Wyniki 13 etapu z dnia 22.05.2009, Lido di Camaiore – Firenze, dystans 176 km

Nazwisko Kraj Drużyna Czas Strata
1 CAVENDISH Mark GBR THR 3:48:36 0:00 20″
2 PETACCHI Alessandro ITA LPR 3:48:36 0:00 12″
3 DAVIS Allan AUS QST 3:48:36 0:00 8″
4 HUNTER Robert RSA BAR 3:48:36 0:00
5 FARRAR Tyler USA GRM 3:48:36 0:00
6 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 3:48:36 0:00
7 FORSTER Robert GER MRM 3:48:36 0:00
8 SWIFT Ben GBR KAT 3:48:36 0:00
9 VIGANO’ Davide ITA FUJ 3:48:36 0:00
10 HINAULT Sebastien FRA ALM 3:48:36 0:00
11 RENSHAW Mark AUS THR 3:48:36 0:00
12 POZZATO Filippo ITA KAT 3:48:36 0:00
13 VORGANOV Eduard RUS XGZ 3:48:36 0:00
14 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 3:48:36 0:00
15 MARZOLI Ruggero ITA ASA 3:48:36 0:00
16 HADDOU Said FRA BBO 3:48:36 0:00
17 SEROV Alexander RUS KAT 3:48:36 0:00
18 DION Renaud FRA ALM 3:48:36 0:00
19 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 3:48:36 0:00
20 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 3:48:36 0:00
21 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 3:48:36 0:00
22 GOSS Matthew Harley AUS SAX 3:48:36 0:00
23 MORI Manuele ITA LAM 3:48:44 0:08
24 DEAN Julian NZL GRM 3:48:44 0:08
25 BRAJKOVIC Janez SLO AST 3:48:44 0:08
26 LEIPHEIMER Levi USA AST 3:48:44 0:08
27 MENCHOV Denis RUS RAB 3:48:44 0:08
28 GARZELLI Stefano ITA ASA 3:48:44 0:08
29 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 3:48:44 0:08
30 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 3:48:44 0:08
31 ENGELS Addy NED QST 3:48:44 0:08
32 STANNARD Ian GBR ISD 3:48:44 0:08
33 ARROYO DURAN David ESP GCE 3:48:44 0:08
34 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 3:48:44 0:08
35 DE GROOT Bram NED RAB 3:48:44 0:08
36 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 3:48:44 0:08
37 ESKOV Nikita RUS KAT 3:48:44 0:08
38 GRIVKO Andriy UKR ISD 3:48:44 0:08
39 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 3:48:44 0:08
40 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 3:48:44 0:08
41 VOIGT Jens GER SAX 3:48:44 0:08
42 CATALDO Dario ITA QST 3:48:44 0:08
43 ROGERS Michael AUS THR 3:48:44 0:08
44 DI LUCA Danilo ITA LPR 3:48:44 0:08
45 DOCKX Bart BEL SIL 3:48:44 0:08
46 DONATI Alessandro ITA ASA 3:48:44 0:08
47 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 3:48:44 0:08
48 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 3:48:44 0:08
49 BASSO Ivan ITA LIQ 3:48:44 0:08
50 FAILLI Francesco ITA ASA 3:48:44 0:08
51 BRANDT Christophe BEL SIL 3:48:44 0:08
52 LOVKVIST Thomas SWE THR 3:48:44 0:08
53 GENE Yohann FRA BBO 3:48:44 0:08
54 BRUTT Pavel RUS KAT 3:48:44 0:08
55 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 3:48:44 0:08
56 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 3:48:44 0:08
57 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 3:48:44 0:08
58 DE GREEF Francis BEL SIL 3:48:44 0:08
59 PAUWELS Serge BEL CTT 3:48:44 0:08
60 CODOL Massimo ITA ASA 3:48:44 0:08
61 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 3:48:44 0:08
62 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 3:48:44 0:08
63 SIMONI Gilberto ITA SDA 3:48:44 0:08
64 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 3:48:44 0:08
65 CIONI Dario David ITA ISD 3:48:44 0:08
66 SCARPONI Michele ITA SDA 3:48:44 0:08
67 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 3:48:44 0:08
68 TEN DAM Laurens NED RAB 3:48:44 0:08
69 VALJAVEC Tadej SLO ALM 3:48:44 0:08
70 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 3:48:44 0:08
71 BOSISIO Gabriele ITA LPR 3:48:44 0:08
72 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 3:48:44 0:08
73 CUNEGO Damiano ITA LAM 3:48:44 0:08
74 DA DALTO Mauro ITA LAM 3:48:44 0:08
75 ROHREGGER Thomas AUT MRM 3:48:44 0:08
76 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 3:48:44 0:08
77 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 3:48:44 0:08
78 HUNT Jeremy GBR CTT 3:48:44 0:08
79 ZEITS Andrey KAZ AST 3:48:44 0:08
80 KING Edward USA CTT 3:48:44 0:08
81 BAK Lars Ytting DEN SAX 3:48:44 0:08
82 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 3:48:44 0:08
83 GERRANS Simon AUS CTT 3:48:44 0:08
84 LLOYD Daniel GBR CTT 3:48:44 0:08
85 CHIARINI Riccardo ITA LPR 3:48:44 0:08
86 BARLA Luca ITA MRM 3:48:44 0:08
87 GUSTOV Volodymir UKR CTT 3:48:44 0:08
88 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 3:48:44 0:08
89 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 3:48:44 0:08
90 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 3:48:44 0:08
91 EFIMKIN Alexander RUS ALM 3:48:44 0:08
92 LUND Anders DEN SAX 3:48:44 0:08
93 DANIELSON Tom USA GRM 3:48:44 0:08
94 ARMSTRONG Lance USA AST 3:48:44 0:08
95 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 3:48:44 0:08
96 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 3:48:44 0:08
97 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 3:48:44 0:08
98 PETROV Evgeni RUS KAT 3:48:44 0:08
99 BARRY Michael CAN THR 3:48:44 0:08
100 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 3:48:44 0:08
101 PERGET Mathieu FRA GCE 3:48:44 0:08
102 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 3:48:44 0:08
103 TIRALONGO Paolo ITA LAM 3:48:44 0:08
104 GOLCER Jure SLO LPR 3:48:44 0:08
105 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 3:48:44 0:08
106 FROOME Christopher KEN BAR 3:48:44 0:08
107 TJALLINGII Maarten NED RAB 3:48:44 0:08
108 SONNERY Blaise FRA ALM 3:48:44 0:08
109 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 3:48:44 0:08
110 MULLER Martin GER MRM 3:48:44 0:08
111 MAZZANTI Luca ITA KAT 3:48:44 0:08
112 DEVENYNS Dries BEL QST 3:48:59 0:23
113 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 3:49:01 0:25
114 KAISEN Olivier BEL SIL 3:49:04 0:28
115 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 3:49:04 0:28
116 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 3:49:04 0:28
117 GAVAZZI Francesco ITA LAM 3:49:04 0:28
118 JACOBS Pieter BEL SIL 3:49:04 0:28
119 MARZANO Marco ITA LAM 3:49:04 0:28
120 BONO Matteo ITA LAM 3:49:04 0:28
121 DE BONIS Francesco ITA SDA 3:49:04 0:28
122 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 3:49:04 0:28
123 SOLER Juan M. COL BAR 3:49:04 0:28
124 FACCI Mauro ITA QST 3:49:04 0:28
125 SENAC Jean Charles FRA ALM 3:49:04 0:28
126 DEIGNAN Philip IRL CTT 3:49:04 0:28
127 HULSMANS Kevin BEL QST 3:49:04 0:28
128 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 3:49:04 0:28
129 PINOTTI Marco ITA THR 3:49:04 0:28
130 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 3:49:04 0:28
131 MORABITO Steve SUI AST 3:49:04 0:28
132 CACCIA Diego ITA BAR 3:49:04 0:28
133 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 3:49:04 0:28
134 MILLAR David GBR GRM 3:49:10 0:34
135 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 3:49:12 0:36
136 VISCONTI Giovanni ITA ISD 3:49:12 0:36
137 VOECKLER Thomas FRA BBO 3:49:14 0:38
138 FOTHEN Markus GER MRM 3:49:16 0:40
139 MCCARTNEY Jason USA SAX 3:49:33 0:57
140 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 3:49:33 0:57
141 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 3:49:33 0:57
142 JEANNESSON Arnold FRA GCE 3:49:33 0:57
143 CHARTEAU Anthony FRA GCE 3:49:33 0:57
144 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 3:49:33 0:57
145 GILBERT Philippe BEL SIL 3:49:33 0:57
146 FOTHEN Thomas GER MRM 3:49:33 0:57
147 KLIMOV Serguei RUS KAT 3:49:33 0:57
148 SPRICK Matthieu FRA BBO 3:49:33 0:57
149 VAN EMDEN Jos NED RAB 3:49:33 0:57
150 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 3:49:33 0:57
151 STAMSNIJDER Tom NED RAB 3:49:33 0:57
152 HUZARSKI Bartosz POL ISD 3:49:33 0:57
153 BELLOTTI Francesco ITA BAR 3:49:33 0:57
154 TSCHOPP Johann SUI BBO 3:49:33 0:57
155 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 3:49:33 0:57
156 CHEULA Giampaolo ITA BAR 3:49:33 0:57
157 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 3:49:41 1:05
158 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 3:49:41 1:05
159 GATTO Oscar ITA ISD 3:49:41 1:05
160 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 3:49:41 1:05
161 MEYER Cameron AUS GRM 3:49:41 1:05
162 REDA Francesco ITA QST 3:49:51 1:15
163 CAPECCHI Eros ITA FUJ 3:49:51 1:15
164 SZMYD Sylvester POL LIQ 3:49:51 1:15
165 WIGGINS Bradley GBR GRM 3:49:51 1:15
166 WEGELIUS Charles GBR SIL 3:50:07 1:31
167 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 3:50:08 1:32
168 ERMETI Giairo ITA LPR 3:50:08 1:32
169 MALACARNE Davide ITA QST 3:50:10 1:34
170 PATE Danny USA GRM 3:50:21 1:45
171 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 3:50:57 2:21
172 SCHRODER Bjorn GER MRM 3:52:35 3:59 4″
173 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 3:54:01 5:25 2″
174 AGNOLI Valerio ITA LIQ 3:54:01 5:25
175 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 3:54:01 5:25 6″
176 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 3:54:01 5:25
177 GARCIA Marcos ESP XGZ 3:54:01 5:25
178 BELGY Julien FRA BBO 3:54:01 5:25
179 SERRANO Ricardo ESP FUJ 3:54:15 5:39
180 VANENDERT Jelle BEL SIL 3:54:17 5:41
181 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 3:54:17 5:41
182 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 3:54:17 5:41
183 POSSONI Morris ITA THR 3:54:20 5:44
184 ZABRISKIE David USA GRM 3:54:20 5:44
185 CHAINEL Steve FRA BBO 3:54:31 5:55
186 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 3:57:13 8:37

.

Klasyfikacja generalna po 13 etapie:

Nazwisko Kraj Drużyna Czas Strata
1 MENCHOV Denis RUS RAB 54:16:01 0:00
2 DI LUCA Danilo ITA LPR 54:16:35 0:34
3 LEIPHEIMER Levi USA AST 54:16:41 0:40
4 PELLIZOTTI Franco ITA LIQ 54:18:01 2:00
5 SASTRE CANDIL Carlos ESP CTT 54:18:53 2:52
6 ROGERS Michael AUS THR 54:19:00 2:59
7 BASSO Ivan ITA LIQ 54:19:01 3:00
8 SIMONI Gilberto ITA SDA 54:20:39 4:38
9 BRUSEGHIN Marzio ITA LAM 54:21:27 5:26
10 LOVKVIST Thomas SWE THR 54:21:54 5:53
11 ARROYO DURAN David ESP GCE 54:21:56 5:55
12 ARMSTRONG Lance USA AST 54:22:35 6:34
13 VALJAVEC Tadej SLO ALM 54:22:43 6:42
14 POPOVYCH Yaroslav UKR AST 54:23:12 7:11
15 GARZELLI Stefano ITA ASA 54:23:16 7:15
16 BOSISIO Gabriele ITA LPR 54:24:01 8:00
17 SCARPONI Michele ITA SDA 54:24:06 8:05
18 CUNEGO Damiano ITA LAM 54:24:19 8:18
19 TEN DAM Laurens NED RAB 54:24:24 8:23
20 KESSIAKOFF Fredrik SWE FUJ 54:24:36 8:35
21 SIUTSOU Kanstantsin BLR THR 54:24:59 8:58
22 SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL SDA 54:25:27 9:26
23 SEELDRAYERS Kevin BEL QST 54:26:36 10:35
24 CIONI Dario David ITA ISD 54:26:53 10:52
25 RODRIGUEZ Jackson VEN SDA 54:27:16 11:15
26 MASCIARELLI Francesco ITA ASA 54:27:30 11:29
27 BRAJKOVIC Janez SLO AST 54:28:10 12:09
28 SOLER Juan M. COL BAR 54:28:40 12:39
29 FROOME Christopher KEN BAR 54:30:06 14:05
30 ROHREGGER Thomas AUT MRM 54:30:20 14:19
31 DE GREEF Francis BEL SIL 54:31:08 15:07
32 BAK Lars Ytting DEN SAX 54:34:14 18:13
33 WIGGINS Bradley GBR GRM 54:35:26 19:25
34 NAVARRO GARCIA Daniel ESP AST 54:35:37 19:36
35 GUSTOV Volodymir UKR CTT 54:37:39 21:38
36 OCHOA Carlos Jose’ VEN SDA 54:38:02 22:01
37 BERTAGNOLLI Leonardo ITA SDA 54:38:54 22:53
38 VORGANOV Eduard RUS XGZ 54:39:32 23:31
39 GRIVKO Andriy UKR ISD 54:39:59 23:58
40 PETROV Evgeni RUS KAT 54:43:07 27:06
41 ZEITS Andrey KAZ AST 54:43:50 27:49
42 SZMYD Sylvester POL LIQ 54:46:11 30:10
43 RUBIERA VIGIL Jose’ Luis ESP AST 54:48:15 32:14
44 CARDENAS Felix Rafael COL BAR 54:48:20 32:19
45 GERRANS Simon AUS CTT 54:49:00 32:59
46 MAZZANTI Luca ITA KAT 54:50:02 34:01
47 PINOTTI Marco ITA THR 54:50:37 34:36
48 ARDILA CANO Mauricio Alberto COL RAB 54:51:26 35:25
49 CAMANO ORTUZAR Iker ESP FUJ 54:52:12 36:11
50 TIRALONGO Paolo ITA LAM 54:55:39 39:38
51 POZZATO Filippo ITA KAT 54:56:21 40:20
52 LASTRAS GARCIA Pablo ESP GCE 54:56:50 40:49
53 VOIGT Jens GER SAX 54:58:55 42:54
54 GRABOVSKYY Dmytro UKR ISD 54:58:56 42:55
55 CODOL Massimo ITA ASA 54:59:10 43:09
56 GOLCER Jure SLO LPR 55:00:50 44:49
57 EFIMKIN Alexander RUS ALM 55:01:38 45:37
58 MARZANO Marco ITA LAM 55:02:08 46:07
59 BOASSON HAGEN Edvald NOR THR 55:02:33 46:32
60 DEIGNAN Philip IRL CTT 55:02:52 46:51
61 SONNERY Blaise FRA ALM 55:03:06 47:05
62 CATALDO Dario ITA QST 55:03:38 47:37
63 MAYOZ ECHEVERRIA Iban ESP XGZ 55:04:11 48:10
64 VISCONTI Giovanni ITA ISD 55:05:05 49:04
65 BERTOGLIATI Rubens SUI SDA 55:06:43 50:42
66 GARCIA Marcos ESP XGZ 55:07:17 51:16
67 KIRYIENKA Vasil BLR GCE 55:08:40 52:39
68 PAUWELS Serge BEL CTT 55:08:51 52:50
69 PIETROPOLLI Daniele ITA LPR 55:11:21 55:20
70 BELLOTTI Francesco ITA BAR 55:11:59 55:58
71 BRANDT Christophe BEL SIL 55:12:15 56:14
72 GASPAROTTO Enrico ITA LAM 55:13:50 57:49
73 JEANNESSON Arnold FRA GCE 55:13:59 57:58
74 MIHOLJEVIC Vladimir CRO LIQ 55:14:18 58:17
75 AUGUSTYN John Lee RSA BAR 55:15:01 59:00
76 DE BONIS Francesco ITA SDA 55:15:15 59:14
77 WEGELIUS Charles GBR SIL 55:16:46 1:00:45
78 KOZONTCHUK Dmitry RUS RAB 55:20:22 1:04:21
79 GAVAZZI Francesco ITA LAM 55:21:04 1:05:03
80 BONNAFOND Guillaume FRA ALM 55:21:59 1:05:58
81 FOTHEN Markus GER MRM 55:22:29 1:06:28
82 AGNOLI Valerio ITA LIQ 55:24:06 1:08:05
83 CARLSTROM Kjell FIN LIQ 55:27:18 1:11:17
84 GOMEZ GOMEZ Angel ESP FUJ 55:28:27 1:12:26
85 SPRICK Matthieu FRA BBO 55:28:36 1:12:35
86 ESKOV Nikita RUS KAT 55:28:41 1:12:40
87 SPEZIALETTI Alessandro ITA LPR 55:30:14 1:14:13
88 VOECKLER Thomas FRA BBO 55:30:28 1:14:27
89 MCCARTNEY Jason USA SAX 55:32:16 1:16:15
90 DANIELSON Tom USA GRM 55:32:20 1:16:19
91 MORI Manuele ITA LAM 55:32:34 1:16:33
92 POSSONI Morris ITA THR 55:32:56 1:16:55
93 DEVENYNS Dries BEL QST 55:33:01 1:17:00
94 TSCHOPP Johann SUI BBO 55:33:56 1:17:55
95 CHEULA Giampaolo ITA BAR 55:34:39 1:18:38
96 LOPEZ GARCIA David ESP GCE 55:36:23 1:20:22
97 STANGELJ Gorazd SLO LIQ 55:36:35 1:20:34
98 SEROV Alexander RUS KAT 55:40:36 1:24:35
99 TJALLINGII Maarten NED RAB 55:40:55 1:24:54
100 PERGET Mathieu FRA GCE 55:41:50 1:25:49
101 FAILLI Francesco ITA ASA 55:42:22 1:26:21
102 CAPECCHI Eros ITA FUJ 55:43:10 1:27:09
103 PETACCHI Alessandro ITA LPR 55:43:17 1:27:16
104 GONZALEZ BAEZA Hector ESP FUJ 55:44:17 1:28:16
105 HULSMANS Kevin BEL QST 55:44:31 1:28:30
106 GILBERT Philippe BEL SIL 55:46:03 1:30:02
107 LJUNGBLAD Jonas SWE SIL 55:46:49 1:30:48
108 SWIFT Ben GBR KAT 55:46:51 1:30:50
109 MILLAR David GBR GRM 55:47:07 1:31:06
110 VANOTTI Alessandro ITA LIQ 55:47:09 1:31:08
111 VAN GOOLEN Jurgen BEL SAX 55:47:27 1:31:26
112 SERRANO Ricardo ESP FUJ 55:48:14 1:32:13
113 DAVIS Allan AUS QST 55:48:24 1:32:23
114 QUINZIATO Manuel ITA LIQ 55:48:26 1:32:25
115 KONOVALOVAS Ignatas LTU CTT 55:48:40 1:32:39
116 HUZARSKI Bartosz POL ISD 55:49:36 1:33:35
117 BRUTT Pavel RUS KAT 55:49:49 1:33:48
118 BERTOLINI Alessandro ITA SDA 55:50:11 1:34:10
119 BONO Matteo ITA LAM 55:52:13 1:36:12
120 LONGO BORGHINI Paolo ITA BAR 55:52:38 1:36:37
121 MARZOLI Ruggero ITA ASA 55:52:45 1:36:44
122 JACOBS Pieter BEL SIL 55:53:21 1:37:20
123 ENGELS Addy NED QST 55:55:42 1:39:41
124 KING Edward USA CTT 55:55:44 1:39:43
125 VANENDERT Jelle BEL SIL 55:56:36 1:40:35
126 DION Renaud FRA ALM 55:58:11 1:42:10
127 MASCIARELLI Andrea ITA ASA 55:58:18 1:42:17
128 GOSS Matthew Harley AUS SAX 56:00:02 1:44:01
129 LLOYD Daniel GBR CTT 56:00:24 1:44:23
130 DA DALTO Mauro ITA LAM 56:00:38 1:44:37
131 MALACARNE Davide ITA QST 56:01:01 1:45:00
132 MORABITO Steve SUI AST 56:03:49 1:47:48
133 CHARTEAU Anthony FRA GCE 56:04:14 1:48:13
134 STAMSNIJDER Tom NED RAB 56:04:22 1:48:21
135 FOTHEN Thomas GER MRM 56:05:00 1:48:59
136 ERMETI Giairo ITA LPR 56:06:23 1:50:22
137 MONTAGUTI Matteo ITA LPR 56:09:11 1:53:10
138 KRIVTSOV Yuriy UKR ALM 56:10:17 1:54:16
139 FACCI Mauro ITA QST 56:13:10 1:57:09
140 DONATI Alessandro ITA ASA 56:13:42 1:57:41
141 FARRAR Tyler USA GRM 56:13:52 1:57:51
142 CACCIA Diego ITA BAR 56:13:56 1:57:55
143 RABUNAL RIOS Gonzalo ESP XGZ 56:14:00 1:57:59
144 CAVENDISH Mark GBR THR 56:15:23 1:59:22
145 HUNTER Robert RSA BAR 56:15:47 1:59:46
146 DEAN Julian NZL GRM 56:16:25 2:00:24
147 GATTO Oscar ITA ISD 56:16:46 2:00:45
148 MARTINEZ ACEVEDO Serafin ESP XGZ 56:16:49 2:00:48
149 BARLA Luca ITA MRM 56:17:55 2:01:54
150 BARRY Michael CAN THR 56:18:24 2:02:23
151 KLOSTERGAARD Kasper DEN SAX 56:18:57 2:02:56
152 RENSHAW Mark AUS THR 56:19:29 2:03:28
153 PATE Danny USA GRM 56:20:13 2:04:12
154 HAEDO Juan Jose’ ARG SAX 56:20:16 2:04:15
155 VIGANO’ Davide ITA FUJ 56:20:57 2:04:56
156 SCARSELLI Leonardo ITA ISD 56:21:22 2:05:21
157 LUND Anders DEN SAX 56:21:46 2:05:45
158 CESAR VELOSO Gustavo ESP XGZ 56:21:47 2:05:46
159 CHIARINI Riccardo ITA LPR 56:21:50 2:05:49
160 KLIMOV Serguei RUS KAT 56:22:09 2:06:08
161 STANNARD Ian GBR ISD 56:22:10 2:06:09
162 DE GROOT Bram NED RAB 56:22:19 2:06:18
163 SCHRODER Bjorn GER MRM 56:22:50 2:06:49
164 LE FLOCH Guillaume FRA BBO 56:22:55 2:06:54
165 FORSTER Robert GER MRM 56:23:08 2:07:07
166 HINAULT Sebastien FRA ALM 56:23:20 2:07:19
167 GENE Yohann FRA BBO 56:23:56 2:07:55
168 PALUMBO Giuseppe ITA ASA 56:26:33 2:10:32
169 ZABRISKIE David USA GRM 56:26:46 2:10:45
170 CHAINEL Steve FRA BBO 56:26:56 2:10:55
171 MEYER Cameron AUS GRM 56:27:35 2:11:34
172 FERNANDEZ CRUZ Delio ESP XGZ 56:27:49 2:11:48
173 SENAC Jean Charles FRA ALM 56:28:23 2:12:22
174 REDA Francesco ITA QST 56:29:25 2:13:24
175 VAN EMDEN Jos NED RAB 56:29:42 2:13:41
176 ANDRIOTTO Dario ITA ASA 56:29:53 2:13:52
177 HADDOU Said FRA BBO 56:30:23 2:14:22
178 KAISEN Olivier BEL SIL 56:30:53 2:14:52
179 HUNT Jeremy GBR CTT 56:32:32 2:16:31
180 BELGY Julien FRA BBO 56:33:21 2:17:20
181 MULLER Martin GER MRM 56:35:07 2:19:06
182 IGNATIEV Mikhail RUS KAT 56:35:32 2:19:31
183 ISAICHEV Vladimir RUS XGZ 56:36:37 2:20:36
184 DOCKX Bart BEL SIL 56:37:25 2:21:24
185 FERNANDEZ RAMOS Alberto ESP FUJ 56:40:48 2:24:47
186 SOKOLOV Evgeny RUS BBO 56:49:13 2:33:12