Wyniki 4 edycji “Czwartku Kolarskiego” kategorie: elita, orlik, junior, junior młodszy, młodzik, kobiety, masters

Kategoria Elite i oznaczona * Kategoria Orlik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1 40 POL19890710*STACHOWIAK   Adam      PTC PRUSZKÓW                20pkt 9pkt
 2 50 POL19731211 ROGULSKI     Maciej    KK LEGIA 1928               11    7
 3 43 POL19890629*PAWELEC      Kamil     PTC PRUSZKÓW                10    6
 4 11 POL19740705 BANASZEK     Bogdan    NIESTOWARZYSZONY             8    5
 5 41 POL19901003*ZMYSŁOWSKI   Karol     MKS LEWART AGS LUBARTÓW      5    4
 6  4 POL19890222*ZIEMKA       Łukasz    BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 5    3
 7  2 POL19750122 MICHNIAK     Andrzej   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     4    2
 8 48 POL19770527 BOCHNIA      Piotr     KK LEGIA 1928                3    1
 9  1 POL19900101*TOMKIEWICZ   Jakub     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     3
10 27 POL19840602 WAŻNY        Adam      NIESTOWARZYSZONY
11 13 POL19891130*LESIŃSKI     Marcin    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
11 46 POL19780703 MIODUSZEWSKI Artur     KK LEGIA 1928
11 47 POL19731109 JASTRZĘBSKI  Andrzej   KK LEGIA 1928
11 49 POL19900420*ZDUNEK       Piotr     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
15 14 POL19871220*WOJDAL       Marcin    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16 17 POL19690818 SĘK          Jacek     MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.
17 42 POL19590827 URBAŃSKI     Andrzej   WARSZAWA
18 12 POL19890302*LEWANDOWSKI  Kamil     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
   10 POL19781009 KACPERSKI    Piotr     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI   Aban
   16 POL19760108 DZIEDZIC     Krzysztof MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.   Aban
   22 POL19831126 KWIATKOWSKI  Marcin    KK LEGIA 1928              Aban
   44 POL19870723*ALMONKARI    Jan       NIESTOWARZYSZONY           Aban
Kategoria Junior
KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 39.30
1 56 POL19920203 PIWOWSKI      Łukasz    PTC PRUSZKÓW                  5pkt 9pkt
2 52 POL19921203 SERAFIN       Mariusz   LUKS TRÓJKA PIASECZNO              7
3 53 POL19920209 TOMASZEWSKI   Karol     LUKS TRÓJKA PIASECZNO              6
4 58 POL19920322 WIEWIÓRA      Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO              5
5 59 POL19920206 KOWALSKI      Adrian    MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.      -1   4
  64 POL19910506 BRZESZKIEWICZ Janusz    WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Aban
Kategoria Junior Młodszy
P1030662.
.
.
.
.
.
.
.
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
1 106 POL19930701 LECH        Dominik  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 23pkt 9pkt
2 107 POL19930804 KOK         Dominik  GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 21    7
3 103 POL19931221 BANASZEK    Adrian   BANASZEK TEAM NOSIR N.DWÓR M 11    6
4 108 POL19940805 CZARNECKI   Piotr    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  5    5
5 113 POL19940421 KIETLIŃSKI  Wojciech WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI      3    4
6 111 POL19930715 ZEGADŁO     Kacper   GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M  2    3
7 112 POL19940630 KOZAK       Piotr    ZKS ELPIS LUBLIN              1    2
8 120 POL19930712 RZEŻNICKI   Łukasz   ULKS JÓZEFINA                      1
9 109 POL19941121 MICHALAK    Daniel   GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M
  114 POL19940608 GORZELAK    Konrad   WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
  118 POL19930416 TOMASZEWSKI Michał   LUKS TRÓJKA PIASECZNO        Aban
  122 POL19940812 PRZYSTUPA   Jan      WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI     Aban
  124 POL19940111 KARŚKIEWICZ Patryk   MKK OLSH TEAM MAKÓW MAZ.     Aban
Kategoria Młodzik
KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 31.27
 1 174 POL19950518 BAJEW        Mikołaj   KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY   21pkt 9pkt
 2 153 POL19950420 RZEŻNICKI    Michał    ULKS JÓZEFINA               10    7
 3 161 POL19951209 ZAWIŚLAK     Piotr     GOSIR PIASECZNO              8    6
 4 151 POL19950413 STANKOWSKI   Patryk    ULKS JÓZEFINA                7    5
 5 173 POL19951022 WOJDASZKA    Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    3    4
 6 178 POL19951127 FIRLEJ       Wojciech  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    2    3
 7 156 POL19950102 OPOLSKI      Karol     KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY    1    2
 8 158 POL19960625 KRZACZEK     Artur     GOSIR PIASECZNO              1    1
 9 168 POL19950327 ROMANOWICZ   Marcin    UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE GR. 1
10 175 POL19950514 GŁOS         Rafał     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
11 159 POL19950519 TOMASZEWSKI  Grzegorz  GOSIR PIASECZNO
12 155 POL19961029 GUTEK        Mikołaj   ZKS ELPIS LUBLIN
13 154 POL19950204 MACIEC       Patryk    ZKS ELPIS LUBLIN
13 162 POL19950710 KAZUBEK      Marek     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
13 164 POL19960912 GIERULA      Maciej    GOSIR PIASECZNO
13 169 POL19960411 ADAMCZYK     Dawid     MKS LEWART AGS LUBARTÓW
13 170 POL19950616 NOWAK        Mateusz.  UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
13 184 POL19951127 TOMASZEWSKI  Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO
19 172 POL19950715 KAZIMIERCZAK Mateusz   UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE
20 179 POL19950102 KACZKOWSKI   Adam      KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
21 152 POL19950515 PANKOWSKI    Adam      ULKS JÓZEFINA                 -1
22 160 POL19960525 GÓRECKI      Patryk    GOSIR PIASECZNO               -1
23 191 POL19960911 LEWANDOWSKI  Łukasz    LUKS TRÓJKA PIASECZNO         -2
24 167 POL19960204 CZARNECKI    Kamil     UKS JAGUAR OPTY MAZOWSZE GR.  -2
Kategoria Kobiety Juniorki Młodsze
i oznaczona * Kategoria Kobiety Młodziczka
KLASYFIKACJA KRYTERIUM  Czas 37.11
1 38 POL19930410 MORYTKO     Natalia    GKK OPTY MAZOWSZE GRODZISK M 9pkt
2 37 POL19930709 TOMASZEWSKA Agata      GOSIR PIASECZNO              7
3 36 POL19941129 SAPIEJA     Aleksandra ULKS JÓZEFINA                6
4 25 POL19951227*MIRGOS      Monika     ULKS JÓZEFINA                5
Kategoria MASTERS OPEN
P1030664.
.
.
.
.
.
.
.
KLASYFIKACJA KRYTERIUM
 1 61 POL19770905 CHĄDZYŃSKI  Daniel    DANIELO.PL               17pkt 9pkt
 2 74 POL19761001 WIDZIEWICZ  Andrzej   HOUS OF DENIM            12    7
 3 90 POL19490305 RAMZA       Andrzej   NIESTOWARZYSZONY          8    6
 4 63 POL19541227 RYCHTER     Wiesław   BUCHALTER ELBLĄG          7    5
 5 85 POL19540511 NIELESZCZUK Sławomir  KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 4    4
 6 93 POL19740124 GÓRALEWSKI  Wojciech  KS START WYSZKÓW          4    3
 7 78 POL19700619 KOZŁOWSKI   Andrzej   WARSZAWA                  3    2
 8 83 POL19660624 TOMKIEWICZ  Jacek     WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI       1
 9 56 POL19700307 SIKORSKI    Tomasz    ULKS JÓZEFINA
10 79 POL19740621 ŻÓŁCIK      Rafał     HOUSE OF DENIM
   77 POL19790928 MATUSIAK    Sylwester FIZJOTECH                 Aban
   91 POL19741230 KOZŁOWSKI   Marek     NIESTOWARZYSZONY WARSZAWA Aban