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 1    6
4 64 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      5
5 61 POL19921216 POPŁOŃSKI     Sebastian ULKS JÓZEFINA                 4
6 59 POL19920206 KOWALSKI      Adrian    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ. -3   3
  54 POL19910705 KWIATEK       Wojciech  KK LEGIA 1928            Aban
  57 POL19910729 BŁOŃSKI       Borys     NIESTOWARZYSZONY         Aban
  62 POL19920510 MIRGOS        Kamil     ULKS JÓZEFINA            Aban
Kategoria Junior Młodszy
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 112 POL19940630 KOZAK       Piotr   ZKS ELPIS LUBLIN            15pkt 9pkt
2 125 POL19930831 TONDERA     Damian  PTC PRUSZKÓW                 9    7
3 128 POL19940908 GRZEGORCZYK Hubert  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    1    6
4 126 POL19940121 WARDA       Rafał   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    1    5
5 127 POL19940410 KUKIER      Patryk  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY         4
6 111 POL19930715 ZEGADŁO     Kacper  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M      3
7 123 POL19940615 CIEŚLAK     Mikołaj MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.          2
8 109 POL19941121 MICHALAK    Daniel  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M      1
  124 POL19940111 KARŚKIEWICZ Patryk  MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.     Aban
Kategoria Młodzik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1 174 POL19950518 BAJEW        Mikołaj   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY   15pkt 9pkt
 2 153 POL19950420 RZEŻNICKI    Michał    ULKS JÓZEFINA               14    7
 3 160 POL19960525 GÓRECKI      Patryk    GOSIR PIASECZNO              9    6
 4 176 POL19950106 RYCHLICKI    Dominik   DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC 8    5
 5 185 POL19950710 KAZUBEK      Marek     MKS LEWART AGS LUBARTÓW      3    4
 6 172 POL19950715 KAZIMIERCZAK Mateusz   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE     3    3
 7 162 POL19961029 GUTEK        Mikołaj   ZKS ELPIS LUBLIN             1    2
 8 177 POL19950514 GŁOS         Rafał     MKS LEWART AGS LUBARTÓW           1
 9 173 POL19951022 WOJDASZKA    Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
10 154 POL19950204 MACIEC       Patryk    ZKS ELPIS LUBLIN
11 179 POL19950102 KACZKOWSKI   Adam      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
12 159 POL19950519 TOMASZEWSKI  Grzegorz  GOSIR PIASECZNO
13 151 POL19950413 STANKOWSKI   Patryk    ULKS JÓZEFINA
14 168 POL19950327 ROMANOWICZ   Marcin    UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE GR.
15 175 POL19951016 SIUDEK       Maciej    DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC
16 166 POL19950104 WIELOGÓRSKI  Filip     LUKS BŁĘKITNI PACYNA
17 161 POL19951209 ZAWIŚLAK     Piotr     GOSIR PIASECZNO
18 158 POL19960625 KRZACZEK     Artur     GOSIR PIASECZNO
19 170 POL19950616 NOWAK        Mateusz.  UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
20 163 POL19951106 STECKO       Jakub     PTC PRUSZKÓW
21 192 POL         SKŁODOWSKI   Patryk    UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
22 189 POL         MENDYGRAŁ    Łukasz    UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
23 186 POL19950128 MAŁOTA       Błażej    UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
24 164 POL19960912 GIERULA      Maciej    GOSIR PIASECZNO
25 183 POL19960411 ADAMCZYK     Dawid     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
26 188 POL         STEGIENKO    Mateusz   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
27 187 POL         SOLESKI      Łukasz    GOSIR PIASECZNO
Kategoria Kobiety Elite oraz oznaczona * Kategoria Kobiety Juniorka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 23 POL19750722 KIZERWETTER-ŚWIDA Magdalen  WARSZAWA                 9pkt
2 48 POL19820203 BACIŃSKA          Agnieszka WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7
Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze
i oznaczona * Kategoria Kobiety Młodziczka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 37 POL19930709 TOMASZEWSKA Agata      GOSIR PIASECZNO 8pkt 9pkt
2 23 POL19940218 ŁOŚ         Urszula    PTC PRUSZKÓW    7    7
3 24 POL19940719 FARYN       Milena     PTC PRUSZKÓW    5    6
4 36 POL19941129 SAPIEJA     Aleksandra ULKS JÓZEFINA   3    5
5 25 POL19951227*MIRGOS      Monika     ULKS JÓZEFINA        4
Kategoria MASTERS OPEN
P1030576.
.
.
.
.
.
.
.
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 77 POL19790928 MATUSIAK   Sylwester FIZJOTECH                  22pkt 9pkt
2 31 POL19600929 DELEŻYŃSKI Waldemar  ŻYRARDOWSKIE TOW.CYKLISTÓW 17    7
3 90 POL19490305 RAMZA      Andrzej   NIESTOWARZYSZONY            1    6
4 34 POL19660624 TOMKIEWICZ Jacek     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI         5
5 33 POL19700307 SIKORSKI   Tomasz    ULKS JÓZEFINA                    4
6 91 POL19741230 KOZŁOWSKI  Marek     NIESTOWARZYSZONY WARSZAWA        3